ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Un pik de ajutor...

Voteaza
*****Scor: 1 din 2 voturi

astazi m am inscris la acest site..sper sa fie ok precum pare...am vazut niste discuti in legatua cu ghicitul in carti si in cafea..m am mutat de curand in timisoara si imi doresc sa merg si eu la o femeia care intradevar stie sa ghiceasca..ma poate ajuta cineva...mersi
  citeaza   raspunde

nimeni nu vrea sa ma ajute si pe mine..sau numai eu sunt cam prostutza sa cred in ghicit????
  citeaza   raspunde

ba da...cu un...pik_up
  citeaza   raspunde

eu intrebam serios...
  citeaza   raspunde

Ai dreptul sa crezi in ce vrei tu dragutzo ....Iar lumea are dreptul sa comenteze ce vrea...
  citeaza   raspunde

mi-am dat seama...
  citeaza   raspunde

Numai soacra'mea mai practica d'astea si nu are "decat" 70 de ani...
Fi serioasa, draguta... Ce vrei sa afli de la "vrajitoare" ? Fa'ti propriul rost in viata, du'te unde vrei, atingeti scopurile, implineste'ti visele... Nu cred ca ai nevoie de o straina care, in timp ce'ti face gaura in buget, sa'ti povesteasca despre argintu' viu si asternutu' la drum de seara...
Maturizeaza'te..... Asta o poti face si fara acordul ghicitoarei... Parerea mea!
  citeaza   raspunde

Ca bine zici ...
  citeaza   raspunde

stimata 7675 iti pot ghicii eu daca vrei , in cafea, in carti, in caiete , pixuri, creioana sau ce vrei tu----------nu te lua dupa fetele astea invidioase de aici--------daca ele nu au bani de aruncat pe geam ca tine sa mearga la ''''ghicitoare'''' lasa-le in pace si contacteazal pe ''baiatu'''' ca iti ghicesc ce vrei tu-------- si casa vezi ca nu te mint , uite iti dau o proba sa vezi ca am '''''har''''' nu-i asa ca esti neferecita in dragoste ????? te-am ghicit ..nu??? vezi ca ma pricep?!?!?!?
  citeaza   raspunde

De la: aurel_aurel, la data 2012-09-20 21:39:49stimata 7675 iti pot ghicii eu daca vrei , in cafea, in carti, in caiete , pixuri, creioana sau ce vrei tu----------nu te lua dupa fetele astea invidioase de aici--------daca ele nu au bani de aruncat pe geam ca tine sa mearga la ''''ghicitoare'''' lasa-le in pace si contacteazal pe ''baiatu'''' ca iti ghicesc ce vrei tu-------- si casa vezi ca nu te mint , uite iti dau o proba sa vezi ca am '''''har''''' nu-i asa ca esti neferecita in dragoste ????? te-am ghicit ..nu??? vezi ca ma pricep?!?!?!?

Vreau si eu sa'mi ghicesti in talpa!!!!
  citeaza   raspunde

cu mare placere--------------------ce vrei sa aflii???-----------
  citeaza   raspunde

Despre trecut nimic... Prezentul il descopar si singura, viitorul as vrea sa ma surprinda... Dar spune'mi, te rog...
"baiatu' ala pe care' iubesc eu , el di ce nu vb ku mine, si di ce m'a inshelat ku kea mai buna prietena si di ce m'a parasit ka iam keltuit lirisoarele pe perfume si tilifoane?"

Moamaaa... daca reusesti sa'mi spui cand vor invata fatucele astea sa scrie, esti cel mai tare. Si iti pun si'o vorba buna la Congresul Vrajitoarelor de la Wienna... :):):)
  citeaza   raspunde

m-am concentrat -----------m-am uitat in globul meu de cristal si ..................a crapat globul ------nici macar el saracu nu a rezistat ----------cred ca a fost forma lui de protest la intrebareamea fata de ''''''fetili'''''astea analfabetodiloincultoretardopitzifitzoase - ---------- for you : daca vrei sa te surprinde viitorul----gandeste-te in prezent ------------ce nu ai facut bine in trecut !!! am citit eu la radio chestia asta
  citeaza   raspunde

Mai schimba frecventa aia la radio... Ca eu nu stau sa ma gandesc decat la ce'am invatat din greseli. Si, de cele mai multe ori, trecutul ramane -trecut- si viitorul poate fi asa cum vrei, asta daca ii permiti...
  citeaza   raspunde

Aurele.....de cand caut eu pe cineva sa-mi ghiceasca in culori "Tempera "..... Unde mi-ai fost pana acum ?
  citeaza   raspunde

De la: Rotty, la data 2012-09-21 07:22:18 Aurele.....de cand caut eu pe cineva sa-mi ghiceasca in culori "Tempera "..... Unde mi-ai fost pana acum ?

aici sunt stimata doamna pt. dv. prevad in culori tempera sa zicem asa----------un viitor''' viu si colorat''''
  citeaza   raspunde

ia sa vad, "ghicitorule"....
zi-mi tu mie....in ce vreau io sa imi ghicesti?
  citeaza   raspunde

Io vreau n fum de !
  citeaza   raspunde

pai atunci, tu aprinde , fa fum ( cat crezi ca e necesar) si cand esti...in destul fum, vine si aurel...cu presupusu'
fetiscana draga
  citeaza   raspunde

Ae pe bjbite...pn m gsete.
  citeaza   raspunde

da, asa este nu se cere ajutor pe site pt asa ceva!!..abtine-te!!, sau poti continua, ..esti libera!!
  citeaza   raspunde

De la: aurel_aurel, la data 2012-09-21 20:03:39
De la: Rotty, la data 2012-09-21 07:22:18 Aurele.....de cand caut eu pe cineva sa-mi ghiceasca in culori "Tempera "..... Unde mi-ai fost pana acum ?

aici sunt stimata doamna pt. dv. prevad in culori tempera sa zicem asa----------un viitor''' viu si colorat''''

Multzu m-ai fericit cu asa o veste nenicule .... Si daca tot te-am tucat,ia-ma de brat si spune-mi "tu" . ca respectul pentru cineva nu sta in cuvantul "dumneavoastra"
  citeaza   raspunde

Poti crede in ce doresti tu ,este important sa nu iti pese insa de ce spun cei din jurul tau.Daca crezi in ceva insa ,cum este ghicitul in carti,cafea,etc,ai mare grija la escrocherii.Te poti trezi cu mari sume de bani lipsa si fara ca viitorul sau prezentul tau, sa fie mai luminoase.In rest este optiunea ta sa crezi in ce vrei tu,cu tot sufletul.Cel mai bine daca ma intrebi pe mine ,ar fi sa crezi in tine,in capacitatile tale de a realiza cu ambitie si inteligenta tot ce Succes.iti propui.
  citeaza   raspunde

SERIOS
SPUNE CE TE INTERESEAZA SI EU ITI DESCHID BIBLIA.
POATE TI SE FACE DOR DE EA SI N-O MAI LASI PINA N-O CITESTI.
FARA PLATA ATI PRIMIT , FARA PLATA SA DATI !!!

AMIN !!!
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: