''TE IUBESC,NU TE CUNOSC DAR MI-AS DORI''!


zack, tu esti de acord cu mine, fara sa fii?
si pe cine, ma rog, a durut? ie-te printesa a trecut la meditatii transcedentale
el a pierdut pariul cu el, nu cu ea....sa fim clari....
nu voi continua la nesfarsit cu variatiuni pe aceeasi tema....dar eu una, nu as fi continuat relatia asta, dupa aflarea adevarului, nicio nanosecunda....
de ce sa fiu eu castigata la un pariu?
e mai mult decat stupid....mi se pare o gluma de cel mai prost gust posibil...
bine, este doar parerea mea....
dor72_
Postat pe 9 Octombrie 2011 00:35
De la: Sal_a_toi, la data 2011-09-30 14:23:59Sa iubesti fara sa cunosti... Interesant
Unora le e greu sa iubeasca si ceea ce cunosc
garbo043878
Postat pe 9 Octombrie 2011 03:32
nu este pt tine in viata invatam din greseli asa si tu ai vrut sa fie bine dar a fost din ce in ce mai rau treci peste
garbo224986
Postat pe 9 Octombrie 2011 04:57
De la: dor72_, la data 2011-10-07 23:24:34printesa, la ce meditezi?


lla ce a fost,ce este si poate ce va fi.....el cu siguranta nu face parte din prezentul si viitorul meu
printesa_miha
Postat pe 9 Octombrie 2011 10:54
De la: ionescu_bella, la data 2011-10-08 10:05:19Bravo draga mea...ai reusit sa te descatusezi !!!!..mergi inainte fara sa te uti inapoi ..successsss!!!



am reusit dupa ani de zile dar acum pot spune ca niciodata nu ma voi intoarce la el
printesa_miha
Postat pe 9 Octombrie 2011 10:56
De la: carmenere, la data 2011-10-08 22:24:09
De la: printesa_miha, la data 2011-10-01 16:56:52
De la: garbo082101, la data 2011-10-01 09:55:57o adevarata pov de dragoste care are realitatea cruda uneori a sentimentelor iubirii ranile chirurgicale se vindeca mai usor darr ranile iubirii lasa urme adinci uneori siiiiiiiiii dooooo dor la nesfirsit uneori


rana se vindeca dar intodeauna ramane o cicatrica....


asa este,cicatricea ramane acolo pt totdeauna.


asa este,ramane cu gust amar
printesa_miha
Postat pe 9 Octombrie 2011 10:57
De la: garbo043878, la data 2011-10-09 03:32:51
De la: Sal_a_toi, la data 2011-09-30 14:23:59Sa iubesti fara sa cunosti... Interesant
Unora le e greu sa iubeasca si ceea ce cunosc



ai dreptate
printesa_miha
Postat pe 9 Octombrie 2011 10:58
De la: garbo224986, la data 2011-10-09 04:57:21nu este pt tine in viata invatam din greseli asa si tu ai vrut sa fie bine dar a fost din ce in ce mai rau treci peste



dupa ploi si furtuna intotdeauna vine vremea buna,eu am trecut peste,imi vad de viata dar el nu,inca ma cauta,ma sufoca,cand imi spune ca ma iubeste si ma vrea langa el,cand ma ameninta...stiu ca va veni clipa in care va renunta sa ma caute
printesa_miha
Postat pe 9 Octombrie 2011 11:00
De la: dor72_, la data 2011-10-09 00:35:21
zack, tu esti de acord cu mine, fara sa fii?
si pe cine, ma rog, a durut? ie-te printesa a trecut la meditatii transcedentale
el a pierdut pariul cu el, nu cu ea....sa fim clari....
nu voi continua la nesfarsit cu variatiuni pe aceeasi tema....dar eu una, nu as fi continuat relatia asta, dupa aflarea adevarului, nicio nanosecunda....
de ce sa fiu eu castigata la un pariu?
e mai mult decat stupid....mi se pare o gluma de cel mai prost gust posibil...
bine, este doar parerea mea....



el a castigat un pariu acum 5 ani dar nu s-a gandit ca se va indragosti si va ramane atatia ani langa mine,logic ca atunci el a castigat,eu am pierdut dar priviind partea plina a paharului,acum eu am castigat pariul cu el,mi-am recuperat ''linistea'' iar el a cazut in propia plasa,a ajuns sa ma piarda,e adearat ca am suferit in anii acestia dar m-am maturizat,am invatat atatea,am invatat sa iubesc,au fost si multe momente frumoase,nu pot nega,stii cum se spune ; ''ce nu te omoara te intareste'',iar pe mine toate acestea m-au intarit
printesa_miha
Postat pe 9 Octombrie 2011 11:08
Si viceversa!
aida71
Postat pe 9 Octombrie 2011 11:57
De la: aida71, la data 2011-10-09 11:57:35Si viceversa!



