INTILNIREA FORUMISTILOR GARBO

sigur ca "cei vechi"(zecile de conturi adica,ei sunt vreo 5,cred, la numar) se intalnesc cel putin odata pe saptamana,la sedinta redactiei..
madita
Postat pe 25 Martie 2012 16:34
aici nu ai nimerit-o Madita. adminii deschid topice cu conturi noi.
cri_cat
Postat pe 25 Martie 2012 16:39
si le intretin din conturi vechi..
madita
Postat pe 25 Martie 2012 16:44
EVRIKA!
nu stiam unde dispar eu saptamanal de nu ma mai gaseam, neam!
deci acolo eram, la sedinta - dar cum ma teleportam, oare?
haidi bre, sa nu cadem in paranoia... da, exista si useri care au tz-spe conturi (by the way, ioanide/voiajor/etc, cam cate conturi mai ai pe 9am? asa e si aici? ) insa, de regula, sar in ochi asemanarile, stilul... ma rog, pe mine una, nu ma deranjeaza clonele simpatice
panty_C
Postat pe 25 Martie 2012 16:46
n-am facut referire la TOTI cei vechi panty
madita
Postat pe 25 Martie 2012 16:52
panty_C
Postat pe 25 Martie 2012 16:55
...ufff!...cum sa ma invechesc si io' mai repede ,dintr-un cont?
Imi spune cineva?...poate aflu mai repede, cum se socializeaza/ aici?!
...n-as vrea sa aflu saptamana viitoare ca am completat o cerere de prietenie care mi-e draga(ea,nu cererea)ca ii clona si ca ma ia la nus' ce sa mai spun.
Ajutati-ma va rog, nu vreau intalnire,nici telefoane,nici injurii, nici apropouri si nici site- cu gauri mari precum CIUR,.... se poatee?Va multumesc anticipat!
Fss_ssu
Postat pe 25 Martie 2012 17:31
buna ziua oameni buni! ce faceti?? astazi am o bucurie imensa.... fiul meu face 3 anishori.. va las aici tort si suc duminca placuta in continuare
Iryna_Iry
Postat pe 25 Martie 2012 17:39
Iryna, sa fie sanatos si voios printisorul. Sa aiba parte numai de bucurii si noroc !
cri_cat
Postat pe 25 Martie 2012 17:43
''LA MULTI ANI'' !!! CU SANATATE, NOROC ....
ladyDY
Postat pe 25 Martie 2012 17:46
sarut mana multumesc am fugit in parc cu ei...ca nu mai ies intreaga dintre copiii:))
Iryna_Iry
Postat pe 25 Martie 2012 17:46
suparatu, contul tau arata ca si cum trebuie sa pleci in graba. De aceea au crezut unele persoane ca esti clona. Si unele clone au contul mai plin
In rest, socializeaza cum crezi .. si cu cine crezi
cri_cat
Postat pe 25 Martie 2012 17:48
Iryna
La multi ani!
micutul tau sa aiba parte doar de sanatate, noroc, bucurii
nuti_vio
Postat pe 25 Martie 2012 17:51
Cand am intrat in forumul Garbo,am crezut ca e un loc de relaxare,glume,pareri prietenoase,sfaturi utile....dar ce am citit astazi(cel putin pe acest topic), mi-a lasat un gust amar.Stiu ca si eu am fost la un moment dat cam acida si imi pare sincer rau. Eu chiar ma atasasem de voi.Deabia asteptam sa schimbam o urare si un pupic(virtual)la cafeaua de dimineata,sau sa inchinam un pahar cu vin seara la crasma.Ma gandeam cu drag la voi peste zi chiar daca nu va cunosc.Parca nici oboseala dupa o zi de munca nu mai era atat de rea,cand stiam ca borisim putin.Pana si sotul ma intreaba ce mai faceti..... ....Ei dar cred ca mi-am dat destul cu parerea ca nu vreau sa Imi beau mai bine ice-caffe-ul la toti.
Rotty
Postat pe 25 Martie 2012 18:19
si eu sint tentata de intilnirea asta chia daca nu am purtat niciodata un dialog...am citit toate subiectele
cosmina75
Postat pe 25 Martie 2012 18:19
Rotty, stai linistita, nu e ceva iesit din normalitatea Garbo - care, la fel ca lumea reala, e populat de oameni diferiti - e logic si normal ca sa nu putem fi de aceeasi parere mereu...
acuma, ca unii nu tolereaza sa fie contrazisi si sunt de principiul "cine nu e ca mine e dusmanul meu" - asta este - nu-i mai putem schimba...
mno, nu vreau sa dezvolt pentru ca iar vor aparea discutii inutile - imi permit sa spun ca te-ai grabit, "punand la punct", fara a fi in cunostinta de cauza...mai ai nitica rabdare, mai lasa sa curga apele pe...Garbo si te vei lamuri cum stau lucrurile...
in fine, iti voi mai spune ca forumul da dependenta, ca, si eu, mai credula si mai naiva/nestiutoare, la "debutul" meu pe forum, am fost atat de dezamagita incat mi-am sters contul, dupa cateva luni (vreo 3), dar am revenit calita pentru ca mi-am invatat lectia - aia cu privatul si cu pastrarea vietii reale departe de forum!
fii binevenita si toate cele bune!

