buna!!! probleme in relatie

De la: ciosco92, la data 2013-07-13 12:13:46..pardon..tocmai ce am modificat partial tot ce am scris ...asa ca laso dreacu de lb. romana..;)

baiete mai ai de modificat, e inacceptabil sa vii aici sa scrii asa cum o faci tu. in conditiile astea pleaca fetele mintenas, ce sa vorbeasca cu tine? apropo, s-a inventat punctul pe langa multe altele care tii iti lipsesc. raman la aceeasi parere..cursul de l romana, asta daca vrei sa stea fetele cu tine. eu tot nu am avut rabdare sa citesc tot, e imposbil
MARILENA_25
Postat pe 14 Iulie 2013 08:33
tu esti cel putin naiv! te comporti ca o fata si ea ca un baiat. revino-ti in fire! in cel mai scurt timp iti va cumpara papucei de drum lung. asta daca nu cumva ai ceva banuti si ar ajuta-o la cumparaturi! cat despre felul cum scrii, renunta sa mai scrii asa, definitiv si irevocabil. te faci de ras. limba romana n-are nevoie sa fie reinventata! un om care se respecta si mai si afirma ca stie sa scrie , nu scrie in halul asta! bafta!
Monica_Grosariu_1
Postat pe 14 Iulie 2013 09:42
Problema cu scrisul.... nu sunt analfabet ..nu cred ca cineva care reuseste sa ia bacul in ziua de azi e un analfabet...;)...si faptu ca am scris asa m.am grabit nu mai m.am uitat ude am gresit dar acum sunt atent la felul cum scriu asa ca daca pentru prima oara cand am scris am o scuza ...de acum daca m.ai fac greseli nu as mai avea o scuza si ma puteti face in feleul in care doriti voi ;)...
ciosco92
Postat pe 14 Iulie 2013 19:32
...problema e ca sunt prea sensibil....asta asa e...nu imi place sa ma doara ...dar aseara i.m spus totul ..am dat cartile pe fata si nu i.a convenit deloc adevarul a inceput sa planga si sa imi spuna ca ea nu se mai simte bine la mine acasa ca nu ii m.ai e locu la mine...in fine fel si fel de vorbe tot sa ma faca sa ma doara dar cand am vazut asa situati ...i.am zis ok hai sa te duc acasa...am duso acasa dar mi sa parut cam suspect sa plece de la mine la ora 1..si faptu ca o sunau prieteni sa iasa...m.am gandit ca ceva ceva tot e la jumate si cand am ajuns la ea acasa i.am luat telefonu (cumparat de mine).dar nu l.am luat sa il opresc ci doar pentru ca ma enervat si mi sa parut cam dubios...maine am sa il inapoiez...ma facut tigan ...mi.a zis ca am folosito fel si fel de vorbe care m.au facut sa ma simt ca dreacu sa nu mai vreau nimic de la viata ....si mi.a spus ca atunci a fost ultima data cand am mai auzito si vazuto...dupa am aruncat cu telefonul meu la ea in gard cred ca sa spart doar ecranu ca altcva nu avea ce..in fine mai tarziu imi da mesaj ca nu a vrut sa se intample asa ca daca eu ii spun parintilor ei ce a facut ea si ce face ca oricum nu o sa m.ai aive ce sa ii faca ca nu o sa mai existe pana atunci ceva gen ca se omoara ..nici nu stiu cred ca asta e o relatie bolnava...
ciosco92
Postat pe 14 Iulie 2013 19:44

ocsoic nu-i de tine fata asta, las-o si nu mai strica "orzu pi gaste"
"Asta" nu-i nici iubire si nici prietenie...si nici de unica folosinta, 'ntzales?
Ce n-am scris corect numele?...ia straduieste-te, ca doar ai luat bacul

Succese, punct si de la capat!
Fss_ssu
Postat pe 14 Iulie 2013 20:04
...utarapus ....sti cum e ...doare tare fara ea..dar si cu ea tot doare.. ma simt airea rau...habar nu am ce sa mai fac....
.... aaaa cred ca am scris si eu numele corect ;) :p
ciosco92
Postat pe 14 Iulie 2013 20:18
"de acum daca m.ai fac greseli nu as mai avea o scuza si ma puteti face in feleul in care doriti voi ;)... "

" pentru ca ma enervat "

m-a enervat se scrie..... mai vrei exemple ? ...Si zici ca ai luat bacul ?

