eutanasierea animalelor este un exemplu barbar pentru copii!

De la: anaROBERT, la data 2011-04-23 00:27:39ei lupty uite cum practica ne omoara pe toti....
tu stai bine la toate si la teorie si la [practica.....
Pai pt practica trebuie vointa si perseverenta....Numai ca este greu...Din spatele tau sunt oamenii care mereu incearca sa te doboare...Dar pe tine trebuie sa te doara in cot de ce zic ei...Sa zici da,da si sa faci ca tine...Mie una imi place sa ii enervez....pt ca atunci cand am fost naiva au profitat de mine,,,nu zic si eu am profitat de altii,,,cum ar fii barbatii,dar barbatii merita pt ca majoritatea sunt excroci...Eu nu am meritat de asta...Asa cum mi-au facut ei zilele negre asa si eu o sa le fac...
ingerasulluptator
Postat pe 23 Aprilie 2011 15:07
De la: anaROBERT, la data 2011-04-23 00:27:39ei lupty uite cum practica ne omoara pe toti....
tu stai bine la toate si la teorie si la [practica.....
Pai pt practica trebuie vointa si perseverenta....Numai ca este greu...Din spatele tau sunt oamenii care mereu incearca sa te doboare...Dar pe tine trebuie sa te doara in cot de ce zic ei...Sa zici da,da si sa faci ca tine...Mie una imi place sa ii enervez....pt ca atunci cand am fost naiva au profitat de mine,,,nu zic si eu am profitat de altii,,,cum ar fii barbatii,dar barbatii merita pt ca majoritatea sunt excroci...Eu nu am meritat de asta...Asa cum mi-au facut ei zilele negre asa si eu o sa le fac...
ingerasulluptator
Postat pe 23 Aprilie 2011 15:08
De la: anaROBERT, la data 2011-04-23 00:27:39ei lupty uite cum practica ne omoara pe toti....
tu stai bine la toate si la teorie si la [practica.....
Pai pt practica trebuie vointa si perseverenta....Numai ca este greu...Din spatele tau sunt oamenii care mereu incearca sa te doboare...Dar pe tine trebuie sa te doara in cot de ce zic ei...Sa zici da,da si sa faci ca tine...Mie una imi place sa ii enervez....pt ca atunci cand am fost naiva au profitat de mine,,,nu zic si eu am profitat de altii,,,cum ar fii barbatii,dar barbatii merita pt ca majoritatea sunt excroci...Eu nu am meritat de asta...Asa cum mi-au facut ei zilele negre asa si eu o sa le fac...Am un bosorog cretin pe cap pervers a majoritatea barbatilor...Care ma face cu nervii ca nu vreau sa vin sa mai lucrez cu mai putini bani pt el...Ca doar eu am investit timp si bani ca sa muncesc pt altii gratis...Barbatul ii excroc,,,cica zice ca crestinii trebuie sa munceasca sa ajute dar sa nu astepte nimic,,,sau ca trebuie sa primeasca ceea ce vor ceilalti sa dea....El ii un pacatos amarat,,,si cica ma invata pe mine ce trebuie sa faca un crestin....Barbatii sunt niste nenorociti excroci...Majoritatea sunt asa...Si preotii sunt asa...mai sunt si exceptii dar putini
ingerasulluptator
Postat pe 23 Aprilie 2011 15:08
De la: anaROBERT, la data 2011-04-23 00:27:39ei lupty uite cum practica ne omoara pe toti....
tu stai bine la toate si la teorie si la [practica.....
Pai pt practica trebuie vointa si perseverenta....Numai ca este greu...Din spatele tau sunt oamenii care mereu incearca sa te doboare...Dar pe tine trebuie sa te doara in cot de ce zic ei...Sa zici da,da si sa faci ca tine...Mie una imi place sa ii enervez....pt ca atunci cand am fost naiva au profitat de mine,,,nu zic si eu am profitat de altii,,,cum ar fii barbatii,dar barbatii merita pt ca majoritatea sunt excroci...Eu nu am meritat de asta...Asa cum mi-au facut ei zilele negre asa si eu o sa le fac...Am un bosorog cretin pe cap pervers a majoritatea barbatilor...Care ma face cu nervii ca nu vreau sa vin sa mai lucrez cu mai putini bani pt el...Ca doar eu am investit timp si bani ca sa muncesc pt altii gratis...Barbatul ii excroc,,,cica zice ca crestinii trebuie sa munceasca sa ajute dar sa nu astepte nimic,,,sau ca trebuie sa primeasca ceea ce vor ceilalti sa dea....El ii un pacatos amarat,,,si cica ma invata pe mine ce trebuie sa faca un crestin....Barbatii sunt niste nenorociti excroci...Majoritatea sunt asa...Si preotii sunt asa...mai sunt si exceptii dar putini
ingerasulluptator
Postat pe 23 Aprilie 2011 15:08
De la: anaROBERT, la data 2011-04-23 00:27:39ei lupty uite cum practica ne omoara pe toti....
tu stai bine la toate si la teorie si la [practica.....
Pai pt practica trebuie vointa si perseverenta....Numai ca este greu...Din spatele tau sunt oamenii care mereu incearca sa te doboare...Dar pe tine trebuie sa te doara in cot de ce zic ei...Sa zici da,da si sa faci ca tine...Mie una imi place sa ii enervez....pt ca atunci cand am fost naiva au profitat de mine,,,nu zic si eu am profitat de altii,,,cum ar fii barbatii,dar barbatii merita pt ca majoritatea sunt excroci...Eu nu am meritat de asta...Asa cum mi-au facut ei zilele negre asa si eu o sa le fac...Am un bosorog cretin pe cap pervers a majoritatea barbatilor...Care ma face cu nervii ca nu vreau sa vin sa mai lucrez cu mai putini bani pt el...Ca doar eu am investit timp si bani ca sa muncesc pt altii gratis...Barbatul ii excroc,,,cica zice ca crestinii trebuie sa munceasca sa ajute dar sa nu astepte nimic,,,sau ca trebuie sa primeasca ceea ce vor ceilalti sa dea....El ii un pacatos amarat,,,si cica ma invata pe mine ce trebuie sa faca un crestin....Barbatii sunt niste nenorociti excroci...Majoritatea sunt asa...Si preotii sunt asa...mai sunt si exceptii dar putini
ingerasulluptator
Postat pe 23 Aprilie 2011 15:08
Am un bosorog cretin pe cap pervers a majoritatea barbatilor...Care ma face cu nervii ca nu vreau sa vin sa mai lucrez cu mai putini bani pt el...Ca doar eu am investit timp si bani ca sa muncesc pt altii gratis...Barbatul ii excroc,,,cica zice ca crestinii trebuie sa munceasca sa ajute dar sa nu astepte nimic,,,sau ca trebuie sa primeasca ceea ce vor ceilalti sa dea....El ii un pacatos amarat,,,si cica ma invata pe mine ce trebuie sa faca un crestin....Barbatii sunt niste nenorociti excroci...Majoritatea sunt asa...Si preotii sunt asa...mai sunt si exceptii dar putini

