Este normal

De la: caleidoscop, la data 2012-10-07 11:11:06
De la: ingerasulluptator, la data 2012-10-06 21:18:50Oamenii vad normalitate in lucrurile care le practica...Daca oamenii practica lucruri rele pt ei sunt lucruri normale...
Putini oameni sunt perseverenti in lucruri constructive,,,dar homoxexualii au stiut sa fie perseverenti de aceea au devenit o normalitate...
Asa trebuie sa devina si crestinii care au gandire cu duh bun[/quote invata sa scrii si sa te exprimi....se scrie homosexualii !!!...n-am vrut sa-ti atrag atentia insa gresesti de nenumarate ori!!!...pacat de continut, cateodata!
chiar, nu este normal sa gresesti de multe ori!!!
caleidoscop
Postat pe 7 Octombrie 2012 11:12
Sunt si barbati care se gindesc la altele cind fac sex cu......amanta
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=9WxWjSBxBHI
VOIAJOR
Postat pe 9 Octombrie 2012 02:45
Ciudata relatie! Eu nu ma vad in astfel de combinatii si eu sunt de moda veche.
adeline
Postat pe 12 Octombrie 2012 22:57
sunt alegerile tale...si da, pot fi normale, atata vreme cat nu suferi. e clar ca pe cel care iti da fluturasi in stomac, il ai in minte si cu celalalt e sexul e din obligatie. e greu sa iubesti doi o data. problema e daca cel cu care stai din obligatie nu sufera si atunci e o problema.
MARILENA_25
Postat pe 18 Octombrie 2012 17:00
De la: barboneli, la data 2012-10-06 20:22:21
ok... n-am inteles complet despre ce e vorba, dar eu de acum o sa fantezez sau fantasma... zau ca nu stiu cum se scrie corect... cu sau la initiatoarea topicului... Smurfette, in englezeste... !!! eu, cand mai stateam cu degetul in gura si urmaream serialul... mi-a polacut tipa teribil... !!!!!


erata: Cred ca te inseli: Smurfette e de fapt Schtroumphette, iar Sassette e una mica si bagacioasa, dar simpatica foc.

Si la fel ca-n domnul Goe, nu se zice nici fantezez, nici fantasmez, ci fantazez.
Dar nu fantasmele sunt problema, ci originea si persistenta lor.

Sassette
Postat pe 22 Octombrie 2012 23:51
De la: ingerasulluptator, la data 2012-10-06 21:18:50Oamenii vad normalitate in lucrurile care le practica...Daca oamenii practica lucruri rele pt ei sunt lucruri normale...
Putini oameni sunt perseverenti in lucruri constructive,,,dar homoxexualii au stiut sa fie perseverenti de aceea au devenit o normalitate...
Asa trebuie sa devina si crestinii care au gandire cu duh bun


adica homosexuali? ptiu, anatema tie ingerasule, la ce vicii indemni pe bietii crestini!
Sassette
Postat pe 22 Octombrie 2012 23:52
Eu inteleg ca nu ti-a trecut iubirea pentru tipul ,, Mititel, uratel, modest, inteligent, cu ochelari,,.Nu spui din ce motive v-ati despartit si nici de cat timp. Dar presupun ca atunci cind erai cu el impreuna nu te-ai culcat cu ,,prietenul la care tii,,. Prietenul asta la care tii probabil este refugiul tau.Cea mai buna solutie pentru tine in acest moment al vietii tale in lipsa celui iubit de tine. Nu stiu daca este normal, dar poate este forma ta de supravietuire, forma ta de a incerca sa il uiti pe cel pe care il iubesti si de care te-ai despartit.
cdg69
Postat pe 28 Octombrie 2012 12:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog sa ma ajutati daca stiti ceva despre aceasta doala 2 De la: Celleste_ 10 August 2010 12:24
endocrinologie 4 De la: Annna_Maria7 18 Aprilie 2010 17:43
Baietii 5 De la: garbo110498 26 Aprilie 2010 23:15
S-a luat cu bagaje cu tot si a plkt la "mamica" 29 De la: me_reloaded 12 Octombrie 2010 10:13
annytinu 1 De la: garbo052220 17 Octombrie 2010 20:21
Setari Cookie-uri