Nulitatea sentimentelor ofera echilibru

De la: dor72, la data 2011-01-23 16:30:12
De la: vuvuzela, la data 2011-01-23 16:23:55
De la: vuvuzela, la data 2011-01-23 16:03:33azi sunt printesa,zana si stau pe un norisor ca un pufulet ,privind din inaltul palatului meu, ce nicmicie poate fi uneori pe mama Geea,datorita de pilda unora ca tine dor_72.o zi placuta si tie!




erata-nimicnicie.


E ratata... nimicnicia, voiam sa zic
Las-o Thor, inca nu si-a ispasit pedeapsa si oricum e "ras-suflata" ( cred ca mi-a adus vuvi tolba aia de care tot imi zice... nici nu stiu la ce se refera...)




nu profita,de bucuria mea.in loc sa iti arati coltii ai putea sa devi umana.trecem unii pe langa altii,fara sa ne spunem de multe ori nici macar buna,ce mai faci?sa aveti un an extraordinar!
vuvuzela
Postat pe 23 Ianuarie 2011 16:56
De la: _blondyna, la data 2011-01-18 23:35:35Daca nu esti nici trist ar nici fericit nu traiesti dezamagiri si bucuri esti pe linia fina dintre ele numita generic echilibru ?


am urmarit cu atentie postarile tale si am dedus urmatoarele; ori esti nefericita profund si incerci sa te autosugestionezi ca e Ok ce simti sau nu simti ori esti sociopata.
charmelen
Postat pe 23 Ianuarie 2011 16:59
PUSTI ai zis?????Pui rachetzii pa noi,nebuno?Off,si eu care credeam ca e neinceputa...are sot...vai,mama lui!
tatoo
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:00
De la: Thor_again, la data 2011-01-23 16:43:43Vuvu... nu de inteligenta femeilor ma tem eu, ci de prostia monumentala a unor oameni. Ai sesizat, sper, faptul ca nu am zis "prostia unor femei"

Da' uite, ai zis si tu un lucru bun. Si ca sa vezi ca nu sunt chiar atat de barbar, iti doresc -nu o zi buna, ci o saptamana buna!
E bine asa?

PS: Uite, pe crestet nu am sa te mangai. Si nici nu am sa iti dau o bombonica



multumesc mult Thor.sa ai viata lunga.azi nu este voie la polemica pt mine.azi sunt zana zanelor ,printesa printeselor si sa imi traiasca printisorul balai.

Thor m-ai impresionat,simt pe ciuful meu,mana ta calda si blajina.multumesc m-am emotionat pana la lacrimi.
vuvuzela
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:05

Trebuia sa zici tu de "ciuf"!
Thor_again
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:11
o noua diversiune, multamim Thorache ca ai intervenit, uite ce s-a imblanzit fooortuna de la gradul 5 a ajuns la ploie caldutza de vara
casperphantom
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:16
De la: vuvuzela, la data 2011-01-23 16:49:50
De la: casperphantom, la data 2011-01-23 16:35:10surprinzator , a aparut Vuvu, as putea deduce ca ceva o macina

nu e ora ei de emisie, ea emite numai dupa apusul soarelui, cica razele lunii e cele care ii da putere, stii tu Vuvi, puterea Yin, sa stii ca mi-ai dat un scop azi, incep sa caut cele 5 cavaletitze ale iadului nu de alta, dar sa-ti vad piramida.

ai zis ca ai un profesor, parca te-am mai cetit despre asta, as fi curios care e habaucul care nu te-a masurat intai si si-a luat beleaua pe cap




poate ai mai citit ,ca sunt si unguroaica,iar sotul meu Yurea e rus..cred ca realizezi ce pusti am.este ziua lui azi. el este cea mai mare realizare a noastra.La multi ani ,puiul meu drag!azi lumea mi se pare minunata.de ce totusi unii o intineaza??


Mai fato, daca ai nevoie de afectiune si de apreciere,nu astfel o capeti...
E suficient sa te porti cu ceilalti asa cum ai vrea sa se poarte ei cu tine...
Nu poti sa primesti decat ceea ce dai.

Cand nu ai nimic de oferit, nu astepta sa capeti cununa de lauri.
Oricum, nu inteleg cum ai de sarbatorit ceva atat de important ( zici tu) si preferi sa imi dai mie atat de multa importanta... in ruptul capului...
Vrei sa iti uram ceva? Zi-i asa fata si subscriem. Nu mai tot improsca pe toata lumea ca nu reusesti decat sa cazi in ridicol, nu ai vazut inca???????????????
La multi ani! Cui o fi. Si un an bun ( daca asta te face fericita)
Eu una prefer sinceritate... fie din cauza... fie datorita...
dor72
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:17
De la: casperphantom, la data 2011-01-23 16:51:26bueyyyyy, asta e coborata direct din Shamballa sa faca ordine printre bietii muritori fara centru de echilibru, sa vedeti ce ne-o luam noi de la preoteasa iadului



alooooo, vuuuuuuviiii, eu am zis ca am centru pe Mulldhara, ce zici de asta, sau acum iti iei lectiutza sa vezi ce-ti da in bobi ???e de bine , e de rau ??? bucurosi le-am duce toate????? [/quote




azi in viata mea e soare,la mia vita sol mi amor....iar fiul meu ii da culoare........la la la azi jucam geamparalele sa rasune vuvuzelele......tam tam la la sa cante viorile,sa dansam si ceardasul ,sa ne invartim si ritmul valsului......am gasit sabia magica acum 15ani.....copiii aduc magia vietii oameni buni si sa nu uitam ca si noi ramanem uneori copii.
vuvuzela
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:20
De la: vuvuzela, la data 2011-01-23 16:56:05
De la: dor72, la data 2011-01-23 16:30:12
De la: vuvuzela, la data 2011-01-23 16:23:55
De la: vuvuzela, la data 2011-01-23 16:03:33azi sunt printesa,zana si stau pe un norisor ca un pufulet ,privind din inaltul palatului meu, ce nicmicie poate fi uneori pe mama Geea,datorita de pilda unora ca tine dor_72.o zi placuta si tie!




erata-nimicnicie.


E ratata... nimicnicia, voiam sa zic
Las-o Thor, inca nu si-a ispasit pedeapsa si oricum e "ras-suflata" ( cred ca mi-a adus vuvi tolba aia de care tot imi zice... nici nu stiu la ce se refera...)




nu profita,de bucuria mea.in loc sa iti arati coltii ai putea sa devi umana.trecem unii pe langa altii,fara sa ne spunem de multe ori nici macar buna,ce mai faci?sa aveti un an extraordinar!


Te simti folosita? Eu nu profit, eu constat...uneori nimicnicia... sau altceva? Habar na-m.
Care colti? Floarea are colti.
E destul humanoida. Cred ca ti-am spus prea multe... Nu regret dar nu mi-ai dat de ales: cand semeni vant, culegi furtuna. Seamana si tu altceva.
dor72
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:23
De la: vuvuzela, la data 2011-01-23 16:56:05
De la: dor72, la data 2011-01-23 16:30:12
De la: vuvuzela, la data 2011-01-23 16:23:55
De la: vuvuzela, la data 2011-01-23 16:03:33azi sunt printesa,zana si stau pe un norisor ca un pufulet ,privind din inaltul palatului meu, ce nicmicie poate fi uneori pe mama Geea,datorita de pilda unora ca tine dor_72.o zi placuta si tie!




erata-nimicnicie.


E ratata... nimicnicia, voiam sa zic
Las-o Thor, inca nu si-a ispasit pedeapsa si oricum e "ras-suflata" ( cred ca mi-a adus vuvi tolba aia de care tot imi zice... nici nu stiu la ce se refera...)




nu profita,de bucuria mea.in loc sa iti arati coltii ai putea sa devi umana.trecem unii pe langa altii,fara sa ne spunem de multe ori nici macar buna,ce mai faci?sa aveti un an extraordinar!


Te simti folosita? Eu nu profit, eu constat...uneori nimicnicia... sau altceva? Habar na-m.
Care colti? Floarea are colti.
E destul humanoida. Cred ca ti-am spus prea multe... Nu regret dar nu mi-ai dat de ales: cand semeni vant, culegi furtuna. Seamana si tu altceva.
dor72
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:23
Nea Thorele se poa?Pe ciuf?Gata ,eu mi-am luat jucarelele si-o tai.Ca am cam monopolizat topicul fetei.vedeti ca nu mai intra nimeni?ori s-au plictisit,ori i-am enervat...O sg intrebare mai am,ca eu is mai prost,ashea:integrarea in astral e totuna cu integrarea in absolut?Cu misa aia,cu pipi,cu ...alea,alea?ca mie -mi putea rau cand vorbea Vuvu,aceasta Mama Omida a internetului.Ai? Urofili,scatofili,dracu sa-i pieptene?
tatoo
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:25
Scuze pentru dubla postare. A intervenit Garbo...
dor72
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:25
Weeellll... Vuvu profita de faptul ca ne "cunoastem" de vreo doi anishori... Stie insa cat poate sa intinda coarda, so, no problem!
Vuvuleano, hai ca mi-ai facut ziua! Sa ai o luna plina si buna de tot!
Thor_again
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:29
diavole, te-ai apucat de clipul ala? ca tot fac grafica....
michelle_
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:36
Dor,astept musafirii.totul este pregatit,casa este in sarbatoare .azi eu fiind mamica sarbatoritului ,deci cea care ia dat viata am liber sa fac ce vreau.azi voi dansa,ma voi distra .am o familie unita si fericita.eu nu cer voie ,ce sa fac in viata.eu sunt genul 'daca vreau fac,daca vreau fluier...etc.'imi respect familia dar tot eu sunt sefa.asa cum sunt eu, cu bune cu rele,cu ciuf haaaaa,cu nazuri ,cu fitze,taram ta tam trarara cu bucurii.azi eu fac ce vreau ,azi e mare sarbatoare,azi cant cu prietenii mei.viata este numai una ,e dar de la Dumnezeu,am trait cum am vrut eu.zilele din calendar le rup fara sa clipesc,La multi ani! si la multi bani,cant azi cu prietenii si "dusmanii' de pe garbo.azi dau de baut tuturor!seara se arata.la ora 19 va urez o seara placuta tuturor.
vuvuzela
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:40
Sis, grafica e super ok... ma gandeam la ceva de animatie, sa para ca grafica aia "curge" si se transforma, din aproape in aproape, de la prima pana la ultima imagine. In fine, gasesc eu ceva gen 3d max pentru randare.
Thor_again
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:50
huh...faci tu asta brother? hai ca te iubesc...
michelle_
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:52
Pai cati bro ai tu pe aici, ha? Aud?
Thor_again
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:55
unu' singur...

trepidez de nerabdare sa vad clipul ala

ioi, viata mea...
michelle_
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:57
Va dura un pic, sa termin melodia, da' promit sa fie gata de publicare pana miercuri
Thor_again
Postat pe 23 Ianuarie 2011 17:59
La multi ani piticului tau. Si tie.Nu pune la suflet.Ai dat si tu,am dat si noi...Ne luptam cu lucruri mult mai grele decat discutii in contradictoriu pe un forum sau altul.Hai sa traiesti
tatoo
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:00
si eu vreau thorache, ultima imi placu tare
casperphantom
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:01
Cas, cand o fi gata, dam link-ul aici. Dupa ce va trece de ctc-ul lui sis
Cum am mai zis, pe miercuri vreau sa fie gata si sa rupa gura targului.
Thor_again
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:08
wow!!! adica eu am drept de veto, de-ala? huh, hai ca m-ai dat pe spate

vezi ce grafica alegi, ca te strang de gat...si fii atent la tema

ioi, am inceput cu sfaturile ca o cotzofana
michelle_
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:11
aici , aici ?
sa-mi spui si mie
bluelight
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:18
blue, sunt tare curioasa sa vad ce anume din grafica mea va alege
asa cum il cunosc, n-o sa sufle un cuvant pana nu e gata clipul
michelle_
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:26
:) si eu.

mai voi sunteti artisti dupa cum vad!
si io 's mica si cu gura cascata de uimire .
bluelight
Postat pe 23 Ianuarie 2011 18:29
Gata bre, si-a dat drumu'
A trebuit sa dracuiesc un pic "echipa" garbo, cu Andra Micu in frunte, si vaz ca si-au revenit serverele lu' peshte
Thor_again
Postat pe 23 Ianuarie 2011 19:15
esti un vrajitor, ce sa mai !!
bluelight
Postat pe 23 Ianuarie 2011 21:29
ce de activitate pe ''toapicul'' insensibilei....
atata maculatura incat nici nu ma gandesc sa o rasfoiesc...
anaROBERT
Postat pe 23 Ianuarie 2011 23:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
astenia de primavara cum va afecteaza 6 De la: zambila 24 Martie 2010 11:22
femeia rac! 3 De la: AGAPI_MOU 8 August 2012 21:08
DESPARTIRE DUREROASA PENTRU UNUL DIN NOI 53 De la: karamihaela 21 Martie 2011 17:29
Este suficient pt cineva a fi ceea ce esti???? 23 De la: cinezee 12 Iulie 2009 20:19
Despre dragoste 53 De la: danseanavictoria 18 Martie 2011 15:35
Setari Cookie-uri