ingerasulluptator
Postat pe 23 Aprilie 2011 15:11
Scuze,,nu se trimitea mesajul...Dar vad ca s-a publicat de mai multe ori...Dar nu este nimic,se mai intampla
ingerasulluptator
Postat pe 23 Aprilie 2011 15:13
Ingerasule, iti urez sincer ca taina invierii sa te gaseasca in liniste si pace, sa-ti dea speranta si putere, sa poti realiza tot ce ti-ai propus. UN PASTE FERICIT!
tatoo
Postat pe 23 Aprilie 2011 15:13
bosorog cretin pervers, ca majoritatea barbatilor la care ai succes, Irinooka...:D

asa se spune corect.:P
:)))))
eu_geminy
Postat pe 23 Aprilie 2011 15:13
De la: tatoo, la data 2011-04-23 15:13:47 Ingerasule, iti urez sincer ca taina invierii sa te gaseasca in liniste si pace, sa-ti dea speranta si putere, sa poti realiza tot ce ti-ai propus. UN PASTE FERICIT!
Multumesc maimutico....Si tie paste fericit si intelepciunea sa iti umple creierul si iubirea pt semeni sa iti umple inima....Paste fericit
ingerasulluptator
Postat pe 23 Aprilie 2011 15:16
gata cu rautatea bre
PASTE FERICIT TUTUROR!
namyi
Postat pe 23 Aprilie 2011 15:18
De la: eu_geminy, la data 2011-04-23 15:13:55bosorog cretin pervers, ca majoritatea barbatilor la care ai succes, Irinooka...:D

asa se spune corect.:P
:)))))
Pai majoritatea sunt..asa excroci.Nu zic am intalnit si barbati cumsecade,,,dar nu ii bag in jocul meu pt ca nu vreau sa le creez necazuri...Eu prefer sa imi termin treaba si singurica...si sa am adepti care lucram fiecare individual fara sa avem dea face unul cu altul.....
ingerasulluptator
Postat pe 23 Aprilie 2011 15:20
asta-i bine (ca nu-i bagi, pe aia OK), ca altfel da gaia peste ei...:)))))
eu_geminy
Postat pe 23 Aprilie 2011 15:22
De la: namyi, la data 2011-04-23 15:18:06gata cu rautatea bre
PASTE FERICIT TUTUROR!


