Nulitatea sentimentelor ofera echilibru

Da chiar nu te ai gandit ca exista si femei care dupa ce ne satisfacem misto suntem in stare sa nu ne amintim nici ce inaltime aveai? Chiar ai senzatia ca noi nu stim sa ne batem joc sau sa ne folosim doar de voi?(sexual vb) Hmmmm.... Ea nu a zis k nu ii place , doar ca nu orgasmul ala face diferenta in lumea de zi cu zi. E greu greu sa acceptati...sunt convinsa :)))
SweetB
Postat pe 24 Ianuarie 2011 04:52
Esti un zombi.
Deja traiesti dar nu stii de ce, pacat, trebuie sa revii la viata
garbo062707
Postat pe 24 Ianuarie 2011 13:03
De la: SweetB, la data 2011-01-24 04:52:51Da chiar nu te ai gandit ca exista si femei care dupa ce ne satisfacem misto suntem in stare sa nu ne amintim nici ce inaltime aveai? Chiar ai senzatia ca noi nu stim sa ne batem joc sau sa ne folosim doar de voi?(sexual vb) Hmmmm.... Ea nu a zis k nu ii place , doar ca nu orgasmul ala face diferenta in lumea de zi cu zi. E greu greu sa acceptati...sunt convinsa :)))



tu pe cine esti asa suparata???
anaROBERT
Postat pe 24 Ianuarie 2011 13:33
pe barbatii ca e porci, of course
michelle_
Postat pe 24 Ianuarie 2011 13:43
aaa,cred ca mi's grea de cap astazi......
alta care urla ca ''barbatii este neste porci''....
mai fetelor,nu mai insistati ca incep sa cred si eu
anaROBERT
Postat pe 24 Ianuarie 2011 13:44

fiecare se lauda cu ce are pe langa casa....porcusori, vitelusi, cocosei....
ufishor
Postat pe 24 Ianuarie 2011 13:59
asa e ufi.....
oricum ''este niste rai noi''
anaROBERT
Postat pe 24 Ianuarie 2011 14:12
echilibru e atunci cat nu urasti....si nu iubesti CU PATIMA...esti impacat cu tine insuti....iar sentimentele sunt SUNT DE IUBIRE PLENARA si in armonie cu tot ce ne inconjoara...., fara excese!dar dc nu simti nimic, nu esti in armonie cu natura care te inconjoara si cu natura ta umana....deci, esti in dezechilibru miss!
garbo116740
Postat pe 24 Ianuarie 2011 14:27
asta cu plenara m-a dat pe spate ..............
jeanette40
Postat pe 24 Ianuarie 2011 14:40
si-a gasit echilibru tanti sau nu???
ameno
Postat pe 24 Ianuarie 2011 14:57
Chiar nu sunt suparata , adik...ar trebui , conform logicei voastre, sa spunem lucrurilor pe nume doar dak suntem suparati ? Si nici n am zis k ar fi cineva porc sau nu, sincer mi se cam rupe de barbati in general, atata timp cat i mi merge tare bine si fara ei. Ziceam doar o parere...ca poti sa i folosesti doar la ce sunt buni, la pat, sa le iei banii si amanunte din astea ...nu tre sa i iei acasa sa le suporti ifosele si sa faci pe mamica cu ei. Acuma na...fiecare cum ii place. Voi ati acuzat o pe fata aia ca nu iubeste. Foarte bine face. La ce sa pui sentimente intr o patrida de sex? Nu vad sensul. Pa pa ! Si o zi buna!
SweetB
Postat pe 24 Ianuarie 2011 18:14
pa pa!
ufishor
Postat pe 24 Ianuarie 2011 18:17
De la: jeanette40, la data 2011-01-24 14:40:45 asta cu plenara m-a dat pe spate ..............





Jeano,sincer fata nu a gresit cu 'iubirea planetara',care inseamna iubire extinsa intre oameni ,in intreg universul.sorry iubire ,dar a zis bine cea zis cu planetara.
vuvuzela
Postat pe 24 Ianuarie 2011 18:42
De la: vuvuzela, la data 2011-01-24 18:42:15
De la: jeanette40, la data 2011-01-24 14:40:45 asta cu plenara m-a dat pe spate ..............





Jeano,sincer fata nu a gresit cu 'iubirea plenara',care inseamna iubire extinsa intre oameni ,in intreg universul.sorry iubire ,dar a zis bine cea zis cu plenara.
vuvuzela
Postat pe 24 Ianuarie 2011 18:43
De la: vuvuzela, la data 2011-01-24 18:43:59
De la: vuvuzela, la data 2011-01-24 18:42:15
De la: jeanette40, la data 2011-01-24 14:40:45 asta cu plenara m-a dat pe spate ..............





