ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Declaratie

Voteaza
*****Scor: 4.5 din 2 voturi

Faceti o declaratie de dragoste de Dragobete ....?
  citeaza   raspunde

pentru toti cei ce iubesc : ce declaratie ati facut persoanei iubite astazi ?
  citeaza   raspunde

Eu i spun si-i arat ca-l iubesc in fiecare zi , nu numai de Dragobete (care nici nu e cunoscut aici ) .
  citeaza   raspunde

desigur , faptele conteaza mai mult decat vorbele , dar si vorba dulce mult aduce !
  citeaza   raspunde

Da G , dar nu numai in anumite zile (ca azi de exemplu) . Daca iubesti , o faci in fiecare zi. Asta voiam sa spun.
  citeaza   raspunde

foarte adevarat! la stiri arata ca undeva pe langa BRASOV este festivalul clatitelor ..... s-a facut o clatita de 30 de metri !impresionant mi-a dat o idee ce dulce sa le fac copiilor, acum vine si iubita fiului la masa !
  citeaza   raspunde

Doar nu vrei sa faci o clatita de 30 de metrii ... Am inteles , faci clatite. Spor .
  citeaza   raspunde

da , am facut pentru ei cu dulceata de caise si pentru mine cu urda si marar verde, te invit !
  citeaza   raspunde

Merci , eu am facut ieri cu pasta de macese si inghetata de vanilie.Dar nu le-am facut din faina alba , ci din faina de secara cu alac.
  citeaza   raspunde

bravo tie , noi aseara pe la 2 am avut un cutremur in vrancea .... numai 4.4 ricther ...
  citeaza   raspunde

Lasa ca o fi fost destul si atat.
  citeaza   raspunde

a fost la mare adancime ...am scapat de data asta! deci ne mai intanlim !
  citeaza   raspunde

Si te iubesc cum n-am iubit vreodata....sI primaverile prin ochii tai sosesc!
  citeaza   raspunde

Io nu fac nicio declaraţie, da' aştept...
  citeaza   raspunde

Asadar, voi ne dati din cand in cand cate un ghiont mai mult sau mai putin simtibil... Draga mea, daca esti din Vrancea (apropo, de unde mai precis, am avut vecina o doamna f simpatica, din Focsani, si-mi povestea multe lucruri despre oras si frumusetile zonei), da-ne de stire din timp, imediat ce simti ca incepe, sa (mai) putem face si noi ce s-o putea...
  citeaza   raspunde

nu sunt din Vrancea , sunt din Constanta si stau in Bucuresti! SEARA FRUMOASA!
  citeaza   raspunde

:D B. faci ca baba: "daca as sti cand vine moartea maica, as fugi d'acasa!"

sau ca flacau':" hai fata mare ca vine sfarsitul lumii si noi nici n-am pus mana pe ea, macar sa facem si noi ce s-o(mai) putea!" :D
  citeaza   raspunde

Io cunosc multe ''fete'' şi băieţi din VN, da' declaraţie tăt nu fac!
  citeaza   raspunde

uite o declaratie frumoasa : primavara incepe cu tine! iti place AXEL ...?
  citeaza   raspunde

Păcat, că nu eşti bărbat!
  citeaza   raspunde

nu sunt foarte femeie ....!zi frumoasa !
  citeaza   raspunde

uite o declaratie G... "pune virgula unde trebuie si la primavara apar prin ochii tai"... !!!
  citeaza   raspunde

'' daca tu te arunci, ma arunc si eu. nu te las singura''
nu de aruncatul in gol era vorba
  citeaza   raspunde

e... macar tu pui virgula unde trebuie !!!
acum incerc sa ghicesc, unde oare va puteti arunca amandoi, impreuna... daca nu de gol e vorba... ? am ceva variante, poate pana la urma reusesc s-o gasesc pe cea buna !
  citeaza   raspunde

Cum ai lasat tu marea pt nenorocirea de Bucuresti... Presupun ca iubirea-i de vina, bat-o s-o bata!
  citeaza   raspunde

De la: barboneli, la data 2014-02-25 12:37:45

e... macar tu pui virgula unde trebuie !!!
acum incerc sa ghicesc, unde oare va puteti arunca amandoi, impreuna... daca nu de gol e vorba... ? am ceva variante, poate pana la urma reusesc s-o gasesc pe cea buna !

tu o sti deja nu o mai cauta,
caci atomica de mine tot timpul face si desface.... cite ceva...
dar desi stiam ce mi-a spus, totusi m-a surprins.

ti se poate spune in fiecare zi ''te iubesc'', important e sa vezi ce e in stare sa faca pt tine, sa-ti arate.
  citeaza   raspunde

De la: bucura, la data 2014-02-25 17:09:02Cum ai lasat tu marea pt nenorocirea de Bucuresti... Presupun ca iubirea-i de vina, bat-o s-o bata!

nu scumpo , am venit cu fimiu' la facultate ! si am intanlit marea iubire in Bucuresti !
  citeaza   raspunde

M-ai bagat in ceata! Eu am inteles asa: ai venit cu fiul la facultate si asa ai gasit marea iubire? Adica am avut dreptate, nu? Sau n-am inteles nimic? Daca asta e formula si am inteles bine, eu am doua bucati baieti la Bucuresti, ia sa fac si eu un drum pana acolo, cine stie de unde sare norocul, mai ales ca ai mei au terminat facultatea, lucreaza (si castiga bine), deci nu-i mai intretin eu, as fi o partida, ma gandesc...
  citeaza   raspunde

Daca e sa ma iau dupa voi, inseamna ca mai trebuie sa stau vreo.... 13 ani pana ajunge fiu-miu la facultate si sa vin cu el in Bucuresti??? Nu suna rau :))
  citeaza   raspunde

de ce nu ....
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: