diferenta de varsta mai mare cu 38 de ani

De la: ingerasulluptator, la data 2013-07-03 18:03:11stau si ma gandesc sa fie ea femeila asa ea fara minte din natura sau cu ani in urma barbatii nu au lasat femeile sa gandeasca si de aceea femeia este asa naiva.

eu cred mai degraba ca prostia zace in femei de mii de ani care si sa transmis prin adn de la femeie la femeie.ti tot prin adn..p[t ca barbatii sunt mai inteligenti ca femeile

de ce un barbat are un cooficent mai mare de inteligenta fata de femei ei fac rau intentionat si femeile fac rau pt ca daca nu se integreaza atunci nu pot trai cu barbatii lor.

gandirea inevoluata sa transmis la femei din generatie in generatie...si barbatii si-au trimis gandirea lor la barbatii tineri.

exista un sambure de adevar

pt ca si baietii tineri au o gandire mai inteligenta,,decat a femeilor.
ma refer la faptul ca ei fac deosebirea dintre bine si rau dar nu pun in practica intentionat de rai de sunt pt ca prefera sa exploateze femeile si sa se razbune
ingerasulluptator
Postat pe 3 Iulie 2013 18:06
.de aceea ma intreb de ce oare femeile asa naïve si fraiere de fac barbatii ce vor din ele.

eu cred ca prostia femeilor se transmite prin adn,

si barbatii cum gandesc tatii le trimit gandire prin adn,sau baietii copie smecheria tatilor,,dar oricum ei au un cooeficient de inteligenta mai mare ca femeile
femeile sunt naïve,,plus ca nu sunt lasate sa gandeasca si sunt manipulate de barbate ca sa isi atinga ei interesele egoiste
ingerasulluptator
Postat pe 3 Iulie 2013 18:31
de aceea ma intreb de ce oare femeile asa naïve si fraiere de fac barbatii ce vor din ele.

eu cred ca prostia femeilor se transmite prin adn,

si barbatii cum gandesc tatii le trimit gandire prin adn,sau baietii copie smecheria tatilor,,dar oricum ei au un cooeficient de inteligenta mai mare ca femeile
femeile sunt naïve,,plus ca nu sunt lasate sa gandeasca si sunt manipulate de barbate ca sa isi atinga ei interesele egoiste
ingerasulluptator
Postat pe 3 Iulie 2013 18:32
de aceea ma intreb de ce oare femeile asa naïve si fraiere de fac barbatii ce vor din ele.

eu cred ca prostia femeilor se transmite prin adn,

si barbatii cum gandesc tatii le trimit gandire prin adn,sau baietii copie smecheria tatilor,,dar oricum ei au un cooeficient de inteligenta mai mare ca femeile
femeile sunt naïve,,plus ca nu sunt lasate sa gandeasca si sunt manipulate de barbate ca sa isi atinga ei interesele egoiste
ingerasulluptator
Postat pe 3 Iulie 2013 18:32
de aceea ma intreb de ce oare femeile asa naïve si fraiere de fac barbatii ce vor din ele.

eu cred ca prostia femeilor se transmite prin adn,

si barbatii cum gandesc tatii le trimit gandire prin adn,sau baietii copie smecheria tatilor,,dar oricum ei au un cooeficient de inteligenta mai mare ca femeile
femeile sunt naïve,,plus ca nu sunt lasate sa gandeasca si sunt manipulate de barbate ca sa isi atinga ei interesele egoiste
ingerasulluptator
Postat pe 3 Iulie 2013 18:32
jeje2011
Postat pe 3 Iulie 2013 21:18
fii pe pace jeje, ca nu s-a terminat aratura! mai are ingerasul cateva hectare de arat!
heartbit
Postat pe 3 Iulie 2013 21:55
da ce rele sunt babele care sunt atat de disperate de ceea ce zic preotii..