Jeano,sincer fata nu a gresit cu 'iubirea plenara',care inseamna iubire extinsa intre oameni ,in intreg universul.sorry iubire ,dar a zis bine cea zis cu plenara.



frate nici "modifica' nu merge pe garbo asta.vroiam sa corectez planetara cu plenara,desi nici asa nu era gresit.
vuvuzela
Postat pe 24 Ianuarie 2011 18:47
De la: garbo116740, la data 2011-01-24 14:27:46echilibru e atunci cat nu urasti....si nu iubesti CU PATIMA...esti impacat cu tine insuti....iar sentimentele sunt SUNT DE IUBIRE PLENARA si in armonie cu tot ce ne inconjoara...., fara excese!dar dc nu simti nimic, nu esti in armonie cu natura care te inconjoara si cu natura ta umana....deci, esti in dezechilibru miss!



asa este scumpo .tot ce spui tu este a fii armonizat cu energia universului,adica armonia plenara,pt cei ce nu stiu termenul inseamna iubire extinsa.
vuvuzela
Postat pe 24 Ianuarie 2011 18:52
o femeie desteapta care se respecta nu isi ofera corpul ca o bucata de paine pe tejghea...Numai ca este daca nu ai credinta nu poti avea tarie si de asta le ia valul,cate prostii mai vad si pe la televizor,..Apoi barbatii profita de femeile slabe din toate privintele..Femeile din caauza lipsei credintei nu au stiut sa isi educe copiii.Nici nu imi pot imagina cum de s-a putut ajunge in halul asta....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 24 Ianuarie 2011 23:01
De la: xenaprintesarazboinica, la data 2011-01-24 23:01:31o femeie desteapta care se respecta nu isi ofera corpul ca o bucata de paine pe tejghea...Numai ca este daca nu ai credinta nu poti avea tarie si de asta le ia valul,cate prostii mai vad si pe la televizor,..Apoi barbatii profita de femeile slabe din toate privintele..Femeile din caauza lipsei credintei nu au stiut sa isi educe copiii.Nici nu imi pot imagina cum de s-a putut ajunge in halul asta....
maaaa sa stii ca se poate sa ai si tu dreptate .....daca ar deschide ochii nu ar mai suferi atata.
floare_cu_colti
Postat pe 24 Ianuarie 2011 23:10
Femeile sunt vasul mai slab ar trebui protejate de catre barbati sar noi am vrut egalitatea intre sexe acum sa invatam sa traim cu ea
_blondyna
Postat pe 25 Ianuarie 2011 21:08
oare se poate trai si asa
piper
Postat pe 25 Ianuarie 2011 21:24
Parerea mea este...Ca femeile sunt mai rele ca barbatii....Am ajuns la concluzia asta....Pt ca barbatii sunt mai uniti unii cu altii,,,nu se tradeaza unii pe altiii....ca isi fura femeile unii la altii,,asta o fac pt ca nu respecta femeia...De ce? Pt ca femeile sunt proaste.sunt invidioase unele cu altele,,,nu sunt unite,,,...Barbatii sunt uniti si mai practici decat femeile.....Barbatii isi bat joc de femei,,pt ca sunt rele si invidioase....Asta inseamna ca sunt mai rele ca barbatii si sunt victimilile lor....pt ca sunt mai slabe....Femeile nu au stiut sa isi castige respectul pt ca sunt proaste,rele si invidioase...Au minte de gaini..Mai sunt si femei inteligente,,dar putine.....Mie nu mi-a placut sa raman o proasta si mereu am lupta sa diminuez prostia si sa evoluez.de una singura pt ca niciodata nu am fost sustinuta de alte femei,,,putine.....De asta femeile nu au evoluat pt ca nu sunt unite,,,pt ca sunt invidioase unele pe altele si proaste,,,majoritatea nu toate,,,,,dar aproape toate
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Ianuarie 2011 22:59
Si am ajuns la concluzia ca nici eu nu o sa mai sustin pe alte femei....Asa cum eu de una singura mi-am batut capul ca sa evoluez si nu am fost sustinuta de alte femei......Care normal ar fii trebuit sa ma sustina,pt ca ca sa poti lupta pt drepturi comune femeile sunt unite...Dar femeile sunt proaste si se sapa unele pe altele....Asa ca sa se descurce singura ca eu nu mai pun nici un cuvant pt ele,,la barbatii...Asa cum eu mi-am castigat respectul de una singura....pt ca femeile nu m-au sustinut....Sa se descurce singure cu barbatii...in fost sa isi castige respectul pt ca eu mai invat nici o femeie cum sa castige respectul unui barbat..Nu mai vreau sa ajut pe nimeni....mai ales pe femei,,,pt ca femeile sunt mai rele ca dracul....de asta barbatii nu dau doi bani pe ele....femeile sunt invidioase unele cu altele si nu sunt unite,,,treaba lor....sa le rupa gura barbatii ca asa merita....sa isi bata capul,,asa cum mi-am batut eu..In fond nici pe mine nu ma ajuta nimeni,,mai ales femeile,,ca alea sunt mai rele ca dracul
xenaprintesarazboinica
Postat pe 25 Ianuarie 2011 23:09
ai ajuns pe draq sa te ia....
tu esti capabila sa iei decizii si sa tragi concluzi???tu??
penibilo,inafara de ''femeile este rele'' si barbatii este niste porci,habar nu ai de capul tau nimic.....

