ce ascunde cererea de prietenie???

multam'!
aluneci?neee...a venit primavara...de-acu' ne tinem bine pe picioare!!
dar spuneti-mi si mie...cine pasarea cerului e jack asta?eu nu l-am cunoscut !!!
si daca mi-e dat sa mai vad o halba de bere,parol ca fac urat!!!
namyi
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:24
vezi mai thorele daca nu m-ai cautat pe kidz sa ma indrumi pe calea cea dreapta
ameno
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:24
daca divulg cine-i jack or sa ma chinuie pana la moarte pentru divulgarea secretului secret
nu-ti pot spune...bate-ma,schingiuieste-ma,hartzuiesteme, ucide-ma dar de la mine nu o sa afli cine-i jack

deja am zis prea multe si sa aflat cinei auriul deci de data asta gura-mi este pecete :......
ameno
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:27
Namyi, hai ca-tz' spui io, ca de la cotoroantzele aiestea n-o sa afli nimic, 'r-ar iele ale dreaq cu chelea lor de beutoare!
jack e nenea jack daniels, uischeanu' ala scarbos, pe care oricand l-as schimba p-o palinca taraneasca, facuta-n casa, gospodareste.
Ameano, baga ochiu' aici: http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/5111/Lumea-cuvintelor-noastre/Lumea-cuvintelor-noastre-pagina-70.html
Pe atunci eram "Vidar", metamorfozat ulterior in "Thor". O, tempora!
Thor_again
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:32
De la: ameno, la data 2011-04-08 20:27:46daca divulg cine-i jack or sa ma chinuie pana la moarte pentru divulgarea secretului secret
nu-ti pot spune...bate-ma,schingiuieste-ma,hartzuiesteme, ucide-ma dar de la mine nu o sa afli cine-i jack

deja am zis prea multe si sa aflat cinei auriul deci de data asta gura-mi este pecete :......


pai nu-i frumos parinte...treci asa cu una cu doua la ''bondage''...ufff..ma trec transpiratiile
plus ca si daca as vrea sa fac macar una din cele de mai sus,m-ar lua potera online ,si s-ar supara vuvu ..
ma abtin ...si tac,inghit in sec,insa capul nu il plec!!!
namyi
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:32
De la: vuvuzela, la data 2011-04-08 17:44:01

"romanul s-a nascut poet"
te referi la tine?!
dor72
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:32
replicile de acolo ale lui zambilu fac toti banii...
Thor_again
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:34
De la: Thor_again, la data 2011-04-08 20:32:05Namyi, hai ca-tz' spui io, ca de la cotoroantzele aiestea n-o sa afli nimic, 'r-ar iele ale dreaq cu chelea lor de beutoare!
jack e nenea jack daniels, uischeanu' ala scarbos, pe care oricand l-as schimba p-o palinca taraneasca, facuta-n casa, gospodareste.
Ameano, baga ochiu' aici: http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/5111/Lumea-cuvintelor-noastre/Lumea-cuvintelor-noastre-pagina-70.html
Pe atunci eram "Vidar", metamorfozat ulterior in "Thor". O, tempora!


scumpul meu ocroitor,dar eu glumisi ...
m-ai facut sa realizez totusi ,ce glume seci imi ''petrec'' degetele
i am frickin' sad...mai ciopliti-ma nene,ca de cand prin alte lumi am uitat si sa mai fac o gluma buna.
acum ia sa va vad...stie careva care-i culmea zgarceniei la o femeie?(tatoo asta e tot de la tata d-zeu sa il ierte-deci e clar care-i raspunsul ,nu?)
namyi
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:37
thor paraciosule imediat l-ai sifonat pe batranul jack
ameno
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:37

