Dilema....

In primul rand ...buna ziua ! Incep povestea mea prin a spune ca am nevoie de ajutorul vostru ...Acum 2 luni am reintalnit dragostea din adolescenta ....aveam 16 ani cand am aflat ce inseamna sa iubesti ....acum am 30 de ani sunt casatorita ..{nu am copii}..el are 33 de ani casatorit si 2 copii.Poate pare penibil....dar intre noi ..a fost dragostea aceea pura care lasa urme pentru totdeauna in suflet....la vremea respectiva eram ffff indragostiti unul de celalalt ....nu stiu de ce ne am daspartit....de fapt ne am indepartat,ca nu a fost o despartire propriu zisa .Atat eu cat si el.....inca avem sentimente carora nu stim sa le facem fata....Inca un aspect important este acela ca desi ne am dorit foarte mult sa facem dragoste atunci ...acest lucru nu sa intamplat..Acum a reaparut in viata mea si ma simt foarte bulversata...ne am vazut de 2 ori ..nici macar nu ne am sarutat ..cu toate ca ne dorim acest lucru.....el a zis ca nu vrea sa ne sarutam ...ca il rascolesc in suflet.{a spus ca atunci cand vom face dragoste ne vom saruta}...atractia dintre noi este si acum foarte mare....ne dorim sa facem dragoste...sa terminam povestea....Eu imi iubesc foarte mult sotul...suntem de 11 ani impreuna...darrr...simt ca nu pot pierde si a doua sansa ....la care chiar am sperat in secret in toti acesti ani. Va rog mult ...daca se poate un sfat venit din inima...stiu ca eu sunt singura care pot sa iau o hotarare.. dar...astept si sfaturile voastre.Va multumesc !
beatricce
Postat pe 12 August 2011 13:26
ce caterinca la ala....eu zic sa-ti iei de-o grija

sa inteleg ca nu-ti dai seama ca pici de fraiera ?
Mary_moon
Postat pe 12 August 2011 15:33
americanilor le-a eshuat zborul supersonic 20x ... adica cel in care naveta spatiala teleghidata atingea viteza de 21000km la ora ... si tu mai fata te plictisesti pe aici si nu numai ...
ia de tricoteaza macar la un ciorap ... daca nu te preocupa inca aviatzai supersonica!
lasa glumele alstea de prost gust ...
sau te mananca mai rau decat pe zambilica...?
alfheim
Postat pe 12 August 2011 15:49
Ce vrei de fapt?? Aprobarea noastra???Ai inceput sa te intilnesti cu fostu...din adolescenta...de ce??? Din plictiseala?Sau sa faci rau si altora...(sotul tau,sotia lui, copii lui}Oamenii acestia nu conteaza????Nu ,nu conteaza.Conteaza ce nu a-ti apucat voi sa faceti in adolescenta........e f. important.......
constance
Postat pe 19 August 2011 08:25
De la: beatricce, la data 2011-08-12 13:26:18Eu imi iubesc foarte mult sotul...suntem de 11 ani impreuna...darrr...simt ca nu pot pierde si a doua sansa ....la care chiar am sperat in secret in toti acesti ani. quote]


Eu vad aici o contradictie in termeni.
nathalie
Postat pe 24 August 2011 01:12
cam pe la " iompreuna nu pot pierde" , nu?
dor72_
Postat pe 24 August 2011 07:19


Si la http://youtu.be/E3kgjzUsDeg
nathalie
Postat pe 24 August 2011 08:31
De la: beatricce, la data 2011-08-12 13:26:18In primul rand ...buna ziua ! Incep povestea mea prin a spune ca am nevoie de ajutorul vostru ...Acum 2 luni am reintalnit dragostea din adolescenta .... !


Shi eu am reintalnit-o, intamplator (tot poveste neterminata ) dar sa mor daca am stat capra , deshi m-ar fi intins shi pe trotuar . Shi crede-ma ca am ales sa n-o fac nu din dragoste pentru sotzul meu ci din respect pentru mine shi copiii mei. Eu te intzeleg ca ai o curiozitate mare (sa vezi ce-ai pierdut ) dar gandeshte-te daca potzi sa traieshti cu asta, dupa... Pana la urma putem noi sa-tzi dam toate sfaturile din lume ca tu tot ce-o sa simtzi o sa shi faci!
carcotasha
Postat pe 2 Septembrie 2011 13:33
De la: alfheim, la data 2011-08-12 15:49:55americanilor le-a eshuat zborul supersonic 20x ... adica cel in care naveta spatiala teleghidata atingea viteza de 21000km la ora ... si tu mai fata te plictisesti pe aici si nu numai ...
ia de tricoteaza macar la un ciorap ... daca nu te preocupa inca aviatzai supersonica!
lasa glumele alstea de prost gust ...
sau te mananca mai rau decat pe zambilica...?


ha?
ha?
zambila
Postat pe 2 Septembrie 2011 13:36
zambila, nu mami, nu era vorba de e.... e doar o expresie!
alfheim
Postat pe 2 Septembrie 2011 13:59
Zambilica ......e o expresie...
constance
Postat pe 2 Septembrie 2011 15:54
deci, mai copii neastamparatzi...
acilea in zona mea de mlashtina si bashtina ...
e o vobra, o zicala, o zicere... dupa cum urmeaza: "te mananca in kwr ca pe zambilica!" - zambilica fiind numele unei catzelushe ... care a disperat toti masculii din cartier cu apetitul ei ....
si asa a aparut si a ramas zicerea!
deci nu are nici o legatura cu alte flori sau nick-name-uri de prin zona crepusculara!
huh ... ce de ma mai chinuitzi voi pe mine ...
ca de ma voi scula pre multzi am sa popesc!
si amu sa vina si popescu... sa intrebe ce-am cu el!!!
alfheim
Postat pe 2 Septembrie 2011 16:10
unde era Lapusneanu
jeanette40
Postat pe 2 Septembrie 2011 16:12
lapushneanu nu stiu ... da' bag sama ca si popescu intarzie!
cred ca vine cu motzoc!
alfheim
Postat pe 2 Septembrie 2011 16:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau o prietena.... 77 De la: PerfectStranger 25 August 2013 19:02
habar n'am ... 53 De la: Strumfette 19 Septembrie 2009 16:33
ce credeti? 23 De la: garbo262855 18 Aprilie 2012 18:46
Se da la sotul meu 21 De la: garbo_1663 19 Mai 2012 20:02
Cum sa slabesc 15 kg in doua luni? 3 De la: wife 10 Februarie 2010 11:43
Setari Cookie-uri