cum se poate trai asa in atata prostie...De ce oare nu au luptat femeile de dinainte sa devina mai destepte? si sa castige respectful barbatilor prin faptul de a fii exigente cu ele si cu barbatii..
daca femeile ar fii fost femei corecte si cand spun corecte nu ma refer neaparat la virginitatea fizica...pt ca daca te casatoresti cu barbat care se comporta urat si te terorizeaza psihic sau da in tine nu trebuie sa stai cu el ci mai bine divortezi.

eu ma refer daca ar fii femei cu bun simt si nu ar fii invidioase si rele
ingerasulluptator
Postat pe 3 Iulie 2013 23:18
Pai da... S.o recoltat graul...si e musca la arat
jeje2011
Postat pe 3 Iulie 2013 23:35
Adn-ul este reproducerea cu mare fidelitate a informatiei genetice.

daca mama este proasta si copilul va fii la fel adica fata pe care o va naste..si tataa adn-ul isi lasa and-ul baietilor.

stiinta cica zice invers dar faptele dovedesc contrariul.

fata mosteneste prostia maei si baietii mostenesc inteligenta tatalui pe care si-o folosesc din pacate in scopuri negative.

ingerasulluptator
Postat pe 4 Iulie 2013 12:09
De la: ingerasulluptator, la data 2013-07-04 12:09:23Adn-ul este reproducerea cu mare fidelitate a informatiei genetice.

daca mama este proasta si copilul va fii la fel adica fata pe care o va naste..si tataa adn-ul isi lasa adn-ul baietilor.

stiinta cica zice invers dar faptele dovedesc contrariul.

fata mosteneste prostia mamei si baietii mostenesc inteligenta tatalui pe care si-o folosesc din pacate in scopuri negative.



din burta baietii stocheaza in adn caracterul negativ al tatalui.dar cum este posibil asa ceva?

ingerasulluptator
Postat pe 4 Iulie 2013 12:30
ce este creierul uman el asimileaza informatia dar din pacare fara a avea puterea de a o discerne si asta fiind femeile.

cum pot fii femeile asa proaste? de ce nu au incercat sa schimbe soasta lor dea lungul atator ani? mi se pare foarte neclar de ce nu au existat femei cu initiativa care sa incerce sa schimbe soarta lor.cu putut femeile sa se complaca.ca zic ca pe barbati inu ii pot schimba?dar macar au incercat?

de ce nu au incercat sa schimbe mentalitatea barbatilor prin metoda de a fii perseverente in a fii exigente cu ele dar si cu barbatii?



ingerasulluptator
Postat pe 4 Iulie 2013 12:38
De la: ingerasulluptator, la data 2013-07-04 12:38:23ce este creierul uman el asimileaza informatia dar din pacate fara a avea puterea de a o discerne si asta fiind femeile.

cum pot fii femeile asa proaste? de ce nu au incercat sa schimbe soarta lor dea lungul atator ani? mi se pare foarte neclar de ce nu au existat femei cu initiativa care sa incerce sa schimbe soarta lor,.cum au putut femeile sa se complaca.ca zic ca pe barbati inu ii pot schimba?dar macar au incercat?

de ce nu au incercat sa schimbe mentalitatea barbatilor prin metoda de a fii perseverente in a fii exigente cu ele apoi si cu barbatii?



ingerasulluptator
Postat pe 4 Iulie 2013 12:42
De la: garbo_14223, la data 2013-06-08 18:50:18ati avut vreodata o relatie cu un barbat mult mai in varsta decat voi ?


da, cu tata, dar el era doar cu 36 de ani mai in varsta.
O relatie unica tata dominant, fiica rebela.
Singurul tip de relatie pe care-l pot avea cu o persoana de gen masculin de care ma desparte atatia ani de viata.

charmelen
Postat pe 4 Iulie 2013 14:36
De la: garbo_14223, la data 2013-06-08 18:50:18ati avut vreodata o relatie cu un barbat mult mai in varsta decat voi ?


