va rog dac poate cineva sa ma ajute cu un sfat

ramai AMANTA in continuare, atat timp cat stai in SPANIA,....DACA POTI TINE PASUL, FA-TI HAREM.....TOT E LA MODA!!!...ASCULTA-TI INIMA....SI CINE FUGE DUPA 2 IEPURI DEODATA S-AR PUTEA SA NU PRINDA PE NICI UNUL.....AI SA ALEGI PANA AI SA CULEGI, ORICUM CE NU GASESTI LA ALTUL CU SIGURANTA GASESTI IN ALT LOC (SPANIA SI AMANTUL)....NUMAI SI NUMAI TU POTI LUA HOTARAREA DECISIVA SI IREVOCABILA, PE PLACUL TAU, DEOARECE SCRII CA BAIATUL NU SE OPUNE, DEOARECE NU TRAIESTE EL CU AMANTUL TAU DIN SPANIA.
caleidoscop
Postat pe 23 Iulie 2011 11:07
de concubinaj ai auzit?...e tot ce-ti trebuie tie!!!...dar divorteaza cand vii in tara si nu-l mai chinui pe fostul tau sot!!!!!...o vrea si el sa-si traiasca viata lui!!!!...de ce esti egoista????
caleidoscop
Postat pe 23 Iulie 2011 11:15
nu sunt egoista deloc ....si app de unde stiu eu ca el este cinstit si ma asteapta ,asta nu o cred ......mai ales ca a mai avut antecedente ....si daca lar fi interesat asa tare de mine putea sa dea un telefon dar de 2 luni nu mai vb cu el asa ca eu zic sa citesti tot ce am scris si apoi sa vb ................ok
yram
Postat pe 24 Iulie 2011 03:07
Draga mea! Timpul petrecut cu un iubit este unul ,cu sotul este altul! Democratia asta a distrus multe casnicii! Distrugand sufletul la multi copii.Am botezat un copil in urma cu 21 ani.Parintii erau bine mersi.Mama a plecat dincolo de peste 9 ani.Copilul a ramas acasa cu tata care muncea din greu.El a devenit rebel violent dupa plecarea mamei lui, iar tatal n a vrut sa l mai supere si el.Asa a ramas copilul repetent, in clasa a Va .N a vrut sa mai mearga la scoala, s a inhaitat, mai apoi ,cu niste adolescenti din familii destramate, au spart masini, au furat au fost prinsi, condamnati fiind minori, acum este major, are 4 clase in noiembrie o sa aiba 22 ani, il tine tats o , mai sta cu una care are 5 clase! Deci in aceasta poveste cine i de vina oare??!! Parintii, ea a divortat de sot, acum vand apartamentul, tata, o sa si ia o garsoniera si fiul???!!! Pe strazi ,in companii ,dubioase! Il intreb pe baiat de mama lui ,el imi raspunde ! Nu vreau s o vad! Ca nu mi trimite bani! E trist dar adevarat! Asta i tara cu oamenii ei de azi si suportul ns, de maine! Sa auzim de bine!Tu gandeste-te bine la ceea ce vrei sa faci cu familia ta! O tii unita sau faci si tu precum, a facut si asta de mai sus, casatorindu se la doar 16 ani si mai are o fata , mai mare care ,ii cu ea.
Jojolin
Postat pe 24 Iulie 2011 09:54
BUNA,DRAGA MEA,DIN EXPERIENTA MEA,ITI SPUN ATIT;CIND NU VEI MAI SIMTI NIMIC PENTRU SOTUL TAU ATUNCI ESTE OK....DACA TE SIMTI BINE CU NOUL PRIETEN MERGI INAINTE SI VEZI CE SE INTIMPLA,SI ASCULTA TI INTUITIA..SAU IA 2 COLI DE HIRTIE SCRIE PE UNA SOTUL,PE UNA PRIETEN,SI VEZI IMPARTE COALA DE HIRTIE IN 2 SI SCRIE CALITATI SI DEFECTE LA AMBII,SI ATUNCI VEI VEDEA,TE PUP,AI GRIJA ,FII INTELEAPTA ,INSA NU FUGI DUPA 2 IEPURI CA I VEI PIERDE PE AMINDOI, EU SUNT MARIA DIN CONSTANTA
garbo214985
Postat pe 24 Iulie 2011 09:57
BUNA,DRAGA MEA,DIN EXPERIENTA MEA,ITI SPUN ATIT;CIND NU VEI MAI SIMTI NIMIC PENTRU SOTUL TAU ATUNCI ESTE OK....DACA TE SIMTI BINE CU NOUL PRIETEN MERGI INAINTE SI VEZI CE SE INTIMPLA,SI ASCULTA TI INTUITIA..SAU IA 2 COLI DE HIRTIE SCRIE PE UNA SOTUL,PE UNA PRIETEN,SI VEZI IMPARTE COALA DE HIRTIE IN 2 SI SCRIE CALITATI SI DEFECTE LA AMBII,SI ATUNCI VEI VEDEA,TE PUP,AI GRIJA ,FII INTELEAPTA ,INSA NU FUGI DUPA 2 IEPURI CA I VEI PIERDE PE AMINDOI, EU SUNT MARIA DIN CONSTANTA
garbo214985
Postat pe 24 Iulie 2011 09:57
BUNA,DRAGA MEA,DIN EXPERIENTA MEA,ITI SPUN ATIT;CIND NU VEI MAI SIMTI NIMIC PENTRU SOTUL TAU ATUNCI ESTE OK....DACA TE SIMTI BINE CU NOUL PRIETEN MERGI INAINTE SI VEZI CE SE INTIMPLA,SI ASCULTA TI INTUITIA..SAU IA 2 COLI DE HIRTIE SCRIE PE UNA SOTUL,PE UNA PRIETEN,SI VEZI IMPARTE COALA DE HIRTIE IN 2 SI SCRIE CALITATI SI DEFECTE LA AMBII,SI ATUNCI VEI VEDEA,TE PUP,AI GRIJA ,FII INTELEAPTA ,INSA NU FUGI DUPA 2 IEPURI CA I VEI PIERDE PE AMINDOI, EU SUNT MARIA DIN CONSTANTA
garbo214985
Postat pe 24 Iulie 2011 09:58
De la: garbo214985, la data 2011-07-24 09:58:06BUNA,DRAGA MEA,DIN EXPERIENTA MEA,ITI SPUN ATIT;CIND NU VEI MAI SIMTI NIMIC PENTRU SOTUL TAU ATUNCI ESTE OK....DACA TE SIMTI BINE CU NOUL PRIETEN MERGI INAINTE SI VEZI CE SE INTIMPLA,SI ASCULTA TI INTUITIA..SAU IA 2 COLI DE HIRTIE SCRIE PE UNA SOTUL,PE UNA PRIETEN,SI VEZI IMPARTE COALA DE HIRTIE IN 2 SI SCRIE CALITATI SI DEFECTE LA AMBII,SI ATUNCI VEI VEDEA,TE PUP,AI GRIJA ,FII INTELEAPTA ,INSA NU FUGI DUPA 2 IEPURI CA I VEI PIERDE PE AMINDOI, EU SUNT MARIA DIN CONSTANTA




