credeti ca exista amanti platonici?

De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-09 17:10:28 vuvuzico nu te poti opri tot incerci sa te joci cu mintea oamenilor siii le spui tu ca nu sant inteligenti .IOTETE la ea oi fi tu vre-un etalon di disteptaciune . poi iote tu ai fi o amanta platonica ....ca la cat vorbesti in dodii ala uita de sex si deveniti platonici si amanti doar in capetele voastre




ce este Floare iti arde de scandal?cearta-te cu cele care se complac in asa ceva.cu mine nu iti merge..da recunosc multe dintre voi imi sunteti inferioare ,dar e problema voastra.asa ca nu te da in stamba fara sa faci dovada inteligentei pe care susti ca o deti.atentie vb de inteligenta nu de ce ai citit prin tabloide.
vuvuzela
Postat pe 9 Februarie 2011 17:24
Floare, pe langa ca intru odata la nu stiu cat timp sa schimb si eu o vorba, cica, vad aceleasi aberatii spuse de aceleasi persoane
hai mai zic, daca ai dreptate, da, dar cand te tii mare si tare si vrei sa faci pe cineva sa creada ce vrei tu si nu-ti reuseste... nu stiu de ce te mai obosesti

eh, ce sa facem... suntem noi... si restul
Laura_M
Postat pe 9 Februarie 2011 17:25
De la: floare_cu_colti, la data 2011-02-09 17:11:53 nu ai auzit de orgasm intelectual? asa pari si tu multumita





poate in mintile voastre se aude asa un ecou de cella care faci referire.poate asa esti si tu satisfacuta.
vuvuzela
Postat pe 9 Februarie 2011 17:27
Alexandro, tu zici ca nu tzine cu tine... dar tu acum ce faci?
nu agiti apele? hai ca-ti si place, pentru ca asa consideri tu ca esti bagata in seama si mai poti sa vorbesti si tu cu cineva

si ma rog, cine ti-a zis tie ca cineva ti-ar fi inferior? asa crezi tu
off, laudarosi am mai vazut eu
Laura_M
Postat pe 9 Februarie 2011 17:27
vuvu ti se pare tie ca ma pun cu mintea ta odihnita ? ma confunzi
floare_cu_colti
Postat pe 9 Februarie 2011 17:38
De la: Laura_M, la data 2011-02-09 17:25:11Floare, pe langa ca intru odata la nu stiu cat timp sa schimb si eu o vorba, cica, vad aceleasi aberatii spuse de aceleasi persoane
hai mai zic, daca ai dreptate, da, dar cand te tii mare si tare si vrei sa faci pe cineva sa creada ce vrei tu si nu-ti reuseste... nu stiu de ce te mai obosesti

eh, ce sa facem... suntem noi... si restul




vechea voastra meteahna,cand nu ganditi,pt ca nu prea aveti cu ce chemati pe altii in ajutor.nu vad nimic iesit din mintea fiecareia separat .nu iti plac subiectele mele,deschide tu topic cu subiecte inteligente,nu graterele, cafelute si fursecuri.auzi ditamai muierile chiar si barbati seservesc virtual,cu cafelute,fierbinti,cu lapte sau fara ,cu piscoturi si alte tampenii.noroc cu altii care deschid topice,si intrati voi cu mitocanii,nestiind sa comentati acel subiect.sigur ca nu generalizam.nu mai aveti cafenele sa mai aerisiti si sa spalati vase?
vuvuzela
Postat pe 9 Februarie 2011 17:38
mi se rupe mie de inteligenta ta si de ce suprema te crezi
floare_cu_colti
Postat pe 9 Februarie 2011 17:39
stiu LAURA
floare_cu_colti
Postat pe 9 Februarie 2011 17:40
tu nu speli vase, sau?
eu nu pot sa deschid subiecte, pentru ca nu ma pricep, ca sa ai un subiect bun, trebuie sa se si comenteze la subiectul respectiv dar nu si comentarii rautacioase iar la asemenea subiecte nu stiu cum ai vrea sa se raspunda?