".dupa am aruncat cu telefonul meu la ea in gard cred ca sa spart doar ecranu ca altcva nu avea ce.."

....Copilarii de doi lei. Agresivitate ....
Punct .
Rotty
Postat pe 14 Iulie 2013 20:44
Mama mama mama....ce persoane ......ce caracter dur aveti ....in fine nu ma impresioneaza felul in care ma criticati...pentru ca nu asta vreau sa aud sa ce? Sa imi criticati felul in care scriu ....nu cumva am omis sa pun si ( , )....ia vezi.....aiurea ...vroiam sa aud altceva de la voi nu citici asupra felului in care am scris ;)
ciosco92
Postat pe 14 Iulie 2013 21:05
No_pe_bune! lasati baiatul nu-l mai tocati ca "lupu"

....ci are liba? ii rosa,na!...arunca si el cu ce poate/are!
Ii treaba lui ....

ciosco, zau ca nu stiu de la ce-ti vine numele sau denumirea dar sa stii de la mine ca si pe mine m-o durut pana m-am cumintit, pe bune.

Si cu si fara ea stiu cum este dar ii bine sa fii barbat, sa nu-ti mai versi nervii pe obiecte, sa iti faci prietena noua sa experimentezi si genul de relatie pasnica si adevarata,nu......copilarii

Ia! fruntea sus, cheptu 'nainte si urechile astupate......fara durere 'ntzales? acusi trece tineretea!
Fss_ssu
Postat pe 14 Iulie 2013 21:15
...da poate trebuie sa imi vad de viata mea si sa fiu mai atent la mine sa imi pese m.ai mult de mine...... cioșco e o porecla din copilarie .... dar numele meu e alex.....ms frumos.... .... ..... suparatu
ciosco92
Postat pe 14 Iulie 2013 21:22
Bine mai Alex

Bafta si sa mai treci pi aicea sa ne spui cum decurg lucrurile/ faptele in viata ta!
da' fara dureri!
Salut si numa' ghini!

Mai, sa nu te astepti ca fetele sa-ti dea sfaturi di nota 10!
Ia zi-le tu cu cat ai luat bacul.....si treci Dunarea ;)
Fss_ssu
Postat pe 14 Iulie 2013 21:36
La limba si literatura romana am luat 6.63..la matematica 5.40....si la biologie 8.68....;)...pot sa fac si poza la diploma pentru persoanele care nu ma cred...
ciosco92
Postat pe 14 Iulie 2013 22:02
Lasa nu mai fa , ca io te cred . S-apoi ce ? V-ati aliat voi baietzii ? ...Ei , asa suntem noi fetele , mai puse pe critica
Rotty
Postat pe 14 Iulie 2013 22:09

Da, ai note di trece!....la vasle si ....vant la pupa

Rottycica, " roata morii se invarte numai inrtr-un singur sens" ....ca la giratoriu...a-ham!
Directia conteaza;)

Alex, felicitari! dar cu limba ro. daca aveai 6,66 era puiu -lui in crestere si sigur puteai sa le intorci in favoarea ta fara sa se observe.....lasa, bine ca esti pi val!
Mai, da iubita o luat bacul?.......sau o luat-o valul ?
Sara!:
Fss_ssu
Postat pe 14 Iulie 2013 22:33
Supi, mai ai perle? =))
Axl_R
Postat pe 14 Iulie 2013 22:43
De la: ciosco92, la data 2013-07-14 21:05:08Mama mama mama....ce persoane ......ce caracter dur aveti ....in fine nu ma impresioneaza felul in care ma criticati...pentru ca nu asta vreau sa aud sa ce? Sa imi criticati felul in care scriu ....nu cumva am omis sa pun si ( , )....ia vezi.....aiurea ...vroiam sa aud altceva de la voi nu citici asupra felului in care am scris ;)