...am ajuns "coli de hartie"

..."auzi"...pana nu-ti trec "aburii" si "ceata", nu prea vezi defecte...
garbo192031
Postat pe 24 Iulie 2011 10:04
In perioada 1980-89, eram in timpul concediului de odihna , ghid la O.JT. Am luat atestatul, imi faceam grupuri si mergeam in :Ungaria, Bulgaria si in U.R.S.S,doar la 2 ani aveam voie.Aveam pasaport individual,pe care il puteam preda in timp de 10 zile.Aveam un var fugit din Ungaria in Germania prin 1982, de multe ori ma gandeam sa aduc acasa grupul si apoi sa ma n-torc in Ungaria si s o tai in Germania, dar..............acasa aveam un sot care ,muncea din greu la mina si mai ales 2 fii, care prin 82 aveau 8 si 10 ani.Mama a fost orfana de mica ,de ambii parinti, viata ei a fost grea si casatorita fiind, am fost 3 copii.Ea nu ne a parasit niciodata. A rabdat cu stoicism, multe umilinte din partea sotului, pana am crescut noi.Eu n am avut viata grea si nici azi nu am, doar ca el a suferit 2 accidente vasculare, as fi vrut sa plec sa avem mai multe sa le ofer copiilor, o viata linistita ,cu de toate, dar,,,,,,,,, n am mers pt, ca n am vrut sa m i se destrame familia unita de peste 40 ani!Au plecat ei, fii nostri, dincolo,din 99, si suntem bunici pe net si mai mergem si noi cand ne chiama, sa i mai ajutam., cu copii Pentru mine familia este ceva . Imi lipsesc mult fiii (2) ,,,,,,,dar nu putem fi cu toate.Este bine cand pleaca sa plece toata familia ca, altfel se destrama,Va doresc, numai bine tuturor.
Jojolin
Postat pe 24 Iulie 2011 10:10
De la: Jojolin, la data 2011-07-24 10:10:04 In perioada 1980-89, eram in timpul concediului de odihna , ghid la O.JT. Am luat atestatul, imi faceam grupuri si mergeam in :Ungaria, Bulgaria si in U.R.S.S,doar la 2 ani aveam voie.Aveam pasaport individual,pe care il puteam preda in timp de 10 zile.Aveam un var fugit din Ungaria in Germania prin 1982, de multe ori ma gandeam sa aduc acasa grupul si apoi sa ma n-torc in Ungaria si s o tai in Germania, dar..............acasa aveam un sot care ,muncea din greu la mina si mai ales 2 fii, care prin 82 aveau 8 si 10 ani.Mama a fost orfana de mica ,de ambii parinti, viata ei a fost grea si casatorita fiind, am fost 3 copii.Ea nu ne a parasit niciodata. A rabdat cu stoicism, multe umilinte din partea sotului, pana am crescut noi.Eu n am avut viata grea si nici azi nu am, doar ca el a suferit 2 accidente vasculare, as fi vrut sa plec sa avem mai multe sa le ofer copiilor, o viata linistita ,cu de toate, dar,,,,,,,,, n am mers pt, ca n am vrut sa m i se destrame familia unita de peste 40 ani!Au plecat ei, fii nostri, dincolo,din 99, si suntem bunici pe net si mai mergem si noi cand ne chiama, sa i mai ajutam., cu copii Pentru mine familia este ceva . Imi lipsesc mult fiii (2) ,,,,,,,dar nu putem fi cu toate.Este bine cand pleaca sa ................................CEVA AM SCRIS...... CE ESTE, ????? BAAAA???
Jojolin
Postat pe 24 Iulie 2011 10:12
DE CE NU POSTEZI TOT,BAAAAAAAAAAAAA?????!!!!!!!!!! TARANE??????????!!!!!!!!!!!! VA ROG DRAGII MEI SCRIU SI TARANII ASTIA LA TOATE POSTARILE IMI TAIE!!! AM SA MA ADRESEZ CELOR DE LA FORUM,,,SA VAD DE CE MEREU TREBUIE SA MI STRICE ACESTI TARANI ??!!!!!!!11 VA ROG MULT SA MI SCRIETI CUVANTUL > >
Jojolin
Postat pe 24 Iulie 2011 10:17
jojolin,

