SINGUR SI TRIST CATEODATA CA NU SUNT CU FEMEIA IDEALA

De la: ratuscaceaurata, la data 2011-09-07 21:08:33

hai sa ne odihnim neuronii......


ce pana mea sa odihniti, vuLvuzelo?... de unde neuroni la tine si la Ciuciu_san??!...:P
))))))
eu_geminy
Postat pe 10 Septembrie 2011 04:15
Mey Ciocio-sanule,

nu esti tu chiar de neinteles,
eu te-am inteles cum nu se poate mai bine:

anume, ca nu esti tu barbatul ideal...
In schimb, esti dobitocul ideal.;)

Si te potrivesti perfect cu vuLvuzeaua...:P
:)))))))))

PS: mai lasa manutza, si fa cate-un secs adevarat din cand in cand. Ca deosebirea n-o fi (Dansa:p) prea mare,...
in schimb mai cunosti si tu lumea...:D
:)))))))))
eu_geminy
Postat pe 10 Septembrie 2011 04:35
imi pare bine ca ai gasit ceva interesant la acest topic ceva pe gusturile tale .Macar esti vesel da nu stii de ce . Ma rog postarile sunt multe pe acest topic si gusturile lafel . Gusturi variaza de la dulce la acru serbezit si cum limba ti sa strepezit ...
MadMax
Postat pe 10 Septembrie 2011 04:52
De la: walkiria, la data 2011-09-07 21:24:31si..idealul feminin tanjit de barbati coincide cu idealul feminin tanjit de femei???? .....offff....eu cred ca idealurile sunt la fel de multe ca si mintile oamenilor!!!Sunt fara numar,fara numar,fara numar......



adik, ce-si poate dori mai mult un barbat... fiindca Tu chiar n-ai motive sa fii modesta:
Frumoasa esti, desteapta esti, (tot) tanara si nelinistita esti....;)
:)))

PS: ma bucur sa vad ca dai semne de viata. numai luni, am trecut de 2 ori prin urbea ta... si ma gandeam. nu la kontro, bineinteles...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 10 Septembrie 2011 05:03
De la: RaduSan, la data 2011-09-10 04:52:27 imi pare bine ca ai gasit ceva interesant la acest topic ceva pe gusturile tale .Macar esti vesel da nu stii de ce . Ma rog postarile sunt multe pe acest topic si gusturile lafel . Gusturi variaza de la dulce la acru serbezit si cum limba ti sa strepezit ...


da' si tu esti vesel rau fiindca te simti - in sfarsit- util cuiva.

ca orice idiot normal, dealtfel...;):D
:)))))
eu_geminy
Postat pe 10 Septembrie 2011 05:08
De la: eu_geminy, la data 2011-09-10 05:08:31
De la: RaduSan, la data 2011-09-10 04:52:27 imi pare bine ca ai gasit ceva interesant la acest topic ceva pe gusturile tale .Macar esti vesel da nu stii de ce . Ma rog postarile sunt multe pe acest topic si gusturile lafel . Gusturi variaza de la dulce la acru serbezit si cum limba ti sa strepezit ...


da' si tu esti vesel rau fiindca te simti - in sfarsit- util cuiva.

ca orice idiot normal, dealtfel...;):D
:)))))


e ora 5 dimineatza ..pai la ora asta doar un idiot ca tine imi poate tine "companie" . Acum desteptii dorm . Scuzati-mi insomniile. Mi se intampla mult prea rar . Deci tu asta faci noaptile ?. Hai latraule plimba ursu .S-au chiar te dai la urs ? Gata nu mai raspund provocarilor . Deh m-am distrat si eu unpic pocnind latraul . Bye !
MadMax
Postat pe 10 Septembrie 2011 05:17
Bre ciociosanule, da' balos mai esti.....:)))))

nu-i treaba ta, mey agariciule, ce fac eu la ora asta....
bag seama, ti-a cam crapat o vena la cap... de neuronii tai nu-mi fac griji, caci despre morti, numai de bine...:D
:))))

