Imi iubesc corpul

Proiect Imi iubesc corpul dezvoltare personala si transpersonala
- octombrie 2011 martie 2012 -
Locuri limitate.

Doresti sa slabesti, dar nu prin infometare si chin, dereglandu-ti organismul si emotiile?

Poti face acest lucru, prin armonizarea celor 3 planuri fizic, psihic si spiritual. Acest lucru il propune programul Imi iubesc corpul.

Structura saptamanala a programului este urmatoarea:
- o sedinta de grup de dezvoltare personala si suport;
- una de tehnici posturale;
- 3 antrenamente fizice, aerobe.

Grupul de dezvoltare personala si suport urmareste atat identificarea cauzelor psihologice ale supraponderabilitatii si rezolvarea lor, cat si gasirea de catre participanti in cadrul grupului a unui mediu suportiv, alaturi de oameni care se afla intr-o situatie similara si care ii pot intelege si sprijini in atingerea tintei slabirea si mentinerea greutatii ideale.

La grupul de tehnici posturale veti invata tehnici de baza de constientizare a centrilor energetici (chakre), avand sansa sa experimentati faptul ca avem si alte componente importante, mai fine, ale corpului, de a caror armonie depind aspectul si sanatatea corpului nostru fizic.

In program sunt incluse si antrenamente fizice in aer liber (facultative).

Programul are o durata de 6 luni prelungita, la cerere. Am considerat ca este o perioada minima pentru obiectivul de a pierde in greutate si pentru a invata cum sa mentii noul stil de viata, in asa fel incat sa nu revii la greutatea initiala.

Taxa perceputa este de 300 ron/ luna (4 sed. de grup, 4 de tehnici posturale si 12 de miscare).
Zilele si orele activitatilor urmeaza sa fie anuntate, dar cel mai probabil vor avea loc seara si in week-end.
* Programul va incepe in momentul in care confirma participarea minim 7 persoane.

Pentru inscrieri:
Catalina Popescu 0726 969 146/ catalinapop2002@yahoo.com

garbo223639
Postat pe 15 Septembrie 2011 15:11
n-ar strica sa mentionezi si localitatea, ca poate vrea cineva din Sighet si tu esti la Buzau.
Mary_moon
Postat pe 15 Septembrie 2011 16:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
energia cosmica-bioenergia si secretele ei 3 De la: persidadamian 18 Februarie 2010 21:06
Imi iubesc corpul 2 De la: Mary_moon 15 Septembrie 2011 16:00
Sani inegali ... ce se poate face ? 3 De la: Dubluritza 6 Noiembrie 2009 15:19
tratamente naturiste pentru tiroida 2 De la: virginiabrl 18 Septembrie 2010 19:32
produs eficient pentru calmarea durerilor reumatice,musculare si articulare 8 De la: ana75 22 Februarie 2018 17:03
Setari Cookie-uri