buna!!! probleme in relatie

Am citit in horiscop ca ar merge si asa....:)).....leu + balanta.... :p
ciosco92
Postat pe 13 Iulie 2013 10:12
De la: garbo_10706, la data 2013-07-13 10:08:13
De la: ciosco92, la data 2013-07-12 20:54:29..eu implinesc p 15 octombrie 21 ea pe 5 august...ea e zodia leu eu balanta
in nici un caz leu cu balanta nu merge ..


Sigur că nu, e prea mică balanţa pt un leu.

Mai terminaţi cu prostiile!
Axl_R
Postat pe 13 Iulie 2013 10:19
De la: Rotty, la data 2013-07-12 09:02:43K...k...kk-ie-te mai putin si poate o sa am rabdare sa citesc...pardon , citesK


Imposibil de citit, ar trebuie sa o rescrie in limba romana.
michu61
Postat pe 13 Iulie 2013 10:52
As cam avea o problema..in relatia cu iubita...sunt cu ea de 1an si..dar ne cunoastem de 3ani aproape ..si ne.am combinat la banchet dar ea mai statea cu cineva mai intai nu am vrut sa stau cu ea dar dupa ce ne.am intors din banchet toti colegi ei imi zicceau ca bravo ca te.ai combinat cu ea..dar eu n aveam nici.o trb cu ea n mai vroiam sa stiu nimic de ea..dar m.am razgandit si m.am dus la ea s am invitato la suc...si dupa am ramas impreuna dar cum pe ea nu o interesa de mine si indiferenta ei ma atras si nu mai puteam sa stau fara sa vb cu ea parca o luasem razna...ea mai statea cu un baiat dar eu nu stiam cand vroia ea vorbea cu mn cand nu nu..mai tarziu am priso cu asta la discoteca dar ea mi.a zs ca nu avea nimik cu el si lui ca nu avea nimic cu mn...pe ala il iubea dar mai tz am inteles ca eu eram doar consolarea ei..de cate ori se certa cu ala venea la mn...pana la urma cica ramasese cu mn sa mutat cu chirie in bucuresti ca era la facultate.si trebuia sa ne vdm dar nu mai imi raspundea la tlf si dupa mi.a zs ca era cu celalalt si ca n poate sa se vada cu mn sa o las in pace dar si in acelas timp imi vorbea de parca tot sa o caut chiar si asa...dar nu am m.ai cautato am plecat in anglia dupa vro 2 luni imi da msj pe facebook sa ii dau parola de la mes ca i.am schimbato si ca de ce nu i.o dauu...i.am dat parola si dupa a inceput sa se puna cu mine in vba ...am inceput sa vb usor usor si se plangea la mn de tot c ii sa intamplat si ca ii e dor de mine ca de ce nu vin aksa...ea tot vbea cu ala ba chiar cu 2 saptamani inainte sa vin acasa asta dupa 5 luni ce am vbt cu ea doar la tlf si pe mes ea a stat cu ala la varasa caateva zile....si iar nu mai a vorbit cu mn iar.ma tepuit..in fine am ajuns acasa si am sunato vorba ca atunci stateam eu cu ea dar cand a trebuie sa ne intalnim sambata mi.a zis ca nu mai are rost ca din cauza mea sa impacat cu ala si eu i.am zis ca daca din cauza mea te.ai impakt din cauza mea nu mai stai cu el..si asa a fost in seara de sambata la lasat definitiv asta fiind pe 23inie ..toate bune si frumoase de craciun ia venit draci si la sunat ....m.am enervat rau ...au vorbit ce au vorbit. Mi.a zis ca seara de revelion e ultima intre noi ca se impaca cu ala...va dati seama ce a fost pe mine num.ai distractie nu a fost pe capu meu..dupa revelion mi.a zs k nu mai are nimica cu el ca a vrut sa vada daca mai exista sentimente pt el si mi.a zis ca nu mai are nimic de gand cu el ..dupa cva tmp a intervenit pariti iei ca nu mai vor sa o lase sa vorbeasca cu mne ca nu am situatie materiala la fel ca a iei i.a dat de ales intre ei si mine ..in fata lor i.au ales pe iei dar a continuat cu mine..nu stiu ce sa mai fac ea iese de cele mai multe ori fara mine la disco prieteni ei ii fac gesturi urate dar ea crede ca sunt normale mai ales dupa ce gusta cva de baut..a inceput sa o deranjeze mai tot in relatia asta tot pe ea eu ce sa mai spun dupa cate i.am acceptat..am mintito de cateva ori si de atunci isi gasete mereu motive de cearta imi spune ca nu mai poate ca a obosit..spune ca o acuz aiurea fara a fi ceva real dar daca ea nu vbeste ce sa fac spun ce imi trece prin caap...si i sa luat femei ca prea o acuz mereu si am mintito cu chesti minore pt a evita cearta....ce sa fac? DACA NICI ACUM NU SE INTELEGE ATUNCI NU AM SA MAI PRESCURTEZ NICI.UN CUVANT ;)
ciosco92
Postat pe 13 Iulie 2013 11:38
da o fuga la cursul de l romana si vino inapoi sa ne explici ce si scum
MARILENA_25
Postat pe 13 Iulie 2013 12:01
..pardon..tocmai ce am modificat partial tot ce am scris ...asa ca laso dreacu de lb. romana..;)
ciosco92
Postat pe 13 Iulie 2013 12:13
ITI PLACE LA EA CA ARE BANI SI TE PLATESTE SA TE SCOATA IN ORAS, ESTI DE TOT RAHATUL UN JEG
garbo273075
Postat pe 13 Iulie 2013 12:46
Scuza.ma dar nu asta am zis si nici nu este asa nu are cum sa imi placa lucru asta eu am zis cum sa intamplat ok?...daca u intelegi ce vrei asta e altceva...si jeg esti tu ca nu vezi bine ce am scris ..;)....
ciosco92
Postat pe 13 Iulie 2013 12:53
Concluzia este ca ar trebui sa- ti gasesti pe altcineva... prea bine cu aceasta fata nu are cum sa-ti fie.... idioteniile ei nu au legatura cu varsta, ci cu faptul ca n-o interesezi, de fapt! Deci nu mai pierde vremea....
Darksukkubus69
Postat pe 13 Iulie 2013 13:48
De la: garbo273075, la data 2013-07-13 12:46:12ITI PLACE LA EA CA ARE BANI SI TE PLATESTE SA TE SCOATA IN ORAS, ESTI DE TOT RAHATUL UN JEG