esti o scursura a societatii,de asta se duce draquli tara asta,din cauza panaramelor gen tu.....
anaROBERT
Postat pe 25 Ianuarie 2011 23:24
De la: anaROBERT, la data 2011-01-25 23:24:33ai ajuns pe draq sa te ia....
tu esti capabila sa iei decizii si sa tragi concluzi???tu??
penibilo,inafara de ''femeile este rele'' si barbatii este niste porci,habar nu ai de capul tau nimic.....

esti o scursura a societatii,de asta se duce draquli tara asta,din cauza panaramelor gen tu.....
nu imi pun mintea cu tine...Tara sa dus deja de rapa din cauza alor ca voi,,,din cauza rautatii,invidiei....Voi ati distruso voi sa stati in ea..eu oricum o sa ma duc acolo unde sunt oameni mai cu caracter si inteligenti....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 26 Ianuarie 2011 00:12
nu ai cum sa iti pui mintea cu mine,ca nu ao,duci lipsa totala....
in loc de creier la tine e spatiu....pariu ca suna a gol
anaROBERT
Postat pe 26 Ianuarie 2011 00:41
am hotarat,imi sterg conturile si nu mai imi pun mintea cu niste oameni ca voi....ca nici pe mine nu ma ajuta nimeni...La scoala nu ma ajuta nimeni,,ca ce si-au batut capul ca sa ma ajute pe mine..Bine ca mi-am batut eu capul ca sa ii ajut pe altii...Dar mai bine imi vad de treaba mea....si o sa invat oameni care merita...ce imi bat eu capul cu niste crestini ca voi care nici nu merita sa fie bagati in seama....Asa ca adios...a venit timpul ca sa am pace si liniste in viata mea fara voi...pa
xenaprintesarazboinica
Postat pe 26 Ianuarie 2011 00:53
da' du teeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
garbo097275
Postat pe 26 Ianuarie 2011 00:56
irinookaaaaaaaa nu pleca,ce draq ne facem fara o cre(s)tina ca tine,ar fi forumul gol pusca,nu pleca,hai fata te-ai suparat asa tare.........

hai pleaca dar sa nu cumva sa iti faci alte ''nspe'' conturi ca esti inconfundabila,da?sa inteles??
ca tu trisezi mult,sti bine,batate norocul sa te bata
anaROBERT
Postat pe 26 Ianuarie 2011 00:59
michelle_
Postat pe 26 Ianuarie 2011 01:00
nu imi mai bat capul cu niste crestini ca voi...Ca nici pe mine nu ma ajuta nimeni la scoala...Eu trebuie sa imi bat capul si cu scoala si cu voi...in loc sa imi faceti voi lucrarile..dar voi nu sunteti doar prosti...ce este al vostru este doar al vostru si ce este este al meu este al ttuturor ca doar voi ati muncit impreuna cu mine...Asa cum eu trebuie sa imi bat capul cu scoala sigura asa si voi va trebui sa va descurcati singuri.......imi caut cum sa sterg contul si sa scap de voi...pt ca vreau sa am liniste incepand de azi pana la adanci batranete....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 26 Ianuarie 2011 01:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum faci?stiti.......? 35 De la: estela 13 Iunie 2011 01:21
Mă minte sau nu? 17 De la: garbo_408862 31 Decembrie 2017 10:27
DESPARTIRE DUREROASA PENTRU UNUL DIN NOI 53 De la: karamihaela 21 Martie 2011 17:29
dau o cafea degeaba! 47 De la: AGAPI_MOU 27 August 2009 17:26
relatii 5 De la: annie37 27 Martie 2014 18:09
Setari Cookie-uri