da,e adevarat,mi-a fost greu far m-am ridicat!
printesa_miha
Postat pe 9 Octombrie 2011 19:08
noroc cu "far"-ul...;)
:))
eu_geminy
Postat pe 9 Octombrie 2011 19:09

pana la urma...acesta este esentialul...sa reusesti...
bravo!
dor72_
Postat pe 9 Octombrie 2011 19:11
printesa_miha
el a castigat un pariu acum 5 ani dar nu s-a gandit ca se va indragosti si va ramane atatia ani langa mine,logic ca atunci el a castigat,eu am pierdut dar priviind partea plina a paharului,acum eu am castigat pariul cu el,mi-am recuperat ''linistea'' iar el a cazut in propia plasa,a ajuns sa ma piarda,e adearat ca am suferit in anii acestia dar m-am maturizat,am invatat atatea,am invatat sa iubesc,au fost si multe momente frumoase,nu pot nega,stii cum se spune ; ''ce nu te omoara te intareste'',iar pe mine toate acestea m-au intarit [/quote]


Exact despre asta vorbeam si eu. Numai ca Dor nu prea vrea sa ma inteleaga.
Da Dor, el a pierdut pariul cu el. Totul s-a intors inpotriva lui, despre asta vorbeam. Si cu toate astea, putea iesi si ceva frumos din asta. Nu era pacat? Eu am vazut doar partea frumoasa in toata treaba, de aceea mi s-a parut amuzant.
zack
Postat pe 9 Octombrie 2011 23:27
zack, te-am inteles foarte bine , de la inceput....
doar ca eu nu vad nimic frumos...nicio parte....felul in care a inceput relatia...sa nu mai vorbim de evolutia ulterioara....si de suferinta...accentuata la un moment dat, inconstient, tocmai de originea inceperii ei...
nu trebuie sa fim de acord...deloc...eu mi-am spus parerea si o sustin....
niciodata nu as fi continuat o astfel de relatie, bazata pe un pariu stupid.....nu sunt miza nimanui....
vreau doar sa intelegi ca eu, nu sunt de acord cu astfel de "principii" de viata, atat....
fiecare isi traieste viata conform principiilor lui....
si....as mai zice ceva...da mi-e sa nu ma transform in Daniilia
dor72_
Postat pe 9 Octombrie 2011 23:34
De la: eu_geminy, la data 2011-10-09 19:09:54noroc cu "far"-ul...;)
:))


scz,era vorba de ''dar''
printesa_miha
Postat pe 10 Octombrie 2011 17:33
De la: dor72_, la data 2011-10-09 19:11:43
pana la urma...acesta este esentialul...sa reusesti...
bravo!


trebuie sa reusesc,consider ca am suferit destul
printesa_miha
Postat pe 10 Octombrie 2011 17:38
De la: printesa_miha, la data 2011-09-26 23:51:54Asa a inceput povestea noastra,cu un mesaj in care imi spunea ca ma iubeste dar nu ma cunoaste si totusi isi doreste.......intr-o seara de aprilie primesc acest mesaj de pe un numar necunoscut.......sun,imi raspunde si imi spune aceleasi lucruri iar eu intreb ce si-ar dori,''sa ma iubeasca sau sa ma cunoasca'',el imi spune ca ambele......avea tupeu,era sigur pe el.......ma intriga persoana lui,nu il cunoasteam dar ma atragea ceva sa il cunosc.......ne-am intalnit in acea seara,am vrut sa vad baiatul care ''ma iubea'' desi nu ma cunostea....era un moment in viata mea in care nu imi doream o relatie,eram singura si imi era bine,

Ne-am intalnit,am facut cunostinta,a inceput sa imi povesteasca viata lui,am vorbit ore in sir,parca ne stiam de o viata,aveam lucruri in comun dar si extremitati....am ramas impreuna,nu era nici ''fat frumos'' dar nici ''balaur'',nici ''Eminescu'' sau ''Pitagora'' dar nici ''fara scoala'',stiu ca sunt niste comparatii ciudate dar a avut ceva ce m-a atras la el,a avut ''acel ceva''....

