femei...amante...iubite

aaaa..aroma de la cafea...pluteste in aer
Eugenia_
Postat pe 17 Iulie 2012 17:31
...concentrata....
quasaria
Postat pe 17 Iulie 2012 17:31
De la: quasaria, la data 2012-07-17 17:31:49...concentrata....
nu pisvais?
caleidoscop
Postat pe 17 Iulie 2012 17:41
aroma e puternica
Eugenia_
Postat pe 17 Iulie 2012 17:44
De la: Rotty, la data 2012-07-17 17:27:53 Io???..Aaaaa.....O cafea mare si o salata de fructe
dau, dau...mai ales ca si eu tot asta poftesc!...insa o cafea la expressor, de aceasta data!...zici ca mi-ai citit gandurile!...sau functioneaza telepatia?...tu te-ai gandit la mine?
caleidoscop
Postat pe 17 Iulie 2012 17:47
Virilitate ?Nu !

Haos total in viata lui !
ica2
Postat pe 17 Iulie 2012 18:12
Jalnica aceasta cunostinta a ta...Si ce sentimente sa aiba? Banuiesc ca nu stie ce e acela un sentiment.
Luna_in_capricorn
Postat pe 23 Iulie 2012 20:23
zici ca esti vecin si le vezi pe acele femei? Pai are nerusinarea sa le aduca acasa, sa le mai vada si lumea? Si sotia ce face, doarme? prietenul asta al tau, bunic, sufera de priapism?are pensie mare, neindexata?Tu esti tot bunic si cu imaginatie?...ca cine se aseamana se aduna si devin prieteni. Zau, alt subiect n-ai gasit, ceva despre andropauza, sau despre ciupercile de padure ?
garbo183924
Postat pe 29 Iulie 2012 00:27
DA!! despre ciupercile de padure!!! Vreau o asa tema..!!. Ce amante? Ce femei?/ Ce iubite?? Ciuperci?? de padure...!!
elisabeta_boia
Postat pe 29 Iulie 2012 00:44
"ce parere... Un loser care a trecut prin viata fara sa fi inteles nimic din ea. Ca gasca prin apa. "Cite" relatii are? Nici una. Pentru ca e incapabil sa perceapa diferenta dintre o femeie si o gaura in gard. Asa ca are niste gauri in gard. Atit. Nu relatii, nu iubite, nu amante."

Total de acord
avladut
Postat pe 29 Iulie 2012 03:38
Mai oameni buni stiti care este problema voastra , a unora dintre voi? Cand nu aveti pe cine jigni va logati la topic si da-i inainte cu rautatile. Daca aici s-a pus o intrebare ar trebui sa discutam pe tema respectiva. Pe cine nu il intereseaza nu are ce cauta aici pentru ca nu il obliga nimeni sa faca comentarii rautacioase. Pai discutam sau ne mascarim intre noi. Eu stiam ca fiecare este liber sa spuna ce gandeste dar nici chiar asa. de exemplu am si eu o parere. Nu am fost niciodata pusa in aceasta situatie dar atunci cand un barbat sau o femeie are un amant/a sigur acasa ii lipseste ceva . Si atunci cauta in alta parte. Dar nu recunoaste nimeni pentru ca lumea judeca gresit. Daca nici eu nu aveam acasa cautam in alta parte sau nu mai stateam cu el. SIMPLU. Ce nu inteleg eu este de ce nu recunoastem? Toti gandim asa dar NU RECUNOASTEM.
dorina_lupescu
Postat pe 29 Iulie 2012 08:52
Da! Omul acela re o problema mare! Insa nu inteleg comentariile aiurea, pe langa subiect! Pana la urma aici trebuie sa ne jignim si sa facem crize de personalitate? Sau ni se cere parerea? Sau cerem parerea altora? Totusi, despre ce gasca e vorba? Ce jigniri? Ce schimburi de replici din astea de smecheri sunt aici? Pacat! E totusi un site reusit si unele postari, pareri, raspunsuri sunt deosebite.
terry70
Postat pe 29 Iulie 2012 09:33
De la: quasaria, la data 2012-07-15 17:12:28posibil.
intrebarea mea era ipotetica si adresata in general : ce poate intelege unul din 10 "relatii" pe luna, nici macar sa retina cum le cheama pe alea.... Deci... sa invidiezi...ce?


