Incredibil s-au oparit "doamnele rele de gura"

Postariule cu limbaj obscen sunt rezultatul exclusiv al luarilor voastre de cuvant.Voi ati poluat in mod nepermis acet site si va credeti stapinii lui,facand tot ce va trece prin minte.Voi puteti scrie orice oricand ,pe cand ceilalti trebuie sa fie politicosi,respectosi si demni.Uite ca rabdarea mea a ajuns la capat si de aici inainte oricare va mai posta pe acest site orice fel de impolitete si vulgaritate va fi rasplatit EXACT CU ACEIASI MONEDA,SA VEDETI SI VOI CUM SE SIMT OAMENII CU BUN SIMT LA INTERVENTIILE VOASTRE PLINE DE NESIMTIRE SI VULGARITATE.NU aveti educatie si respect fata de ceilalti ,ei bine nici eu nu voi avea fata de voi ,sa vedem care pe care.Reveniti la argumente si discutam seriuos sau in registru comic darfolosind limbajul civilizat.Va dati victime acum? Te rog sa citesti ce ai scris impreuna cu "prietenii"tai in ultimele postari si replici si spune apoi cine este mai vulgar si mai nesimtit in exprimare?????Cred ca voi in orice caz.
garbo265966
Postat pe 21 Iunie 2012 22:28
Dor
Axl_R
Postat pe 21 Iunie 2012 22:30
De la: dor72_, la data 2012-06-21 22:25:48fetili, va tzuc...ashe, printre..."taifune"
barboleana, da sa ti tzuc si pi mataluta...ca-mi fu cam...DOR



si noi te tzucam printre "taifune"
ce faci doruleata scumpa ?
cri_cat
Postat pe 21 Iunie 2012 22:30

asta e de top: da, e poza mea aia din avatar! A mea personala. N-are cum sa fie replica, pentru ca n-are litere, adica semnele alea mici si negre pe care nu le recunosti tu, deci nu poate fi decit poza! a mea! Chioraste-te bine la ea, sa ma recunosti pe strada!
Si sa ma strigi James Cameron, apropo!
quasaria
Postat pe 21 Iunie 2012 22:33
cri, ma uit...si ma tot uit...si nu pot sa uit...
in rest, multam...sunt bine...
m-am apucat de demolari exterioare

fetiscano ...sa te prezinti cu un raport-fantoma...ca am cam lipsit si nu am rabdare sa citesc pe la...
dor72_
Postat pe 21 Iunie 2012 22:33
wow! Demolatoareo


cred ca forumul asta nu functioneaza fara ...
cri_cat
Postat pe 21 Iunie 2012 22:39
De unde?
Tu nu vezi, c tot......n sn?

Facem, io i cu je, oleac mai trziu.
Axl_R
Postat pe 21 Iunie 2012 22:39
chiar te rog...ce? crezi ca am uitat ce reprezinti tu p-aci...si pentru mine, personnellement?
da, da...cum apar, cum ...demolez
dor72_
Postat pe 21 Iunie 2012 22:42


Mooooama,am nimerit ........pupacioasele.

Da ghini ......cum ramani cu mini? 8->


Q,@};-, flacarico,am un Dor de inghetata /caldura asta.....


voi?....


Fss_ssu
Postat pe 21 Iunie 2012 23:33
De la: Axl_R, la data 2012-06-21 22:39:44 De unde?
Tu nu vezi, c tot......n sn?

Facem, io i cu je, oleac mai trziu.









pe caldurile astea?
Fss_ssu
Postat pe 21 Iunie 2012 23:36
oi vrea sa te bagi la mijloc, suparare

eu ma tratez cu ceai verde cu gheata... Vrei si tu?
cri_cat
Postat pe 21 Iunie 2012 23:40
Mersic!

....nu slabeste ceaiu' cela?