Am inceput sa il cunosc,sa invat sa il iubesc,sa il accept cu calitati si defecte,sa traiesc alaturi de el,sa imi fie dor de el cand nu e langa mine,sa trec peste toate diferentele dintre noi.........m-am trezit intr-o dimineata si mi-am dat seama ca m-am indragostit intr-o perioada in care nu ma asteptam,l-am primit cu bratele deschise in viata mea,cu sufletul deschis si nici nu imi imaginam ce va urma....

Prima ''lovitura'' a venit la cateva luni de cand eram impreuna,a avut loc prima cearta,printre cele spuse de el,la nervi,aflu un trist adevar;eu am fost un pariu pentru el,un pariu intre el si cel care i-a dat nr meu,prieten de al lui si coleg cu mine de facultate,un tip pe care eu l-am respins elegant.Afost un soc pentru mine,am aflat ca a casigat un pariu iar eu am fost miza....

Ne-am despartit.....au trecut cateva zile,ma suna,imi spunea ca ma iubeste,ca ii pare rau,ca s-a indragostit de mine........mai puteam avea eu incredere in el?Si totus dupa 1 luna de zile i-am mai dat o sansa,sansa de a imi dovedi ca ma iubeste si mi-am dat mie sansa de a ierta si de a continua relatia cu cel pe care il iubeam......

Au trecut zile,luni,ani,4 la numar,cu certuri,greseli,impacari,jigniri,cuvinte aruncate la nervi,impreuna la bine si la rau,am trecut prin multe impreuna dar.......ne-am despartit si ne-am impacat de nenumarate ori.....aveam sa aflu ca m-a inselat si cu o ''asa zisa prietena'',nici unul nu avea scuza,el a fost baut iar ea o..............intelege-ti voi..........si de fiecare data cand ne certam ma implora sa ne impacam,sa nu renunt la el ca ma iubeste si il iubesc,sa il iert ca nu imi mai greseste,ca se va schimba si nu ne vom mai certa......au fost vorbe in vant si nopti intregi de lacrimi.........

Mi-au trebuit 4 ani sa inteleg si sa accept ca nu ne potrivim,suntem mult prea diferiti,4 ani sa accept ca aveau dreptate cei din jurul nostru cand ne spuneam ca nu vom ajunge nicaieri in ritmul acesta.....au avut dreptate........
Ii tot spuneam ca va veni o zi in care nu ma voi mai intoarce,o zi in care voi renunta dar nu m-a crezut,gandea ca il voi ierta la nesfarsit si ca voi reveni de fiecare data in bratele lui dar s-a inselat...as fi preferat de mii de ori sa ma insele,sa fie cu 1000 de femei,poate ca atunci cand venea acasa venea cu o vorba frumoasa,incerca sa acopere ca a fost cu o femeie,aveam impotrva cui lupta,as fii luptat cu toate armele sa imi apar barbatul iubit dar cum sa lupt cu o ''licoare''?????????????

L-am pierdut in favoarea ''licorii lui Bachus'',ea a castigat....dar de fapt nu am pierdut ci am renuntat de buna voie....am renuntat la tot,la barbatul iubit,la iubirea ce i-o port,la visele si planurile de viitor,la iluzii si chiar la speranta ca se va schimba intr-o zii....am renuntat la 4 ani din viata mea,poate cei mai frumosi din viata mea dar si cei mai tristi....un paradox...

Au trecut zile bune de atunci,inca ma suna,ma cauta,uneori imi spune ca nu poate trai fara mine,alteori imi spune ca eu voi fii cu el si nu cu altcineva si in seara asta mi-a spus ca niciodata nu a crezut ca eu chiar voi renunta la el,ca si-a imaginat ca il voi ierta ca de fiecare data.....eu spun ca timpul ii va demonstra ca de data aceasta m-a pierdut cu adevarat si indiferent de cate promisiune va face niciodata nu va mai fi ce a fost intre noi.......sunt singura,trista,dezamagita dar in acelasi timp impacata cu mine insami,il iubesc cu toata fiinta mea dar stiu ca va veni o clipa cand rana se va cicatriza dar nu voi putea uita vreodata tot ceea ce a fost,cu rele si bune....si mai stiu ca l-am iertat,in sufletul meu,l-am iertat........

