Un sfat plsss

Lasa Barbo , mai are timp sa se faca .....carabinier
Rotty
Postat pe 30 Iunie 2013 08:36
De la: Rotty, la data 2013-06-30 08:34:29 Vai Barbo , ce dileme ai tu de dimineatza


eu... ? eu n-am dileme , draaaga... ! si daca mai mi se aseaza cate una pe frunte de dimineata... astea mi le produc altele... !!!
barboneli
Postat pe 30 Iunie 2013 08:37
"Draga mea", Eu sunt un drag sau poate nu... Daca ai fi fost atenta la ultimele cuvinte, Iti spune-am ca oricum tu esrti singurul tau stapan si nu trebuie sa urmezi sfaturile nimanui, ceea ce face omul cu manuta lui e bun facut, sa nu judeci pe nimeni mai apoi... Nu te-am pus sa fugi de "bietul" om, doar am spus ce stiu despre acesti "oameni"foarte la locul lor, dealtfel... Nu as indraznii in veci sa pun pe cineva sa faca ceea ce imi place mie, nici chiar copilul meu...
garbo088037
Postat pe 30 Iunie 2013 14:36
.....2o de ani nu este asa mare diferenta (fata de altele care-si iau soti cu 38-40 de ani mai in varsta); problema este ca tu nu stii ce vrei; clar vrei sa te distrezi; daca vezi in cei doi copii o piedica, atunci lasa locul alteia care va sti sa aprecieze ce-i ofera viata
adeline
Postat pe 30 Iunie 2013 21:38
De la: heartbit, la data 2013-06-24 01:17:30pentru urmatorii 15 ani ... nu as zice ca vor fi probleme... dar cant tu o sa ai 40 ... si el vreo 60 ...
dar oricum pana atunci mai este...!

totusi sunt de parerea ca poti gasi unul destul de bun si interesant .. si tot asa de strain ca si militianul asta... insa cu vreo ...10 -15 ani mai tanar decat el ...!
daca tot esti in tara aia... vezi ca sunt destui .................
dar lasa, mai bine...
succesuri!
Fss_ssu
Postat pe 30 Iunie 2013 22:04
De la: Princess1990, la data 2013-06-24 01:04:24 Incep a va povesti ca acum ceva timp am cunoscut un barbat mai mare cu 20 de ani ca mine , eu avand 22 . la inceput nu m a atras cu nimic dar cu timpul l-am cunoscut mai bine si ne-am apropiat ...el are 2 copii 4 si 6 ani , nevasta fiind decedata... se poarta frumos cu mine si ma tot gandesc la el , dar pe de alta parte nu stiu ce sa fac sau ce sa le zic parintilor , el e cetatean strain lucreaza in domeniul politiei (carabinier) . as vrea sa pot sa l uit ca totusi e o diferenta de varsta dar nu reusesc , mentionez ca el vrea o relatie serioasa si eu nicidecum nu sunt pregatita , mai sunt si copiii la mijloc. pfff
Fss_ssu
Postat pe 30 Iunie 2013 22:06

Mai!
...fa-te si tu" carabina" na!
n-ai ba_bacu'?......
Fss_ssu
Postat pe 30 Iunie 2013 22:10
BUNA draga mea , numai in sufletul tau vei gasi raspunsul !Este greu cu copilasii , iar cind nu sunt ai tai este si mai greu !TOTUSI ESTI FOARTE TINARA , IAR ITALIENII SUNT FOARTE CHARISMATICI SI CU O PERSONALITATE PUTERNICA ! ASTA POATE INDICA SI O MARE FORTA INTERIOARA CARE TE ATRAGE; TU FIIND SI FOARTE TINARA ! DAR DIFERENTELE DE VIRSTA, EDUCATIAE, RELIGIE, NU SUNT IN 80% DIN CAZURI SECRETUL REUSITEI INTR-O RELATIE !ESTE ADEVARAT SI CA TINERII DE VIRSTA TA NU AU NIMIC IN CAP SI SUFLET LA VIRSTA ASTA ! ESTE DIFICIL , NUMAI TU POTI AFLA REZOLVAREA !ITI DORESC INSPIRATIE SI UN GIND BUN ! CU SINCERITATE GABRIELA
garbo_19362
Postat pe 9 Iulie 2013 14:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sunt problemele cu nervii? 5 De la: fleurdelis 9 Iunie 2010 21:14
Justitie divina versus justitie umana ? 91 De la: Mihaela_Tudora_1 27 Noiembrie 2013 23:32
CE ATI SIMTI DACA IUBITUL SAU FOSTUL IUBIT AR SPUNE DESPRE DVS CA SUNTETI O PROASTA SOTIEI SALE SAU FOSTEI SOTII ? 10 De la: tutankhamon 5 Aprilie 2010 03:03
relatii parinte - copii ! 25 De la: garbo078762 16 Februarie 2013 11:27
Eu consider ca un barbat care vrea sa se casatoreasca trebuie sa ofere macar strictul necesar nevestii si copiilor 127 De la: xenaprintesarazboinica 11 Ianuarie 2011 14:32
Setari Cookie-uri