cand esti mic nu iti pasa!!!

Abea isi da drumu la mers trebuie tinuta de maini sa nu isi piarda echilibru,cand pica nu ii pasa se ridica si isi continua mersu spre un anumit obiect pana il obtine!! da asa am fost toti mici am crescut am suferit ,am plans, nopti nedormite ,vise urate...Poate ca toti am patit macar odata asta dar fara raspuns la nici o intrebare.Ne gandim si ne doare ca am pierdut care o credeam noi dragoste dar sa realizat ca nu a fost asa cum ne doream.Realizam ca am pierdut timp ca poate roata sa intors din ceea ce am gresit si noi fata de altii.De multe ori ne gandim si nu vre sa ne dam seama de multe chesti le analizezti si tot spre el te indrepti si spui ca el e pt tn dar ceva te impiedica sa nu il mai vrei dar cu sufletu il vrei.
blondina_X
Postat pe 22 Decembrie 2011 17:07
mdea, a dreak problema!
deh, blondino, daca n-ai mai vrut sa cresti si tu! si asta o reclama `telectu` matale schizoid, precum coerenta-ti! si ce mai urla, bre!
noroc ca asta nu doare! asta-ti mai trebuia!...
`r(e)-ar ea, de limba romana!
esme
Postat pe 22 Decembrie 2011 17:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
La multi ani la toti,,cu numele de Gheorghe 1 De la: luptatoareacurajoasa 23 Aprilie 2010 17:35
Cadou amanta 27 De la: garbo_464538 31 Mai 2017 01:46
Credeti??? 21 De la: caleidoscop 21 August 2012 00:25
Prietenul meu nu se poate muta de la parintii lui 8 De la: Daniela_C_1983 30 August 2017 14:59
o poveste trista dar adevarata 50 De la: anca70 26 Mai 2011 10:05
Setari Cookie-uri