Depinde cit de in virsta!
Inainte de 1989 diferentele intre barbat-femeie erau cam de 2-5 ani,indragostitii se sarutau nu faceau figura 69,femeile nu se radeau jos si exista o parte misterioasa,acum parca sint purcele,nu exista sex anal sau oral,cum au luat modelul occidentalo-american tinerii de astazi.
Astazi nu mai exista niciun fel de ordine si disciiplina.La serviciu tinerii se cunosteau,socializau se casatoreau,astazi nu au locuri de munca,fara salariu fetele se prostitueaza cu babalici si cu 40 de ani mai in virsta pentru 100 de roni.Daca mosului nu i se ridica ,tabara pe el cu oralul.Familiile se dezbina repede din cauze materiale,copii nu se mai nasc ,populatia este imbatrinita.Vagabonzi ca Marcel Toader pacalesc femei ca Teo si Gabriela iar pitiboancele babalici ca Ilie Nastase,Columbeanu sau Tiriac.Noroc cu vibratoarele.
garbo_11724
Postat pe 4 Iulie 2013 22:50
1724

era si inainte de 89 si oral si toate cele, faptul ca nu stiai tu de ele, asta nu inseamna ca nu erau...!
nu s-a inventat mersul pe jos râsul si apa calda dupa acel celebru '89!
heartbit
Postat pe 4 Iulie 2013 23:24
wowwwwwww.......e adevarat ceea ce spui..dar...parca prea multa vehementa...pentru varsta ta...cu toate ca...parerile...daca ai cetit aici...is impartite...si...fiind parerile lor...trebe respectate...
ovidiu42
Postat pe 4 Iulie 2013 23:26
pai inaiinte era ordine ca femeia era supusa si facea toata treaba si barbatii mergeau la curveu.
acum femeile au devenit ca si barbatii

nu mai munceste nimeni

daca barbatii nu vor sa fie seriosi de ce femeile sa fie serioase.sau femeile care sunt serioase stau singure pt ca nu vor sa sufere alaturi de barbate rai curvari si puturosi
barbatii au fost asa mereu

problema este ca barbatii ar trebui sa se schimbe numai ca ei nu au exemple positive cum ar fii barbatii batrani care si ei sunt niste curvari batrani care critica barbatii tineri dar nici ei nu sunt mai breji.

daca barbatii tineri ar fii avut exemple positive in familie pe tatii lor ei nu ar fii ajuns asa
ingerasulluptator
Postat pe 4 Iulie 2013 23:34
De la: garbo_11724, la data 2013-07-04 22:50:15
De la: garbo_14223, la data 2013-06-08 18:50:18ati avut vreodata o relatie cu un barbat mult mai in varsta decat voi ?


Depinde cit de in virsta!
Inainte de 1989 diferentele intre barbat-femeie erau cam de 2-5 ani,indragostitii se sarutau nu faceau figura 69,femeile nu se radeau jos si exista o parte misterioasa,acum parca sint purcele,nu exista sex anal sau oral,cum au luat modelul occidentalo-american tinerii de astazi.
Astazi nu mai exista niciun fel de ordine si disciiplina.La serviciu tinerii se cunosteau,socializau se casatoreau,astazi nu au locuri de munca,fara salariu fetele se prostitueaza cu babalici si cu 40 de ani mai in virsta pentru 100 de roni.Daca mosului nu i se ridica ,tabara pe el cu oralul.Familiile se dezbina repede din cauze materiale,copii nu se mai nasc ,populatia este imbatrinita.Vagabonzi ca Marcel Toader pacalesc femei ca Teo si Gabriela iar pitiboancele babalici ca Ilie Nastase,Columbeanu sau Tiriac.Noroc cu vibratoarele.
pai inaiinte era ordine ca femeia era supusa si facea toata treaba si barbatii mergeau la curveu.
acum femeile au devenit ca si barbatii

nu mai munceste nimeni

daca barbatii nu vor sa fie seriosi de ce femeile sa fie serioase.sau femeile care sunt serioase stau singure pt ca nu vor sa sufere alaturi de barbate rai curvari si puturosi
barbatii au fost asa mereu

problema este ca barbatii ar trebui sa se schimbe numai ca ei nu au exemple positive cum ar fii barbatii batrani care si ei sunt niste curvari batrani care critica barbatii tineri dar nici ei nu sunt mai breji.