esti cam palida, zau... mai ia o gura de aer
Laura_M
Postat pe 9 Februarie 2011 17:42
atunci de ce te guduri pe stari? lupule cu blana de oaie
floare_cu_colti
Postat pe 9 Februarie 2011 17:42
De la: Laura_M, la data 2011-02-09 17:42:18tu nu speli vase, sau?
eu nu pot sa deschid subiecte, pentru ca nu ma pricep, ca sa ai un subiect bun, trebuie sa se si comenteze la subiectul respectiv dar nu si comentarii rautacioase iar la asemenea subiecte nu stiu cum ai vrea sa se raspunda?

esti cam palida, zau... mai ia o gura de aer
ii si blonda
floare_cu_colti
Postat pe 9 Februarie 2011 17:43
De la: vuvuzela, la data 2011-02-09 17:38:16
De la: Laura_M, la data 2011-02-09 17:25:11Floare, pe langa ca intru odata la nu stiu cat timp sa schimb si eu o vorba, cica, vad aceleasi aberatii spuse de aceleasi persoane
hai mai zic, daca ai dreptate, da, dar cand te tii mare si tare si vrei sa faci pe cineva sa creada ce vrei tu si nu-ti reuseste... nu stiu de ce te mai obosesti

eh, ce sa facem... suntem noi... si restul




vechea voastra meteahna,cand nu ganditi,pt ca nu prea aveti cu ce chemati pe altii in ajutor.nu vad nimic iesit din mintea fiecareia separat .nu iti plac subiectele mele,deschide tu topic cu subiecte inteligente,nu graterele, cafelute si fursecuri.auzi ditamai muierile chiar si barbati seservesc virtual,cu cafelute,fierbinti,cu lapte sau fara ,cu piscoturi si alte tampenii.noroc cu altii care deschid topice,si intrati voi cu mitocanii,nestiind sa comentati acel subiect.sigur ca nu generalizam.nu mai aveti cafenele sa mai aerisiti si sa spalati vase?




si ca sa conchidem,pt ca nu emiteti nimic interesant,plecati pe topicele voastre alea fara subiect si certati-va acolo.eu nu ma cobor la asemenea nivel.de ce mi-as pierde timpul cu voi?nu incercati sa mai scrieti ca nu va citi nimeni.bye,bye.....
vuvuzela
Postat pe 9 Februarie 2011 17:44
tu esti nimeni ?????/ ok daca spui tu
floare_cu_colti
Postat pe 9 Februarie 2011 17:45
1 te-ai coborat destul la "nivelul" nostru, raspunzand-une
2 de citit, se va citi, asa ca... nu te obosi tu sa mai scrii
3 nu stiu care nu emite ceva interesant
4 ti-ai pierdut timp cu noi, prea mult... nu crezi?
Laura_M
Postat pe 9 Februarie 2011 17:49
las ca vine ia inapoi cu argumente mai solide .....si auto incoronata.
floare_cu_colti
Postat pe 9 Februarie 2011 18:02
inchiderea topicului;




"doar prostia si universul sunt infinite, iar despre univers nu sunt atat de sigur" - Einstein
vuvuzela
Postat pe 9 Februarie 2011 18:37
vuvuzica, sa nu mai zici chestia aia cu mistocareala despre mine, ca ma infurii...tu nu ai constatat ca sunt blanda ca un mielusel?
elodia
Postat pe 9 Februarie 2011 20:50
am zis io ca vine cu argumente ca nu o rabda pipotica dar bine ca a inceput sa isi faca autocritica
floare_cu_colti
Postat pe 9 Februarie 2011 21:10
fight! fight! Nu va lasati nici una....
madita
Postat pe 10 Februarie 2011 19:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare barbatii ce fel de oameni sunt? 197 De la: nathalie 23 August 2011 21:23
Vă rog să mă ajutați! 13 De la: garbo117267 5 Aprilie 2017 10:39
Help....help... 49 De la: Rotty 17 Noiembrie 2012 18:29
manifest pentru dragoste 49 De la: zuzu63 14 Octombrie 2012 12:56
ajutor,politia!!...... 45 De la: Roxxynela 6 Septembrie 2009 17:14
Setari Cookie-uri