Iryna, LA MULTI ANI SI DE LA MINE!
panty_C
Postat pe 25 Martie 2012 19:00
irina, La multi ani! flacaului...sa te bucuri mereu de el, sa fie sanatos

panty, fiecare , pe pielea lui, a invatat... "Garbo"

rotty, eu cred ca atunci cand faci niste afirmatii, este mai sanatos sa detii toata datele problemei
iti urez succes pe Garbo si sa te simti bine

pana la acest moment, ma mira sa nu stii ca eu sunt...reaua forumului
dor72_
Postat pe 25 Martie 2012 19:08
Erat Dor, roua forumului!

Iry, LMA!
Axl_22
Postat pe 25 Martie 2012 19:13
LA MULTI ANI !
magda_37_nicky
Postat pe 25 Martie 2012 19:15
nu "piperul"/"ardeiul iute"?
panty_C
Postat pe 25 Martie 2012 19:16

fetiscano , ia nu-mi mai strica tu reputatia pe aici...
ce,vrei sa imi pierd...credibilitatea?


panty, hai ca tu esti cumva, mai aproape de realitate

dar taifunul? ati uitat? tz,tz,tz...noroc ca sunt eu, suficient de...vigilenta
dor72_
Postat pe 25 Martie 2012 19:19
Multumesc mult Panty Parca ma simt mai bine.
Dor....si cei daca esti rea?O sa devin eu mai buna
Rotty
Postat pe 25 Martie 2012 19:24
daca tot suntem la intalnirea forumistilor garbo ..
probabil ca si eu am necajit-o pe Rotty cu o anumita afirmatie.

Si eu acum vreo doi ani si ceva abia asteptam sa intru pe garbo sa intru in discutie cu comunitatea.
acum ... a devenit obisnuinta
cri_cat
Postat pe 25 Martie 2012 19:28
rotty, dar te rog, nu trebuie sa sacrifici nimic pentru mine
si apoi, nu ma deranjeaza ce crede x, y despre mine...eu ma cunosc suficient si, deocamdata, ma simt foarte bine cu mine...
oricum, asta nu schimba datele problemei...asa sunt eu, de la tara si dintr-o bucata

cum sa nu apareti voi p-aci...
si tu, ma rog, cum de nu mi-ai dat niciun calificativ?
nu te hrean, nu tu acid....mi se duce naibii aura
dor72_
Postat pe 25 Martie 2012 19:31
mmm, faci tu pe reaua dar eu stiu ce e sub carapace
cri_cat
Postat pe 25 Martie 2012 19:35
si eu vreau sa ma intalnesc cu voi dragi forumisti garbo , parerea mea este ca locul trebuie bine ales , accesibil multora dintre noi , ma refer si la partea financiara cat si la distanta ....o idee ar fi la Bran , Moieciu doar o propunere.....
garbo167758
Postat pe 25 Martie 2012 19:35

da' unde vezi tu carapace
dor72_
Postat pe 25 Martie 2012 19:37
nu ai? .. uf .. am uitat ca sunteti "doi"
cri_cat
Postat pe 25 Martie 2012 19:43
Imi amintesc cri cat dar nu-i nimic.Dor...nu stiam ca vrei sa fii rea... Dar daca vrei.... Panty,pe tina te-am "vazut" ca fiind "scorpia"(nu te supara)
Ai dreptate....mai am de invatat
Rotty
Postat pe 25 Martie 2012 19:45
Rotty, o sa ne inveti pe toti, ai timp. Doar ca acum se posteaza mai putin si tot ce se posteaza e de maniera lejera .. sa zic asa.
O sa prinzi dependenta de noi ...
cri_cat
Postat pe 25 Martie 2012 19:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
China 437 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 12:19
Ce te ingrijoreaza in acest moment ? 129 De la: barboneli 4 Martie 2012 15:49
TREBUIE SA FACEM CEVA!!! 21 De la: mamaruta 15 Februarie 2010 18:20
De ce nu ma mai priveste? 23 De la: garbo_404769 19 Iunie 2015 04:44
O rugaminte...... 4 De la: Jojolin 25 Septembrie 2011 20:09
Setari Cookie-uri