ce ascunde cererea de prietenie???

Gemy tu cum ai citit blogul meu?sub ce nick name?
vuvuzela
Postat pe 6 Aprilie 2011 02:08
Dreamer te mai afli pe site?vreau sa vb si cu tine.
vuvuzela
Postat pe 6 Aprilie 2011 12:04
dreamer, ha? alta obsedata dementa. e destul sa ii citesti commenturile lasate la blogul unui user

vuvu, hai ca m-ai prins intr-una din zilele mele incredibil de proaste, in care imi e cu neputinta sa ma cenzurez

esti atat de patetica, cu aerele astea de suficienta agresiva, si cu atitudinea de semidocta facuta la apelul de seara, incat inspiri mila. si nu-ti fa iluzii ca te ia cineva in serios...
michelle_
Postat pe 6 Aprilie 2011 12:23
vunvu......
ce e acolo pe blogul tau???
pfff......ce de cuvinte frumoase....
scuza-mi curiozitatea dar,iti sunt adresate tie sau tu le-ai adresat respectivului/ei????
anaROBERT
Postat pe 6 Aprilie 2011 12:28
Ana... ai fost curioasa ??

Me ... viseaza si ea ... si crede ca cea mai buna aparare e atacul ....
cricat
Postat pe 6 Aprilie 2011 12:33
da cri......
mereu am recunoscut ca defectul meu este curizitate.....



evident i-am violat profilul,respectib blogul,atat,restul e apa de ploaie pentru mine,debiteaza prea multe pe minut incat ma depaseste
anaROBERT
Postat pe 6 Aprilie 2011 12:39
o cerere de ajutor:De la: LADYCRYSS la 6 Aprilie 2011, 00:00 Pentru : vuvuzela

Subiect: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: [fara subiect]
Mesaj:
Te implor Alex , daca poti fa ceva si opreste-l !
vuvuzela
Postat pe 6 Aprilie 2011 12:39
in viata mea nu am vazut - si am vazut destule - ceva mai lipsit de substanta ca femeia asta
traieste in lumea ei, populata cu personaje imaginare, se crede cand femeie de succes, cand mata hari, cand sotia plina de gratie...trece de la un registru la altul cu o usurinta care frizeaza ridicolul

acum a apucat-o sa faca politie pe garbo, sa desconspire userii care is la agatta si care trimit mesaje. ei bine si eu am primit mesaje de-astea, si am refuzat scurt, cand politicos, cand ironic. si chiar azi am primit un mesaj obscen de la unul care nu stiu care parte a cuvantului "nu", nu il intelege. dar nu dramatizez pe aici ca o nebuna, si nici nu fac apelul madamelor ofensate ca exista barbati care vor sa le agate...sau ca sunt unii care nu le agata, deh...

ce atata drama? daca vrei accepti, daca nu, refuzi...dar nu-ti pui poalele in cap deschizand un topic
michelle_
Postat pe 6 Aprilie 2011 12:42
doamne,femeie esti destul de patetica si suficient de penibila.....
este atat de rusinos sa vorbesti cu cineva in privat sau la telefon sau prin scrisori si apoi sa razi cu gura pana la urechi,sa arati totul la altii......



vunvu mereu mi-ai provocat o oarecare scarba,acum insa mi-o inspiri pe deplin....
si crede-ma te faci singura de ras,nu faci de ras pe nimeni decat pe tine....
pacat....astfel de specimene speram sa fie pe cale de disparitie....
anaROBERT
Postat pe 6 Aprilie 2011 12:42
apel ... catre toate fetele de pe garbo ... vedeti ca ii scrieti vuvuzelei ... e posibil sa umple forumul cu mesajele voastre ... care ar trebui sa fie PRIVATE .
cricat
Postat pe 6 Aprilie 2011 12:49
Vezi Vuvu ... de ce am preferat sa vorbesc cu tine pe un topic (atunci cand nu am inteles postarea ta la un blog al meu) si nu ti-am trimis mesaj ... puteai sa il modifici si sa induci in eroare lumea pe aici.
cricat
Postat pe 6 Aprilie 2011 12:54
cory_emy
Postat pe 6 Aprilie 2011 12:59
De la: anaROBERT, la data 2011-04-06 12:28:51vunvu......
ce e acolo pe blogul tau???
pfff......ce de cuvinte frumoase....
scuza-mi curiozitatea dar,iti sunt adresate tie sau tu le-ai adresat respectivului/ei????





