Ciocnesc un pahar de vin cu voi...Si va doresc sanatate fericire,si sa ajungeti toti bage si mosnegi sanatosi si intelepti...Craciun fericit..Va iubesc

ingerasulluptator
Postat pe 25 Decembrie 2011 16:35
am vrut sa scriu babe si.. mosnegi ...sa fiti iubiti numai bine La multi ani
ingerasulluptator
Postat pe 25 Decembrie 2011 16:37
La multi ani si tie, Irinuco!
Craciun fericit!
cri_cat
Postat pe 25 Decembrie 2011 17:30
Irinuca La multi ani si Srabatori cu bucurii!
Si noi te iubim.
Ciresica
Postat pe 25 Decembrie 2011 19:00
Sarbatori fericite ingeras!!
Eugenia69
Postat pe 25 Decembrie 2011 19:05
ngera, ciocnesc i eu un pahar de vin cu tine!
Axl_22
Postat pe 25 Decembrie 2011 19:11
SARBATORI CU SANATATE, SARBATORI FERICITE !
DD_BB
Postat pe 25 Decembrie 2011 19:16
irinooka, fara suparare...

nu te sustii cu nimic din ceea ce spui aici ...

vezi restul topicelor pe care le deschizi cu nemiluita, si unde bati campii injurand la greu...

deci nu cred o iota din gandurile tale de bine...:))
eu_geminy
Postat pe 25 Decembrie 2011 22:15
De la: eu_geminy, la data 2011-12-25 22:15:22irinooka, fara suparare...

nu te sustii cu nimic din ceea ce spui aici ...

vezi restul topicelor pe care le deschizi cu nemiluita, si unde bati campii injurand la greu...

deci nu cred o iota din gandurile tale de bine...:))
pai vorbesc in general...nu am zis ca nu mai sunt si exceptii,,,dar in rest toti sunt porci mincinosi fara caracter..
stii ce mi-a zis un barbat mai in varsta cu privire de vulpoi...Cica femeia se desparte de un barbat pt ca este rau si gaseste altul si mai rau..asa ca trebuie sa taca si sa se complaca,,,ca la barbat sa ii meaga bine,,sa nu discute prea mult,,,ca sa nu iasa sa cearta...Asa sa locuiesti cu cineva,,,dar practic nu ai cu cine sa discuti,ma refer la barbat,,numai sa ii faci mancare sa cureti dupa el,,,pai nu mai bine isi plateste o menajera
ingerasulluptator
Postat pe 25 Decembrie 2011 22:21
De la: pantera_neagra, la data 2011-12-25 22:32:44no, du-teeeeeeeee, du-teeeeeeee, cu paharul tau cu tot
bine atunci nu mai beau cu voi,,,o sa beau cu cineva tot barbat,,cu care ma impac eu bine,,,este mai in varsta dar este om sincer si cu bun simt
ingerasulluptator
Postat pe 25 Decembrie 2011 22:36
paguba in ciuperci, irinooka...
n-ar strica sa ni te ia de tot,
dar nu cred ca se risca...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 25 Decembrie 2011 23:19
pai daca va deranjeaza nu mai intru pe garbo niciodata.ma mut pe alt forum..Cu toate ca m-am obisnuit pe garbo..Dar orice obisnuinta are si un dezobisnuinta.Si apoi poate pe alt forum intalnesc oameni mai inteligenti si cu bun simt..
ingerasulluptator
Postat pe 26 Decembrie 2011 12:04
irinooka, sa stii ca o sa ne plictisim rau de tot fara tine...
ai dreptate, nu suntem noi de talia ta intelectuala.:PP

parerea mea este insa ca azi esti cam matoala dupa matrafoxul ingurgitat aseara,
iar afirmatia asta a ta, cum ca te transferi la o alta institutie de specialitate, nu are niciun temei.
eu personal nu cred ca statul isi permite sa-ti plateasca transferul cu ambulanta la alta unitate spitaliceasca, iar de una singura nu te va lasa sa te "muti", fiindca nu poti fi lasata in libertate de capul tau - data fiind starea avansata a maladiei de care suferi.:D

