chestionar

Buna ziua ! Ma numesc Cosmina si sunt eleva in clasa a 11a . Am nevoie de raspunsurile dv. la urmatorul chestionar ,el fiind folosit ca material didactic la un proiect .


varsta si sex ...
1. Ati trecut printr-un divort ?
a. DA
b. NU
2. Ce a reprezentat pentru dumneavoastra divortul ?
................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
3. Care au fost cauzele divortului ?
a. dependenta de alcool
b. violenta (verbala/comportamentala)
c. infidelitatea
d. nepotrivirea de caracter
e. alte cauze ( Care sunt acestea ? ) .................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
4. Ce ati simtit dupa ce ati divortat ?
a. am suferit foarte mult
b. nu m-a afectat deloc
c. am fost fericit/a
5. Aveti copii?
a. DA
b. NU
6. In ce mod credeti ca divortul a afectat copilul dumneavoastra ? Argumentati raspunsul.
........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
7. Ce sfaturi puteti da celorlalte persoane pentru a trece mai usor peste divort ?
................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
8. Credeti ca exista vreo sansa de a va impaca cu fostul sot/fosta sotie ?
a. DA
b. NU

Va multumim pentru timpul acordat !
garbo_389815
Postat pe 16 Noiembrie 2013 10:32
Feminim, varsta nu conteaza
1. Ati trecut printr-un divort ?
b. NU

:) Si cu asta, am terminat chestionarul.
bunicuta_creta
Postat pe 6 Decembrie 2013 20:04


nici eu ! nici nu m-am maritat inca... ! eu iti doresc sa nu ajungi in situatia asta. la divortz ma refer. nu inteleg rostul chestionarului asta la clasa respectiva. era sa uit: sexul masculin !
barboneli
Postat pe 6 Decembrie 2013 22:03
Daca toate acestea fi-vor invatate....restul o sa vina de la sine ...apoi/...
mirelpiperea
Postat pe 7 Decembrie 2013 12:47
Nu .Nu doresc nimănui așa-ceva , mai ales celor cu copii. Răbdare multă și comunicare .
garbo203525
Postat pe 7 Decembrie 2013 20:54
AM trecut prin ...doua...Acum incerc sa ma refac !!!!!!!!!!!!
mirelpiperea
Postat pe 8 Decembrie 2013 12:21

varsta si sex ...38, feminin
1. Ati trecut printr-un divort ?
a. DA
2. Ce a reprezentat pentru dumneavoastra divortul ?
formalitati legale.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
3. Care au fost cauzele divortului ?
e. alte cauze ( Care sunt acestea ? ) .Nu il iubeam - "acestea" sint suficiente?................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
4. Ce ati simtit dupa ce ati divortat ?
c. am fost fericit/a
5. Aveti copii?
a. DA

6. In ce mod credeti ca divortul a afectat copilul dumneavoastra ? Argumentati raspunsul.
N-a afectat. ........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
7. Ce sfaturi puteti da celorlalte persoane pentru a trece mai usor peste divort ?
...
8. Credeti ca exista vreo sansa de a va impaca cu fostul sot/fosta sotie ?

b. NU

Va multumim pentru timpul acordat !

Cu placere. :-)
[/quote]
quasaria
Postat pe 8 Decembrie 2013 12:30

Cos_m(i)na ....si nu tastez!
Daca-ti bagai din start (limba'n gura)
materialul meu "didactic" devenea proiect 100% pt. tine, ghine?
Hm, pustoaicele astea, se joaca de-a profesoarele!
Fss_ssu
Postat pe 8 Decembrie 2013 18:10
de cind se fac aseamenea chestionare in cls-a XI-a???
o avea vre-un prof/a in pragul divortului si nu stie cum sa reactioneze...
asta da tema de cls-a XI-a
vivacedonna
Postat pe 8 Decembrie 2013 18:55
apropo de topic
feminin, 39, maritata
fara ginduri de divort
vivacedonna
Postat pe 8 Decembrie 2013 18:56
curios chestionar pentru asa o varsta . nu sint divortata si nu am de gand
lllorena
Postat pe 8 Decembrie 2013 19:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cand e mai greu? inainte in timpul sau dupa divort.... 86 De la: narcysa 4 Octombrie 2011 07:10
Clarviziune, cartomantie 1 De la: mateialina69 17 Ianuarie 2010 21:28
DIVORT.....CU NABADAI 49 De la: amarezza 8 Ianuarie 2010 16:47
Vreau sa divortez fara sa ma prezint la divort 63 De la: yram 8 August 2013 15:46
divort 6 De la: simonici24 10 Ianuarie 2016 18:35
Setari Cookie-uri