Tu de ce urlii ??? Nu suntem surzi.....
Rotty
Postat pe 13 Iulie 2013 14:11
mnoah ...hai sa te ajut nitel si eu cu o parere...sper sa reusesc...ziceai ca ea eleu..oricat de mult poti nega exista un adevar si in stelele astea....hmmm....femeile leu daca nu se pot baza pe tine te lasa pentru ca isi permit oricand sa gaseasca pe altcineva sau in cel mai rau caz stai singure cu vibratorul. in relatia cu o femeie de genul siguranta e cuvantul de ordine, siguranta ta de sine si a ei in ceeea ce priveste relatia. daca te iubeste mult dar simte ca nu se poate baza pe tine sau ca ii faci fitze...o sa incerce sa fuga de tine mancand pamantul. eu cand imi place un tip rau de tot dau cu stangul in dreptul si incerc sa fug de el de frica unui esec. in ciuda aparentelor oamenii din zodia asta se implica total cand iubesc si o incaseaza profund la nivel emotional. ca nu se vaicaresc si nu se arata in vazul lumii asta e altceva, dar sufera ca niste caini. tipa pun pariu ca e aroganta, tine la independenta ei si la persoana ei. asa sunt toate femeile leu fara exceptie. tu trebuie sa fii barbat, sa ii dai de inteles ca nu se poate juca cu tine, vezi in pat sa fie bine, cu sau fara 69 cum vreti voi dar mult si bine. ca altfel poate nu iti spune dar o sa ajunga o frustrata si nu vrei sa vezi o femeie din asta frustrata. cu iesitul in oras las-o frate sa mearga cu fetele, daca merge cu masa la control sigur e la control, nu o tot bombarda cu telefoane si mesaje. eu sunt in relatie la distanta de 2 ani si tot asa ma exaspereaza prietenul de imi vine sa fug de tot de el. si ies des cu fetele, si nu ii raspund mereu la telefon pentru ca ba il uit in geanta, ba uit sa il iau cu mine, ba am mainile pline cu cumparaturi etc...asta nu inseamna ca nu vreau sa vb cu el. si crede-ma ca nu l-am inselat nici o data de cand e plecat. ea clar are nevoie de libertatea ei dar asta nu inseamna ca vrea sa faca nu stiu ce dracovenii. in legatura cu pendulatul ei intre 2 barbati daca nu e sigura de nici unul dintre voi evident ca tot incearca pe rand cu fiecare. ca poate unul tot o sa ii ofere si ei relatia mult dorita. oricum pun pariu ca si tu esti imatur si gelos si nehotarat, asa sunteti toate balantele, sa nu mai vorbesc ca sunteti si fustangii si va lamentati zilnic. mai ales daca tu nu ai bani si ea tot cu tine sta e clar ca tine la tine. fa si tu pe barbatul si nu o mai lasa sa faca ce vrea din tine si fii hotarat cand vrei sa faci ceva si nu mai fi asa sensibil cu ea si o sa vezi ca se intoarce ea la tine. indiferenta o sa o termine si numai de ciuda o sa vina ea la tine sa isi demonstreze ei insisi ca inca mai tii tu la ea. femeile leu au un orgoliu cat China si cand sunt refuzate fac ca trenul in gara. si fa-te si tu popular in grupul vostru si fa-o sa fie mandra de tine, banii nu sunt totul. mai ales daca se simte bine cu tine la pat o sa o doara in cot de bani daca ea are o situatie buna. si faptul ca nu isi asculta parintii si nu te lasa la cererea lor clar tine la tine. oricum femeile leu se cearta din nimic ca sunt nervotice uneori, asa ca mai o cearta mai o impacare hot si trece vremea. asta e viata cu femeile astea nu lua totul asa la suflet si tu. si eu ma cert cu al meu dun nimicuri si ma enervez ca sunt impulsiva dar sa stii ca nu am avut niciodata intentii rele cu el. dar cand ma enerveaza si ma face geloasa ma tot gandesc sa il las si culmea ca tot la el ajung. asa suntem noi femeile astea, bune si nebune
garbo_3902
Postat pe 13 Iulie 2013 14:11
De la: ciosco92, la data 2013-07-13 12:13:46..pardon..tocmai ce am modificat partial tot ce am scris ...asa ca laso dreacu de lb. romana..;)



