TRADARE


Sa mai zica vreunu' ca NOI subapreciem barbatii....
quasaria
Postat pe 4 Mai 2011 21:18
"..he he he... povestea cu k00ru' moraritzei, din Zorba (daca stie carte au ba)... ce drac de treaba are secsu cu intelectu'?!:))).."

asta ma intrebam si eu..


aaa...
cum bre ce are..?,n-auzi ca e pe "nivele"..?
daca babardesti o menajera focoasa,inseamna ca esti muuult sub "nivelul" sotiei frigide..,pff...
roby_cado
Postat pe 5 Mai 2011 12:25
De la: quasaria, la data 2011-05-04 21:18:11
Sa mai zica vreunu' ca NOI subapreciem barbatii....


VOOOI..? neee...
roby_cado
Postat pe 5 Mai 2011 12:27
Buna,ceea ce ai facut e o mare greseala,am trecut prin asa ceva dar eu am fost mult mai hotarata,prietenia dintre mine si ea s-a rupt atunci,ea nu-mi putea fi prietena,cu sotul meu sunt si acum,cu toate ca si el gresit,undeva iubirea mea pentru el s-a pierdut,nu merita sa fie iubit,m-am racit incet si sigur.Acum are el emotii tari ca ii voi intoarce tot ceea ce a facut el,sunt zodia taur si nu raman niciodata datoare,el stie foarte bine asta,nu stiu ce ii voi face,dar mai stiu ca respectul de sine este cel mai important,Parerea mea este sa o scoti pe ea din viata voastra,nu are ce cauta,pentru ca asa vei fi vinovata de tot ce se poate intampla din nou intre ei,nimeni si nimic nu-ti poate garanta ca s-au despartit.Pe el daca il iubesti si crezi ca iti este bine langa el,e treaba ta e vorba de sentimente,dar pe ea elimin-o.Cu o mare durere in suflet iti spun pentru ca stiu ca nu e usor,dar e primul pas care ar trebui sa il faci,te pup,ai grija de tine.
anca70
Postat pe 7 Mai 2011 08:25
De la: roby_cado, la data 2011-05-05 12:25:58
aaa...
cum bre ce are..?,n-auzi ca e pe "nivele"..?
daca babardesti o menajera focoasa,inseamna ca esti muuult sub "nivelul" sotiei frigide..,pff...



eu chiar as vrea sa il vad ca da tircoale menajerei aleia FOCOASE, ca sex simboala are peste suta de kile. Ii intoarce aia vreun dos de matura, om l-a facut... Il gasesc infundat in tomberon. Sa vada si el ce inseamna La passion......
quasaria
Postat pe 7 Mai 2011 08:35
De la: quasaria, la data 2011-05-04 07:28:41si ce zbieri asa daniila?

Sincer vb., chiar m-as simti vinovata ca persoana daca al meu ar prefera...menajera. Inseamna ca el cu menajera se potriveste, saracul. Ala e nivelul lui. Asa ca unde mi-o fi fost mie capul sa chinuiesc o fiinta simpla si nevinovata....


nasoala gandire! ce legatura are pozitia sociala cu sexul? poate ca menajera e mai priceputa...ete, mai buna. Ce intelegi prin "fiinta simpla"?
unspeakable_ingredient
Postat pe 7 Mai 2011 17:18
nu ma refeream la pozitie sociala, ci la persoana. Dar, sigur, daca am considera DOAR sexul, n-ar avea nici o legatura nici macar persoana.... anexata.
Numai ca tine si asta de tipologie: sa poti sa faci DOAR sex fara sa te uiti macar daca are negru sub unghii sau nu... sau e in stare sa lege doua silabe coerente sau nu.... sau miroase a spray de gindaci si poarta kilotzi tetra... Na, daca astea sint standardele si mediul care te excita, e ok si asa.
quasaria
Postat pe 7 Mai 2011 17:26
De la: quasaria, la data 2011-05-07 17:26:09nu ma refeream la pozitie sociala, ci la persoana. Dar, sigur, daca am considera DOAR sexul, n-ar avea nici o legatura nici macar persoana.... anexata.
Numai ca tine si asta de tipologie: sa poti sa faci DOAR sex fara sa te uiti macar daca are negru sub unghii sau nu... sau e in stare sa lege doua silabe sau nu....

ce legatura are sexul cu silabatia? e irelevant ca aia stie au ba a scrie. de vreme ce-o gasesti in pat cu mnealui, mi-e clar ca are ceva ce tu nu ai. si acest ceva e exact ceea ce-i lipseste cuconului in momentul respectiv. exista menajere istete, curate si focoase. asta cauta barbatii! nu telectuale cochete si rigide. mai multa suplete nu strica, intelegi?
unspeakable_ingredient
Postat pe 7 Mai 2011 18:02
De la: quasaria, la data 2011-05-07 17:26:09nu ma refeream la pozitie sociala, ci la persoana. Dar, sigur, daca am considera DOAR sexul, n-ar avea nici o legatura nici macar persoana.... anexata.
Numai ca tine si asta de tipologie: sa poti sa faci DOAR sex fara sa te uiti macar daca are negru sub unghii sau nu... sau e in stare sa lege doua silabe coerente sau nu.... sau miroase a spray de gindaci si poarta kilotzi tetra... Na, daca astea sint standardele si mediul care te excita, e ok si asa.


chiloti tetra? de ce nu? daca sunt finantati de amant, posibil sa fie de calitate
unspeakable_ingredient
Postat pe 7 Mai 2011 18:11
opaaa ! fresh meat
Freya__
Postat pe 7 Mai 2011 18:16
anyway, eu, ca femeie frumoasa si desteapta si devreme acasa as considera ca mi-am foutut return on investment - daca ma mai ating de unu' care vroia doar o menajera. Nici macar parfumul nu mi-l justific. Cu atit mai putin alte obiceiuri exquisite.