Indiferent ce va fi maine sau peste un timp,lui ii doresc sa ii fie bine................





decat sa cautam justificari,sa ne lamentam si sa ne victimizam ...mai bine ne/am implica in schimbarea situatiei in favoarea noastra.!!
ratuscaceaurata
Postat pe 10 Octombrie 2011 18:42
De la: printesa_miha, la data 2011-09-26 23:51:54Asa a inceput povestea noastra,cu un mesaj in care imi spunea ca ma iubeste dar nu ma cunoaste si totusi isi doreste.......intr-o seara de aprilie primesc acest mesaj de pe un numar necunoscut.......sun,imi raspunde si imi spune aceleasi lucruri iar eu intreb ce si-ar dori,''sa ma iubeasca sau sa ma cunoasca'',el imi spune ca ambele......avea tupeu,era sigur pe el.......ma intriga persoana lui,nu il cunoasteam dar ma atragea ceva sa il cunosc.......ne-am intalnit in acea seara,am vrut sa vad baiatul care ''ma iubea'' desi nu ma cunostea....era un moment in viata mea in care nu imi doream o relatie,eram singura si imi era bine,

Ne-am intalnit,am facut cunostinta,a inceput sa imi povesteasca viata lui,am vorbit ore in sir,parca ne stiam de o viata,aveam lucruri in comun dar si extremitati....am ramas impreuna,nu era nici ''fat frumos'' dar nici ''balaur'',nici ''Eminescu'' sau ''Pitagora'' dar nici ''fara scoala'',stiu ca sunt niste comparatii ciudate dar a avut ceva ce m-a atras la el,a avut ''acel ceva''....

Am inceput sa il cunosc,sa invat sa il iubesc,sa il accept cu calitati si defecte,sa traiesc alaturi de el,sa imi fie dor de el cand nu e langa mine,sa trec peste toate diferentele dintre noi.........m-am trezit intr-o dimineata si mi-am dat seama ca m-am indragostit intr-o perioada in care nu ma asteptam,l-am primit cu bratele deschise in viata mea,cu sufletul deschis si nici nu imi imaginam ce va urma....

Prima ''lovitura'' a venit la cateva luni de cand eram impreuna,a avut loc prima cearta,printre cele spuse de el,la nervi,aflu un trist adevar;eu am fost un pariu pentru el,un pariu intre el si cel care i-a dat nr meu,prieten de al lui si coleg cu mine de facultate,un tip pe care eu l-am respins elegant.Afost un soc pentru mine,am aflat ca a casigat un pariu iar eu am fost miza....

Ne-am despartit.....au trecut cateva zile,ma suna,imi spunea ca ma iubeste,ca ii pare rau,ca s-a indragostit de mine........mai puteam avea eu incredere in el?Si totus dupa 1 luna de zile i-am mai dat o sansa,sansa de a imi dovedi ca ma iubeste si mi-am dat mie sansa de a ierta si de a continua relatia cu cel pe care il iubeam......

Au trecut zile,luni,ani,4 la numar,cu certuri,greseli,impacari,jigniri,cuvinte aruncate la nervi,impreuna la bine si la rau,am trecut prin multe impreuna dar.......ne-am despartit si ne-am impacat de nenumarate ori.....aveam sa aflu ca m-a inselat si cu o ''asa zisa prietena'',nici unul nu avea scuza,el a fost baut iar ea o..............intelege-ti voi..........si de fiecare data cand ne certam ma implora sa ne impacam,sa nu renunt la el ca ma iubeste si il iubesc,sa il iert ca nu imi mai greseste,ca se va schimba si nu ne vom mai certa......au fost vorbe in vant si nopti intregi de lacrimi.........

Mi-au trebuit 4 ani sa inteleg si sa accept ca nu ne potrivim,suntem mult prea diferiti,4 ani sa accept ca aveau dreptate cei din jurul nostru cand ne spuneam ca nu vom ajunge nicaieri in ritmul acesta.....au avut dreptate........
Ii tot spuneam ca va veni o zi in care nu ma voi mai intoarce,o zi in care voi renunta dar nu m-a crezut,gandea ca il voi ierta la nesfarsit si ca voi reveni de fiecare data in bratele lui dar s-a inselat...as fi preferat de mii de ori sa ma insele,sa fie cu 1000 de femei,poate ca atunci cand venea acasa venea cu o vorba frumoasa,incerca sa acopere ca a fost cu o femeie,aveam impotrva cui lupta,as fii luptat cu toate armele sa imi apar barbatul iubit dar cum sa lupt cu o ''licoare''?????????????

