de ce preotii critica doar femeile si nu critica si barbatii? pt ca barbatii iau atitudine pt ca nu permit sa fie jigniti si criticati de o adunatura de hoti

Sunt doctori care muncesc sunt platiti,merg la biserica pt ca asa sau nascut intro religie,,
si eu merg la biserica sa ma rog dar nu inseamna ca fac si ce zicd popa,,eu nu fac nici ce zice popa si nici ce face popa,eu imi vad de treburile mele,

Preotii se cearta din cauza meseriei lor sa nu plece enoriasii la alta religie,dar putin le pasa dr oameni.
preotii lauda religia lor ca aia care fac reclama cu samponul si pasta de dinti,
dar putin le pasa lor de oameni ,lor sa le mearga afacerea,

Eu cred ca un om care are credinta jn Dumnezeu se straduie sa fie un om serios sa nu isi bata joc de oameni si sa fie un om drept
Ingerasulluptor
Postat pe 18 Noiembrie 2014 22:08
Eu nici nu vreau sa ma casatoreasca vreun popa ,vreodata,ma pot casatori in biserica dar fara popa
Ingerasulluptor
Postat pe 18 Noiembrie 2014 22:10
Un om cu cedinta in Dumnezeu se straduie in fiecare zi sa fie un om bun si cinstit si sa mearga pe drumul drept,

sa te stradui sa nu incerci sa profiti de altii ca sa iti mearga tie bine,,prin fapte
Demostreaza un om ca este un bun credincios,,

nu un popa cacacios si bisnitar,care face reclama la religia lui cum fac altii la sampon,,chiar daca nu ii bun important ca oamenii sa il cumpere
Ingerasulluptor
Postat pe 18 Noiembrie 2014 22:15
Eu cred ca si la preoti le este frica sa vorbeasca de simtamintele oamenilor.

Si ei sunt amarati,dar sunt si rai la fel ca majoritatea
Ingerasulluptor
Postat pe 19 Noiembrie 2014 22:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa ii multumim lui Iisus Hristos la Tatal ceresc.Pt ca s-a milostivit de noi pacatosii ca sa ne lumineze mintile 42 De la: preci 28 Septembrie 2010 20:51
Un sfat va rog!!! 3 De la: liviu25 26 Iunie 2011 15:51
un vot 1 De la: elena39 8 Aprilie 2010 22:36
De ce pocaitii il numesc pe Tatal Ceresc? Iahova? 74 De la: Laura_M 10 Octombrie 2010 17:17
comjuctivita la bebelusi 21 De la: delycia 8 Octombrie 2010 20:48
Setari Cookie-uri