Vineeeee 8 Martie !!!!!

Ma adresez DOAMNELOR si DOMNISOARELOR....dar si DOMNILOR
Cum ati dori sa fiti sarbatorita de Ziua Femeii??/ De cine?sot,colegi,cu prietenele? De ce?
As vrea ceva nou..nu mai vreau localuri,masa si dans,apoi acasa cu rutina zilnica ....
As vrea sa ma simt cu adfevarat importanta,cu adevarat multumita,cu adevarat fericita!!!
Da,nu prea stiu ce vreau...dar vreau ceva DEOSEBIT de rutina sarbatorlor obisnuite... Poate aveti voi niste idei ..trasnite...neobisnuite...ciudate...dar mirifice!!?
Astept...si glumele fac parte din altceva!!
elisabeta_boia
Postat pe 15 Februarie 2013 21:19
atunci ... fa ceva cool si nou...
nu mai mergi la local... stai acasa!
fa acasa petrecerea cu toate colegele de serviciu si cu sotii lor ... si pe urma nu mai ai de ce sa te plangi de rutina zilnica! o sa ai o iesire din rutina dupa ce pleaca ei, de n-o s-o uiti si n-o sa-ti mai trebuiasca multi ani!
heartbit
Postat pe 16 Februarie 2013 01:18
De la: elisabeta_boia, la data 2013-02-15 21:19:28Ma adresez DOAMNELOR si DOMNISOARELOR....dar si DOMNILOR
Cum ati dori sa fiti sarbatorita de Ziua Femeii??/ De cine?sot,colegi,cu prietenele? De ce?
As vrea ceva nou..nu mai vreau localuri,masa si dans,apoi acasa cu rutina zilnica ....
As vrea sa ma simt cu adfevarat importanta,cu adevarat multumita,cu adevarat fericita!!!
Da,nu prea stiu ce vreau...dar vreau ceva DEOSEBIT de rutina sarbatorlor obisnuite... Poate aveti voi niste idei ..trasnite...neobisnuite...ciudate...dar mirifice!!?
Astept...si glumele fac parte din altceva!!


Cat de trasnita sa fie ideea, draga Elisabeta????
gavril
Postat pe 16 Februarie 2013 16:30
Io am o idee... Sarbatoreste la piscina . Ce zici ?
Rotty
Postat pe 16 Februarie 2013 16:37
Bit... nici chiar asa... E ..totusi si ziua mea,NU ..gazda...
Gavril...trasnita rau... ceva trasnit,frumos,placut si de neuitat!!
Rotty..o piscina ..suna apetisant,doar ca pe o raza de 100 km nu am nici o piscina... eu vara fac baie in raul de munte care-mi traverseaza orasul....
S-a deschis undeva la 6 km. de orasul meu..un ..castel ...cica "De vis" si acolo se organizeaza un mere BAL..al Primaverii.. Poate o sa merg la...bal..Dar oare ce tinuta trebuie sa am??
Dar poate aveti voi ceva si mai..trasnit!!
elisabeta_boia
Postat pe 16 Februarie 2013 18:26
Idee sau inut?
Axl_R
Postat pe 16 Februarie 2013 18:41
De la: elisabeta_boia, la data 2013-02-16 18:26:58Bit... nici chiar asa... E ..totusi si ziua mea,NU ..gazda...
Gavril...trasnita rau... ceva trasnit,frumos,placut si de neuitat!!
Rotty..o piscina ..suna apetisant,doar ca pe o raza de 100 km nu am nici o piscina... eu vara fac baie in raul de munte care-mi traverseaza orasul....
S-a deschis undeva la 6 km. de orasul meu..un ..castel ...cica "De vis" si acolo se organizeaza un mere BAL..al Primaverii.. Poate o sa merg la...bal..Dar oare ce tinuta trebuie sa am??
Dar poate aveti voi ceva si mai..trasnit!!


Pai daca-i bal eu zic sa iesi putin din obisnuit si sa te imbraci ca pe vremea lui....Alexandru Dumas . EU m-as imbraca intr-o frumoasa rochie de indianca.Tocmai am vazut o asemenea rochie la un magazin cu specific indian, din Ploiesti, si ma gandeam unde m-as imbraca cu ea Mi-as face si un punct pe frunte si mi-as pune bratari multe.Ce zici as fi o aparitie deosebita???
gavril
Postat pe 16 Februarie 2013 18:55
gavril, si cu un dans din buric, ai rupe gura targului! si daca mai faci petrecerea de 8 martie si in vreun sat de munte, sa iesi cu costumul ala prin sat... sigur cresc cu 30% crucile din cimitir... de la cate babe vor face infarct!