L-am pierdut in favoarea ''licorii lui Bachus'',ea a castigat....dar de fapt nu am pierdut ci am renuntat de buna voie....am renuntat la tot,la barbatul iubit,la iubirea ce i-o port,la visele si planurile de viitor,la iluzii si chiar la speranta ca se va schimba intr-o zii....am renuntat la 4 ani din viata mea,poate cei mai frumosi din viata mea dar si cei mai tristi....un paradox...

Au trecut zile bune de atunci,inca ma suna,ma cauta,uneori imi spune ca nu poate trai fara mine,alteori imi spune ca eu voi fii cu el si nu cu altcineva si in seara asta mi-a spus ca niciodata nu a crezut ca eu chiar voi renunta la el,ca si-a imaginat ca il voi ierta ca de fiecare data.....eu spun ca timpul ii va demonstra ca de data aceasta m-a pierdut cu adevarat si indiferent de cate promisiune va face niciodata nu va mai fi ce a fost intre noi.......sunt singura,trista,dezamagita dar in acelasi timp impacata cu mine insami,il iubesc cu toata fiinta mea dar stiu ca va veni o clipa cand rana se va cicatriza dar nu voi putea uita vreodata tot ceea ce a fost,cu rele si bune....si mai stiu ca l-am iertat,in sufletul meu,l-am iertat........

Indiferent ce va fi maine sau peste un timp,lui ii doresc sa ii fie bine................





decat sa cautam justificari,sa ne lamentam si sa ne victimizam ...mai bine ne/am implica in schimbarea situatiei in favoarea noastra.!!
ratuscaceaurata
Postat pe 10 Octombrie 2011 18:42
rato, ea face asta deja...tu ce citesti p-aci?
dor72_
Postat pe 10 Octombrie 2011 18:44
daca ar fi sa ma intrebi pe mine, eu as zice ca citesc o telenovea
ea, altruista si dedicata, el betiv si ticalos
nu ca ar fi singurul ticalos din peisaj, dar lasam asta
povestea se termina cu un happy end (indoielnic) iar eu nu pricep care mai e problemu acum, cand fiecare e cu-a ma-sii
in fine, asta e a doua saptamana in care toleranta mea tinde spre zero, deci nu ma bagati in seama
da' daca mai aud de una care iubeste sau a iubit un ticalos bun de nimic, fac explozie
michelle_
Postat pe 10 Octombrie 2011 18:53
iubeste si tu unu' de'asta....pentru echilibrul tau...pe garbo....
toleranta zero zici?
cred ca e nevoie din nou de saptamana tolerantei....
dor72_
Postat pe 10 Octombrie 2011 19:09
De la: dor72_, la data 2011-10-09 23:34:22zack, te-am inteles foarte bine , de la inceput....
doar ca eu nu vad nimic frumos...nicio parte....felul in care a inceput relatia...sa nu mai vorbim de evolutia ulterioara....si de suferinta...accentuata la un moment dat, inconstient, tocmai de originea inceperii ei...
nu trebuie sa fim de acord...deloc...eu mi-am spus parerea si o sustin....
niciodata nu as fi continuat o astfel de relatie, bazata pe un pariu stupid.....nu sunt miza nimanui....
vreau doar sa intelegi ca eu, nu sunt de acord cu astfel de "principii" de viata, atat....
fiecare isi traieste viata conform principiilor lui....
si....as mai zice ceva...da mi-e sa nu ma transform in Daniilia



K, am inteles, si-ti respect parerea.
Mie imi plac mai mult provocarile, prob de asta sunt mai.......permisiv la chestii de astea.
zack
Postat pe 10 Octombrie 2011 19:13

ti se pare cumva ca mie nu imi plac...
doar ca eu consider un astfel de pariu, mai degraba o mitocanie, nicidecum o provocare....
ei, lasa asa sunt eu incapatanata....
bine, atunci cand ma vei convinge, cu argumente solide si valide ca un pariu in care miza e o fata pe care nu o cunosti deloc, reprezinta o provocare, te voi intreba ce altceva mai reprezinta pentru tine, ca barbat, provocare.....
dor72_
Postat pe 10 Octombrie 2011 19:22
De la: garbo224986, la data 2011-10-09 04:57:21nu este pt tine in viata invatam din greseli asa si tu ai vrut sa fie bine dar a fost din ce in ce mai rau treci peste




