HI ALL

Mi-am creat un blog ,care contine si un chat ,unde sa ascultam muzica .Vrem sa organizam petreceri in direct, care o sa includa muzica house ,mixaje live din studio cu diferiti dj cunoscuti,discuti si eventimente , de cu tema: educativa in scop distractiv.Agresivitatea pe chat se interzice ,si toata lumea ,poate sa discute ce vrea pe privat..deci e totul free ,doar si depinde de popularitatea care o sa o aiba.Nu va costa nimic decat, sa intrati pe sa deveniti mebri pana pe 15 ianuarie ,cand va avea loc inagurarea lui.Desigur cu un dj surpriza , asta depinde de cerintele ficaruiea .Pana atunci vom face un vot , si vom aduce un dj roman ,apreciat ,s-au apeciata de mai multi ascultatori pe plan intern. http://hawailabunica.ning.com/profile/danictindaniel nu costa nimic totul e gratuit doar inscriete ,si nu ai ce pierde , cateva secunde . In caz de nu va surade ideea trmitetil mass. thx scuze de deranj .kiss all
ghesapte
Postat pe 1 Decembrie 2009 04:23
Gata. Ne mutam toata viata pe net. Mergem si la petreceri direct pe chat. Sa nu mai iesiti din casa ca faceti buba.
Doara
Postat pe 1 Decembrie 2009 18:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
inca o sansa? 19 De la: lore01 24 Iunie 2012 16:04
Prima intilnire...devine ultima 118 De la: rapsody33 25 Octombrie 2012 22:26
Greseala....bat-o vina!!! 25 De la: AngeloBluLdy 12 Iunie 2011 18:10
Ce faci in acest moment ? 191 De la: barboneli 13 August 2017 23:08
as vrea sa spun si eu ceva 11 De la: fleur_de_lis 6 Octombrie 2009 11:42
Setari Cookie-uri