stergere cu laser TATUAJ SPRANCENE

in urma cu ceva timp mi-am facut un tatuaj maro inchis intr-un salon.
Din pacate a iesit asimetric si mai inchis la culoare si nici forma nu este cum as fi dorit-0.

Doresc sa il sterg cu laser si sunt constienta de implicatiile acestui procedeu si ca sunt costuri foarte mari.


Va rog sa ma ajutati cu o recomandare catre o clinica de specialitate sau un medic specializat in aceste procedura.

Se zice ca raman cicatrici sau zone depigmentate si fiind vorba de fata, nu vreau sa ramana cicatrici sau sa fiu nevoita sa recurg la un alt tatuaj.

Si-a sters cineva tatuajul de la sprancene ? au ramas cicatrici? de cate sedinte a fost nevoie si care sunt costurile??

VA ROG SA MA AJUTATI !!
garbo255560
Postat pe 18 Decembrie 2011 15:19
si daca deschizi de o mie de ori acest subiect, crezi ca vei fi ajutata mai mult?!:D
:))
mai bine intreaba-te cine te-a pus sa te mutilezi la o frizerie unde se scot si masele...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 18 Decembrie 2011 15:21
stiu ca e este vorba de un exces de zel sau de disperare in cautarea unei solutii. este cam tarziu pentru regrete, insa am deschis topicul, pentru ca stiu ca sunt multe femei care au trecut prin situatii similare.

MA ADRESEZ PERSOANELOR CARE MA POT AJUTA CU UN SFAT CONCRET.
garbo255560
Postat pe 18 Decembrie 2011 15:26
intreaba si tu pe la alea de se lauda aciulea ca umbla prin Bamboo... poate "stie" ele...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 18 Decembrie 2011 15:32
..
poi daca vrei sa ramai si fara vedere...incearca tot felul de " prostete"

mai bine,banutii pe care ii irositi sa va schimonositi chipurile,le-ati da din suflet persoanelor flamande sau (si) bolnave din jurul vostru...


in rest sa fiti sanatosi la trup si...la minte..

LILO
Postat pe 18 Decembrie 2011 15:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
a inceput campania Zepter international pentru sanatate si frumusete 2 De la: nazirra 16 August 2010 15:35
Psihoterapeut bun in Bucuresti 1 De la: garbo_3368 18 Mai 2012 16:48
Protezare sold 1 De la: garbo264464 16 Februarie 2012 10:25
o noua sansa pentru consumatorii de droguri alcool sau medicamente 31 De la: snowflake 30 August 2009 19:23
Cabinet de Psihologie in Timisoara 1 De la: garbo190737 21 Februarie 2011 19:46
Setari Cookie-uri