ce sa fac ca sa nu ma insele?

De la: sentiment2012, la data 2012-12-14 20:19:57
De la: Axl_R, la data 2012-12-04 09:15:12Da Voiajorule, tu esti ok in toate. Da' io tot nu percep de ce vb mereu de cour_ve?

Femeia prin constitutia ei este orice am face o curva,important este cu cine se destrabaleaza!
Barbatul prin constituta lui,ese un vinator,cei care au deja prada acasa,se comporta ca paianjanii,intind plase pentru supliment,mustele sint victimile! Voiajor se autoveriica sa -i dovedeasca sotiei ca are charm,dar nu este in stare sa o insele! Are o familie model si o virsta!
eu sunt femeie si nu ma consdider si cu siguranta nu sunt curva.mama mea e femeie si nu o consider nici nu e curva,mama ta e si ea sigur femeie si acuma daca tu o consideri curva,cine suntem noi sa te contrazicem...
venizigoldplated
Postat pe 16 Decembrie 2012 12:31


Axl_R
Postat pe 16 Decembrie 2012 12:36
De la: angelene411, la data 2012-12-02 08:51:25Frumoaso!
Sa inteleg ca esti amanta lui?Daca da atunci nu ar trebui sa fii geloasa si nici sa nu iti pese daca te inseala sau nu pentru ca daca el vine deja la tine inseamna ca deja inseala pe cineva si decisi cealalta femeie ar trebui sa isi faca griji de astfel de probleme si nu tu,iar daca nu ii esti amanta si ii esti sotie,prietena si amica,convetuiti impreuna atunci e o chestie foarte simpla si anume sa il respecti in primul rand,2)sa ii darui toata dragostea ta ori de cate ori ti-o cere chiar si atunci cand el nu da semne ca te-ar dori,asta inseamna sa mai iei si tu fraiele in mana din cand in cand pentru al surprinde si arata ca si tu il doresti pe el,si 3)comunicarea sta la baza tuturor problemelor din casnicie si nu numai asa ca ai toate atuurile in maneca si totul depinde de tine iar cel mai important lucru sa nu il ranesti in amorul propriu chiar daca nu faci tot timpul ceea ce vrea sau zice el.cam asta e asa ca succes si ai grija de tine


prostii!!!
ce dragoste, ce comunicare. ca daca a mia nush face numaru' adica tacamu' complet(si stii ce-i aia, nu?), ma duc la alta mintunash. ca io vreu TOT TACAMU'. adica: jos, sus, 69, etc etc. Si sa-m deie si mancare buna si beutura fina dupa aia. clar?
adi27
Postat pe 16 Decembrie 2012 15:45
iti da mincare si beutura dupa aia daca meriti, CLAR??
Altfel, direct in cuptor cu tine, cu maru'n gura si o sticla in fund! Si mai clar???

Sorry de sticla in dos, da' asa e retzeta! Ca sa iesi fraged!
quasaria
Postat pe 17 Decembrie 2012 11:39
))))))))))))))))))))))))))
Fss_ssu
Postat pe 17 Decembrie 2012 12:10
De la: suparatu_, la data 2012-12-17 12:10:15 ))))))))))))))))))))))))))


pt tine am gasit o sticla de 3 litri si in loc de mar, merge si un par.
garbo_5862
Postat pe 17 Decembrie 2012 12:55
62, cu alte cuvinte ai concluzionat ca nu isi merita cina...sau...?
quasaria
Postat pe 17 Decembrie 2012 13:00

:) inca mai studiaza.....;))
Fss_ssu
Postat pe 17 Decembrie 2012 19:49
nu vrea sa vorbeasca cu adela!
quasaria
Postat pe 17 Decembrie 2012 20:22
...cu adela 1 sau 2 .... ???
...ii pe drum....;))
Fss_ssu
Postat pe 17 Decembrie 2012 20:33
cu adela_5862!
heartbit
Postat pe 17 Decembrie 2012 23:08
De la: adi27, la data 2012-12-16 15:45:17[
ce dragoste, ce comunicare. ca daca a mia nush face numaru' adica tacamu' complet(si stii ce-i aia, nu?), ma duc la alta mintunash. ca io vreu TOT TACAMU'. adica: jos, sus, 69, etc etc. Si sa-m deie si mancare buna si beutura fina dupa aia. clar?