este una dintre convorbirile private intre Ladycriss si Nae_Nae.noi am intervenit in urma reclamatiilor ei.avem foarte multe probe.mai sunt si alte fete .mi-atrimis si mie criss in privat:De la: LADYCRYSS la 6 Aprilie 2011, 00:00 Pentru : vuvuzela

"Subiect: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: [fara subiect]
Mesaj:
Te implor Alex , daca poti fa ceva si opreste-l ! '"

fetelor acum va intreb pe toate;sunteti de acord sa aveti printre voi hartuitori care sa va vb si sa va ceara ceea ce ati citit pe blogul meu?nu trebuie sa glumiti cu astfel de lucruri.ganditi-va ca in locul ei ar fii fetita voastra sau baietelul vostru!de mult era verificat dar ne trebuia si probe .insa de frica fata nu nu le dadea.din cauza voastra,crezand ca veti rade.eu i-am explicat ca aceste lucruri sunt pedepsite de lege si daca vrea sa se ajute si sa ajute, sa aibe curajul sa se apere si sa ceara ajutor.i-am explicat despre voi fetelor ca indiferent daca ii sunteti prietene sau nu ,veti fii alaturi de femei,mai ales cand exista si probe..eu am incredere in voi ca nu veti dezamagi femeile de pe acest site,tinerii de pe acest site si ca va veti uni pt a curatii internetul de asemenea specimene.o caut si pe Dreamer.stiu ca si ea a avut probleme cu acest personaj masculin.fetelor va cer sa fiti alaturi de femei.va sunt recunoscatoare si va multumesc.
vuvuzela
Postat pe 6 Aprilie 2011 12:59
vuvu .. dar utilizatoarea pe care o pomenesti stie ca tu ii folosesti numele aici pe topic ? intreb si eu ...
cricat
Postat pe 6 Aprilie 2011 13:02
unde naiba e anakin, cand am nevoie de el?

michelle_
Postat pe 6 Aprilie 2011 13:04
De la: cricat, la data 2011-04-06 12:49:09apel ... catre toate fetele de pe garbo ... vedeti ca ii scrieti vuvuzelei ... e posibil sa umple forumul cu mesajele voastre ... care ar trebui sa fie PRIVATE .





asa crezi tu?sau incerci sa-l scapi pe acel personaj masculin?vb atunci direct cu Ladycriss"

"De la: LADYCRYSS la 6 Aprilie 2011, 00:00 Pentru : vuvuzela

Subiect: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: [fara subiect]
Mesaj:
Te implor Alex , daca poti fa ceva si opreste-l ! "


de ce acoperi un infractor,caci hartuirea este o infractiune pedepsita azi.este rusinos ca nu aperi suratele tale.gandeste-te si la fetilele si baietii nostrii.cu asemenea personaje sunt in pericol daca nu ii aparam.
vuvuzela
Postat pe 6 Aprilie 2011 13:06
da breee...ajutoooooor! valeeeeuuuuuu!!
nu acoperim infractoru`, sarim ca tzatzele la gard, ne smulgem basmalele si ne chiraim de mama focului!
ufishor
Postat pe 6 Aprilie 2011 13:09
Vuvu .. nu acopar pe nimeni ... nu cunosc persoanele de care vorbesti ... dar mi se pare urat ce faci ... Presupusa victima are cai legale de aparare ... Nu trebuie sa faci tu tam.tam pe aici.
cricat
Postat pe 6 Aprilie 2011 13:09


Si pe mine ma hartuieste o doamna!
Vrea sa profite de floarea trupsorului meu.
Da eu...nu si nu! Eu nu vreau...cu una singura.
Toate fete sa apeleze la mine!! Toate fetele sa apeleze la mine!!
tatoo
Postat pe 6 Aprilie 2011 13:22
Pai .. da/ne numarul de telefon sa apelam
cricat
Postat pe 6 Aprilie 2011 13:26
Vuvu ... nu ar fi fost mai bine ca cea hartuita sa vina pe topic sa spuna ca o deranjeaza un anumit utilizator? eu asa as face. fac eu public numele nu apelez la diferite persoane.
cricat
Postat pe 6 Aprilie 2011 13:35


Hehei, bandito! Sa-l dau, asa, in direct, sa ma sune apoi toti baietii??noooo...