dor,te salut!
namyi
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:39
Ameano: cotoroantzo!
Namyi: aici nu e vorba de lipsa de umor la tine, ci pur si simplu de faptul ca inca nu iti cunoastem bine stilul
Daca ziceai un wtf e jack ala, cred ca ne prindeam
Thor_again
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:44
dau o palinka thorele poate asa iti mai trece dorul de vremurile cand erai vidaru
ameno
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:45
namyi, te pup, ca faci scumpo?
sper ca nu mi-ai trimes ceva cerere de prietenie...
ca io de cand cu topicu asta...nu mai accept nimic...
nici de la tatoo...care pot sa zic ca doarme cu mine in pat...in unele seri...cand sunt singura
ce faceti copiilor?
thor, iti zic a o suta oara ca io am palinca adevarata, de cazan...da acu, cu politia si hartuitorii astia...mi-e si teama sa te intreb unde sa o trimit...sa nu ma trezesc cu cine stie ce p-acasa...
dor72
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:45
De la: dor72, la data 2011-04-08 20:32:36
De la: vuvuzela, la data 2011-04-08 17:44:01

"romanul s-a nascut poet"
te referi la tine?!




scoaterea din context o folosesc rau intentionatii.nu cauta sa ataci ca nu ai sa reusesti.insa poti reciti comentariul meu pt elucidare;"
'vb cand vrei.poeziile nu le compun eu.asa ca le copiez pt ca iubesc poezia.este o procedura legala .nu toata lumea s-a nascut poet,ceea ce contrazice expresia "romanul s-a nascut poet".in rest din toate documentarile mele extrag esenta si scriu oriunde pt ca pe unii chiar ii intereseaza.fiecare cu preferintele lui.nu ma bag in comentariile voastre pt ca f multe nu prezinta interes pt mine.acolo unde consider ca subiectul este interesant,imi spun si eu parerea.ok? '"
vuvuzela
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:46
bre, da' fana mea namber oan unde-o disparut? ca nu mi-o mai zis cat ma coasta... numa m-o lasat ca-n tren, c-a zis ca m-am prins ca-i vorba de costuri.
tusheluuuu... pi undi ieshti, scumpo?
Thor_again
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:47
apropos de asta cu poetu' roman: cica romanu' s-o nascut poet! atunci cum mama dreaq se face ca tot hotz ajunge?

Ameno, acu vazui... nu mi-e dor de vremurile alea. Prietenii stiu de ce. Sper doar ca se va intoarce o parte din ele. Atat, doar o parte, mica
Thor_again
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:48
De la: dor72, la data 2011-04-08 20:45:29namyi, te pup, ca faci scumpo?
sper ca nu mi-ai trimes ceva cerere de prietenie...
ca io de cand cu topicu asta...nu mai accept nimic...
nici de la tatoo...care pot sa zic ca doarme cu mine in pat...in unele seri...cand sunt singura
ce faceti copiilor?
thor, iti zic a o suta oara ca io am palinca adevarata, de cazan...da acu, cu politia si hartuitorii astia...mi-e si teama sa te intreb unde sa o trimit...sa nu ma trezesc cu cine stie ce p-acasa...


dorulet,nu am trimis nici o cerere...ca cica odata cu prietenia vine si iombirea...si nu vreau sa fiu dezamagita in amore...
si io ,si fii cu ochii-n 6 pe maimuta
namyi
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:48
pai de vreo saptamana tot urli pe-aici ca esti unguroaica...cine e rau intentionat?
si daca nu te atinge..ce te-ai ofuscat?
dar ma bucur mai ales de faptul ca eu as prezenta, in viziunea ta, un oarecare interes...daca mi-ai dat atentie...
ati vazut mai cum stie ea?
dor72
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:49
tushelu o plecat sa aduca palinka
iar romanu e ca deviatia de sept...se naste bun da-l strica ailalti
ameno
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:50
doaro, ce facusi? bausi apa de la pui? ia baga-i mai bine neshte versuri lu' tatoo, ca s-o ratacit bietu' de el cine stie pe ce toapic
Thor_again
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:51
io promit sa nu te dezamagesc...tare...tarziu...
de ce namyi? in 6????????
dor72
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:51
De la: Thor_again, la data 2011-04-08 20:44:53Ameano: cotoroantzo!
Namyi: aici nu e vorba de lipsa de umor la tine, ci pur si simplu de faptul ca inca nu iti cunoastem bine stilul
Daca ziceai un wtf e jack ala, cred ca ne prindeam


mosule ,mie imi place sa zic pe fata...fara prescurtari ..si daca o faceam ,ma prindea garbo si iar imi anula postarea...