PS: cum "care cap?"???!... Ala de-ti lipseste. din nascare.;):P
=)))
:))))
eu_geminy
Postat pe 10 Septembrie 2011 05:30
si singur, si trist, cu nasul julit
cu spor la limbi, dar tare-ametzit...
entuziast, ciociosane, ajungi sa te pierzi
si nu mai stii ce fund sa dezmierzi....))))

nah, ca ti-am facut si poezea, amorezu' lu' peste prajit.:P
:)))))
eu_geminy
Postat pe 10 Septembrie 2011 05:51
Atentie doamnelor!!!....eeeee....in sfarsit mai sunt si barbati tristi ...
elexa
Postat pe 10 Septembrie 2011 09:18
asa ...sa NE traiasca!
Axl_22
Postat pe 10 Septembrie 2011 09:25
Dar tu cum esti? Esti perfect? Esti ideal?
autista
Postat pe 10 Septembrie 2011 09:34


spiritual cu poezioara ta....si am ras cu lacrimi....
individul trist e de fapt un misogin...iar eu cred ca nu numai ca nu ii plac femeile si ecazul sa incerce la un club de gay sau travestiti...poate acolo gaseste ceva pe gustul idealurilor sale...dar nici el nu stie ce vrea...
femei inteligente , harnice si spirituale sunt in toate locurile ..chiar si intr-un sat prapadit...
referitor la energii..ele se manifesta oricum constient sau inconstient ...chiar daca unele din femei fac in pat ca vacile...asa isi exteriorizeaza ele energia sexuala ...si ce nu au voie?
garbo083442
Postat pe 10 Septembrie 2011 10:47
De la: garbo083442, la data 2011-09-10 10:47:06

spiritual cu poezioara ta....si am ras cu lacrimi....
individul trist e de fapt un misogin...iar eu cred ca nu numai ca nu ii plac femeile si ecazul sa incerce la un club de gay sau travestiti...poate acolo gaseste ceva pe gustul idealurilor sale...dar nici el nu stie ce vrea...
femei inteligente , harnice si spirituale sunt in toate locurile ..chiar si intr-un sat prapadit...
referitor la energii..ele se manifesta oricum constient sau inconstient ...chiar daca unele din femei fac in pat ca vacile...asa isi exteriorizeaza ele energia sexuala ...si ce nu au voie?


Ce tot cotcodacesti acolo de nu inteleg nimic . Deh ce sa intelegi de la una nenteleasa
MadMax
Postat pe 10 Septembrie 2011 14:14
Dragul meu Singuratic, pune mana pe TREABA! Este de strans recolta: porumb,struguri,mere,pere de facut bulioane si de facut tuica! Daca ai face toate astea de mai sus, ai cadea lat seara de obosit si nu te-ai mai gandi atat la femeia ideala. Asa cum nici barbatul ideal nu exista, gandeste-te ca nici femeia ideala nu exista si nu va exista .
Iti recomand sa faci un efort la bani si sa-ti cum peri o papusa GONFLABILA!
garbo215729
Postat pe 10 Septembrie 2011 17:47
De la: garbo215729, la data 2011-09-10 17:47:25Dragul meu Singuratic, pune mana pe TREABA! Este de strans recolta: porumb,struguri,mere,pere de facut bulioane si de facut tuica! Daca ai face toate astea de mai sus, ai cadea lat seara de obosit si nu te-ai mai gandi atat la femeia ideala. Asa cum nici barbatul ideal nu exista, gandeste-te ca nici femeia ideala nu exista si nu va exista .
Iti recomand sa faci un efort la bani si sa-ti cum peri o papusa GONFLABILA!


imi pare rau ca ti-ai acceptat soarta nefasta. De sa-ti creasca castravetii cat mai lungi si grosi asa ca sa ai pe tot anu
MadMax
Postat pe 10 Septembrie 2011 21:13
bravo alfheim
cynthia
Postat pe 11 Septembrie 2011 08:10
alfheim
Postat pe 11 Septembrie 2011 10:23
Buna!
Cum vezi tu femeia ediala?
Paula1702
Postat pe 11 Septembrie 2011 14:42
.....ideala
scz
Paula1702
Postat pe 11 Septembrie 2011 14:43
De la: Paula1702, la data 2011-09-11 14:42:27Buna!
Cum vezi tu femeia ediala?


Buna !. Sunt f multe de spus , as putea sa scriu o carte despre ea
Da asa pe scurt ca sa incep de la fizic spre sublim .> Sa fie frumoasa, nu neaparat blonda . Nu trebuie sa fie 90-60-90. Da sa fie superba la fata in special ochii, nasul , buzele , ceva in genul Jessica Alba.. Sa aiba peste 1, 60m .Sa fie supla , cu o talie frumoasa, fundu bombat si sanii potriviti . Sa arate foarte tanara si fresh ca una de 25 de ani , desii ea poate avea 35..Sa fie foarte sanatoasa si preocupata in a-si mentine sanatatea, ea facand un stil de viata din acest aspect. Sa nu fie de peste 40 de ani cronologic. Primavara sa fie in sufletul ei . Sa se poarte inocent cu mine, sa vrea sa ma inteleaga , sa incerce mereu sa ma simta punandu-se des in pielea mea. Sa ne privim in ochi fara retineri oricand si oricat si asta sa ne aduca liniste si pace . Sa fie destul de inteligenta dar mai ales inteleapta, ea incercand sa inteleaga misterele vietii .Deci sa fie putin culta ea iubind putin poezia si diferite aspecte filosofice literare.. Sa fie mereu deschisa la idei noi, ea incercand sa le inteleaga in profunzime .Din moment ce sexul e sursa creatiei, ar fi foarte important ca ea sa fie interesata de sex , da nu la modu grosier , ci la modu sublim transcedental ...
MadMax
Postat pe 11 Septembrie 2011 17:29
eu sut cea care corespunde cerintelor tale!!!!!........am 35 ani ,bruneta,plina de viata ,nu am bani dar asta nu conteaza ca sunt 100% sanatoasa.....am 1.60 inaltime,45kg,.....daca esti interesat ma poti cauta ......
elexa
Postat pe 11 Septembrie 2011 23:38
si accepti pe cineva nesanatos 150%?
bravo...sa fiti fericiti!
dor72_
Postat pe 11 Septembrie 2011 23:39
mda...." Primavara sa fie in sufletul ei "....bla...bla...bla.... sigur o vei gasi...si in scurt timp ajunge la Balaceanca
garbo220933
Postat pe 11 Septembrie 2011 23:53
".Deci sa fie putin culta ea iubind putin poezia si diferite aspecte filosofice literare.."
"Sa fie mereu deschisa la idei noi, ea incercand sa le inteleaga in profunzime .Din moment ce sexul e sursa creatiei, ar fi foarte important ca ea sa fie interesata de sex , da nu la modu grosier , ci la modu sublim transcedental ..."

bre, om mai dezaxat si mai rudimentar ca tine, cu false pretentzii de inetelectual, rar mi-a fost dat sa intalnesc ...

ori esti prost, ori te prefaci...
deja jignesti femeia din start ...
"sa fie putin culta" - ti-era greu sa spui ca vrei o proasta care sa faca sex cu tine?
amigos te tradeaza incultura ... ! nu te mai da balena in galeata cu apa...
intr-un film se spunea asa: Ai fost cantarit. Ai fost masurat. si ai fost gasit dornic.
.......................................................
Ai fost cantarit. Ai fost masurat. Si ai fost gasit, absolut,... ca esti doritor.
-=-
eu zic asa: ai fost masurat, ai fost cantarit si ai fost vandut de proprile-ti cuvinte!
gunoi ai fost, gunoi esti inca!
alfheim
Postat pe 12 Septembrie 2011 00:00
garbo220933
Postat pe 12 Septembrie 2011 00:02
De la: alfheim, la data 2011-09-12 00:00:16".Deci sa fie putin culta ea iubind putin poezia si diferite aspecte filosofice literare.."
"Sa fie mereu deschisa la idei noi, ea incercand sa le inteleaga in profunzime .Din moment ce sexul e sursa creatiei, ar fi foarte important ca ea sa fie interesata de sex , da nu la modu grosier , ci la modu sublim transcedental ..."

