buna..cum se foloseste bicarbonatul de sodiu impotriva candidozei...adik doar fac spalaturi sh gata?sau mai trebuie cv pe langa?va rog sa`mi rasp:(
|
||
|
garbo_12832 Postat pe 12 Aprilie 2013 01:12 |
||
|---|---|---|
De la: garbo_12832, la data 2013-04-12 01:12:05buna..cum se foloseste bicarbonatul de sodiu impotriva candidozei...adik doar fac spalaturi sh gata?sau mai trebuie cv pe langa?va rog sa`mi rasp:( |
||
|
garbo_12832 Postat pe 12 Aprilie 2013 01:15 |
||
|
da, e ok sa faci acele spalaturi chiar cand ai candidoza, dar si pentru igiena obisnuita, in cazul in care nu iti permiti un detergent intim. insa de preferat sa mergi la un medic pentru o consultatie serioasa. poti avea mai mult decat o candidoza. iar bicarbonatul nu te poate ajuta ca panaceu universal. in cazul in care ai un partener stabil, de preferat sa faca si el un control, pentru ca e posibil amandoi sa aveti nevoie de tratament! in cazul in care nu ai un partener stabil si totusi raporturi destul de frecvente, sau partenerul tau nu iti este fidel, lucrurile se complica. |
||
|
|
||
|
heartbit Postat pe 12 Aprilie 2013 01:24 |
||
Dom`le doftor.....cabinetul e deschis si noaptea ?
|
||
|
Rotty Postat pe 12 Aprilie 2013 07:50 |
||
|
mai ales noaptea! ziua prashim la porumb, taiem la vie, iar noaptea dam sfaturi medicale. pe la pranz sarim creanga, ne dam in barci, ne plimbam cu navete spatiale, si ute asa trece vremea! |
||
|
heartbit Postat pe 12 Aprilie 2013 13:02 |
||
asa, si ce legatura are titlul?
|
||
|
quasaria Postat pe 12 Aprilie 2013 13:06 |
||
Fata asta iubeste bicarbonatul oare ? Bitule,am inteles . Super programul,dar vezi sa nu te impiedici pe la pranz.
|
||
|
Rotty Postat pe 12 Aprilie 2013 14:49 |
||
mda... loveeee.... are pisi o bubitza pe cour. Foarte inteligenta abordare. |
||
|
quasaria Postat pe 12 Aprilie 2013 16:42 |
||
nu e in cour... e langa si legatura subiectului cu titlul... este ca de la love love frichi grichi ... i s-a tras candidoza... cel putin asta e parerea ei, desi se poate face si de la antibiotice dar ce sa-i faci e si ea mica si ii place joaca cu ... desi habar n-are de ce si cum si cu ce se mananca treburile astea! sa speram ca are tot timpul sa invete rptty, nu am cum sa ma impiedic... ca la pranz abia ma trezesc
|
||
|
heartbit Postat pe 12 Aprilie 2013 22:25 |
||
De papuci... Noapte buna,ca io ma trezesc la 6 AM. Te tuc
|
||
|
Rotty Postat pe 12 Aprilie 2013 22:31 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| ulei de macese?! | 4 | De la: garbo_1322 28 Mai 2012 07:03 |
| ma ajuta si pe me cineva?? | 29 | De la: europroiect2007 26 Noiembrie 2010 13:40 |
| tratament pt cicatrici???? | 89 | De la: Daniella_Dana 8 Aprilie 2010 13:36 |
|
|
||
| hpv | 26 | De la: laponaenigel 24 Iulie 2010 21:33 |
| cicatrice post arsura | 2 | De la: garbo_415198 12 Septembrie 2015 01:25 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună