Ce ne opreste sa spunem Te Iubesc?

De la: jeanette40, la data 2012-04-03 22:11:49va rog ...un pic de respect pentru sf, Irina a forumului
Doar Tatal ceresc si Iisus sunt sfinti...Eu sunt doar o crestina practicanta.
ca calugarii se cred sfinti,,treaba lor sunt blem blem dupa parerea mea.Doar Dumnezeu este sfant...Noi oamenii suntem cu totii doar crestini,uniii mai sunt si crestini practicanti asa cum sunt eu...pt ca i-am daruit mintea mea si inima mea lui Iisus
ingerasulluptator
Postat pe 5 Aprilie 2012 21:17
foarte frumos subiectul,
si eu va iubesc!!!
daniilia
Postat pe 6 Aprilie 2012 23:33
De la: Cristina_Adler, la data 2012-04-05 08:54:25dupa cum spuneam: n-am retineri s-o spun ,cu conditia sa simt ca-i asa....nu simt,nu spun!

altfel,e foarte simplu de spus...

povestea asta cu simtitul sau ne-simtitul ,e lunga...

o zi frumoasa,tuturor!!!....si vorba lui Barbo...va doresc sa aveti ''cui'' sa spuneti,nu de alta,dar chiar e frumos......


Cristina, io gl cu Jeny.... Irinuca m-o fcut oleac nebun. Io cred c viaa fr o r de nebunie n-are farmec.

Axl_22
Postat pe 6 Aprilie 2012 23:47
Nu stiu daca ai observat, dar hotii tipa mai tare decat pagubasul.
garbo_1713
Postat pe 6 Aprilie 2012 23:54
De la: Axl_22, la data 2012-04-03 21:46:14Pe mine nu ma opreste nimic. Na, spun te iubesc. Imi raspunde cineva?




Da Rose si eu Te Iubesc!...oricand si oriunde intalnesc dragostea spun aceste cuvinte adorabile! ..... sa simta si fiinta de langa mine ce simt eu!




Irinok ramane valabil si pt. tine ....in alta varianta!

Iubesc si toate floricele si flacaricile si dansatoarele.....na' ca sunt la ora de IOmbire!
Fss_ssu
Postat pe 7 Aprilie 2012 00:26
"Te Iubesc! i chiar nu mi-e greu s o spun." NB!
Axl_22
Postat pe 7 Aprilie 2012 00:29

Noapte bunicica !....si chiar Te Iubesc ! Rose.
Fss_ssu
Postat pe 7 Aprilie 2012 00:38
Dragostea sta in inima, nu in declaratii. Cu cat un om se acopera cu vorbe pe dinafara cu atat este mai gol pe dinauntru.
garbo_1713
Postat pe 7 Aprilie 2012 07:57
Parole...parole...
Axl_22
Postat pe 7 Aprilie 2012 08:27
Da`pe mine nu ma iubateste nimeni? Nu numeni nu ma vreaaaaaa...la la la la...
Rotty
Postat pe 7 Aprilie 2012 08:41
Ete, na
Axl_22
Postat pe 7 Aprilie 2012 08:43
se cunoaste ca e primavara
iubirea pluteste in aer ...

O zi super si o primavara frumoasa!
cri_cat
Postat pe 7 Aprilie 2012 08:53
Plou Cri. Da, e primvar.
O zi fr!
Axl_22
Postat pe 7 Aprilie 2012 09:00
la mine clipeste cu speranta ... soarele.
cri_cat
Postat pe 7 Aprilie 2012 09:05
713...degeaba ai: casa, masina, job, creier,inima .....si alte "alea" daca esti MUT cand simti ca Iubesti cu adevarat si nu-i impartasesti,iubitei/lui astfel de sentimente....faci diferenta? Te rog frumos!....o zi fr! si .....sa nu fim egoisti,inchisi, individualisti/te....!
Fss_ssu
Postat pe 7 Aprilie 2012 10:26
Rotty iote de la mine! zi fr.!
Flacarco / mine m-o plouat ieri ! o' aparut un curcubeu imens,multicolor / care numai eu il vedeam si stiu ca preveste si Iubirea in primavara asta!

..../ mine ma incalzeste flacarico....dap' soarele tau nu-i si al meu?!

zi fr.!
Fss_ssu
Postat pe 7 Aprilie 2012 10:36
...ce pricajita tastatura....pffff!....o arunc / garbo...poate mi-o repara!

X dej'tele mele ??!...noh!
Fss_ssu
Postat pe 7 Aprilie 2012 10:41
Multumesc sufletel Na ca ma simt mai ghine. O zi cu mult curcubeu iti doresc
Rotty
Postat pe 7 Aprilie 2012 10:42
o zi frumoasa, suparatu' !
no, un soare avem toti dar nu ne incalzeste la fel...
depinde si de nevoia de caldura a fiecaruia

frumos curcubeul, spectacolul naturii aduce bucurie sufletului
cri_cat
Postat pe 7 Aprilie 2012 10:48
Si eu multumesc flacarico!....dar / mine chiar ma incalzeste si ma incarca cu energie P, teribil spectacolu' ista natural....nu ma mai satur!

...cad mai apare curcubeul o sa te chem sa vezi si tu ca nu mint,daaa?
sa simti si tu ce am simtit io' cand l-am vazut!
Rotty, bucuria ta incantatoare sa tina cat toate sarbatorile Pascale si ....dupa!

Spor la prajiturele!
Fss_ssu
Postat pe 7 Aprilie 2012 11:14
sa ma chemi , sa simt si eu :P
apropo, saptamana asta tocmai ce am fost prin zona ta de resedinta. Si tot m-am uitat dupa un "suparat", nu am vazut ca erau .. prea multi
cri_cat
Postat pe 7 Aprilie 2012 12:04
Depinde cum faci declaratia. Marile declaratii de iubire se fac fara cuvinte. Se povesteste ca unul a scufundat Titanicul ca sa ii spuna iubitei lui cat o iubeste. Dupa aceea ca gest al imposibilului ( in ce priveste iubirile perfecte ) s-a inecat si el.
garbo_1713
Postat pe 7 Aprilie 2012 13:50
Bai fetelor nu mai fiti asa naive....Fetele sunt atat de insetate de vorbe frumoase,si nu doar fetele ci si barbatii,,,sunt si femei care seduc barbatii si profita de ei...
Oamenii sunt flamanzi dupa cateva vorbe frumoase si nu sunt obisnuiti cu ele,,si de aceea cred ca pica asa usor in plasa seductiei..
Pt ca este din cauza ca oamenii se comporta frumos unii cu altii doar atunci cand au interese...
Oamenii au slabiciuni multe de aceea pica asa usor in plasa seductiei si suferea..Pt ca se lasa sedusi de niste vorbe frumoase...in loc sa verifice daca acele vorbe sunt reale....sau in spatele lor se ascund doar interese
ingerasulluptator
Postat pe 7 Aprilie 2012 14:01
oamenii sunt rai,,,si se comporta frumos unii cu altii atunci cand au interese..
cum ar fii barbatii se comporta frumos cu femeile,ca sa se culce cu ele,apoi dupa ce obtin ceea ce vor se schimba la 90 de grade...
si nu doar barbatii si femeile sunt tot asa,,,numai ca din cauza ca au slabiciuni,,pica in aceasi plasa.
si barbatii sunt sedusi de femei mai rele ca ei si manipulati...numai ca femei rele sunt putini,,,dar barbati rai sunt cu milioanele
ingerasulluptator
Postat pe 7 Aprilie 2012 14:05
ia explica, ingerasule, cum verifici daca sunt reale vorbele frumoase ?
cri_cat
Postat pe 7 Aprilie 2012 14:06
oamenii sunt rai,,,si se comporta frumos unii cu altii atunci cand au interese..
cum ar fii barbatii se comporta frumos cu femeile,ca sa se culce cu ele,apoi dupa ce obtin ceea ce vor se schimba la 90 de grade...
si nu doar barbatii si femeile sunt tot asa,,,numai ca din cauza ca au slabiciuni,,pica in aceasi plasa.
si barbatii sunt sedusi de femei mai rele ca ei si manipulati...numai ca femei rele sunt putini,,,dar barbati rai sunt cu milioanele
ingerasulluptator
Postat pe 7 Aprilie 2012 14:06


... Irinok ,din cele spuse de tine mai sus rezulta: sa ma opresc sa mai spun"Te Iubesc".....fac parte din milioanele celor rai ,da?...ce te face sa crezi?.....nu eu am scufundat TITANICU?....ei bine... daca tu asa vrei sa vesi lucrurile,eu nu te opresc....drum bun!
zi fr!
Fss_ssu
Postat pe 7 Aprilie 2012 15:22
Eii, parc totul se reduce la...a se culca cu cineva. Cei care se culc ani de zile, oare se cunosc?
Sau dac s-ar cunoate, s-ar mai culca?
Axl_22
Postat pe 7 Aprilie 2012 15:28
De la: garbo_1713, la data 2012-04-07 07:57:46Dragostea sta in inima, nu in declaratii. Cu cat un om se acopera cu vorbe pe dinafara cu atat este mai gol pe dinauntru.



madita
Postat pe 7 Aprilie 2012 15:48
Numarul de barbati este tot atata cat al femeilor. Daca se intampla sa fie ceva mai multi, ori ii pune Irinuca sa bata matanii, ori ii alunga in padure sa ii pape Bau-Bau.
garbo_1713
Postat pe 7 Aprilie 2012 20:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
gelozie, posesivitate sau doar mi se pare 21 De la: r_ioana 15 Noiembrie 2009 20:25
credeam c fac bine. dar mi-am fcut ru mie 102 De la: garbo001386 10 August 2011 10:28
iubire, bibelou de portelan ... 58 De la: machiajtatuaj 23 Mai 2010 02:46
un sfat ? 56 De la: romanov_ella 10 Iunie 2012 14:26
galina 7 De la: Jojolin 14 Septembrie 2010 04:19
Setari Cookie-uri