bre, om mai dezaxat si mai rudimentar ca tine, cu false pretentzii de inetelectual, rar mi-a fost dat sa intalnesc ...

ori esti prost, ori te prefaci...
deja jignesti femeia din start ...
"sa fie putin culta" - ti-era greu sa spui ca vrei o proasta care sa faca sex cu tine?
amigos te tradeaza incultura ... ! nu te mai da balena in galeata cu apa...



da dezaxat mai esti . Daca ai multe postari si vechime pe Garbo , exprimandu-ti frustrarea zilnic, sub critici aburinde, crezi ca ai si greutate?. Da de unde .Poate greutate pe fundu marii moare ... . Adic spuneam ca "sa fie putin culta" in sensu ca nu vreau o ochelarista care sta toata ziua citind carti ..Care-i faza cu balena ?. Adica tu esti pestisoru din galeata cu apa ?.Pai vezi ca ti so clocit apa ... Amigos te tradeaza frustrarile deatata timp .. Sunt doar de cateva zile pe Garbos si deja mi-ai dat prea multe tarcoale, asemeni unui rechin batran si frustrat. Ma amuza da ma si.... Cel putin , atata timp, cat libera exprimare si o perspecticva deschisa vizavi postarilor, e acceptata si mentzinuta pe acest site, eu zic ca e ok . Totusi prezenta matale plus postarile matale, au devenit mult mai infecte ,decat presupusa mea deviatie de pe normalu atat de indragit tie, ca ala doar normal nu este . Iti doresc multa sanatate acolo in sfera ta aburinda
MadMax
Postat pe 12 Septembrie 2011 00:43
De la: elexa, la data 2011-09-11 23:38:35eu sut cea care corespunde cerintelor tale!!!!!........am 35 ani ,bruneta,plina de viata ,nu am bani dar asta nu conteaza ca sunt 100% sanatoasa.....am 1.60 inaltime,45kg,.....daca esti interesat ma poti cauta ......

multa sanatate iti doresc in continuare, ca prea putini sunt sanatosi ...pai doar atatea detalii ?.Trebuia un efort mental mai sustinut . S-au poate azi erai grabita . Sau poate ca ai multe de acuns ?. . Da e si maine o zi . Cum ramane cu partile sublime ?. Cu viziunea ta .. cu aspiratiile tale ?. Descrierea e prea scurta . Aaa si am uitat sa mentionez ca femeia ideala nu trebuie sa manance carne . Totusi pestele oceanic e sanatos . mai ales un sushi
MadMax
Postat pe 12 Septembrie 2011 01:02
eu am o varianta si mai buna, versiune imbunatatita! Femeia ideala nu trebuie sa manance deloc. Orice ai manca, se produc toxine. Si nu e de acceptat ca o femeie ideala sa trebuiasca sa elimine toxinele.
As_ninge
Postat pe 12 Septembrie 2011 01:39
De la: As_ninge, la data 2011-09-12 01:39:05eu am o varianta si mai buna, versiune imbunatatita! Femeia ideala nu trebuie sa manance deloc. Orice ai manca, se produc toxine. Si nu e de acceptat ca o femeie ideala sa trebuiasca sa elimine toxinele.