Tot mai arzi,flacarico? :*......de la inima mea ,rece "ca gheata"
Fss_ssu
Postat pe 22 Iunie 2012 00:01
eu unul vreau numai gheata... !!! si eu beau ceaiuri verzi... pentru ca toate frunzele care le pun, sunt verzi... ! doar ca se numesc: menta, melisa, "lemongrass" si salvie !
regret ca am hotarat sa nu mai intru pe topicuri in care apare 966... ca nu invat nimis, doar cuvinte obscene... ! sorry ! dar de ce regret acuma... ca din cauza asta am pierdut-o pe dor... ! raza de Luna sau de Soare... depinde la ce ore scrie !!! si asta nu i-o iert lui 966... !!! si mie imi era dor de dor... dar acum e tarziu. macar am satisfactia ca pot sa-i intorc niste si urari de noapte buna ! cea ce va urez si voua... !!!
barboneli
Postat pe 22 Iunie 2012 00:04
o si slabi, eu l-am baut pentru gust

vezi sa nu te topesti

barbo ... nu trebuie sa le inveti. Eu la cuvinte urate .. dau ignor...
cri_cat
Postat pe 22 Iunie 2012 01:07
...de Dor, ma topesc de "mor"
da nu ma las....iote na!...cate am tras /si nu m-am ras/ si de asta sa ma tund? X_X
Fss_ssu
Postat pe 22 Iunie 2012 02:12
De la: cri_cat, la data 2012-06-22 01:07:37o si slabi, eu l-am baut pentru gust

vezi sa nu te topesti



"barbo ... nu trebuie sa le inveti. Eu la cuvinte urate .. dau ignor..."



de acord ci tine... nu trebuie... dar daca le citesti cam pe la toate topicurile, ti se lipesc fara sa vrei !!! si cand, apar cam in jumate de text la fiecare postare.... nu mai inteleg din text nimica... !!! n-ar fi mai bine sa nu se foloseasca... ? ca tot n-ajuta la nimic !

barboneli
Postat pe 22 Iunie 2012 10:57
vorbele si expresiile noastre nu-ti convin tie _966...poate daca te va alerga ratoiul barbo iti vei reveni....eu chiar am sa-l pun sa te ciupe!....asa poate iti vei reveni....sau daca tot e vara si canicula fa un dus rece si nu uita: unde-i unul nu-i putere unde-i doi puterea creste si dusmanul nu sporeste!.....stau cateodata si ma intreb : de ce esti inzestrat cu o minte atat de ingusta?....esti un negativist innascut. OPARITI-AS GURITA TA!
caleidoscop
Postat pe 22 Iunie 2012 22:32
De la: garbo265966, la data 2012-06-21 22:28:16Postariule cu limbaj obscen sunt rezultatul exclusiv al luarilor voastre de cuvant.Voi ati poluat in mod nepermis acet site si va credeti stapinii lui,facand tot ce va trece prin minte.Voi puteti scrie orice oricand ,pe cand ceilalti trebuie sa fie politicosi,respectosi si demni.Uite ca rabdarea mea a ajuns la capat si de aici inainte oricare va mai posta pe acest site orice fel de impolitete si vulgaritate va fi rasplatit EXACT CU ACEIASI MONEDA,SA VEDETI SI VOI CUM SE SIMT OAMENII CU BUN SIMT LA INTERVENTIILE VOASTRE PLINE DE NESIMTIRE SI VULGARITATE.NU aveti educatie si respect fata de ceilalti ,ei bine nici eu nu voi avea fata de voi ,sa vedem care pe care.Reveniti la argumente si discutam seriuos sau in registru comic darfolosind limbajul civilizat.Va dati victime acum? Te rog sa citesti ce ai scris impreuna cu "prietenii"tai in ultimele postari si replici si spune apoi cine este mai vulgar si mai nesimtit in exprimare?????Cred ca voi in orice caz.
...TU CHIAR CREZI CEEA CE SCRII?....ESTI CONVINS?....SI NU INCERCA SA NE INTORCI CA LA PLOIESTI CA NU TINE!...am inteles ca esti din PLOIESTI, ....pentru mine chiar nu prezinta nici un interes acest loc de nastere sau localitate unde te afli tu acum......insa esti ABJECT!....emani numai aberatii!....chiar nu pricepi ca esti in plus si poluezi?
caleidoscop
Postat pe 22 Iunie 2012 22:51
De la: caleidoscop, la data 2012-06-22 22:32:58 vorbele si expresiile noastre nu-ti convin tie _966...poate daca te va alerga ratoiul barbo iti vei reveni....eu chiar am sa-l pun sa te ciupe!....asa poate iti vei reveni....sau daca tot e vara si canicula fa un dus rece si nu uita: unde-i unul nu-i putere unde-i doi puterea creste si dusmanul nu sporeste!.....stau cateodata si ma intreb : de ce esti inzestrat cu o minte atat de ingusta?....esti un negativist innascut. OPARITI-AS GURITA TA!




gata... am venit !!! porunceste stapano... ce trebe sa fac ?