as fi vrut ca jack sa fi sunat mai romaneste sa va prindeti ca glumesc...next time,jur ca scriu ''jiac''..
vezi thorele cata siguranta si seriozitate emanai la 19?acu de ce nu mai poti nene?de ce?
namyi
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:51
cum unde-s, thoru? stau linistita cu_calcaiele-n sus si astept ca penelopa pe ulise.da, se vede ca o sa intepenesc pana te hotarasti daca aduci pana aia gadilicioasa .
si_totusi
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:52
no las ca si cu astea proaspete nu-i rau
vezi de aia am zis eu ca-i bun fanclubul ala ne strangem toti inghesuiti vechi si noi si fo otem o betzie crancena sora cu mama zmaului...
ameno
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:52
De la: Thor_again, la data 2011-04-08 20:48:22apropos de asta cu poetu' roman: cica romanu' s-o nascut poet! atunci cum mama dreaq se face ca tot hotz ajunge?

Ameno, acu vazui... nu mi-e dor de vremurile alea. Prietenii stiu de ce. Sper doar ca se va intoarce o parte din ele. Atat, doar o parte, mica




astazi fura politicienii si bogatii,maine vor fura si saracii daca vor mai avea ce!
vuvuzela
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:54
da, nene, de la pui..tu nu pui?
si lasa, ca stiu io cand sa ii bag la Tatoo...cu tine am alta treaba...te vaz insetat...daca nu vrei treaba ta...
si tu ai fost ratacit..si vad ca ai gasit cararea...intr-un tarziu...
dor72
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:55
ioooiii, scumpooo!!! va sa zica d-aia mi se intunecase mie becu', ca stateai matale cu calcaiele la inshpectie sa vina sfanta pana mea gadilicioasa! shame on me! ma vei putea ierta vreodata? da' stai ashe, sa nu-tz' uiti ideea, ca tare bine-tz' shede!

namyi... varsta, fata moshului, varsta... deh! nu mai sunt la 80 de ani, cand rupeam apele-n doo si paseam pe mare ca pe ulita satului
Thor_again
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:55
De la: dor72, la data 2011-04-08 20:51:39io promit sa nu te dezamagesc...tare...tarziu...
de ce namyi? in 6????????


pai ca nu imi place cifra 4
just kidding'...
s-apoi daca odata cu pretenia vine iubirea,nu vreau sa il superi pe tatoo
da' nu mai intra asa tarziu next time...ok?
namyi
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:56
doaro... cararea nu ierea ratacita, doar pusa deoparte. am avut eu motivele mele, cu confirmare de primire cand am revenit
Thor_again
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:57
De la: Thor_again, la data 2011-04-08 20:55:44ioooiii, scumpooo!!! va sa zica d-aia mi se intunecase mie becu', ca stateai matale cu calcaiele la inshpectie sa vina sfanta pana mea gadilicioasa! shame on me! ma vei putea ierta vreodata? da' stai ashe, sa nu-tz' uiti ideea, ca tare bine-tz' shede!

namyi... varsta, fata moshului, varsta... deh! nu mai sunt la 80 de ani, cand rupeam apele-n doo si paseam pe mare ca pe ulita satului


HA.... HARR...HARRYYY POTTERR
ameno
Postat pe 8 Aprilie 2011 20:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un sfat 96 De la: Ioana007 12 Aprilie 2009 07:13
este posibil sa iubesti doi barbati? 3 De la: sorinara 25 Noiembrie 2008 13:30
o lume nebuna si eu la fel.. 249 De la: Sal_a_toi 2 Noiembrie 2011 12:44
sa lupt pentru relatie? 56 De la: bluedsi 18 Martie 2009 15:55
iubirea mea 2 De la: floare_cu_colti 5 Martie 2011 10:04
Setari Cookie-uri