Ai remixato tu la stil greu asta-i versiunea letala ?. O dai cu bulimia si o mai pui de-o anorexie ..Reteta perfecta zici ?. ..Mai clar .. Mancare sanatoasa nu produce toxine . Ea produce vitamax
MadMax
Postat pe 12 Septembrie 2011 01:55
De la: MrBig, la data 2011-09-06 23:51:11E ciudat drumul prin viata . Anii trec prea repede . Parca ieri eram un copil. Acum sunt un barbat calumea si toate femeile intorc capu dupa mine. Totusi parca nu ma mai multumeste nimic. vreau altceva, total diferit. Nu cred ca-s egoist. Doar ca vreau un alt tip de femeie !!. Una spirituala care sa iasa din comun.AAAAaaa si sa mai fie si foarte frumoasa , daca se poate blonda !! si cum multi neuroni. Si parca nu e destul timp ramas, ca eu sa ajung la acea femeie . Trebe si putin noroc , normal . Inca nu gasesc modalitatea sa ajung la acea femeie. Si probabil ca nu exista nici o modalitate. MMmm sa fie oare putin trist ?. Deja am ajuns undeva si am alte asteptari de la o relatie. Adica daca sunt cu o femeie , in ultimul timp ma astept la chestii spirituale . Vreau sa se intample chestii fantastice cand sunt conectat cu ea. Totusi vad ca majoritatea tipelor, atunci cand facem sex incep sa urle ca vacile , se consuma de cateva ori , transpira ca la sauna si zici ca-s posedate de diavol. Si dupaia le intreb ca ce sa intamplat ?. Si ele imi raspund ca a fost super , ca mai bine de asa nu se putea. Ok deci femeia urla , gafaie mai sa crape deasupra mea. Dupa care totul se termina si eu o intreb . Ce ai draga ? Iar ti-ai pierdut controlu ?. Nu puteai sa te relaxezi si tu unpicutz si sa incerci sa constientizezi energia tantrica . La care ea exclama -" WTF ?.Nu inteleg nimic . Mai lasama cu energiile tale..Hai ca ma duc cu prietenele sa ne cumparam sandale. ". WTF !!. Ba da atata superficialitate !. Gata m-am saturat . E totu prea superficial . mereu aceleasi fitze de zici ca toate femeile s lafel.. acaparate de material , ambalaje departe de autentic, se grabesc si cand faca sex?. Sa creat o prapastie prea mare intre barbati si femei .Oamenii alearga . Adica femeile cu fitzele lor , prea putin sincere ,prefacute, cu retineri,... ele avand poseta mereu pe umar ca sa nu se simta singure si barbatii cu figurile lor , autoritari ..toata lumea alearga si razboiu sexelor e cat se poate de real. Ati vazut vreo femeie presedinte ?? . De obicei femeile sunt subordonate si unde lucreaza au cate un sef, barbat desigur . Agitatia e prea mare . Nimeni nu mai are timp sa se relaxeze ..Depresia e in crestere. Ma intristeaza nebunia din juru meu . Parca toti alearga la maraton , gandurile zboara , barfele lafel si toti se grabesc acaparati de materialism . Drum care nu duce nicaieri . Asta ma face sa ma simt cam solitar , uneori trist ... Totusi in general sunt pozitiv..


Cu frigide n-ai incercat? Sa vezi ce conexiune spirituala speciala se poate crea in timp ce ea sta ca vaca si stramba din nas, iar tu asuzi ca un porc si te agiti fara spor. Eu zic sa nu te lasi pana ce nu incerci toate variantele, grasa, schiloada, batrana, creata, cheala, iar daca nici asa nu-ti gasesti implinirea si constiinta tantrica, sa testezi si un barbat. Cine stie poate rezonezi mai bine cu unul care nu urla ca o vaca, ci rage ca un bou. Puteti sa rageti eventual la unison, pentru echilibrarea energiilor tantrice.
charmelen
Postat pe 12 Septembrie 2011 20:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sondaj plansul public 2 De la: alfheim 31 August 2011 20:11
fericirea este... :sml-happy0065: 2 De la: cricat 27 Martie 2011 10:52
Fetelor sunteti cam reticente .. prea mult va agitati. 38 De la: michelle_ 11 Septembrie 2011 10:23
Rochii de seara,ocazii speciale 6 De la: wife 25 Iunie 2009 15:05
Ce-aveti mai cu Vuvuzel ? 15 De la: Freya__ 12 Septembrie 2011 20:34
Setari Cookie-uri