mey nu fiti invidioase omul are sigur 10 relatii pe luna insa pe pamant....zero
tymbark
Postat pe 1 August 2012 13:03
Cand ai mai multe relatii in acelasi timp,faci sport(gimnastica) si nu dragoste.Exista o adictie fata de sex ,care este inregistrata drept boala,altfel pentru palmares personal este mult exagerat;dar mai stii fiecare cu performantele sale.Poate ca el se simte bine si s-a obisnuit asa.daca sotia lui nu are obiectii si daca gaseste doritoare peste medie, inseamna ca are ceva special de oferit .,,Cererea regleaza oferta in cazul asta.si nu putem sa-l facem vinovat pe om pentru cererile pe care le are.Exista un anume interes ,pentru doamne nefericite in lumea asta, indiferent daca sunt maritate sau nu .Atata vreme cat rezultatele sunt satuisfacatoare de ambele parti ,individul este absolut ok,daca nu-i lipseste cumva dragostea ,sentimentele puternice,statornicia,etc.Se pare insa ca nu si nu il poti condamna parca din toata inima....
garbo265966
Postat pe 4 August 2012 23:26
Cand ai mai multe relatii in acelasi timp,faci sport(gimnastica) si nu dragoste.Exista o adictie fata de sex ,care este inregistrata drept boala,altfel pentru palmares personal este mult exagerat;dar mai stii fiecare cu performantele sale.Poate ca el se simte bine si s-a obisnuit asa.daca sotia lui nu are obiectii si daca gaseste doritoare peste medie, inseamna ca are ceva special de oferit .,,Cererea regleaza oferta in cazul asta.si nu putem sa-l facem vinovat pe om pentru cererile pe care le are.Exista un anume interes ,pentru doamne nefericite in lumea asta, indiferent daca sunt maritate sau nu .Atata vreme cat rezultatele sunt satuisfacatoare de ambele parti ,individul este absolut ok,daca nu-i lipseste cumva dragostea ,sentimentele puternice,statornicia,etc.Se pare insa ca nu si nu il poti condamna parca din toata inima....
garbo265966
Postat pe 4 August 2012 23:26
si mai poate?
alias_flore
Postat pe 5 August 2012 08:18
Relatiile multiple sunt normale la buddhisti unde totul e o energie sau unitate, caci asta se cauta pana la urma, sublimarea energiei sexuale in lumina si evolutia spirituala. La yoghini , omul devine "Dumnezeu". La crestini e mai complicat sau mai simplu, nu? Noi vrem barbatul sa fie al unei singure femei si invers dupa datina crestina . Daca se respecta religia si conventia facuta la casatorie, evolueaza armonios si intru lumina -mai ales daca au ales CALEA IUBIRII-, daca nu , platesc fiecare prin acumulare de karma si sunt nefericiti.
cercelmarilena
Postat pe 5 August 2012 09:51
dar pe tine de ce te intereseaza? care e problema ta? poate doar invidia pt multiplele lui relatii, in schimb ce la tine se pare ca bate vantul. vezi-ti de viata ta mai bine.
MARILENA_25
Postat pe 5 August 2012 12:28
De la: terry70, la data 2012-07-29 09:33:10Da! Omul acela re o problema mare! Insa nu inteleg comentariile aiurea, pe langa subiect! Pana la urma aici trebuie sa ne jignim si sa facem crize de personalitate? Sau ni se cere parerea? Sau cerem parerea altora? Totusi, despre ce gasca e vorba? Ce jigniri? Ce schimburi de replici din astea de smecheri sunt aici? Pacat! E totusi un site reusit si unele postari, pareri, raspunsuri sunt deosebite.


dar tu ce opinie ai, ca nu o vad pe nicaieri
MARILENA_25
Postat pe 5 August 2012 12:29
Chiar speram sa vad ceva interesant....despe amante, amanti, iubite....Dar observ doar ca va certati si atat.

Parerea mea... D-ul acela are o potenta foarte mare... iar aceasta potenta daca nu numai fizca ci este in mod obligatoriu si psihica. Acel domn cauta ceva...si e posibil sa nu gaseasca niciodata. Daca poate tine atatea femei in acelasi timp... inseamna ca stie sa le ofere ceva ce alti barbati nu stiu sa le ofere... a descoperit ce alti barbati nu vor descoperi niciodata. Si, sa va spun drept cred ca acel barbat este extrem de sincer cu toate femeile sale...relatiile lui ( de durata ) cu siguranta nu sunt doar bazate pe sex... dar sunt convinsa ca acest lucru joaca un rol extrem de important in fiecare din relatiile sale....Daca e asa cum zice D-ul respctiv.... ce sa va spun... bravo lui, felicitari !!! Motivul pentru care face acest lucru este unu singur : Pt. ca poate !
garbo259273
Postat pe 6 August 2012 09:55
De la: quasaria, la data 2012-07-15 16:49:30ce parere... Un loser care a trecut prin viata fara sa fi inteles nimic din ea. Ca gasca prin apa. "Cite" relatii are? Nici una. Pentru ca e incapabil sa perceapa diferenta dintre o femeie si o gaura in gard. Asa ca are niste gauri in gard. Atit. Nu relatii, nu iubite, nu amante.
Nu e nimic spectaculos sau iesit din "firesc", e doar un handicap.




excelent
adeline
Postat pe 11 August 2012 19:45
De la: garbo_5596, la data 2012-07-15 16:11:56Am o cunostinta buna care are o viata mai iesita din "firesc". E casatorit de peste 30 de ani! De mai bine de 15 ani nu mai are relatii intime cu sotia. Ea a avut ceva probleme de sanatate si ar fi pus capat atunci relatiilor intime...zice el! Oricum, nu au divortat! Traiesc mai mult separat! Ii leaga copilul pe care il au, si mai nou nepotica pe care a o au! Aparent sunt amandoi doi oameni cumsecade, linistiti. Dar viata lui personala e foarte spectaculoasa. Are cam 10 relatii...variaza numarul lor....in acelasi timp. Femei frumoase, cu pregatire...peste medie. Unele stiu ca nu sunt unice in viata lui, altele nu! Unele sunt de ani de zile intr-o relatie cu el! Altele vin si pleaca rapid din viata lui. Culmea e ca el este cel care renunta la ele si nu invers. Cum va explicati asa ceva? ce fel de om e? ce sentimente are omul acesta?