oribil..s-a inventat cratima cu un scop..asta daca stii ce inseamna cratima. fa-ne un serviciu, nu mai posta nimic, este inacceptabil sa vii aici si sa scrii in felul asta. iar bac-ul habar nu am cum ai putut sa il iei..
MARILENA_25
Postat pe 14 Iulie 2013 23:56
Marineloo draga....uita.te la tine.n 'gradina'.....si nu iti m.ai da tu cu parerea ...ok...habar nu ai ce e sau nu de capul meu....stai parcata ...si la fel cu toti ce.i ce ma critica aiurea ...nu cred ca site.ul asta e facut sa criticati ci daca puteti sa dati un sfat ok....
ciosco92
Postat pe 15 Iulie 2013 00:45
Marineloo draga....uita.te la tine.n 'gradina'.....si nu iti m.ai da tu cu parerea ...ok...habar nu ai ce e sau nu de capul meu....stai parcata ...si la fel cu toti ce.i ce ma critica aiurea ...nu cred ca site.ul asta e facut sa criticati ci daca puteti sa dati un sfat ok....
ciosco92
Postat pe 15 Iulie 2013 00:45
MARILENA, di acolo di pi deal nu vezi prea ghini (poate) ia-ti un binoclu ca vad
ca bucium ai ... sau ai tele-scop?
Mai, tie nu ti s-o intamplat sa scapi dejtu' si sa nu pui cratima?
...ei laaaasa, cobori mai "jos" si stam di vb. ca di la egal la egal/aaa!
Ziua buna si calma!
Fss_ssu
Postat pe 15 Iulie 2013 10:27
Avocat pro bono, sau cine ştie?
Axl_R
Postat pe 15 Iulie 2013 10:57
Salut,
poate ar fi mai bine sa repostezi. Postul tau este foarte greu de citit...
crisbol
Postat pe 15 Iulie 2013 11:18
Alina2092x
Postat pe 15 Iulie 2013 17:11
Luati-va la revedere.....Este mai bine pentru amandoi!!!!!!!!
garbo105616
Postat pe 15 Iulie 2013 18:10
De la: Rotty, la data 2013-07-12 09:02:43K...k...kk-ie-te mai putin si poate o sa am rabdare sa citesc...pardon , citesK
garbo_13042
Postat pe 16 Iulie 2013 21:16

Mai Copil, ai reusit sa provoci o reactie sesizabila aici cu "tragedia" ta, ai primit o tona de sfaturi, mai mult sau mai putin competente , se pare ca au trecut pe langa tine ca un tren rapid printr'o halta ! Nu stiu care este "agenda" ta, poate ai nevoie doar de atentie, cert este ca esti o pierdere totala de timp...mai bine iesi la plaja si admira copile din generatia ta, topless !
fortelion
Postat pe 17 Iulie 2013 18:10
Părerea mea, luati o pauza amăndoi, analizeaza cu atentie situatia inteleg ca o iubești, dar gandeștete ea te iubește? nu intotdeaua inima te ghideaza spre bine, mai ascultati si conștiinta si priveste in jurul tau, mai sunt fete.....părerea mea e ca nu prea stiți ce vreți, o decizie ca aceasta nu o poti lua in 5 minute......eu iti doresc multa bafta stiu ca e o situatie nasoala, dar trebuie sa fi puternic
Lorelai_1
Postat pe 20 Iulie 2013 21:19
De la: suparatu_, la data 2013-07-15 10:27:51MARILENA, di acolo di pi deal nu vezi prea ghini (poate) ia-ti un binoclu ca vad
ca bucium ai ... sau ai tele-scop?
Mai, tie nu ti s-o intamplat sa scapi dejtu' si sa nu pui cratima?
...ei laaaasa, cobori mai "jos" si stam di vb. ca di la egal la egal/aaa!
Ziua buna si calma!


mie nu..dar tie vad ca da..,,destul,, asta bata-l vina
MARILENA_25
Postat pe 21 Iulie 2013 08:37

Da' ,, asa" ci are?

Numa' ghini!

Fss_ssu
Postat pe 21 Iulie 2013 11:54
MAI BAIATULE,TU STII CA S-A FACUT O STATISTICA SI IN TARA NOASTRA NUMARUL FEMEIILOR ESTE CU MULT,MULT MAI MARE DECAT CEL AL BARBATILOR???NU POTI SA-TI CAUTI SI TU O FATA MODESCA,CARE SA TE IUBEASCA SINCER SI NUMAI PE TINE? LAS-O DREAKU DE VAMPA. ASTA NICI NU E O RELATIE!!!!!!!!
Marieta_Tonose_1
Postat pe 28 Iulie 2013 10:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie de un sfat 2 De la: cricat 13 Iulie 2011 00:40
Oare nu-i place sa fie cu mine?! 99 De la: garbo_10179 14 Februarie 2013 17:22
atuuriile unei femei 255 De la: Vidar 28 Iunie 2009 20:22
hemangioame 7 De la: aless_aura 9 Mai 2012 08:19
LESBIENELE 21 De la: AGAPI_MOU 8 August 2012 21:13
Setari Cookie-uri