Din pacate , Exista o "limba romana " in care ne intzelegem pe aici.....Fara , ar fi "Turnul Babilonului" (daca stii la ce ma refer).......
Rotty
Postat pe 13 Iulie 2013 14:14
3902 , si acum esti tot la piatza ? Cam asa ai postat.....
Rotty
Postat pe 13 Iulie 2013 14:19
Ultima discutie...chiar ca am ramas prost...noi trebuia sa mergem dupa 15august la mare cu gasca iei...era bine asa acum prieteni ei au vorbit toti aseara ca sa nu mai mergem pe 15 ci pe 10 august ca ei au treaba dupa 16august acum ea mi.a spus ca sa vad cum fac ca ea ma anunta dinainte ca se merge pe 10 august eu i.am zis ca nu am cum ca nu am nici bani atunci si n am cum eu am vorbit de concediu de pe 14 pana pe 21...mi.a dat de inteles ca nu o intereseaza ea ma pus in tema dar noi vorbisem ca mergem aman2 indiferent de cum va fi..dar mi.a zis ca nu mai are ce sa ii spuna parintilor ca cu cine pleaca daca prieteni ei pleaca pe zece(majoritate prietenilor fiind vecini)...am ramas prost...in fine ma da peste cap complet....
ciosco92
Postat pe 13 Iulie 2013 14:55
3902 problema e ca ea are prieteni din care 90% baieti....de mica a umblat cu baieti si acum rare ori cand mai iese cu vro prietena...si asta ma deranjeaza....frate daca iesi ...fao cu fetele nu cu baieti ...nu iesti baiat si prea mereu mereu cu baieti se inteleg alte lucruri ....de cate ori ii zic ce nu mise pare ok...ca gata ca mereu gasesc cate ceva poi daca esti batuta.n cap ce sa mai fac te invat iti explic iti arat ce e bn si ce e bn si ce nu si tu tot o dai in bara....ma distruge complet
ciosco92
Postat pe 13 Iulie 2013 15:01
Mai baiete, chiar ca ai ramas prost.... nu vezi mai, ca nu fata se omoara prea mult dupa tine?! Daca o interesa relatia, nu o interesa parerea nimanui, nici prieteni, nici parinti etc.... si nici nu incerca sa ascunda ca sunteti impreuna....
Darksukkubus69
Postat pe 13 Iulie 2013 16:57
Scuze de greseala de scriere: am vrut sa scriu :"ca fata NU se omoara prea mult"... am scris cuvintele invers...
Darksukkubus69
Postat pe 13 Iulie 2013 16:59
Scuze dar atunci de ce mai se presupune ca inca avem o relatie de ce nu isi vede de treaba si sa puna capat la relatia asta ....
ciosco92
Postat pe 13 Iulie 2013 17:47
multa rabdare mi-a dat Dumnezeu dar sa citesc ceva fara cap si coada , nu pot
garbo_10513
Postat pe 13 Iulie 2013 18:23
Naspa...
ciosco92
Postat pe 13 Iulie 2013 18:52
De la: ciosco92, la data 2013-07-13 17:47:11Scuze dar atunci de ce mai se presupune ca inca avem o relatie de ce nu isi vede de treaba si sa puna capat la relatia asta ....