Subscriu, namyi.
Un Paste Fericit, tuturor celor care il sarbatoresc!...:)
eu_geminy
Postat pe 23 Aprilie 2011 15:23
Prefer sa imi fac singura jocul fara sa bag pe altii si apoi oamenii rai stiind ca sunt prietenii mei si nu sunt asa puternici ca mine sa le faca lor probleme...Lasa sa imi faca mie probleme ca le arat eu lor....Mi s-a mai intamplat o data....Ca eram intr-un loc,,eu ma ciondaneam cu cineva pt ca era excroc...S-a bagat cineva pt mine,,,a inceput sa se certe si ea....Nu am vrut sa ii fac probleme si sa o bag in jocul meu si asa ca am inceput sa o evit....si sa pastrez distanta,pt ca nu vroiam sa isi faca probleme din cauza mea...eu pot sa imi rezolv problemele si singura fara sa ii bag pe altii...
ingerasulluptator
Postat pe 23 Aprilie 2011 15:25
N-am incotro, dar e necesara.S-au inmultit enorm de mult si ataca in haite din cauza foamei care-i macina.Ce va scriu in continuare este real, am trait-o si nu ma poate contrazice nimeni.
Personal am salvat o doamna de la a fi mancata de o haita de caini de toate natiile si dimensiunile.Nu vreau sa ma laud sau sa par un erou sau orice de genul.
Cred ca erau peste 25-30 de caini care muscau din ea si ea se lupta eroic cu geanta, insa nu era suficient.claxoanele masinii nu au speriat haita, am fost nevoit sa intru in haita cu masina, n-am izbit nici un catel macar, dar le-am spart gasca...
Sangele ii siroia pe ambele picioare si pe maini.
Am luat-o in masina si am dus-o de si-a luat(i-am luat eu de fapt din magazin) o fustaca cea de pe ea era sfasiata, si apoi la spital.Avea de facut antirabic pana dupa pastele de anul trecut.
Am reusit s-o inveselesc, s-o fac sa iasa din transa in care era, tremura toata ca o varga de alun.
Nu stiu cum sa va descriu mai bine, dar nu doresc nimanui sa treaca prin asa ceva macar, sa ai senzatia ca vei muri mancat de o haita de caini vagabonzi in Constanta, la 500 metri de casa.
Puneti-va in pielea ei si ganditi-va bine!! Eram singurul om din zona respectiva pe o raza de 4-500 m, urcam un deal si ascultam muzica in casca telefonului cand am vazut-o pe dna care parca dansa in ritmul muzicii de bucurie c-a ajuns la mare(antrenand geanta in aer), dar de fapt nu mai avea mult de trait ... .
Sunt un iubitor de animale! Avem la bloc un maidanez de care avem grija, insa putini isi asuma aceasta responabilitate si de aceea se ajunge aici.
Sunt pentru eutanasierea cel putin a animalelor bolnave, sterilizarea tuturor cainilor fara stapan, dar este absolut imposibil sa se faca acesata sterilizare pentru ca nu-i poti prinde pe toti si ritmul de inmultire este mult mai rapid decat cel de sterilizare, prindere, eutanasiere.
garbomedichit111327
Postat pe 2 Mai 2011 09:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce sa faci cu un barbat care te vrea numai cand are el chef.... 6 De la: Lady_Di 22 Februarie 2010 09:48
Colectia de palarii din epoca, la Fotocabinet 3 De la: ileana_damian 23 Februarie 2011 17:55
miscarea raeliana 2 De la: vuvuzela 2 Octombrie 2010 05:54
Beauty Life EXPO 5 -8 MARTIE 2015 Casa Tineretului 1 De la: Marcel_D 15 Februarie 2015 00:14
LANSARE DE CARTE 1 De la: garbo003635 9 Octombrie 2012 13:15
Setari Cookie-uri