decat la marmacie, poate:))))
eu_geminy
Postat pe 26 Decembrie 2011 14:48
In zi de sarbatoare si tunurile amutesc asa ca Irinuko La multi ani !
Multa sanatate, pace si fericire in suflet si mai multa incredere in oameni. ! Zambeste , lasa incrancenarea, viata poate fi si frumoasa! Doresc s-o cunosti astfel.
SAL
Postat pe 26 Decembrie 2011 15:24
De la: SAL, la data 2011-12-26 15:24:56In zi de sarbatoare si tunurile amutesc asa ca Irinuko La multi ani !
Multa sanatate, pace si fericire in suflet si mai multa incredere in oameni. ! Zambeste , lasa incrancenarea, viata poate fi si frumoasa! Doresc s-o cunosti astfel.
pai eu am incredere doar in oamenii cinstiti care au principiii si sunt seriosi...
nu poti sa ai incredere si sa iti deschizi inima unui om care nu are principiii si nu este cinstit
ingerasulluptator
Postat pe 27 Decembrie 2011 13:02
De la: eu_geminy, la data 2011-12-26 14:48:07irinooka, sa stii ca o sa ne plictisim rau de tot fara tine...
ai dreptate, nu suntem noi de talia ta intelectuala.:PP

parerea mea este insa ca azi esti cam matoala dupa matrafoxul ingurgitat aseara,
iar afirmatia asta a ta, cum ca te transferi la o alta institutie de specialitate, nu are niciun temei.
eu personal nu cred ca statul isi permite sa-ti plateasca transferul cu ambulanta la alta unitate spitaliceasca, iar de una singura nu te va lasa sa te "muti", fiindca nu poti fi lasata in libertate de capul tau - data fiind starea avansata a maladiei de care suferi.:D