daca barbatii tineri ar fii avut exemple pozitive in familie pe tatii lor ei nu ar fii ajuns asa

si barbatii batrani sunt niste vulpoi curvari care barrbatii tineri au invatat meserie de la ei

nu au avut de unde baietii tinerisa invete sa devina mai buni mai harnici
daca si barbatii batrani nu sunt mai buni si ma seriosi
ingerasulluptator
Postat pe 4 Iulie 2013 23:38
De la: ingerasulluptator, la data 2013-07-04 23:38:26
De la: garbo_11724, la data 2013-07-04 22:50:15
De la: garbo_14223, la data 2013-06-08 18:50:18ati avut vreodata o relatie cu un barbat mult mai in varsta decat voi ?


Depinde cit de in virsta!
Inainte de 1989 diferentele intre barbat-femeie erau cam de 2-5 ani,indragostitii se sarutau nu faceau figura 69,femeile nu se radeau jos si exista o parte misterioasa,acum parca sint purcele,nu exista sex anal sau oral,cum au luat modelul occidentalo-american tinerii de astazi.
Astazi nu mai exista niciun fel de ordine si disciiplina.La serviciu tinerii se cunosteau,socializau se casatoreau,astazi nu au locuri de munca,fara salariu fetele se prostitueaza cu babalici si cu 40 de ani mai in virsta pentru 100 de roni.Daca mosului nu i se ridica ,tabara pe el cu oralul.Familiile se dezbina repede din cauze materiale,copii nu se mai nasc ,populatia este imbatrinita.Vagabonzi ca Marcel Toader pacalesc femei ca Teo si Gabriela iar pitiboancele babalici ca Ilie Nastase,Columbeanu sau Tiriac.Noroc cu vibratoarele.
pai inaiinte era ordine ca femeia era supusa si facea toata treaba si barbatii mergeau la curveu.
acum femeile au devenit ca si barbatii

nu mai munceste nimeni

daca barbatii nu vor sa fie seriosi de ce femeile sa fie serioase.sau femeile care sunt serioase stau singure pt ca nu vor sa sufere alaturi de barbate rai curvari si puturosi
barbatii au fost asa mereu

problema este ca barbatii ar trebui sa se schimbe numai ca ei nu au exemple positive cum ar fii barbatii batrani care si ei sunt niste curvari batrani care critica barbatii tineri dar nici ei nu sunt mai breji.

daca barbatii tineri ar fii avut exemple pozitive in familie pe tatii lor ei nu ar fii ajuns asa

si barbatii batrani sunt niste vulpoi curvari care barrbatii tineri au invatat meserie de la ei

nu au avut de unde baietii tinerisa invete sa devina mai buni mai harnici
daca si barbatii batrani nu sunt mai buni si ma seriosi