http://sl.glitter-graphics.net/pub/1770/1770468dhnq34cx4w.gif
barboneli
Postat pe 22 Iunie 2012 23:32
ce stii tu mai bine, ca nu-l mai suport...a batut recordul la prostie!...trebuie sa existe cineva de pe aici de care el trebuie musai sa se ia....din partea mea are "un sictir".
caleidoscop
Postat pe 22 Iunie 2012 23:40
De la: barboneli, la data 2012-06-22 00:04:38eu unul vreau numai gheata... !!! si eu beau ceaiuri verzi... pentru ca toate frunzele care le pun, sunt verzi... ! doar ca se numesc: menta, melisa, "lemongrass" si salvie !
regret ca am hotarat sa nu mai intru pe topicuri in care apare 966... ca nu invat nimis, doar cuvinte obscene... ! sorry ! dar de ce regret acuma... ca din cauza asta am pierdut-o pe dor... ! raza de Luna sau de Soare... depinde la ce ore scrie !!! si asta nu i-o iert lui 966... !!! si mie imi era dor de dor... dar acum e tarziu. macar am satisfactia ca pot sa-i intorc niste si urari de noapte buna ! cea ce va urez si voua... !!!

iubitule, io pentru tine, ma arunc in focul iadului ( vezi bine)
hai prin smoala, sa ne vedem putin, ca mi-e dor sa ne tavalim de ras...zi si tu ca nu ti-e dor de rasul meu
ca io una, tot asa de bine rad...si as vrea sa impartasesc cu voi...bucuria si veselia
si stii tu Li, pe mine nici dracu' nu ma opreste , cand imi propun ceva
suparatule, lasa gheata...ca esti si asa destul de...rece
si mai lasati ceaiurile alea de slabit...ca va omoara...pe bune
dor72_
Postat pe 22 Iunie 2012 23:40
vai di mini ce surpriza.... !!! aaaaa... nu vrei totusi sa ne vedem... sa zicem in alt loc, ceva mai racoros... ? te cred, cred ca o sa-ti aud curand rasul, de care intradevar mi-era dor... !!! zau ! apropo, ai intrat in vacanta de vara ?
barboneli
Postat pe 22 Iunie 2012 23:48
nu chiar...mai e putin
da' cand ne auzim...sau vedem?
mi-ar placea, fratioare
da pe mine nu ma deranjeaza ( stii ca nu-s sclifosita )
nici nu observ imprejurimile cand sunt cu oamenii dragi mie
dor72_
Postat pe 22 Iunie 2012 23:51
:sml-happy0144

maine sau poimaine... in mireasma fanului cosit !!!! :
barboneli
Postat pe 22 Iunie 2012 23:53

te-am lasat fara cuvinte?
mereu produc efectul asta
dor72_
Postat pe 22 Iunie 2012 23:56
De la: dor72_, la data 2012-06-22 23:56:55
te-am lasat fara cuvinte?
mereu produc efectul asta


ntz... uita-te la pagina 2... !!! si pe mine nu ma lasi fara cuvinte... la cate am, pot sa le folosesc !
barboneli
Postat pe 23 Iunie 2012 00:00
ioi, ioi...abia astept...
stiu si-mi place cum le folosesti tu...cu folos
dor72_
Postat pe 23 Iunie 2012 00:02
dimineata sau spre seara... ca la mijloc e al naibi de cald.... si de emotii, o sa-mi fie si mai cald... !!!!
barboneli
Postat pe 23 Iunie 2012 00:08
sa nu-ti uiti cuvintele...acasa
dor72_
Postat pe 23 Iunie 2012 00:09
nici o grija... mi le-am notat deja !!! mai trebuie sa pun ceva virgule... pe ici pe colo, in partile esentiale... !
barboneli
Postat pe 23 Iunie 2012 00:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CE CAUTAM/CAUTATI IN VIRTUAL ??? 63 De la: Rotty 23 Iulie 2012 20:56
O iubesc a plecat si a gasit pe altul dar tot pe mine ma iubeste 43 De la: garbo_477459 19 Decembrie 2017 02:39
mihai eminescu si veronica miclea 267 De la: curentat_mare 6 Decembrie 2010 17:17
Viata alaturi de Dumnezeu 247 De la: Freya_ 22 August 2010 23:33
ce sunt problemele cu nervii? 5 De la: fleurdelis 9 Iunie 2010 21:14
Setari Cookie-uri