avort spontan

Incep prin a spune ca imi pare f rau pt toate mamicile care au pierdut un suflet...La fel ca si voi,si eu am suferit un avort spontan,acum 1 saptamana..Problema e ca nu stiu ce se intampla si m-as bucura daca mi-ati da un raspuns..Pe data de 5 iunie am facut un test de sarcina electronic,care imi arata 3 sapt 1+..Bucuroasa,am mers la un medic,care m-a reprogramat pe 27 iunie pt ca sarcina era prea mica ca sa se vada..weekendul trecut am prezentat sangerari si am eliminat un tesut,avand dureri ingrozitoare..Am mers la spital,unde in urma analizelor mi-au spus ca a fost sarcina si nu mai e.Pe langa asta,totusi in uter pe partea stanga se vede ceva si nu stiu nici ei ce este..Sarcina extrauterina a fost exclusa si au spus ca am eliminat tot..Cu speranta in suflet,ma amagesc inca ca poate e sarcina gemelara si totusi ceea ce se vede sa fie celalalt fat si sa pot avea bebelusul meu..Nu inteleg ce se intampla...Problema e ca momentan nu sunt in tara,iar limba care se vorbeste aici nu o intelg f bine si m-as bucura daca imi puteti da un raspuns,sa ma mai potoleasca cumva,oricare ar fi el.Va multumesc pt timpul acordat.
JuliaPopescu
Postat pe 28 Iunie 2013 18:58
garbo_14167
Postat pe 28 Iunie 2013 20:45
Imi pare nespus de rau prin ce-ai trecut, te cred si te inteleg perfect ptr ca eu am pierdut 2 copii.Unul in viata de 6 luni, si o sarcina pierduta de 2 luni la un an dupa moartea lui.Nici o durere de pe pa mint nui mai mare mai ales ptr o mama , decit aceia cind ii moare copii sau il pierde.Sarcinile se pot pierde foarte usor in primele saptamini si luni de sarcina.Din cauza stresului prea mare al supararilor, socurilor, racelilor si mai ales al ridicaturilor.Pacat ca nu esti in tara, ptr ca cunosc un medic foarte bun e renumit in tara, ptr succesele sale in domeniu.Eu personal am fost operata de dinsa si sunt foarte multumita.Pe foarte multe femei lea rezolvat.O cheama Saptefrati Cristina.Are cont si pe feizbug.eU ITI DORES MULTA SANATATE SI SA AI GRIJA DE TINE PE VIITOR.
garbo_14167
Postat pe 28 Iunie 2013 20:55
multumesc mult de raspuns..sincer stau de la ora unu in fata laptopului si astept de la cineva un raspuns..imi pare rau pt ce ti s-a intamplat:(..abia astept sa ajung in tara sa pot merge la un medic sa inteleg si eu ce se intampla..pt ca cei de aici,m-au lasat total in aer.
JuliaPopescu
Postat pe 28 Iunie 2013 21:04
Cu cit mai repede zic eu cu atit mai bine.
garbo_14167
Postat pe 29 Iunie 2013 13:13
Cea fost a fost lasam in urma asa a vrut Dumnezeu, dar sa avem grija de viitor.
garbo_14167
Postat pe 29 Iunie 2013 13:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 3 De la: miniclip 17 Martie 2012 20:34
Buna 8 De la: Anne_Mary_Stoicanescu_1 17 Octombrie 2013 22:12
sarcina si diabetul 1 De la: andreea79 27 Februarie 2012 20:01
interpretare de analize 3 De la: office_salinasusesi_ro 18 Iunie 2010 09:59
cu bb in chirie 7 De la: istrateirinacristina 22 August 2009 15:12
Setari Cookie-uri