UN SFAT VA ROG, DIN PARTEA CELOR CARE S-AU CONFRUNTAT CU O PROBLEMA ASEMANATOARE!!! NEED HELP!!!

te simti vizat?
dor72
Postat pe 7 Mai 2011 16:36
De la: quasaria, la data 2011-05-07 16:27:13oricum, orice am alege, tot aia e....


asta este o prostie neadmisa-n fu_tarie...nu e toate la fel...

cica s-a deschis o expozitie de organe sexuale...si se hotarasc si cei doi soti sa vada ce se mai poarta prin lume...
el se duce sa vada organele feminine...si invers...
acasa,dupe vizita...

el: draga mea ce ai vazut la expo?
ea:foarte interesanta expozitia...am vazut de toate culorile...doate grosimile..toate lungimile...
el:da ca a mea ai vazut?!?
ea: aa...sigur,ca a ta se vindeau snop la poarta...
dar tu ce ia vazut dragul meu la oxpo?
el: mi-am imbogit experienta...am vazut niste...f f dragute...si blonde...si brune...si cu breton...si mai mici...si mici de tot...
ea: darca a mea a vazut?
el : sigur draga mea...intr-una ca a ta se tinea expozitia...
O_K
Postat pe 7 Mai 2011 16:44
De la: dor72, la data 2011-05-07 16:36:19te simti vizat?


mai conteaza?!? tu , tot aia ramai...nepriceputa in ale anatomiei...
O_K
Postat pe 7 Mai 2011 16:47
De la: O_K, la data 2011-05-07 16:44:40
De la: quasaria, la data 2011-05-07 16:27:13oricum, orice am alege, tot aia e....


asta este o prostie neadmisa-n fu_tarie...nu e toate la fel...


eram sigura ca se nasc proteste ....
quasaria
Postat pe 7 Mai 2011 16:49
Q...si mai zici ca orice ai alege...toate e la fel ?!?
O_K
Postat pe 7 Mai 2011 16:50
Q....mai iesi si tu din casa...mai vezi o expozitie...alea...alea...
macar asa sa-ti mai imbogatesti experienta...
O_K
Postat pe 7 Mai 2011 16:52
da' de ce crezi ca am pus semnu'asta: ?
Anyway... e bun cite un vernisaj cind ti se decoloreaza rapirea din serai... Da'deocamdata vad ca tine. Tabloul. Daca il mai sterg de praf din cind in cind.
quasaria
Postat pe 7 Mai 2011 17:01
Nu poate sti nimeni dintre noi daca tu ai insemnat mai mult sau mai putin pentru el,asta stie doar el,de regula adevarul este la mijloc,fiecare povesteste cum a vazut el acea relatie din punctul lui de vedere,tu vezi o relatie intr-un fel,iar el o vede altfel,mai rar sa fie asemanatoare.Nici eu nu sunt de acord ca iubitul meu sa vorbeasca despre fostul,pentru ca doar eu stiu cum este el,si nici eu nu mi-as permite sa vorbesc despre el.Intr-o orice relatie sunt bune si rele,ar trebui sa ne amintim si clipele frumoase,ca sa trecem mai usor peste tot.
anca70
Postat pe 7 Mai 2011 17:40
lasa Ok-ule, ca iesi tu pentru toti...in decor...
dor72
Postat pe 8 Mai 2011 16:05
acum conteaza doar ce va fi data viitoare,nu mai conteaza deloc,ce a fost.
trecutul exista doar in mintea noastra,nu si in realitate.
data viitoare nu da papucii la prima greseala,ci lupta sa castigi toata iubirea lui,doar si eu am fost in situatia asta.
mie mi-a zis ca a iubit pe una,s-a imbolnavit cand s-a despartit,si nu va mai putea niciodata sa iubeasca la fel.....si ca nu o poate uitaa,trecusera opt ani,ca zilnic isi aminteste de ea.....
asta ce inseamna,nu inseamna ca avea sentimente ?ptr fosta bineinteles.
in afara de asta,era lipit de mama,discuta cu ea fiecare hotarare,asculta sfatul ei,nu al meu.....ii spunea totul.mama lui deci era ca o a doua.....
am luptat cu amandoua,si acum zice ca de la mine a inteles si aflat ce inseamna cu adevarat iubirea.....
am luptat in sensul ca ma gandeam la un singur lucru,ce sa fac ca sa se simta iubit,respectat,inteles,sprijinit la greu,etc,.
merita depus efort in sensul asta,are rezultate nemaipomenite.
si de lunga durata.
apoi trebuie numai intretitut,ce ai castigat,
succes,d
daniilia
Postat pe 9 Mai 2011 08:06
LA ACEL MOMENT CRED CA AVEA NEVOIE DE TINE,DAR DUPA CATE AI SPUS,CRED CA VINA ERA MAI MULT A LUI.DE ACEEA E BINE CA NU TE-AI INCURCAT CU EL PENTRU CA AVEAI DE SUFERIT.SI FAPTUL CA NU ISI VORBESTE URAT FOSTA SAU ACTUALA ,ACEASTA E UN GEST DE APRECIAT FATA DE CEI CE BARFESC SI JIGNESC FOSTELE.
mariany
Postat pe 9 Mai 2011 13:17
De la: O_K, la data 2011-05-07 16:50:21Q...si mai zici ca orice ai alege...toate e la fel ?!?
Si...nu "e" ..toate la fel?? ..Trebuie,musai sa ..controlez...sa..verific...! Cine se ..ofera? E buna..gluma? Hai,va pup!!
elisabeta_boia
Postat pe 9 Mai 2011 17:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Exista iubire sau totul este o iluzie? 10 De la: garbo_486255 15 Mai 2018 13:01
Pauza in relatie 14 De la: garbo_413382 13 Septembrie 2015 08:40
chiar nu stiu ce sa fac........... 43 De la: Ioana007 25 Septembrie 2009 18:12
Remedii impotriva caderii parului! 35 De la: Mastrokosta 21 Decembrie 2019 17:09
Dilema 21 De la: tutankhamon 21 Iunie 2009 20:42
Setari Cookie-uri