tonul a fost dat de Basescu cu Udrea,chiorul puturos si curva smechera......
garbo_11724
Postat pe 5 Iulie 2013 06:23
mai precis acum piata are si curve internationale,motiv pentru care curvele indigene emigreaza in Italia,Franta,Spania,Anglia etc.
http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/turcoaica-fara-inhibitii-ofer-sericii-de-companie-intima-la-domiciliul-meu_6567976.html
garbo_11724
Postat pe 6 Iulie 2013 04:33
ooooofffffffffff........lasati-le si pa ele...(curvele)...sa traiasca...ce sa le facem?...sa le ucidem?...e pb lor ca au ales sa traiasca asa...
aici...era vb despre fatuca aia...care-l vroia pe bunelu` ei...de barbat...si atat.
ovidiu42
Postat pe 6 Iulie 2013 05:10
Dimineaţa pi răcoari...
Axl_R
Postat pe 6 Iulie 2013 08:49
O relatie este ca o ecuatie cu mai multi factori, unul dntre acestia fiind fara indoiala varsta.
Ceea ce am constatat este ca e o pura idiotie sa consideri ca un tanar de douazeci si ceva de anii nu stie sa se poarte cu o tanara de aproximativ aceeasi varsta exclusiv din motiv de tinerete si lipsa de experienta. Exista insa si o trista majoritate de "pusti corditi, infatuati", dar ma indoiesc ca ei vor sti sa se comporte educat cu femeiel la 50 ani, daca nu au fost capabile s-o faca la 20.

Am cunoscut un numar important de mosi grobieni si libidinoasi, dar si de tineri deosebiti preocupati de sentimentele prietenei incat sa realizez cat de ilogice sunt generalizarile.
Am observat de asemenea ca personalitatea si atitudinea unui om nu schimba fundamental cu trecerea timpului, calitatile si defectele esentiala raman neschimbate de la tinerete pana la batranete, ele variind doar in intensitate.

Exista si persoane, destul de putine din nefericire,care sunt capabile sa invete foarte bine din experienta altora. In plus, daca vrei sa inveti, exista surse berechet.
In plus, este foarte simplu sa afli ce vrea o femeie de la tine:: nu trebuie decat sa o asculti,

Si chiar daca as putea intelege infatuarea unei tinere de 18 ani cu cu un barbat experimentat, energetic , plin de bani si realizari, refuz sa am cea mai mica intelegere fata de acelasi individ care a folosit experienta si atuurile sale materiale pentu a corupe sexual o tanara ce ar putea sa-i fie nepoata.

Cat despre tine, columbeano, o sa-ti dai seama cel tarziu peste 10 ani ca in viata totul se plateste, iar scadenta vine exact dupa ce ti-ai epuizat toate economiile.
charmelen
Postat pe 6 Iulie 2013 16:03
De la: charmelen, la data 2013-07-06 16:03:07O relatie este ca o ecuatie cu mai multi factori, unul dntre acestia fiind fara indoiala varsta.
Ceea ce am constatat este ca e o pura idiotie sa consideri ca un tanar de douazeci si ceva de ani nu stie sa se poarte cu o tanara de aproximativ aceeasi varsta, exclusiv din motiv de tinerete si lipsa de experienta.
Exista ce-i drept o trista majoritate de "pusti corditi, infatuati", dar ma indoiesc ca ei vor sti sa se comporte inteligent cu o femeie la 50 ani, daca nu au fost capabile s-o faca la 20.

Am cunoscut un numar important de mosi grobieni si libidinoasi, dar si de tineri deosebiti preocupati de sentimentele prietenei incat sa realizez cat de nefondate sunt generalizarile.
Am observat de asemenea ca personalitatea si atitudinea unui om nu schimba fundamental cu trecerea timpului, calitatile si defectele esentiala raman neschimbate de la tinerete pana la batranete, ele variind doar in intensitate.

Exista si persoane, destul de putine din nefericire,care sunt capabile sa invete foarte bine din experienta altora. In plus, daca vrei sa inveti, exista surse berechet.
In plus, este foarte simplu sa afli ce vrea o femeie de la tine:: nu trebuie decat sa o asculti,

Si chiar daca as putea intelege infatuarea unei tinere de 18 ani cu cu un barbat experimentat, energic , plin de bani si realizari, refuz sa am cea mai mica intelegere fata de acelasi individ care a folosit experienta si atuurile sale materiale pentu a corupe sexual o tanara ce ar putea sa-i fie nepoata.