daca te calmezi poate gasesti nenorocitul ala de buton de "Adauga mesaj".
Poate.
quasaria
Postat pe 24 Iulie 2011 10:19
AM SCRIS >>>>>>> BOULE!!!!!!!!!!!! >>>>>> DE CE TAI BOULE?????!! SFANT!! VOI SCRIE DE UN MILION X,,,PANA L POSTEZI BOU INCALTAT!! CE ESTI!! POSTACI NESIMTIT!!!!!!!!!!! HUOOOOOOOOO!!
Jojolin
Postat pe 24 Iulie 2011 10:19
IN SFARSIT A SCRIS CUVANTUL CERUT SI ASA GREU DE SCRIS
Jojolin
Postat pe 24 Iulie 2011 10:21
De la: quasaria, la data 2011-07-24 10:19:22jojolin,

daca te calmezi poate gasesti nenorocitul ala de buton de "Adauga mesaj".
Poate.
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Nu ti comentez postarile asa ca te rog sa ma lasi in pace! Nu i prima data cand te bagi! In seama! Am scris Siiiiiiiiii mi a taiat! Stiu sa scriu, stiu sa apas pe butoane, n am nevoie de lectii de la tine si nici de la nimeni! Boiiii astia, mereu vor sa ma inerveze taindu- mi din postari! La unii din voi va posteaza, ce scrieti ,,,,,,,,, si cu cuvinte indecente, la mine mereu imi taie! Maine am sa ma adresez celor de la Garbo, sau ..... nu mai intru pe forum, ca sunt altele mult mai bune si cu respect, fata de cei care scriu,aici insa respectul lasa de dorit! Nu ti comentez ce scrii, abtine ti in a mi comenta ce scriu, eu, e clar?????????!!!!!!!!!!!
Jojolin
Postat pe 24 Iulie 2011 10:27
nope. nu e clar.
cre' ca ti-au taiat mesajul...
quasaria
Postat pe 24 Iulie 2011 10:43
lasa ca acum va trimite Spania pe toti acasa si va trece indragosteala instantaneu, mai ales cand o sa vedeti ca nu aveti serviciu si ca el a lasat cine stie cati copii in tara si nevasta. Cam toate cele care au plecat din tara duc lipsa de afectiune si gasesc cate unul pentru care isi lasa si sot, mama, casa, porc, pisica, copil etc.....
Asteapta 2-3 ani sa vezi ce surprize descoperi la el, ca in 4 luni asta este mai mult aventura.
Te-ai infierbantat cam mult.
garbo208766
Postat pe 24 Iulie 2011 17:11
o sa trimita in tara toti tigani care nu au acte si care fura p aci si ne fac de ras pe cei care au acte in regula si lucram cu contract si platim impozit sanatate ca orice spaniol ..mai informeazate.... si de indragostit nu am zis ca m am indragostit si nu are copii, eu am dar el nu .....si da a fost insurat si fosta e tot in spania si foarte aproape de noi
dar asta nu are importanta ca eu nu am zis nimic k asi vrea safac casa cu el ...dar nici la sot nu ma intorc .....citeste ce am scris de la inceput
si cum spune cineva pe aici ...vreau eu s copilu si atat restu ai putin important
yram
Postat pe 27 Iulie 2011 18:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Abstinenta te mentine tanar ? 71 De la: preciouss 12 Septembrie 2009 21:31
Minciuni si regrete 9 De la: garbo_428155 14 Februarie 2016 15:42
masturbarea la barbati doare? 217 De la: kirry 16 Martie 2011 00:30
probleme 5 De la: giul1a 10 Iulie 2010 17:17
AMANTA -SOTIE PARTEA A DOUA. 116 De la: vera06 23 Mai 2010 16:17
Setari Cookie-uri