betty, nici nu iti dai seama ce cool ar fi sa faci cum ti-am zis! ar fi demential... ai pomeni toata viata ta de asa ceva! si nu ti-ar mai trebui nici daca ai mai trai inca 100 de ani....! deci cooooooollllll de tot si kinky si funky si freaky si chucky si tot ce mai vrei tu ...!
heartbit
Postat pe 16 Februarie 2013 18:59
BIT !!! Mi-e ..mila de bietele ..batrane...le .."iert" nu ma voi imbraca sa le sperii,pup de idee!!
Axl..o idee!!Te rooog!!Tu ai..imaginatie!!
elisabeta_boia
Postat pe 16 Februarie 2013 19:17
imaginatia lui AXL costa... daca cotizezi bine la mine (eu fiind secretarul si consilierul ei pe probleme financiare!) atunci poate, poate iti ofera o idee... dar si asa destul de greu ca are agenda incarcata...!
heartbit
Postat pe 16 Februarie 2013 20:15
Cotizeeeez..cat vreti!!Doar nu ma doare degetul sa ..tastez..cat??
elisabeta_boia
Postat pe 18 Februarie 2013 09:35
8 martie da!!!!!!!!Cadouri din partea colegilor,familiei,abia astept!.Este ziua noastra si trebuie sa fim rasfatate,e firesc.! ;)
garbo_11426
Postat pe 18 Februarie 2013 10:52
DAAA !! CADOUUUURI !! Asta era!! Ceva ..deosebit!!
Deci..???ce-mi doresc..ciudat si totusi placut???
elisabeta_boia
Postat pe 18 Februarie 2013 11:04
Iti doresc un 8 martie reusit, Elisabeta nu mai e mult. ;)Mie imi plac foarte mult si mucenicii cu nuca sunt deliciosi.
garbo_11426
Postat pe 18 Februarie 2013 18:49
Dar ..mucenicii cu nuca..nu ingrasa?
elisabeta_boia
Postat pe 18 Februarie 2013 19:35
Mai conteaza daca ingrasa la cat sunt de buni?! O data pe an liber la mucenici pentru toata lumeaaa!
magdabeauty
Postat pe 18 Februarie 2013 19:39
Aici..ai si tu ..dreptate..la cat sunt de buni...dar ce greeeu dau apoi plusul...!!
elisabeta_boia
Postat pe 18 Februarie 2013 19:48
atentie mare. am auzit o vorba prin sat, ca anul asta Grinch vrea sa fure 8 martie tine de specializare, sau cam asa ceva.;))
Eugenia_
Postat pe 18 Februarie 2013 19:52
Ce..specializare???
elisabeta_boia
Postat pe 18 Februarie 2013 20:00
Inimioare,ghiocei
Fluturasi,elefantei,
Catelusi si pisicute,
Floricele,ciupercute,
Furnicute,greierasi,
Albinute,toporasi,
O potcoava de-armasar,
Un cosar din cel strengar,
Un trifoi din cel de soi,
Musai s-aibe 4 foi..
Toate au acuma snur
Impletit fara cusur,
Alb cu rosu,din matase
Si sunt chiar f. frumoase!
Au si farmec si culoare
Si le zicem...MARTISOARE !!
Toate-aduc noroc si bine,
Si vestesc pe orsicine
Primavara a venit!
Si natura a-nverzit!!
elisabeta_boia
Postat pe 21 Februarie 2013 09:14
Ce frumos e la gradinitza
Rotty
Postat pe 21 Februarie 2013 09:44
De la: Rotty, la data 2013-02-21 09:44:17 Ce frumos e la gradinitza

Asa e Rotty...e frumos la gradinita.Aplauze si sa ascultam alta poezie ...despre femeie si despra primavara
Cine urmeaza????
gavril
Postat pe 21 Februarie 2013 18:23
http://www.youtube.com/watch?v=_Tj4htEHRno

ia vezi, asta te auta?
adeline
Postat pe 21 Februarie 2013 22:35
Rotty
Postat pe 21 Februarie 2013 22:40
De ziua ta eu nu-ti voi da,
Un mandru dar ca din povesti,
E maruntel..un DEGETAR..
Dar pun in el urari..un car!
Maicuta mea sa imi traiesti!
Ca tu esti ZANA din povesti!
Maicuta iubita,azi e ziua ta,
Sa fii fericita,din inima as vrea!

elisabeta_boia
Postat pe 22 Februarie 2013 21:18
seara buna... eu imi doresc un tort mare de ciocolata servit intr.o cabana , cu toate prietenele mele
jeje2011
Postat pe 23 Februarie 2013 20:17
evident servite de un barbat!!!
voi doar sa stati si sa degustati din farfurioara cu placeri... iar el saracul sa serveasca, intreg batalionul tau de prietene!
heartbit
Postat pe 23 Februarie 2013 20:26
nu m.ma gandit si la asta.... dar e perfecta ideea, multzam pt sfat
jeje2011
Postat pe 23 Februarie 2013 22:10
Apoi un masaj de..relaxare....
elisabeta_boia
Postat pe 25 Februarie 2013 11:12
De la: elisabeta_boia, la data 2013-02-25 11:12:28Apoi un masaj de..relaxare....


la masaj ma bag si eu
gavril
Postat pe 25 Februarie 2013 19:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
voi credeti in prietenie? 31 De la: Ioana007 22 Aprilie 2009 16:48
Ce parere aveti despre site-urile de dating? 6 De la: garbo_1502 12 Aprilie 2012 13:30
Cafeneaua virtuala 13 De la: after 10 Septembrie 2009 09:14
nu stiu ce sa mai cred:( 7 De la: crys14 20 Decembrie 2009 12:52
Vreau sa iubesc si sa fiu iubit... 114 De la: Ioana007 30 Iulie 2009 17:36
Setari Cookie-uri