Eu ma marit si tata e indragostit

na! la asta nu s-a gandit nimeni
ameno
Postat pe 5 Aprilie 2011 10:52
Minunat. Mi-au sters postarea.
Bre nea adminii de pe garbo, eu cred ca selectia ar trebui facuta si printre voi, neneaca, fiindca atata vreme cat tolerati tot felul de deviati, cu ineptiile lor cu tot, iar o postare de genul celei facute de mine este stearsa, se explica de ce unii care mai au ceva in cap aleg sa isi inchida conturile. Asta inseamna ca in curand veti avea postacii pe care vi-i meritati.
Si cum s-ar zice, in orice minte bolnava exista si pasarele sanatoase.
anakin
Postat pe 5 Aprilie 2011 12:43
respira, my friend...

ai mai scris? si daca da, ce? eu unde citesc?
michelle_
Postat pe 5 Aprilie 2011 12:48
da chiar unde-i postarea lui anakinu ce lume frate...nu era nimc indecent sau imoral mahh...
ameno
Postat pe 5 Aprilie 2011 12:55
Deocamdata tot la proze scurte, michelle. Doar ca pentru un proiect mai mare, inca sunt la stadiul infrastructurii, nu am avut timp sa ma organizez
anakin
Postat pe 5 Aprilie 2011 13:04
anakin .. au disparut si alte postari de dimineata ... nu cred ca a fost intentionat stearsa postarea ta.
cricat
Postat pe 5 Aprilie 2011 13:57
care postare? aia cu mama tampitilor, mereu gravida?

baga mare, my friend...anul asta e anul scriitorilor garbo
michelle_
Postat pe 5 Aprilie 2011 13:59
A disparut si postarea initiala. Topicul asta incepe cu Me.Nu mai are tema.
tatoo
Postat pe 5 Aprilie 2011 14:26
bietul tata
michelle_
Postat pe 5 Aprilie 2011 14:29
garbo nu a sters nici un comentariu.printre useri exista si hakeri.se lucreaza la acest aspect.
vuvuzela
Postat pe 5 Aprilie 2011 14:39
sa mori tu, marinelo!
ai dreaq prieteni imaginari, hehehe...
michelle_
Postat pe 5 Aprilie 2011 14:42
catre cine te adresezi?incearca sa pastrezi limitele unei conversatii civilizate,daca ai pretentii pt reciprocitate.Alexandra(nu te lua dupa date virtuale,care nu au valoare).te credeam mai inteligenta.
vuvuzela
Postat pe 5 Aprilie 2011 14:53
pai nu am pretentii, ma-ntelegi...

si mai sunt si blonda, hehehe...
michelle_
Postat pe 5 Aprilie 2011 14:59
carevasazica, asta e un forum sub acoperire, iar unele postari au valoare de chestii top secret! irinuca o fi vreun mare mahar SRI, SIE sau mai stiu eu ce si, alaturi de ea, altii. o fi si blondina, mai stii?! ce palaria mea sa furi, nene, de pe garbo, lipsa de materie cenusie? agramatismul? damblageala neuronului, inflamarea eu-lui, a matzului si a gusii? sentimentele furibunde ale femeii inselate de nenorocit, care e, si a tradat ideea de `famelie`, cu `renumeratie`, care n-am avut noroc, ca acum s-a micsorat venitu`?
esme
Postat pe 5 Aprilie 2011 15:08
atunci daca nu aveti probleme ,de ce invinuiti administratia ca va sterge comentarii?despre ce vorbim aici?sau plangerile voastre nu au sustinere?
vuvuzela
Postat pe 5 Aprilie 2011 15:23
Vuvu ... postarile dispar pentru ca nu merge site/ul bine ... nu fura nimeni! ... ca nu are ce !
cricat
Postat pe 5 Aprilie 2011 15:38
De la: vuvuzela, la data 2011-04-05 14:39:44garbo nu a sters nici un comentariu.printre useri exista si hakeri.se lucreaza la acest aspect.


De la: vuvuzela, la data 2011-04-05 15:23:06atunci daca nu aveti probleme ,de ce invinuiti administratia ca va sterge comentarii?despre ce vorbim aici?sau plangerile voastre nu au sustinere?


De la: vuvuzela, la data 2011-04-05 14:30:03
te rugam nu depasi limitele unui comportament de bun simt.multumim!


De la: vuvuzela, la data 2011-04-03 22:44:21parerea mea doamnelor este sa respectati toti userii in limitele bunului simt.multumim.


Insinuezi ca esti moderator pe Garbo?
Pai hai sa intrebam:

Alooooooo, adminii! Cu asemenea moderatori defilati sau e iar in postura de inselaciune si furt de identiate?

Eu zic sa te hotarasti totusi; esti in "echipa" cu "prietenii" aia sau...
Da' ce-ar fi sa le spun ca le-ai substituit pozele si ca-i faci public de ras?
crilore
Postat pe 5 Aprilie 2011 15:51
De la: cricat, la data 2011-04-05 15:38:53Vuvu ... postarile dispar pentru ca nu merge site/ul bine ... nu fura nimeni! ... ca nu are ce !





