TRADARE

stai sa-i compun baletu'
"Spargatoru' de bouci" o fi minciuna
Thor_again
Postat pe 18 Aprilie 2011 20:31
ce ti-i si cu lumea asta! nu mai vrea mocheta, vrea persan. pardon, persian.
si_totusi
Postat pe 18 Aprilie 2011 20:37
da' eclectic ce-are? nu e bun?

'tzar cerealele cu lapte,c-ai merita o batuta d'aia cu chiraieli,pana se face laptele frisca-n bargau' tau!
precizilla
Postat pe 18 Aprilie 2011 20:37
totusico,ia fa repede un rezumat cu subpuncte,ca-s nervoasa pe thorel,ca nu si-a facut tema!
da-i o lectie,mami,putorachelui asta de thorache!
precizilla
Postat pe 18 Aprilie 2011 20:39
"CHIAR M-AM GANDIT SA MA DUC LA UN PSHIATRU" ...Go Forrest!!!
atzoc
Postat pe 18 Aprilie 2011 20:51
n-am avut rabdare sa cetesc, veve. din ce am inteles, printre strigatele de acolo, a fost faptul ca inca , fata noastra nu a inceput curatenia de pasti. nu a batut persanul.cre ca nu-i gospodina sau o lasa pe prietena sa-i scoata praful din el
si_totusi
Postat pe 18 Aprilie 2011 20:51
no, stiam eu ca tushelu' e cu mine!
Thor_again
Postat pe 18 Aprilie 2011 21:10
decat pana la urmatoarele alegeri,thorele...
precizilla
Postat pe 18 Aprilie 2011 21:13
aaaa.... am citit cateva fraze.... vine sarbatori si nu am asa mult timp.... dar ce mi-a venit in minte a fost vestita fraza... "imi place tradarea dar nu-mi plac tradatorii...." !!!! se asorteaza ?
Doaaaamne ce subiecte aveti pe aicea......
barboneli
Postat pe 19 Aprilie 2011 16:05
Da persanul , da daca ti-a intrat molia in el poti sa-l arunci cu totul ca nu mai ai ce face cu el . Macar ti-ai strans si tu ceva de-o parte sa nu te trezesti maine fara covor in casa ? Iarta-i dar pt linistea ta, belestele portofelele daca le convine asa bine daca nu pas .
garbo174243
Postat pe 19 Aprilie 2011 16:54
Daca povestea e adevarata..acest concubin,ca ai spus :"o relatie"-are 51 de ani,tu-39 de ani..nu ne-ai spus cati ani are prietena?doar ca are copii :aventura dintre cei doi sigur a fost,sigur v-a mai fii!!Eu una nu faceam scandal..asteptam,urmaream,ma convingeam!Pleaca la servici,si vino acasa neanuntata!Vezi ce gasesti?Pe cei doi,iubindu-se,si atunci poti face scandal,despartit, parul cret prietenei..tot tacamul..Daca nu gasesti nimic,OK,mergi inainte,pana-i prinzi..!!Eu ti-am citit cu mare rabdare povestea,chiar daca m-au durut si pe mine ochii de la majusculele alea,e buna de o tele novea!! Acum ptr. cei care nu au citit...O ea cu copil de la altul,cu nu el persan=strain si o prietena=ea2 casatorita,copii,nefericita!Ea nu are somn,indiscreta citeste arhiva mess a lui ElSi...Tradare!!Ea2 cu El discutii si iubire!Scandal,intre Ea si El,intre Ea2 si EA..apoi IMPACARE,iertare,continuare..Final:neincredere,suspiciune,ce sa faca?SA SCRIE UN ROMAN??!!Cu multa placere!!
elisabeta_boia
Postat pe 19 Aprilie 2011 18:10
"Daca nu gasesti nimic,OK,mergi inainte,pana-i prinzi..!!"


