ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Poate schimba acest forum viata oamenilor???

Voteaza
*****Scor: 5 din 1 vot

cu siguranta DA !!!
  citeaza   raspunde

cu siguranta, NU... !!! poate sa schimbe niste relatii... dar viata, nu !
  citeaza   raspunde

cu siguranta DA!!! creaza dependenta . dovada este ca nu va treziti bine si imediat intrati pe forum..... deci????........ scimba viata oamenilor !!! in timpul asta se putea face altceva....
  citeaza   raspunde

Neaa!

De acord 107.

Relaii...

Nu-s trezit nc.
  citeaza   raspunde

Ai dreptate Da` ce sa mai fac ? Sunt contaminata
  citeaza   raspunde

1107, si faptul ca te-ai dus la buda azi dimineata ti-a schimbat viata - in timpul ala puteai face altceva... sau ceva mai cu motz... si n-ai facut....
  citeaza   raspunde

....si nu numai acest forum.......internetul in general este un microb , in primul rind ne maninca timpul !
  citeaza   raspunde

draga quasaria sa inteleg ca tu esti inteligenta si moralista forumului????
  citeaza   raspunde

De la: garbo211107, la data 2012-08-04 08:32:17cu siguranta DA!!! creaza dependenta . dovada este ca nu va treziti bine si imediat intrati pe forum..... deci????........ scimba viata oamenilor !!! in timpul asta se putea face altceva....

aiurea... pai cand imi beau cafeaua, nu pot, chiar daca vreau... sa fac nici gimnastica, nici sa merg la buda si nici sa plivesc buruienile... sau orice altceva !!! asa ca cea ce scrii tu... nu e valabil. cel putin, nu la mine... ! cu internetul... e altceva. in loc sa citesc ziarul.... intru pe net. ca pierd ceva timp in fata monitorului, asta recunosc, dar o fac din distractie nu ca sunt vandut sau contaminat... !
  citeaza   raspunde

Nu te mai intreba. Iti schimba viata. Poti face altceva in timpul asta.
  citeaza   raspunde

De la: garbo211107, la data 2012-08-04 09:13:09draga quasaria sa inteleg ca tu esti inteligenta si moralista forumului????

Noi restul suntem asa .....mai prostanaci
  citeaza   raspunde

Nu scade aa repede preul aurului.
  citeaza   raspunde

De la: Rotty, la data 2012-08-04 09:35:06
De la: garbo211107, la data 2012-08-04 09:13:09draga quasaria sa inteleg ca tu esti inteligenta si moralista forumului????

Noi restul suntem asa .....mai prostanaci

Vorbeam de mine...Pardon
  citeaza   raspunde

Axl.... azi sunt plina de modestie
  citeaza   raspunde

Io mi-am ters ochelarii azi dimi...i tot nu vd bine.
  citeaza   raspunde

Credeam ca numa` io am ceva la ochi
  citeaza   raspunde

pt. admini
  citeaza   raspunde

tu vrei sa ti-o schimbe?....incearca si simti pe propria piele....ce mare scofala??!
mie nu mi-o schimbat-o, mi-o completat-o cu o caf(t)eluta in+ ...daaaa, o beau in fiecare dimi...
ii buna rau....ia incearca?!
Laaaasa, data viitoare folosesc cratima uni trebe',acu' ~~~~~~~~~~~~~~

da di ce altceva (sa faci) faci ce/cum/cand/unde/cu cine iti vine...ghine?? scapi de griji si gata, ai facut-o...m-o piscat tzantaru Darwin:(:(:(
  citeaza   raspunde

De la: Rotty, la data 2012-08-04 09:42:37

"azi sunt plina de modestie"

sorry Rotty... asta nu e modestie... asta inseamna sa fi rea cu tine... !!! si nici nu e adevarat ca esti prostanaca... dar mincinoasa, nu indraznesc sa te fac... ! si in plus, din cauza ta... mi-a venit o idee si am sa deschid un topic ! nnna... ! nu de alta, dar m-am cam saturat sa se "jigneasca" oamenii pe aici, cu faptul ca sunt inteligenti... !
  citeaza   raspunde

Rotty, las contaminarea!
Unii/unele s-o virusat f repede...
N-ai un plasture? Ce de nepturi, mam! Nu mai sunt sg.
  citeaza   raspunde

Mai....07, nu te-ai vaccinat??...treci pi la "urgentza", iti aplic io unu ;))
Poi in fiecare an se face....

Rotty, cu tine vorghesc! iar sorry??
da pana cand??

Am io plasture :(:( vrei?? ti rog fr.! :(
....da cand faci clatite cu ma(i)rar? X faci altceva?? :(:(
  citeaza   raspunde

Supi "sorry" a fost pe bune. Spusesem "noi restul" si nu e frumos sa vorbesc in numele altora Am zis io ca azi gandesc cu suvitzele...
  citeaza   raspunde

Vaileu Rotty !ci ti-o crescut paru....sa treci la tuns, ti rog fr.
...faci o baie cu miere si super glu si arati ca nou...ghini?

citeaza   raspunde

Poci sa adaog si niste boabe de grau ?
  citeaza   raspunde

numa' di cucuruz am
  citeaza   raspunde

Mai! tu ai pozat graffiti?
X vrei sa incerci?
  citeaza   raspunde

Cine ?
  citeaza   raspunde

Nu ma ajuta intelectul si pace Trec mai bine la munca fizica poate e mai productiva
  citeaza   raspunde

Am fumat-la viata mea- doar 2 ani:droguri nu am luat niciodata; Dar SIGUR PC-ul e un ..drog,o tigara...
Si are si Q. dreptate,dim. intai si-ntai...dau drumul la PC si abia ..apoi merg la toaletta..si revin sa verific mailurile,mess-urile si..binenteles..Garbo!!
O data,am intarziat 15 minute la Grady...la timp...sa nu ma "prinda" directorul-care ,exact in dimineata aia...a stat pana... la si 14 minute...apoi a plecat cu lista celor care-au intarziat...5,6,10 minute... pe mine..nu m-a prins:Multumesc PC.-ului...ca m-a "tinut" mai mult...daca ma "lasa" dupa ...10 min....eram si eu pe lista directorului..si faceam..recuperare...
  citeaza   raspunde

Nu are cum sa-ti schimbe viata, vorbesc din punctul meu de vedere;
- sunt zile intregi cand n-am timp sa intru;
- in vacante nu intru, de fapt in vacante plec fara laptop;
- daca ajung acasa si am treaba sau sunt foarte obosita nu intru, nici macar nu deschid laptopul;
- daca sunt in delegatie nu am timp;
- plus ca trebuie sa citesc, sunt terminata daca nu citesc macar o carte pe saptamana, cu laptopul in brate nu poti citi si eu nu renunt la asta.
- daca eu as sta cu laptopul in brate si le-as spune copiilor ca trebuie sa aibe un program strict la PC, cam ce exemplu as da?!

Despre ce vorbim aici cand spunem ca ne influenteaza viata un forum ?! ......
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: