Fidelitate.... Moralitate....

poate ai vrut sa spui ca biblia AU facut-o barbatii!!!
dar dupa ce ca esti agramata, mai esti si inculta si semianalfabeta!
stiu ca adevarul doar, dar asta e!
si pentru cultura ta generala, barbatii pe timpul lui Iisus si chiar inainte de el si dupa el, chiar pana in zilele noastre, bat cu pietre pacatosii!
procedeul se numeste lapidare! (asa mai invetzi si tu cuvinte noi!) batutul cu pietre a aparut cam de pe vremea lui Moise! (mai recapituleaza, stiu ca n-ai cu ce, dar macar incearca)
am zis ca bateau si bat pacatosii, adica si barbati si femei! asa ca iti urez lectura placuta si aberare linishtita in continuare!
alfheim
Postat pe 9 Iunie 2011 23:00
De la: sora_ilsi, la data 2011-06-09 22:56:41acu' nu ca barbatii ar fi mai breji...ca doar Adam a mancat din fruct( ca nu se spune nicaieri ca era mar) de buna voie...doar Eva a fost ispitita de sarpe, iar ea i-a dat si lui, care nu a zis nu, pentru ca o iubea si a vrut sa-i impartaseasca soarta, asta e cu totul altceva...
Pai din cate stiu intro casatorie femeia face compromisuri,,,barbatul nu isi iubeste decat interesele lui...nu are nici o logica
ingerasulluptator
Postat pe 9 Iunie 2011 23:01
De la: alfheim, la data 2011-06-09 23:00:14poate ai vrut sa spui ca biblia AU facut-o barbatii!!!
dar dupa ce ca esti agramata, mai esti si inculta si semianalfabeta!
stiu ca adevarul doar, dar asta e!
si pentru cultura ta generala, barbatii pe timpul lui Iisus si chiar inainte de el si dupa el, chiar pana in zilele noastre, bat cu pietre pacatosii!
procedeul se numeste lapidare! (asa mai invetzi si tu cuvinte noi!) batutul cu pietre a aparut cam de pe vremea lui Moise! (mai recapituleaza, stiu ca n-ai cu ce, dar macar incearca)
am zis ca bateau si bat pacatosii, adica si barbati si femei! asa ca iti urez lectura placuta si aberare linishtita in continuare!
pai pacatosii sunt cei care ii judeca pe cei care gresesc....barbatii erau niste pacatosi pt ca judecau pe altii.....pacatosi sunt toti dar cei mai rai sunt cei care judeca asa cum sunt barbatii..Barbatii judeca femeile asa ca eoi sunt cei mai rai
ingerasulluptator
Postat pe 9 Iunie 2011 23:04
@ingeroaio (ca esti monstruoasa deja) "Pai din cate stiu intro casatorie femeia face compromisuri,,,"
da' de unde stii tu? esti cumva casatorita..?
va dau voie si la ospiciu sa va casatoritzi...? sau esti nevasta nefasta lui vc tudor, alias vadim?

cauta filmul agora si vezi ce faceau acolo creshitnii tai aia dreptzi si buni!
alfheim
Postat pe 9 Iunie 2011 23:19
De la: eu_geminy, la data 2011-06-08 22:50:27ce panamea... titlu' face toti banii...:P
:)))

te dai prin Panama?
dor72
Postat pe 10 Iunie 2011 20:58
De la: alfheim, la data 2011-06-09 23:00:14poate ai vrut sa spui ca biblia AU facut-o barbatii!!!
dar dupa ce ca esti agramata, mai esti si inculta si semianalfabeta!
stiu ca adevarul doar, dar asta e!
si pentru cultura ta generala, barbatii pe timpul lui Iisus si chiar inainte de el si dupa el, chiar pana in zilele noastre, bat cu pietre pacatosii!
procedeul se numeste lapidare! (asa mai invetzi si tu cuvinte noi!) batutul cu pietre a aparut cam de pe vremea lui Moise! (mai recapituleaza, stiu ca n-ai cu ce, dar macar incearca)
am zis ca bateau si bat pacatosii, adica si barbati si femei! asa ca iti urez lectura placuta si aberare linishtita in continuare!