Asa ca mi-as lua pantofii, i-as plati femeii faptu'ca mi-a spalat wc-urile, la propriu sau la figurat, si as cauta pe cineva cu care sa am cam aceleasi gusturi...
quasaria
Postat pe 7 Mai 2011 18:18
De la: Freya__, la data 2011-05-07 18:16:48opaaa ! fresh meat

vrei un avans de 5 minute ca sa-ti pregatesti tacamurile?
unspeakable_ingredient
Postat pe 7 Mai 2011 18:29
domnu`, nu umblu decat cu ...mainile curate
Freya__
Postat pe 7 Mai 2011 18:36
De la: quasaria, la data 2011-05-07 18:18:51anyway, eu, ca femeie frumoasa si desteapta si devreme acasa as considera ca mi-am foutut return on investment - daca ma mai ating de unu' care vroia doar o menajera. Nici macar parfumul nu mi-l justific. Cu atit mai putin alte obiceiuri exquisite.

Asa ca mi-as lua pantofii, i-as plati femeii faptu'ca mi-a spalat wc-urile, la propriu sau la figurat, si as cauta pe cineva cu care sa am cam aceleasi gusturi...

da' ce are bre, menajera? poate ca-i mai iscusita in pat... mna. geaba incerci sa-mi explici cu extrema acuratete ca ele ar fi niste fiinte murdare, inferioare... e absurd! numai un om cu gandirea ingusta judeca in masa.
unspeakable_ingredient
Postat pe 7 Mai 2011 18:50
o, boy, o boy!
panty_C
Postat pe 7 Mai 2011 18:51
sugar,spice and everything nice...a! chemical X mai ierea!
io de ingredientele astea stiam,da' de unspeakable habar n-aveam
precizilla
Postat pe 7 Mai 2011 18:51
iote c-ai aflat acum
auzi, precio, da' ashea ierea? "chemical X"? nu chemical brother?
Thor_again
Postat pe 7 Mai 2011 18:57
mie-mi place ca ingredienta asta citeaza in draci... o avea impresia ca se adreseaza clasei a doua?
Thor_again
Postat pe 7 Mai 2011 18:59
De la: Freya__, la data 2011-05-07 18:36:53domnu`, nu umblu decat cu ...mainile curate

parca nu suna bine"domn". call me landlady
unspeakable_ingredient
Postat pe 7 Mai 2011 19:02
unspeakable, e aberant sa spui si ca sintem egali intre noi - si ca n-are importanta decit organu'. Asta este adevarata gindire ingusta.
Organu'nu e detasabil. Face parte din om. Oamenii au incarcatura energetica, emotionala, etc. iar daca frecventa barbatului pe care EU il iubesc este pe echivalentul periei de WC, inseamna ca eu am fost orientata prost.

Deci, mea culpa - ar fi clar ca am cerut ceva de unde nici Dumnezeu nu cere.... Sa fie sanatosi si fericiti si potriviti mai departe.
quasaria
Postat pe 7 Mai 2011 19:06
De la: Thor_again, la data 2011-05-07 18:59:53mie-mi place ca ingredienta asta citeaza in draci... o avea impresia ca se adreseaza clasei a doua?

adica? e cu restrictii de citate sau cum?
unspeakable_ingredient
Postat pe 7 Mai 2011 19:06
"Freya, parca nu suna bine"domn". call me landlady "

E mai ok daca scrii asa. Incarci pagina aiurea si devine enervant de citit.
Asta, bien sur, daca vrei sa mai fii si citit[a]
Na, ti-am dat si explicatia.
Thor_again
Postat pe 7 Mai 2011 19:06
gata,io m-am hotarat sa-i zic chimicala x!

bre,pana povestiram noi acilea mi se arsera foitajele.
precizilla
Postat pe 7 Mai 2011 19:19
Thor_again, ceri cam mult la prima intalnire
unspeakable_ingredient
Postat pe 7 Mai 2011 19:24
Ingrediento, stai ca n-am cerut nimic inca. Si ca sa te califici pentru o intalnire cu mine, mai dureaza, mamica!
Sa vedem intai ce ai in cap (am luat deja fierastraul sa-ti deschid calota craniana ), sa vedem cine ai mai fost pe aici... pe urma s-ar putea sa ajungem si la stadiul de intalnire pe forum
Thor_again
Postat pe 7 Mai 2011 19:28
asa e thorelu',maica...pretentios


si mie-mi mirosea a reancarnare!
precizilla
Postat pe 7 Mai 2011 19:29
cat despre "cerinta", a fost doar o recomandare bine intentionata...
doar stii cum e cu drumul spre iad [?]
Thor_again
Postat pe 7 Mai 2011 19:29
veve, parca tu n-ai sti cum e cu pretentiile alea ale mele!
Thor_again
Postat pe 7 Mai 2011 19:31
prima intalnire vai mi rau, ce ti si cu fixele astea pe barba ta thorele
ameno
Postat pe 7 Mai 2011 19:32
iete, bre.. landlady, landlady..dar in tara cui ?
Freya__
Postat pe 7 Mai 2011 19:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
voi ce parere aveti? 20 De la: ronny_grati 16 Mai 2010 14:30
Valentine's Day 38 De la: loving 5 Aprilie 2014 19:14
spuneti, voi intelegeti baietii...? 62 De la: cricat 14 Martie 2011 20:27
iubire, bibelou de portelan ... 58 De la: machiajtatuaj 23 Mai 2010 02:46
soacra...... 31 De la: tatoo64 20 Ianuarie 2011 00:01
Setari Cookie-uri