Cri poate fii adevarat ce sustii,dar mai sunt si pustani care fac pe" IT-iistii glumeti".in general ii gasesti pe chaturi si mess. si acolo fac la fel.pe ei mai putin ii intereseaza bunul simt.toti se considera" smecheri",pana ii descoperi.nu mai vb de virusi.ehee multe probleme cu unii tinerei!
vuvuzela
Postat pe 5 Aprilie 2011 15:52
ei da, se sterg postari pentru ca merge site-ul aiurea si pentru ca se fac raportari nefondate iar verificarea lor scartie!
crilore
Postat pe 5 Aprilie 2011 15:54
De la: anakin, la data 2011-04-05 12:43:28Minunat. Mi-au sters postarea.
Bre nea adminii de pe garbo, eu cred ca selectia ar trebui facuta si printre voi, neneaca, fiindca atata vreme cat tolerati tot felul de deviati, cu ineptiile lor cu tot, iar o postare de genul celei facute de mine este stearsa, se explica de ce unii care mai au ceva in cap aleg sa isi inchida conturile. Asta inseamna ca in curand veti avea postacii pe care vi-i meritati.
Si cum s-ar zice, in orice minte bolnava exista si pasarele sanatoase.


crilore
Postat pe 5 Aprilie 2011 15:56
Criole,nu sunt administrator,sunt ........ai sa ii spunem "colaborator" din partea unei institutii ,care are in vedere mai ales tineretul.
vuvuzela
Postat pe 5 Aprilie 2011 16:04
Criole,nu sunt administrator,sunt ........ai sa ii spunem "colaborator" din partea unei institutii ,care are in vedere mai ales tineretul.
vuvuzela
Postat pe 5 Aprilie 2011 16:04
ce gluma buna!!!
esti comica
zambila
Postat pe 5 Aprilie 2011 16:07
De la: vuvuzela, la data 2011-04-05 16:04:15Criole,nu sunt administrator,sunt ........ai sa ii spunem "colaborator" din partea unei institutii ,care are in vedere mai ales tineretul.


aham si marmota invelea ciocolata
crilore
Postat pe 5 Aprilie 2011 16:09
da, mai 'Criole' , e clar?
ufishor
Postat pe 5 Aprilie 2011 16:14
la ce poze te referi ?Criole.......stii ce inseamna substituire?ai grija la termenii folositi.inainte sa-i folosesti judeca,altfel o poti incurca penal.sau nu stiai ca exista si politie pe internet.te astept pe site-ul respectiv sa' sesizezi" furtul,substituirea si ce mai consideri tu.te astept acolo!!!


doamne ce minte incuiata,si mai vreti sa mearga site-ul si tehnic bine.
vuvuzela
Postat pe 5 Aprilie 2011 16:14
na, si hai sa zicem ca te credem: ia sa-i informam noi de multipla ta personalitate, de activitatea ta pe internet (agatamente pe mess inseland conlocutorul), preocuparea ta obsesiva pentru sex, limbajul tau, in multe situatii dar, mai ales, modul in care ai blestemat copiii altora, cu ceva vreme in urma...
crilore
Postat pe 5 Aprilie 2011 16:15
De la: vuvuzela, la data 2011-04-05 16:14:58la ce poze te referi ?Criole.......stii ce inseamna substituire?ai grija la termenii folositi.inainte sa-i folosesti judeca,altfel o poti incurca penal.sau nu stiai ca exista si politie pe internet.te astept pe site-ul respectiv sa' sesizezi" furtul,substituirea si ce mai consideri tu.te astept acolo!!!


doamne ce minte incuiata,si mai vreti sa mearga site-ul si tehnic bine.


As putea incepe cu poza de la profil: este poza ta?
Dar nu ma refer la asta, stii tu bine la ce ma refer. Da' hai, pas, ca nu are rost sa intru in dialog cu alde tine!
crilore
Postat pe 5 Aprilie 2011 16:17
in rest este bine sa revenim cu totii la bunul simt cerut pe orice site.multumim.
vuvuzela
Postat pe 5 Aprilie 2011 16:19
De la: ufishor, la data 2011-04-05 16:14:25da, mai 'Criole' , e clar?


crystal clear!
crilore
Postat pe 5 Aprilie 2011 16:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TOT CEEA CE SIMT SI MA PUTETI INTELEGE ACUM!!! 6 De la: quasaria 26 Mai 2010 23:56
un ajutor mic..... 2 De la: Dubluritza 6 Noiembrie 2009 10:23
Eu 17 el 29 3 De la: garbo_492137 6 Octombrie 2018 21:15
Rugaciunea si ispitele 2 De la: Jojolin 22 August 2010 01:18
Ce inseamna omul bun si omul rau? 39 De la: anaROBERT 16 Ianuarie 2011 23:55
Setari Cookie-uri