Ea a auzit doar de delapidare...ca e la moda in zilele noastre si evident doar barbatii o fac si pe asta, ca femeile "e prea bune" ca sa lapideze, sau sa delapideze. Si cu biblia aia modificata...e oricum ceva nou la Ingeras (un barbat smecher a scris biblia, doar ca sa para Eva infractoare in paradis ). Tare asta Ingeras...tine-o tot asa...
ROI2009
Postat pe 10 Iunie 2011 21:29
De la: dor72, la data 2011-06-10 20:58:22
De la: eu_geminy, la data 2011-06-08 22:50:27ce panamea... titlu' face toti banii...:P
:)))

te dai prin Panama?

nu.
eu_geminy
Postat pe 10 Iunie 2011 21:59
offfffffffff, esti sarmana rau de tot si cu duhul si cu spiritul si cu toate, dar mai ales cu creierul!
praful de psuhca pus pe limba se umezeshte si nu mai are nici o valoare!
poate ai vrut sa ma jigneshti, sa razi de mine, fata moshului, iti trebuie mai mult, mult mai mult!
dar poate iti iese!
alfheim
Postat pe 10 Iunie 2011 23:31
De la: alfheim, la data 2011-06-10 23:31:42offfffffffff, esti sarmana rau de tot si cu duhul si cu spiritul si cu toate, dar mai ales cu creierul!
praful de psuhca pus pe limba se umezeshte si nu mai are nici o valoare!
poate ai vrut sa ma jigneshti, sa razi de mine, fata moshului, iti trebuie mai mult, mult mai mult!
dar poate iti iese!
atunci inghite o bomba,dar te rog sa nu uiti sa o aprinzi inainte
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iunie 2011 23:34
irinuco...nu te ai saturat fata?????????
nazirra
Postat pe 10 Iunie 2011 23:36
irinuco...nu te ai saturat fata?????????
nazirra
Postat pe 10 Iunie 2011 23:36
nazirra, irinuca e cel mai evident caz patologic de cre(S)tina nimfomana!
nu se satura niciodata!
alfheim
Postat pe 10 Iunie 2011 23:37
De la: alfheim, la data 2011-06-10 23:37:38nazirra, irinuca e cel mai evident caz patologic de cre(S)tina nimfomana!
nu se satura niciodata!
pai eu niciodata nu o sa ma satur sa fac hata hata cu creierii barbatului....eu sunt mancatoarea de creieri prajiti a barbatilor
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iunie 2011 23:40
Draga Doc ,dupa mintea mea bluonda ....e unul din adm.ca prea se joaca cu nervii tuturor de pe garbo.
nazirra
Postat pe 10 Iunie 2011 23:41
nu ma deranjeaza cine e! oricum e grav! patologic chiar, oricine ar fi!
poate sa fie chiar basescu! sau boc! sau udrea!
sau ciocafonu lu' lady gogu!
alfheim
Postat pe 10 Iunie 2011 23:44
De la: alfheim, la data 2011-06-10 23:44:27nu ma deranjeaza cine e! oricum e grav! patologic chiar, oricine ar fi!
poate sa fie chiar basescu! sau boc! sau udrea!
sau ciocafonu lu' lady gogu!
Leydy gugu vroia sa faca o melodie cu oameni morti...ce gandire sinistra....dar eu asa vrea sa imi fac o melodie cu barbati castrati
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iunie 2011 23:53
bine mami....fugi in baie si castreaza te!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 10 Iunie 2011 23:56
vREAU SA MA CASATORESC cu un barbat castrat..Cine se ofera sa se castreze.....
ingerasulluptator
Postat pe 10 Iunie 2011 23:58
cum spuneam.....
nazirra
Postat pe 11 Iunie 2011 00:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Te pot insela simturile de barbat cu privire la o femeie? 17 De la: dor72 31 Iulie 2011 21:07
Fatarnicia 5 De la: Thor_again 14 Decembrie 2010 12:13
Genereaza gelozia o stare de nesiguranta sau nu? 14 De la: tutankhamon 19 Octombrie 2009 01:25
buna 39 De la: quasaria 14 Ianuarie 2011 23:08
Femei Rac 5 De la: cineva1 17 Iulie 2011 11:01
Setari Cookie-uri