asa este draga mea invatam din greseli ,din exp[eriente...si cel mai intelept invata de la altii...insa nu trebuie sa ramanem doar cu invatatul fara sa punem in practica invatatura acumuluta in diferite etape ale vietii noastre.trebuie sa intelegem cum sa percepem cu adevarat tot ce se intampla cu noi si in jurul nostru,trebuie sa ne implicam personal in schimbarea lucrurilor negative...in concluzie aplica ce ai invatat,ca sa poti evolua si da si la altii din invatatura ta.cine nu este adeptul acestor concepte nu trebuie sa te supere...gaseste pe cei care gandesc ca si tine....in final toti vor realiza si percepe ceea ce tu azi intelegi mai usor...
ratuscaceaurata
Postat pe 10 Octombrie 2011 19:28
De la: dor72_, la data 2011-10-10 18:44:51rato, ea face asta deja...tu ce citesti p-aci?


nu ma victimizez,viata mea continua!!!!!!!!
printesa_miha
Postat pe 11 Octombrie 2011 15:39
De la: michelle_, la data 2011-10-10 18:53:15daca ar fi sa ma intrebi pe mine, eu as zice ca citesc o telenovea
ea, altruista si dedicata, el betiv si ticalos
nu ca ar fi singurul ticalos din peisaj, dar lasam asta
povestea se termina cu un happy end (indoielnic) iar eu nu pricep care mai e problemu acum, cand fiecare e cu-a ma-sii
in fine, asta e a doua saptamana in care toleranta mea tinde spre zero, deci nu ma bagati in seama
da' daca mai aud de una care iubeste sau a iubit un ticalos bun de nimic, fac explozie


eu nu am nici o problema,fiecare e cu .... a -ma-sii-...
printesa_miha
Postat pe 11 Octombrie 2011 15:42
De la: dor72_, la data 2011-10-10 19:22:37
ti se pare cumva ca mie nu imi plac...
doar ca eu consider un astfel de pariu, mai degraba o mitocanie, nicidecum o provocare....
ei, lasa asa sunt eu incapatanata....
bine, atunci cand ma vei convinge, cu argumente solide si valide ca un pariu in care miza e o fata pe care nu o cunosti deloc, reprezinta o provocare, te voi intreba ce altceva mai reprezinta pentru tine, ca barbat, provocare.....



si mie imi plac provocarile si stiu ca am gresit continuand relatia dar nu mai pot intoarvce timpul,a fost,a trecut,eu imi vad de viata mea
printesa_miha
Postat pe 11 Octombrie 2011 15:44
asta arata ca esti echilibrata si rationala...tine-o tot asa!
faptul ca ai constientizat si ai avut puterea, chiar si mai tarziu, sa reactionezi, spune foarte mult despre tine, pozitiv
fiecare greseste in viata, e normal....nu este normal, sa nu indrepte sau sa repete.
dor72_
Postat pe 11 Octombrie 2011 17:30
De la: dor72_, la data 2011-10-10 19:22:37
ti se pare cumva ca mie nu imi plac...
doar ca eu consider un astfel de pariu, mai degraba o mitocanie, nicidecum o provocare....
ei, lasa asa sunt eu incapatanata....
bine, atunci cand ma vei convinge, cu argumente solide si valide ca un pariu in care miza e o fata pe care nu o cunosti deloc, reprezinta o provocare, te voi intreba ce altceva mai reprezinta pentru tine, ca barbat, provocare.....



Dor, imi plac mult provocarile. Si tu asta faci acum, ma provoci.
Daca vrei sa stii parerea mea sincera, eu unul n-as face un astfel de pariu cu nimeni. L-as face doar cu mine. E o mare diferenta. Asa ca..... daca incerci sa ma provoci sa fac ceva ce eu nu vreau, n-o sa reusesti. App. incapatanarea e o alta "calitate " a mea. Zodia, ce sa-i faci.
zack
Postat pe 11 Octombrie 2011 18:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de un sfat....plissssss 3 De la: Doara 9 Noiembrie 2010 05:49
Iubitul meu..fostul iubit a viitoarei mele cumnate!!!! 12 De la: garbo190789 28 Aprilie 2012 15:36
Casatoria dintre un barbat musulman si o femeie crestina 28 De la: chanty 18 Septembrie 2010 09:52
un sfat va rog! 131 De la: garbo163619 19 Aprilie 2011 01:21
Cum am reusit eu sa trec peste o mare deceptie. 3 De la: Celleste_ 6 Aprilie 2010 11:42
Setari Cookie-uri