Vineeeee 8 Martie !!!!!

De la: elisabeta_boia, la data 2013-02-15 21:19:28Ma adresez DOAMNELOR si DOMNISOARELOR....dar si DOMNILOR
Cum ati dori sa fiti sarbatorita de Ziua Femeii??/ De cine?sot,colegi,cu prietenele? De ce?
As vrea ceva nou..nu mai vreau localuri,masa si dans,apoi acasa cu rutina zilnica ....
As vrea sa ma simt cu adfevarat importanta,cu adevarat multumita,cu adevarat fericita!!!
Da,nu prea stiu ce vreau...dar vreau ceva DEOSEBIT de rutina sarbatorlor obisnuite... Poate aveti voi niste idei ..trasnite...neobisnuite...ciudate...dar mirifice!!?
Astept...si glumele fac parte din altceva!!


eiii... dau si eu o idee... ! in primul rand sarbatoreste intai 1 Martie... si pe urma, 8 Martie... ! lasa... pana la 23 August mai e si pastele, cred ! iar de 8 Martie... i-ati barbatzelul de bratz si mergeti pe o insula pustie... dar numai de oameni... ara ceva parcele, pune seminte si uda-le... fa haine din piele de animale pe care o sa le vanezi... si mananci carnea pe jaratec... sa vezi ce importanta o sa te simti... !!! numai la gandul asta, ai si crescut mult in ochii mei.... !!!!
barboneli
Postat pe 25 Februarie 2013 19:23
Barboneli !!! E cea mai buna....GLUMA ce-am primit-o pana acum! Dar tu stii deja,ca eu stiu de...gluma,pup!
elisabeta_boia
Postat pe 25 Februarie 2013 20:54
De la: barboneli, la data 2013-02-25 19:23:36
De la: elisabeta_boia, la data 2013-02-15 21:19:28Ma adresez DOAMNELOR si DOMNISOARELOR....dar si DOMNILOR
Cum ati dori sa fiti sarbatorita de Ziua Femeii??/ De cine?sot,colegi,cu prietenele? De ce?
As vrea ceva nou..nu mai vreau localuri,masa si dans,apoi acasa cu rutina zilnica ....
As vrea sa ma simt cu adfevarat importanta,cu adevarat multumita,cu adevarat fericita!!!
Da,nu prea stiu ce vreau...dar vreau ceva DEOSEBIT de rutina sarbatorlor obisnuite... Poate aveti voi niste idei ..trasnite...neobisnuite...ciudate...dar mirifice!!?
Astept...si glumele fac parte din altceva!!


eiii... dau si eu o idee... ! in primul rand sarbatoreste intai 1 Martie... si pe urma, 8 Martie... ! lasa... pana la 23 August mai e si pastele, cred ! iar de 8 Martie... i-ati barbatzelul de bratz si mergeti pe o insula pustie... dar numai de oameni... ara ceva parcele, pune seminte si uda-le... fa haine din piele de animale pe care o sa le vanezi... si mananci carnea pe jaratec... sa vezi ce importanta o sa te simti... !!! numai la gandul asta, ai si crescut mult in ochii mei.... !!!!


Buna idee Barbo. DAR daca barbatelul nu are bani pusi deoparte atunci pe cine sa iau cu mine in bagaje ???? sau mai bine zis sa-mi care bagajele???
gavril
Postat pe 27 Februarie 2013 08:42
Vreun vecin mai cumsecade nu ai ?
Rotty
Postat pe 27 Februarie 2013 09:54
ce rele suntem.... in loc sa ne multumim cu ce avem...noi visam la insule... banii altora...
jeje2011
Postat pe 27 Februarie 2013 13:21
un barbat impachetat corespunzator, legat cu funda rosie si jnurulet nu e suficient?
jeje2011
Postat pe 27 Februarie 2013 13:24
Io-s mai modesta....ma multumesc si fara funda ....Ioooooii...am vrut sa zic ca ajunge numai funda
Rotty
Postat pe 27 Februarie 2013 15:07
De la: elisabeta_boia, la data 2013-02-15 21:19:28Ma adresez DOAMNELOR si DOMNISOARELOR....dar si DOMNILOR
Cum ati dori sa fiti sarbatorita de Ziua Femeii??/ De cine?sot,colegi,cu prietenele? De ce?
As vrea ceva nou..nu mai vreau localuri,masa si dans,apoi acasa cu rutina zilnica ....
As vrea sa ma simt cu adfevarat importanta,cu adevarat multumita,cu adevarat fericita!!!
Da,nu prea stiu ce vreau...dar vreau ceva DEOSEBIT de rutina sarbatorlor obisnuite... Poate aveti voi niste idei ..trasnite...neobisnuite...ciudate...dar mirifice!!?
Astept...si glumele fac parte din altceva!!