Da' vreau si eu sa intru pe blogu' lu'...Se poa sau e musai sa fii pretin cu... specimenu'?
tatoo
Postat pe 6 Aprilie 2011 13:39
pe blog cred ca nu sunt restrictii .. poti sa intri .... vizionare placuta
cricat
Postat pe 6 Aprilie 2011 13:41
De la: cricat, la data 2011-04-06 13:35:42Vuvu ... nu ar fi fost mai bine ca cea hartuita sa vina pe topic sa spuna ca o deranjeaza un anumit utilizator? eu asa as face. fac eu public numele nu apelez la diferite persoane.





Cri nu toate fetele sunt puternice,plus ca si voi ati ras de ea.si atunci imi scria sa-i sterg numele de frica.eu i-am explicat si greu am convins-o ca trebuie sa aibe curaj,caci daca explica exact si probeaza fetele nu sunt asa rele cum crede ea .ii era frica si de voi.am reusit sa o conving.am vb si cu Andra.ramane sa mergem mai departe.ea a apelat la un site care se ocupa cu asa ceva.si pt ca eram acolo cu alte probleme,am vb direct cu ea.trebuie sa o incurajati.nu sa o speriati.va multumesc totusi pt intrebari.cand dati adss de mess fiti atenti cui o dati.fetelor se poate intampla oricui.depinde cat de puternica esti.



vuvuzela
Postat pe 6 Aprilie 2011 14:05
De la: tatoo, la data 2011-04-06 13:22:37

Si pe mine ma hartuieste o doamna!
Vrea sa profite de floarea trupsorului meu.
Da eu...nu si nu! Eu nu vreau...cu una singura.
Toate fete sa apeleze la mine!! Toate fetele sa apeleze la mine!!





tatoo te rog nu o descuraja.poate ai frati ,surori,nepoti....voi nu stiti ca toate infractiunile indiferent de care s-au mutat pe internet?multe fetite si baieti cad in cursa unor batrani sau barbasti libidinosi,asta ca sa ramanem la cest aspect.
vuvuzela
Postat pe 6 Aprilie 2011 14:09
Eu nu am ras de ea ... tu ai aruncat numele pe forum ... nume care-l poarta jumatate de forum ...
Cine a ras de ea ?
cricat
Postat pe 6 Aprilie 2011 14:10
De la: cricat, la data 2011-04-06 13:41:34pe blog cred ca nu sunt restrictii .. poti sa intri .... vizionare placuta




desigur.multumesc.
vuvuzela
Postat pe 6 Aprilie 2011 14:11
Pai nu trebuie sa te cunoasca si Tatoo asa cum te stim noi ?

Am incredere ca stie sa discearna graul de neghina
cricat
Postat pe 6 Aprilie 2011 14:15
De la: cricat, la data 2011-04-06 14:10:11Eu nu am ras de ea ... tu ai aruncat numele pe forum ... nume care-l poarta jumatate de forum ...
Cine a ras de ea ?





nu draga mea nu vb direct de tine,vb in general.citeste acest topic si ai sa vezi ca tot un barbat a injosit-o si nimeni nu prea a intervenit decat 266.o caut si pe Dreamer.va rog fiti unite,chiar daca uneori mai si glumiti.dar gluma este gluma si lucrurile serioase sunt altceva.
vuvuzela
Postat pe 6 Aprilie 2011 14:17
De la: tatoo, la data 2011-04-06 13:39:10

Hehei, bandito! Sa-l dau, asa, in direct, sa ma sune apoi toti baietii??noooo...

Da' vreau si eu sa intru pe blogu' lu'...Se poa sau e musai sa fii pretin cu... specimenu'?




tatoo esti liber sa intri in pg mea ,pe blog,poze,fime...restul este blocat
vuvuzela
Postat pe 6 Aprilie 2011 14:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbati inselati...... 195 De la: zambila 9 Aprilie 2010 11:53
iubesti o data sau poti iubi de mai multe ori in viata? 285 De la: micabis 16 Iulie 2009 22:25
ajutor!!!!!!!!!!!!!!!! 26 De la: Ioana007 25 Aprilie 2009 13:30
diferenta mare de varsta??? 22 De la: marimari 8 Martie 2009 22:15
Cum sa imblanzesti o scorpie, violenta ? 116 De la: misu60 17 Decembrie 2009 00:22
Setari Cookie-uri