Seful mamei mele!

In uma cu cateva zile am fost la un interviu la firma unde lucreaza si mama mea,directorul firmei este un tip cam la 30 d ani,nu e foarte dragutz dar...d cand l-am vazut imi este gandul numai la el,s-a purtat cu mine extraordinar d frumos,a spus ca n vom auzi la un tel sa-mi comunice data d cand incep munca,a insistat sa-i dau nr meu desi il putea lua oricand d la mama,sau ma putea anunta prin ea intr-un final mi l-a dat el p al lui,d c nu am idee. Poate sunt exagerata si totul e in mintea mea dar felul in care imi vb...privirea lui...m-au marcat. Sunt singura de 6 luni,nu am acceptat p nimeni sa s apropie d mine,am suferit enorm si in orice barbat care s apropia d mine vedeam un om rau,ca fostul iubit...pana cand l-am vazut p el. Astept un sfat,o idee din partea voastra...pt ca ma gandesc ca voi incepe munca si sunt genul d persoana care nu s lasa pana nu obtine c vrea. Nu stiu c sa fac sa-mi dau seama daca gesturile lui au fost ceea c cred eu s-au nu,mi-e teama sa nu fac o greseala,mama este foarte bine vazuta in firma respectiva si nu vreau sa aibe probleme din cauza mea. P e parte ma bucur ca a putut cineva sa-mi atraga atentie p d alta parte...sper sa nu gresesc. Va pup si orice sfat e binevenit!
mariadesamparada
Postat pe 25 Septembrie 2011 00:36
ia-ti o masina de spalat cu uscator...
zambil
Postat pe 25 Septembrie 2011 10:03
Daca-i sef, stii vorba aia: sefu-i sef si-n pielea goala.

Sa-l puna in storcator zambil?
Noli
Postat pe 25 Septembrie 2011 10:09
buna,
din cate imi dau seama, tu vrei sa-l cuceresti( ai specificat ca esti de persoana care nu se lasa pana nu obtine ce vrea )
e foarte bine ca ai simtit ceea ce ai simtit, banuiesc ca esti frumoasa si atragi privirile..nu vad nimic rau in asta, chiar daca iti va fi sef, sau nu, joaca-te un pic cu chestia asta, iar daca intr-adevar simti ca trebuie mers mai departe...o sa vezi la momentul potrivit ce e de facut, pana atunci, bucura-te de ce ti se intampla
mult succes!
sabry1104
Postat pe 26 Septembrie 2011 13:48
Sabry,iti multumesc pt raspuns. mi-ai dat o stare d optimism. Te pup,o zi buna!
mariadesamparada
Postat pe 26 Septembrie 2011 14:56
"..Sunt singura de 6 luni,nu am acceptat p nimeni sa s apropie d mine,am suferit enorm si in orice barbat care s apropia d mine vedeam un om.."

....fara bani
roby_cado
Postat pe 26 Septembrie 2011 16:16
Nu,vedeam un om care loveste o femeie,care nu stie c este respectul. Multumita lui Dumnezeu nu am dus lipsa de nimic,am tot c vreau draga roby!
mariadesamparada
Postat pe 26 Septembrie 2011 16:47
mai putin pe dom' director, uratelu'...
dor72_
Postat pe 26 Septembrie 2011 16:50
..da' vine si randu' lui..
roby_cado
Postat pe 26 Septembrie 2011 17:05
ioi, mai bine ii crapa oglinda.....aluia....ca or fi mai mici pagubele....
dor72_
Postat pe 26 Septembrie 2011 17:12
fato, nu amesteca sexul cu jobul, ca ai sa-ti musti mainile
in plus, mi se pare total neprofesionala o asemenea atitudine, acolo te duci la job, nu ca sa-l cuceresti pe directorul de marketing
si e foarte posibil sa fi confundat o atitudine politicoasa si deschisa cu ceva mai mult

da' chiar! pe unde ii sticlesc ochii irinucai? ca demult nu ne-a mai regalat cu un descriere completa a miseilor de barbati
michelle_
Postat pe 26 Septembrie 2011 17:20
Doar barbatii romani sunt toti misei, poate o fi gasit un neamt
SAL
Postat pe 26 Septembrie 2011 18:34
neeee...berbatii romani is porci si bagabonti, ehe, he, he...
michelle_
Postat pe 26 Septembrie 2011 19:12
mie-mi place titlul... suna asaaaa... a un soi de (auto)sudalma...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 26 Septembrie 2011 21:25
no... si daca ii sef, ce... nu-i om?!...

okeeeey, atunci...
nu-i om.

ii barbat si basta...:P
:)))
eu_geminy
Postat pe 26 Septembrie 2011 21:33
Si... barbatul nu-i om?
Doar v-ati molipsit toti de la irinoca
SAL
Postat pe 26 Septembrie 2011 21:59
mey...io stiam pana acum..ca femeia nu-i om!
Axl_22
Postat pe 26 Septembrie 2011 22:03
ba o fi, nu zic nu...
da' am vrut sa iau partea fumeii...
fiindca in prin Oltenia stii cum se zice... ca "fumeea il inseala pe Om"...:P

he he:))))))
eu_geminy
Postat pe 26 Septembrie 2011 22:03
...si ca,fumeia e un animal ce traieste pe langa casa OMULUI..
roby_cado
Postat pe 27 Septembrie 2011 02:12
deh...langa..in casa n-o bagi...ii animal!
Axl_22
Postat pe 27 Septembrie 2011 07:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rsul este molipsitor i previne cancerul 51 De la: simonik_scumpik 4 Aprilie 2011 18:29
despre relatia mea ..daca o pot numi asa 10 De la: anna_gratiela 1 Martie 2010 12:00
Ce sa fac? 2 De la: rica_mld 11 Septembrie 2009 11:04
CINE POATE DICTA INIMII? 170 De la: garbo011266 10 Aprilie 2011 23:47
ma puteti ajuta? 21 De la: romanov_ella 18 Ianuarie 2013 22:20
Setari Cookie-uri