Da vine iar 8 Martie ,barbatii sa aiba grija sa satisfaca toate femeile,ca altfel le merge rau tot anul!
http://www.youtube.com/watch?v=vARIS4GYEl4
garbo_11724
Postat pe 1 Martie 2013 18:27
724 !! Bancul cu Ion care-i aduce Mariei de ziua ei....un ruj de culoarea masinii...a fost ..super!!
Azi de 1 Martie-a fost "baba" mea.....zi FRUMOASA ..dar cam...rece...dar sunt multumita!!
elisabeta_boia
Postat pe 1 Martie 2013 21:14
De ziua mamei mele am cumparat un ulei pentru hranirea revigorarea parului. Este extraordinar de eficient deoarece eu am scapat de matreata. Este un amestec de mai multe uleiuri din care amintec cateva: ulei de argan, ulei de ricin, ulei de masline, de brusture, de urzica vie, urzica moarta de ardei iute, de busuioc, de germeni de grau, de menta, de rozmarin si vitamina A.VA RECOMAND ACEST ULEI, EU SI SOTUL MEU AM SCAPAT DE MATREATA, NU NE MAI CADE PARUL SI FIRUL ESTE MAI VIGUROS. Este un cadou excelent pentru cele si cei dragi. Eu l-am luat direct de la producator mai ieftin decat de la plafar sau farmacie. tel 0735.52.44.58 sau 0737.50.52.58.
garbo273075
Postat pe 3 Martie 2013 11:35
Macar Duminica mai incetati cu reclamele
Rotty
Postat pe 3 Martie 2013 11:37
De la: Rotty, la data 2013-02-27 15:07:52Io-s mai modesta....ma multumesc si fara funda ....Ioooooii...am vrut sa zic ca ajunge numai funda

haideti mai fetelor, de cand au devenit barbatii "raritati" sunt destui ...inca
anirica
Postat pe 3 Martie 2013 16:53
iti face impresia ca ma plang ?
Rotty
Postat pe 3 Martie 2013 19:41

Betty sara!

mi-o vinit o idee....poate fi si de baba oricui, nu numa' di 8 Martie......da ii di la barbati, normal!
Fugi matali vreo 4 h imbracata sumar, la club si vezi ce stripteas dau barbatii de ziua voastra a F
si vii acasa bine merci si.........si vezi matali...:)
...iti place sa ...ei, ce zici? nu-i misto?....;)
Fss_ssu
Postat pe 4 Martie 2013 20:29
De la: elisabeta_boia, la data 2013-02-25 11:12:28Apoi un masaj de..relaxare....


Acum sau deschis locatii pentru masaje pe pat cu suflet.
garbo_11724
Postat pe 5 Martie 2013 01:03
Suparatule 724... Idei bune!!!
Am primit chiar acum o invitatie in 7.03.2013 la un simpozion organizat la primaria orasului cu ocazia Z.I F...privind ..."Rolul femeii in promovarea si sustinerea valorilor creatoare in evolutia comunitatii orasului nostru" Ma simt de 2 ori onorata...o data pt ca insusi primarul m-a invitat; si in al 2-lea rand..pt. ca din tot colectivul meu ..sunt singura invitata!!
Oare...se da ...primarul la mine??Nu cred ca este insurat...glumeam...stiti voi!
Dar sigur se va lasa cu o mica{mare...} petrecere!! Si ..uite ...SURPRIZA pe care nu o asteptam...dar nimic nu-i intamplator!!
Imi dati vreo idee daca sa spun si eu ceva legat de tema simpozionului??Chiar si-o gluma buna ar destinde atmosfera,poate de inceput ...sobra!
elisabeta_boia
Postat pe 5 Martie 2013 10:21
Sara!
...poi te-o pus Primaru' pi tini, ca el nu vorghesti ghini si tot tu vrea sa vb. ???hmmmm...i-as zace eu ve-o doua si mai multe....!
Ce nesimtit!....ii 8 Martie, ziua fetelor si ii ziua ta,na ....tu tre sa TACI! ai intzales?...sa vb. el(Primaru')...tu trebuiesti: servita, dantzuita,mangaiata....chiar si cu o floare....nu sa....nu mai zac, m-o >:(.....si primarii astea!
Fss_ssu
Postat pe 5 Martie 2013 20:14
8 Martie! E ziua ta!
O floare-ti dau mamica mea
Si vreau sa stii ca-n acest dar,
Dragostea mea-i far' de hotar!
http://3.bp.blogspot.com/-WCghVQtpftE/T1fN7IIirdI/AAAAAAAADnA/3U0k6CQJlcQ/s1600/8martieBlog.jpg.
.
LLisa
Postat pe 7 Martie 2013 11:44
De la: garbo_11724, la data 2013-03-05 01:03:42
De la: elisabeta_boia, la data 2013-02-25 11:12:28Apoi un masaj de..relaxare....