Cat despre tine, columbeano, o sa-ti dai seama cel tarziu peste 10 ani ca in viata totul se plateste, iar scadenta vine exact dupa ce ti-ai epuizat toate economiile.
charmelen
Postat pe 6 Iulie 2013 16:05
De la: charmelen, la data 2013-07-06 16:03:07O relatie este ca o ecuatie cu mai multi factori, unul dntre acestia fiind fara indoiala varsta.
Ceea ce am constatat este ca e o pura idiotie sa consideri ca un tanar de douazeci si ceva de anii nu stie sa se poarte cu o tanara de aproximativ aceeasi varsta exclusiv din motiv de tinerete si lipsa de experienta. Exista insa si o trista majoritate de "pusti corditi, infatuati", dar ma indoiesc ca ei vor sti sa se comporte educat cu femeiel la 50 ani, daca nu au fost capabile s-o faca la 20.

Am cunoscut un numar important de mosi grobieni si libidinosi, dar si de tineri deosebiti preocupati de sentimentele prietenei incat sa realizez cat de ilogice sunt generalizarile.
Am observat de asemenea ca personalitatea si atitudinea unui om nu schimba fundamental cu trecerea timpului, calitatile si defectele esentiale raman neschimbate de la tinerete pana la batranete, ele variind doar in intensitate.

Exista si persoane, destul de putine din nefericire,care sunt capabile sa invete foarte bine din experienta altora. In plus, daca vrei sa inveti, exista surse berechet.
In plus, este foarte simplu sa afli ce vrea o femeie de la tine:: nu trebuie decat sa o asculti,

Si chiar daca as putea intelege infatuarea unei tinere de 18 ani cu cu un barbat experimentat, energic , plin de bani si realizari, refuz sa am cea mai mica intelegere fata de acelasi individ care a folosit experienta si atuurile sale materiale pentu a corupe sexual o tanara ce ar putea sa-i fie nepoata.

Cat despre tine, columbeano, o sa-ti dai seama cel tarziu peste 10 ani ca in viata totul se plateste, iar scadenta vine exact dupa ce ti-ai epuizat toate economiile.
charmelen
Postat pe 6 Iulie 2013 16:06

Charmellen a concluzionat perfect dezbaterea asta aprinsa ca un foc de paie ! Generalizarile, mai ales cele sustinute cu o pasiune demna de cauze mai nobile, sunt la fel de folositoare ca frectiile unor picioare de lemn ! Hai sa ne reamintim cat de imperfecta este specia asta "umana" si sa nu asteptam un comportament universal logic de la ea !
fortelion
Postat pe 13 Iulie 2013 04:37
Eu zic sa te combini cu viorel lis. Frate dar voi chiar nu sunteti in stare sa va castigati singure banii ? Trebuie sa spalati un mosh la fund sa va dea de un cico ??
PerfectStranger
Postat pe 7 August 2013 08:15
si eu iubesc un barbat mai mare decat mine cu 28 de ani !!1 e soper ...barbatii in varsta au experienta ...stiu cum sa se poarte cu o femeie sa ofere afectiune si intelegere!
garbo_412773
Postat pe 17 Iunie 2015 04:19
"soper" ??? Adica sofer , somer , super ? Asta e jocul "Schimba o litera" ?
Rotty
Postat pe 17 Iunie 2015 09:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FRIZURA !! 2 De la: garbo_497815 8 Octombrie 2019 19:38
Vreau sa fac o petitie...Ma ajutati? 73 De la: nazirra 16 Noiembrie 2009 14:01
Dragoste imposibila 32 De la: garbo_405191 7 Octombrie 2014 11:13
Buna 1 De la: garbo207167 28 Mai 2011 03:51
traditii ,relatie ,sarcina surpriza .. 29 De la: ayda_ayda 15 Martie 2015 20:08
Setari Cookie-uri