Da, si-n final sa-ti faca si freza, sa nu-i mai deranjeze pe aia de la Pompe Funebre!
Amber
Postat pe 18 Decembrie 2012 10:26
De la: garbo_7980, la data 2012-11-25 22:21:40Tot incerc sa vad ce pot sa fac sa nu ma insele si sa fiu o partenera mai buna.
Am gasit o emisiune Woman TV care ne invata ce-si doresc barbatii de la o amanta, cum priveste o femeie actul sexual si cum il priveste un barbat,
cum iti poti da seama ce fantezii sexuale are iubitul tau si la ce poti apela cand nu ai chef de sex. Vreau sa stiu ce parere aveti? Ei prezinta ce cauta un barbat la o amanta ca sa stim si noi si sa jucam si rolul asta. Cum vi se pare?
Emisiunea o gasiti la acest link: http://www.womantv.ro/tv/viewvideo/95/discutii-de-budoar/discutii-de-budoar-ep19-amanta-perfecta.html

De regula barbatul cauta femeeie,daca nu te transformi ,nu te insala....
http://adevarul.ro/life-style/stil-de-viata/femeia-ideala--In-mintea-barbatului-1_50aee2cc7c42d5a663a17783/index.html
VOIAJOR
Postat pe 18 Decembrie 2012 14:07
De la: garbo_7980, la data 2012-11-25 22:21:40Tot incerc sa vad ce pot sa fac sa nu ma insele si sa fiu o partenera mai buna.
Am gasit o emisiune Woman TV care ne invata ce-si doresc barbatii de la o amanta, cum priveste o femeie actul sexual si cum il priveste un barbat,
cum iti poti da seama ce fantezii sexuale are iubitul tau si la ce poti apela cand nu ai chef de sex. Vreau sa stiu ce parere aveti? Ei prezinta ce cauta un barbat la o amanta ca sa stim si noi si sa jucam si rolul asta. Cum vi se pare?
Emisiunea o gasiti la acest link: http://www.womantv.ro/tv/viewvideo/95/discutii-de-budoar/discutii-de-budoar-ep19-amanta-perfecta.html


sincer nu stiu daca ai ce sa faci...ca sa nu te mai insele. toate eforturile tale conduc catre un singur rezultat,vei fi da,o partenera mult mai buna,asa in general,ptr orice potential partener in viitor,faptul ca te preocupa ideea de a fi o partenera buna,este in avantajul tau,iar aprecierea din partea celui de sex opus ar trebui sa o simti cumva...dar in acelasdi trimp....conteaza si caracterul lui,,,felul lyui de a fi,,,daca este un soi de om,mai nesimtit,poti sa faci tu orice....degeaba faci
garbo171675
Postat pe 18 Decembrie 2012 19:52
toate discutiile astea sunt pt nimic, el nici nu te.a inselat si t vrei sa vezi ce faci sa "nu te insele"
jeje2011
Postat pe 18 Decembrie 2012 20:28
JEJE ..bine observat!! Corect..discutii pt nimic!!
elisabeta_boia
Postat pe 18 Decembrie 2012 20:52
ca sa nu o insele, eu zic sa faca focul in soba, semineu, godin... sau sa dea drumul la calorifer, de la etajul 5
ca a venit iarnaaaaaaaaaaaa, si e frig rauuuuuuuuuu!
heartbit
Postat pe 18 Decembrie 2012 22:44
stiti vorba aia..vorbesti mult,dar nu spui nimic...la fel si cu teoria despre inselat si sfaturi in directia asta...treaba asta tine de mult mai multe lucruri si mai profunde decat poate o emisiune sau un link recomandat de donsoara care a vrut sa fac reclama pe aici...insa singura teorie pertinenta ramane a qasariei...cand cauti altceva,pur si simplu cauti altceva,nu neaparat alta pozitie de amor si in speta barbatul individei care nu e multumit dpdv amoros vrea diversitate,si nu poti face nimic in privinta asta decat sa ai spui la revedere..
venizigoldplated
Postat pe 19 Decembrie 2012 00:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
as vrea sa stiu din toti care comenteaza aici cine este tatuator? 31 De la: Nicu_Nicolas_Sbr_1 18 Mai 2014 21:46
comunicarea in cuplu 4 De la: garbo_7980 10 Noiembrie 2012 11:36
RELATII ESUATE... LA VARSTA NOASTRA... 0 De la: 12 Martie 2010 14:07
Te iubesc,dar nu pot sa te astept!! 1 De la: blaa 10 Decembrie 2009 22:17
iubiri interzise! 101 De la: oanas_2004 15 Februarie 2011 18:30
Setari Cookie-uri