Acum sau deschis locatii pentru masaje pe pat cu suflet.



Acum sau deschis locatii pentru masaje pe pat cu suflet si picioare de fier ! la picioarele patului ma refer... !!!! e mai rezistent !
barboneli
Postat pe 7 Martie 2013 12:06
De 8 martie vine un inginer cu un buchet imens de trandafiri la director:
- Dom' director, sa traiti, la multi ani, pentru dv. cel mai mare buchet de 8 martie!!!
- Baa, tampitule! Ai innebunit? Pai de 8 martie se dau flori la femei si ... ce, am fata de femeie?
- Nu, dom' director, .... da' sunteti totusi cea mai mare curva din institutie!...
Eugenia_
Postat pe 7 Martie 2013 20:13


Buna dimineatza !!! Si un La Multi Ani mare, mare... la toate femeile indiferent de culoare, varsta nationalitate sau apartenenta politica... cu ocazia lui 8 Martie !!!

atata ! sa mai zica si alti barbati de pe aici... ce, numai eu ?!?


http://img.garbo.ro/comunitate/photos/1/9/9/4679911.jpg

sa va fie ziua vesela si plina de bucurii... ier ca suplinent, multa dragoste !!! ca meritati.... !!!!
barboneli
Postat pe 8 Martie 2013 08:03
Multumesc mult Barbo
Rotty
Postat pe 8 Martie 2013 08:08
Sa fii femeie nu-i usor, sa fii pe placul tuturor, Ajungi apoi mama sa fii, sa cresti, sa plangi langa copii, Dar este si adevarat, ca este cel mai minunat, Sa fii femeie si iubita, Sa fii sotie si mamica, Si azi mai mult decat oricand Dai vietii sens pe acest pamant. La multi ani !
constance
Postat pe 8 Martie 2013 12:04
http://cniculae.ro/wp-content/uploads/2011/03/DSC09626.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-xZvjIwS3HQY/Tp8ll0zvd3I/AAAAAAAAA7M/ACpJeOVaCHo/s1600/g3.jpg
La multi ani, mamica mea! La multi ani tuturor femeilor din lume, un 8 Martie fericit!
LLisa
Postat pe 8 Martie 2013 12:53
De la: constance, la data 2013-03-08 12:04:23Sa fii femeie nu-i usor, sa fii pe placul tuturor, Ajungi apoi mama sa fii, sa cresti, sa plangi langa copii, Dar este si adevarat, ca este cel mai minunat, Sa fii femeie si iubita, Sa fii sotie si mamica, Si azi mai mult decat oricand Dai vietii sens pe acest pamant. La multi ani !


Frumos spus draga mea!
La multi ani si tie!
gavril
Postat pe 8 Martie 2013 15:58
Multumesc draga 11724, pt adresa de youtube! http://www.youtube.com/watch?v=vARIS4GYEl4
gavril
Postat pe 8 Martie 2013 16:09
veni si 8 Martie... 2013... La multi ani femeilor si fetelor!
si avand in vedere ca nu se face primavara cu o floare, aveti aici un brat de flori...


pentru baieti, ca sa nu se simta neglijati de ziua voastra... punem pe aici prin zona...
heartbit
Postat pe 8 Martie 2013 20:42
Mc!
Axl_R
Postat pe 8 Martie 2013 21:00
Multumesc ...Un vin de 8 Martie ?

http://bilder.4ever.eu/data/674xX/essen-und-getranke/%5Bbilder.4ever.eu%5D%20wein,%20trauben%20160239.jpg
Rotty
Postat pe 8 Martie 2013 21:00
Multumesc hearbit pt flori.
Dar...azi e randul barbatilor sa se distreze si sa bea( pe rand )cele 40 de pahare cu vin rosu si apoi sa faca : ...:rosii. Asa ca: Sete buna! si pe ultimile beti-le acasa sa fiti singuri ca ati ajuns la voi acasa.
gavril
Postat pe 9 Martie 2013 12:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
gandire 25 De la: andrutza448 17 Aprilie 2011 03:36
"Primul sarut" Povestea mea... 10 De la: dor72 11 Aprilie 2011 13:52
DEMISIE - asta vreau azi, sa demisionez 38 De la: cristina322 13 August 2010 16:24
va intreb daca voi cu viata sexuala o duceti bine 83 De la: bluelight 23 Octombrie 2009 19:49
M-a parasit pentru ca sunt slaba! 96 De la: garbo_1567 23 Decembrie 2013 01:19
Setari Cookie-uri