Şi tu poţi face ac. lucru. Eşti bărbat, nu?
Axl_R
Postat pe 13 Iulie 2013 19:28
...da probabil dar sunt mai sensibil mai ales cand iubesc ...prea sensibil....imi e teama de ce o sa fie dupa ma gandesc ca o sa fie si mai dureros...
ciosco92
Postat pe 13 Iulie 2013 20:17
Mda...tipic pt balanţe. Îmi retrag cuvintele.
Axl_R
Postat pe 13 Iulie 2013 20:21
.....:))) ....
ciosco92
Postat pe 13 Iulie 2013 20:49
ce limba vorbesti ?
pirosca
Postat pe 13 Iulie 2013 20:57
ma minunez cati pun "botul" la un analfabet, care chipurile ca sa ascunda incultura si submediocritatea, se da rotund ca el sta pe tableta si i se blocheaza
ce ti se blocheala la tableta kokoshel?
singurul lucru kre sunt convins ca se blokeaza e creierul tau de popandau!
las-o in dude cu tura de noapte si cu prescurtatul, ca astea nu sunt scuze nici pentru clasa a patra!

daca iesi din tura de noapte, mergi de te culci, nu stai sa scrii pomelnice agramate, ca pe urma sa iti gasesti scuze!
"Postat pe: 12 Iulie 2013, ora 03:52 " - ce ture de noapte se termina la ora 3????
hai mai bine recunoaste ca limba romana e o limba straina pentru tine, si atunci nu se mai oripileaza nimeni de cum ai scris, ci te vor privi cu mila si compasiune!

hai pune mana pe limba aia pe care o dai dracu, ca altfel, o sa tot umpli netul cu hohote de ras pe seama ta!
heartbit
Postat pe 13 Iulie 2013 21:34
cine Dumnezeu te-a invatat romaneste?
tockys
Postat pe 13 Iulie 2013 23:17
...parerea mea este ca te-ai cam indragostit de fata asta , esti cam posesiv cu ea iar ea, este confuza , nu stie cum sa procedeze cu tine ...daca tu esti leul este explicabil , leii cam iau foc repede la gandul ca mai sunt in preajma iubitei lor si altzi posibili parteneri...eu as merge pe ideea ca nu-i nici o problema cu plecatul la mare in contextul vecinilor insa problema este ca de aici trag concluzia ca ea deocamdata te tine departe de parintii si preocuparile ei , ceea ce inseamna ca tu trebuie sa ai rabdare si sa astepti ca situatia ta financiara sa devina una stabila , mentine relatia amiabila cu fata daca te-ai hotarat in mintea ta ca pe ea o vrei de nevasta , asigura-o de acest lucru , fa-i cunoscute intentiile tale inainte de a pleca la mare apoi pasul doi mergi si cunoaste-i parintii si hotarati-va casatoria...ezitarea ei spune multe , motivul ca nu vrea sa mearga cu tine la mare atunci cand poti tu poate fi chiar scuza , inseamna ca parintii ei nu stiu de tine , mai inseamna ca ea nu vrea sa se marite , cu atat mai mult sa te aleaga pe tine nu incape discutie ! este urgent sa-ti expui intentiile intai fata de ea si sa o ceri in casatorie iar dupa acceptul ei apoi discuti cu familia ei si a ta sa-i informati despre intentia voastra...va recomand sa nu stati impreuna cu parintii , luati un spatiu cu chirie dupa posibilitatile vosastre unde sa coabitati pe picioarele voastre , fara interventia si influenta parintilor. si ...cine stie , poate dansam la nunta!
garbo173229
Postat pe 14 Iulie 2013 00:32
Da la copii ce nume sa le dea 229 ??? Tu deja l-ai si insurat pe bietul baiat....
Rotty
Postat pe 14 Iulie 2013 00:36
mie partea cu lb romana nu mi se pare de data asta chiar asa ingrozitoare, ce ma ingrijoreaza e ca nu stie ce sa faca dar "nu poate sa stea fara ea."
Well, in situatia asta nu prea ai ce sa faci baietel. Prizonierii au libertatea de alegere limitata... deci ce dreak ai putea sa faci?!

quasaria
Postat pe 14 Iulie 2013 03:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Unde il pot gasi in Romania, pe parintele CLEOPA? 6 De la: caleidoscop 11 Iulie 2012 23:46
pistrui.... 5 De la: Iryna_Iry 27 Mai 2012 12:30
Buna 4 De la: alfheim 4 Septembrie 2011 14:44
Identitati multiple 29 De la: garbo_392853 9 Ianuarie 2014 22:59
Subiect 11 De la: Luna_in_capricorn 29 Iunie 2011 09:06
Setari Cookie-uri