intotdeauna cand cauti ... gasesti
cricat
Postat pe 21 Aprilie 2011 00:43
N-ati vazut-o pe Miclea mea?
tatoo
Postat pe 24 Aprilie 2011 20:08
te-a tradat Miclea???? hai sa ciocnim un pahar de vin....nu de alta daaa...sa-ti treaca supararea ....HRISTOS A INVIAT !!!!
ladyDY
Postat pe 24 Aprilie 2011 20:22
adevarat a inviat!
nu m-a tradat, bre, cum poti pentru ca sa tradezi asa mandrete de goriloi??
sau...stii tu ceva?
tatoo
Postat pe 24 Aprilie 2011 20:39
ace spuneati...1001 de nopti?....no no no...deja ceea ce povesteste madame este El Telenovela. Sa ma ierte Sfantul Asteapta.... dar nu am inteles care este rostul topicului....ca puteam si eu sa scornesc o poveste cu spiridusi si zane....si spargeam audienta.... am dreptate?.
Asadar Madame, ai un mesaj.... Stii unde e Noua Guinee?...acolo e de tine...
garbo0412
Postat pe 26 Aprilie 2011 20:11
De la: garbo174243, la data 2011-04-19 16:54:39Da persanul , da daca ti-a intrat molia in el poti sa-l arunci cu totul ca nu mai ai ce face cu el . Macar ti-ai strans si tu ceva de-o parte sa nu te trezesti maine fara covor in casa ?


quasaria
Postat pe 26 Aprilie 2011 20:18
tragic...
precizilla
Postat pe 26 Aprilie 2011 20:25

draga...fereste-te de amandoi
garbo093241
Postat pe 27 Aprilie 2011 15:26
Ador tradarea dar ... ii urasc pe tradatori.
sophia1971
Postat pe 3 Mai 2011 14:21
tot Napoleon saracu'..
bre ce le mai zicea asta..auzi..?
roby_cado
Postat pe 3 Mai 2011 15:01
cuum? Napoleon?
Da' de sophica nu zici nimic, ca iote ce bine le zice si ea!
Napoleon ala ce-a zis de e ashea deshtept incat ai eclipsat-o pe sophica cu vorba iei de duh?
Adica ce-a zis mai mult dacat ce scrie pe ieticheta aia du pe sticla?
Thor_again
Postat pe 3 Mai 2011 15:11

nop..,nu tine thorele..
n-am chef azi de cotzoharle pe creierii mei..
roby_cado
Postat pe 3 Mai 2011 15:49
De la: tatoo, la data 2011-04-24 20:39:57adevarat a inviat!
asa mandrete de goriloi??


ce goriloi?!
dor72
Postat pe 3 Mai 2011 15:54
Ce-ai facut TATOOO??!!Din mandretea de ..goriloi...un asa amarat de ..killer???NUUUU!!Revino!!Te rogggg!!Te vreau ..gorila!!Nu..killer!
elisabeta_boia
Postat pe 3 Mai 2011 20:53
NU TREBUIA SA O IERTI PE EA.TE JOCI CU FOCUL.
POVESTEA ASTA NU E NUMAI A TA,S-A INTAMPLAT SI MAMEI,SI PRIETENELOR MAMEI,SI MIE,SI PRIETENELOR MELE.
E CA SI POVESTEA CU SUBALTERNA SI SEFUL,CARE SE INCURCA,APOI SE AFLA,AMANTA PIERDE SOTUL.
SE CREEAZA O ATRACTIE,CAND UN BARBAT SI O FEMEIE SUNT APROAPE,ZILNIC,CATE PUTIN,SAU APROAPE ZILNIC.
E IN FIREA OMENEASCA.
SUNT SIGURA CA EL PE TINE TE IUBESTE.
DAR NU POTI INSISTA CU AMANDOI,TREBUIE SA ALEGI PE UNUL,SI PE EA SA O INDEPARTEZI,DEFINITIV,VA INTALNITI AFARA DIN CASA,FARA EL.
ALTFEL,INSISTI SA SE INTAMPLE,CE NU S-A INTAMPLAT INCA.
A TREIA POVESTE,E CEA IN CARE ADUCI FEMEIE LA MENAJ IN CASA PERMANENTA,ADICA DOARME,MAMANCA,O PLATESTI LA TINE,SI CURATA SI INGRIJESTE COPIII.
STII CATE FAMILII AICI IN GRECIA S-AU DESTRAMAT,IN FELUL ASTA?
IAR MENAJERA NICI MACAR NU A RAMAS CU EL,CUM A GASIT ALTUL MAI BOGAT,A SI PLECAT....SAU A AMAS CU EL.
PRIETENA MEA CEA MAI BUN ADIN ATENA,A ADUS PE UNA SCHELET IN CASA,IAR SOTUL EI,DUPA CATEVA LUNI,S-A CULCAT CU EA,AU TRECUT PATRU ANI,SI TOT ACEEASI SITUATIE,IAR ACUM PE SOTIE O TRIMITE IN TARA,SI RAMANE CU AILALTA......
VEZI,E ACELASI LUCRU,A FOST IN PREZENTA LUI,MULT TIMP,S-AU INCURCAT.
NU TREBUIE SA PROVOCI ASA CEVA,OAMENI SUNT,VOR SIMTI ATRACTIE.
STIU CA NU VREI SA ITI PIERZI PRIETENA,DAR RARESTE-O,MACAR,SI IN CASA NU MAI CALCA.
EU AS FI HOTARATA,EU PUN FAMILIA MAI SUSCA ORICE,INDIFERENT CE E SOTUL,GREC,PERSAN,NEGRU,INDIFERENT,NU CONTEAZA ASTA DELOC!!!!!!
SUCCES,ITI VA FI GREU,DAR DECAT SA PIERZI SI SOT SI PRIETENA,MAI BINE RARUTCU PRIETENA.
GANDESTE-TE SI LA COPIL,NU VEI SUFERI DOAR TU.
SUCES,d

daniilia
Postat pe 4 Mai 2011 07:12
si ce zbieri asa daniila?

Sincer vb., chiar m-as simti vinovata ca persoana daca al meu ar prefera...menajera. Inseamna ca el cu menajera se potriveste, saracul. Ala e nivelul lui. Asa ca unde mi-o fi fost mie capul sa chinuiesc o fiinta simpla si nevinovata....
quasaria
Postat pe 4 Mai 2011 07:28
De la: betty37, la data 2011-05-03 20:53:52Ce-ai facut TATOOO??!!Din mandretea de ..goriloi...un asa amarat de ..killer???NUUUU!!Revino!!Te rogggg!!Te vreau ..gorila!!Nu..killer!


vetuto, da' tu esti sigura ca eu dorm cu dorintele tale sub cap??

si apoi, nu stii ca "broasca mica casca gura mare"?
sau
"buturuga mica rastoarna carul mare"? sau aia cu esentele tari?
tatoo
Postat pe 4 Mai 2011 08:56
"..Sincer vb., chiar m-as simti vinovata ca persoana daca al meu ar prefera...menajera. Inseamna ca el cu menajera se potriveste, saracul. Ala e nivelul lui.."

carevasazica, vorba aia cu..paula nu stie carte..,nu mai e valabila..?
acu' e musai ca organele sexuale sa se potriveasca si 'telectual..,ha?
tre' sa mi-o pun cu burta pe carte nene..
roby_cado
Postat pe 4 Mai 2011 10:02
De la: roby_cado, la data 2011-05-04 10:02:15"..Sincer vb., chiar m-as simti vinovata ca persoana daca al meu ar prefera...menajera. Inseamna ca el cu menajera se potriveste, saracul. Ala e nivelul lui.."

carevasazica, vorba aia cu..paula nu stie carte..,nu mai e valabila..?
acu' e musai ca organele sexuale sa se potriveasca si 'telectual..,ha?
tre' sa mi-o pun cu burta pe carte nene..


he he he... povestea cu k00ru' moraritzei, din Zorba (daca stie carte au ba)... ce drac de treaba are secsu cu intelectu'?!:)))

stiu, stiu, acum urmeaza efuziunile cu "preludiul intelectual"...:PP
:))))
eu_geminy
Postat pe 4 Mai 2011 20:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce sa cred? 9 De la: flori_de_primavara 31 August 2015 20:24
Aspecte unde nu ne intelegem 20 De la: garbo_480569 27 Ianuarie 2018 09:28
Iubesc un strain, dar urasc strainatatea 25 De la: mugure_alb 24 Mai 2013 22:39
Cum pot depasi aceasta problema? 37 De la: izabela92 29 Decembrie 2017 02:53
Ce se ascunde in spatele profilelor in general? 193 De la: cricat 12 Noiembrie 2010 01:08
Setari Cookie-uri