decat la marmacie, poate:))))
cred ca tu ai nevoie urgenta ca sa consulti un medic psihiatru....
ingerasulluptator
Postat pe 27 Decembrie 2011 13:03
incredere poti sa ai doar in oamenii cinstiti,seriosi si cu principiii..
Da sunt unele femei naive,care se incred ca toti barbatii excroci care le mint si le inseala...
Si se complac se inraiesc si fac si ele rautati cu oameni nevinovati,in loc sa puna barbatii excroci la punct.
Intr-un barbat excroc nu poti avea incredere..
Incredere poti avea doar intr-un om cinstit
ingerasulluptator
Postat pe 27 Decembrie 2011 13:06
Bine, Irinuko, daca n-ai incredere nici urarile sincere... asta e! Eu oricum iti doresc sa cunosti linistea si fericirea ce ti-o poate oferi o familie normala plina de dragostee si caldura sufleteasca.
SAL
Postat pe 27 Decembrie 2011 13:16
De la: SAL, la data 2011-12-27 13:16:15Bine, Irinuko, daca n-ai incredere nici urarile sincere... asta e! Eu oricum iti doresc sa cunosti linistea si fericirea ce ti-o poate oferi o familie normala plina de dragostee si caldura sufleteasca.
In zi de sarbatoare si tunurile amutesc asa ca Irinuko La multi ani !
Multa sanatate, pace si fericire in suflet si mai multa incredere in oameni. ! Zambeste , lasa incrancenarea, viata poate fi si frumoasa! Doresc s-o cunosti astfel........ astea nu sunt urari sincere si neconditionate,pt ca in spatele lor se ascund interese...
sa am incredere in oameni,,de parca eu nu as avea incredere in oamenii cinstiti si cu principiii
ingerasulluptator
Postat pe 27 Decembrie 2011 13:19
De la: SAL, la data 2011-12-27 13:16:15Bine, Irinuko, daca n-ai incredere nici urarile sincere... asta e! Eu oricum iti doresc sa cunosti linistea si fericirea ce ti-o poate oferi o familie normala plina de dragostee si caldura sufleteasca.
pt mine oameni normali inseamna...
oamenii cinstiti si cu principiii...de omenie si cu demnitate
ingerasulluptator
Postat pe 27 Decembrie 2011 13:21
De la: ingerasulluptator, la data 2011-12-27 13:19:57
De la: SAL, la data 2011-12-27 13:16:15Bine, Irinuko, daca n-ai incredere nici urarile sincere... asta e! Eu oricum iti doresc sa cunosti linistea si fericirea ce ti-o poate oferi o familie normala plina de dragostee si caldura sufleteasca.
In zi de sarbatoare si tunurile amutesc asa ca Irinuko La multi ani !
Multa sanatate, pace si fericire in suflet si mai multa incredere in oameni. ! Zambeste , lasa incrancenarea, viata poate fi si frumoasa! Doresc s-o cunosti astfel........ astea nu sunt urari sincere si neconditionate,pt ca in spatele lor se ascund interese...
sa am incredere in oameni,,de parca eu nu as avea incredere in oamenii cinstiti si cu principiii
astea nu sunt urari sincere si neconditionate,pt ca in spatele lor se ascund interese...
sa am incredere in oameni,,de parca eu nu as avea incredere in oamenii cinstiti si cu principiii
ingerasulluptator
Postat pe 27 Decembrie 2011 19:42
Sa inteleg ca eu sunt necinstit si lipsit de principii in opinia ta?
SAL
Postat pe 27 Decembrie 2011 21:21
irinooka...
am fost azi la psihiatru.
n-a vrut nici de-al naibii sa ma interneze.
a zis ca toate saloanele sunt ocupate cu tine...:))))
eu_geminy
Postat pe 27 Decembrie 2011 22:02
De la: eu_geminy, la data 2011-12-27 22:02:31irinooka...
am fost azi la psihiatru.
n-a vrut nici de-al naibii sa ma interneze.
a zis ca toate saloanele sunt ocupate cu tine...:))))
poate s-au speriat de tine,de aceea poate nu te-au internat..
ingerasulluptator
Postat pe 28 Decembrie 2011 22:02
Irino, raspunzi doar ce-ti convine , Si bunica mea la batranete auzea doar ce-i convenea.
SAL
Postat pe 28 Decembrie 2011 22:17
De la: SAL, la data 2011-12-28 22:17:31Irino, raspunzi doar ce-ti convine , Si bunica mea la batranete auzea doar ce-i convenea.
daca asa zici tu maimutica asa o fii..
ingerasulluptator
Postat pe 28 Decembrie 2011 22:24
m-am intalnit azi cu o fata draguta de unde merg si eu si imi fac cumparaturile...Si ea spunea ca prietenul ei face mancare mai buna ca ei,,
Si eu i-am spus sa nu fie asa de saritoare in treburile casnice,,pt ca cu cat te vede barbatul ca faci cu atata el se da lovit si lasa pe femeie sa faca mai mult.
Asa ca i-am zis sa fie si ea mai smecheruta si sa il lase pe barbat sa faca mai mult,,,ca el este barbat,asa se da rotund,,sa se dea rotund prin munca,,ca barbatul trebuie sa munceasca mai mult ca femeia pt ca el tot se lauda ca este mai puternic,,poate sa si demostreze prin munca rezistenta lui
ingerasulluptator
Postat pe 28 Decembrie 2011 22:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
s.o.s 10 De la: LADY_23_ 15 Martie 2011 15:43
Cum ar fi mai bine? 28 De la: Luna_in_capricorn 22 August 2010 10:41
Cum ne dam seama daca suntem iubete sau nu!!! 27 De la: tutankhamon 25 Octombrie 2009 00:21
iubire sau ce? nu mai inteleg...... 32 De la: yo_roxy 20 Ianuarie 2011 15:51
Un sfat de la experti.......pentru o problema legata de iubire...... 59 De la: Mihrimah 6 August 2014 20:32
Setari Cookie-uri