HIDROCEFALIE

Baietelul fratelui meu are 6 sapt. si in urma operatiei de spina bifida a facut hidrocefalie. Medicii spun ca deocamdata nu e cazul de operatie. As vrea, daca cineva s-a confruntat cu ceva asemanator, sa-mi scrie. Ma intereseaza sa stiu cum au fost operati alti copii, la ce varsta, de unde au achizitionat drenul pentru operatie, costuri etc. Va rog sa raspundeti pt. a putea sa-i ajutam pe acesti parinti care se confrunta cu astfel de probleme.
kidz006182
Postat pe 5 Ianuarie 2010 10:24
Buna,imi pare rau sa aud ca nepotelul tau asa mic a trecut printr-o operatie, nu cunosc absolut nimic despre hidrocefalie,poate te ajuta alta mamica cu niste sfaturi sau incerca sa intri pe net sunt o gramada de siteuri cu medici care iti pot spune o parere,noi ii dorim sanatate multa nepotelului si multe bucurii.
rab
Postat pe 5 Ianuarie 2010 11:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
steriletul si sarcina 1 De la: irinutza 27 Martie 2009 11:05
buna 6 De la: garbo_380506 16 August 2013 22:23
in 13sapt. am piedut bebele 36 De la: OANA25 2 Iunie 2011 14:54
lichidul amniotic 1 De la: marimihai81 4 Decembrie 2009 17:51
buna ziua...mamici si viitoare mamici 2 De la: Roxana_Mihaela_1 27 August 2012 19:31
Setari Cookie-uri