Omul e selectiv, timpul lui pretios s.a.m.d.
garbo_4558
Postat pe 11 August 2012 19:49
De la: terry70, la data 2012-07-29 09:33:10Da! Omul acela re o problema mare! Insa nu inteleg comentariile aiurea, pe langa subiect! Pana la urma aici trebuie sa ne jignim si sa facem crize de personalitate? Sau ni se cere parerea? Sau cerem parerea altora? Totusi, despre ce gasca e vorba? Ce jigniri? Ce schimburi de replici din astea de smecheri sunt aici? Pacat! E totusi un site reusit si unele postari, pareri, raspunsuri sunt deosebite.


ai perfecta dreptate
gabrriel_n
Postat pe 12 August 2012 10:22
am remarcat si eu aceste aspecte. ai punctat EXCELENT.
gabrriel_n
Postat pe 12 August 2012 10:24
De la: dorina_lupescu, la data 2012-07-29 08:52:54Mai oameni buni stiti care este problema voastra , a unora dintre voi? Cand nu aveti pe cine jigni va logati la topic si da-i inainte cu rautatile. Daca aici s-a pus o intrebare ar trebui sa discutam pe tema respectiva. Pe cine nu il intereseaza nu are ce cauta aici pentru ca nu il obliga nimeni sa faca comentarii rautacioase. Pai discutam sau ne mascarim intre noi. Eu stiam ca fiecare este liber sa spuna ce gandeste dar nici chiar asa. de exemplu am si eu o parere. Nu am fost niciodata pusa in aceasta situatie dar atunci cand un barbat sau o femeie are un amant/a sigur acasa ii lipseste ceva . Si atunci cauta in alta parte. Dar nu recunoaste nimeni pentru ca lumea judeca gresit. Daca nici eu nu aveam acasa cautam in alta parte sau nu mai stateam cu el. SIMPLU. Ce nu inteleg eu este de ce nu recunoastem? Toti gandim asa dar NU RECUNOASTEM.

am remarcat si eu aceste aspecte. ai punctat EXCELENT.
gabrriel_n
Postat pe 12 August 2012 10:27
Chiar speram sa vad ceva interesant....despe amante, amanti, iubite....Dar observ doar ca va certati si atat.

Parerea mea... D-ul acela are o potenta foarte mare... iar aceasta potenta daca nu numai fizca ci este in mod obligatoriu si psihica. Acel domn cauta ceva...si e posibil sa nu gaseasca niciodata. Daca poate tine atatea femei in acelasi timp... inseamna ca stie sa le ofere ceva ce alti barbati nu stiu sa le ofere... a descoperit ce alti barbati nu vor descoperi niciodata. Si, sa va spun drept cred ca acel barbat este extrem de sincer cu toate femeile sale...relatiile lui ( de durata ) cu siguranta nu sunt doar bazate pe sex... dar sunt convinsa ca acest lucru joaca un rol extrem de important in fiecare din relatiile sale....Daca e asa cum zice D-ul respctiv.... ce sa va spun... bravo lui, felicitari !!! Motivul pentru care face acest lucru este unu singur : Pt. ca poate !

Excelent raspuns. Si ii place as adauga eu. Pt ca poate, ii place si isi permite.
cdg69
Postat pe 19 Octombrie 2012 17:19
5596,
Am o intrebare. Ce zice prietenul tau de relatiile lui? Simte ceva ptr femeile acelea? De ce are nevoie de atatea?
cdg69
Postat pe 19 Octombrie 2012 20:03
De la: cdg69, la data 2012-10-19 20:03:085596,
Am o intrebare. Ce zice prietenul tau de relatiile lui? Simte ceva ptr femeile acelea? De ce are nevoie de atatea?

Poate de...Don Juan!!
elisabeta_boia
Postat pe 20 Octombrie 2012 20:44

Poate de...Don Juan!! : Si mincinos si prefacut!!!
cdg69
Postat pe 21 Octombrie 2012 22:04
cdg69
Postat pe 21 Octombrie 2012 23:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Infidelitatea e ceva stupid sau casatoria e ceva stupid? 84 De la: Ciresica 29 Septembrie 2009 06:28
Barbati la andropauza... 234 De la: vivacedonna 19 Februarie 2010 21:28
o femeie ce iubeste o alta femeie 91 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:01
Imi puteti da un sfat va rog 16 De la: quasaria 30 Decembrie 2011 15:29
Cum facem alegerea potrivita? (persoana alaturi de noi) 17 De la: elisabeta_boia 17 Septembrie 2011 18:30
Setari Cookie-uri