1 decembrie-Romania isi serbeaza disperarea,foamea,saracia....!!!

o albina cu cravata visinie, da amu-i spune "prooroc''
casperphantom
Postat pe 3 Decembrie 2010 20:34
Cheia portii spre inima mea se afla la Iisus si Tatal ceresc...Pune-te bine cu Iisus si Tatal ceresc si poate iti va da cheia portii spre inima mea
xenaprintesarazboinica
Postat pe 3 Decembrie 2010 20:36
lupty, vreau sa-ti spun si sunt foarte sincer, ca Dumnezeu ne iubeste tare mult si sunt convins ca n-ar face EL gresala asta,
casperphantom
Postat pe 3 Decembrie 2010 20:36
De la: casperphantom, la data 2010-12-03 20:36:32lupty, vreau sa-ti spun si sunt foarte sincer, ca Dumnezeu ne iubeste tare mult si sunt convins ca n-ar face EL gresala asta,
Pai Dumnezeu nu va da orcui cheia portii spre inima mea,,pt ca barbatii sunt diabolici si va incerca sa ma desparta de Iisus si va trebui sa ma lupt cu el....Si pana sa il birui pana la uirma ma voi plictisi de tampeniile lui si imi voi lua catrafuseele si plec,,,pt ca eu sunt sensibila....si nu pot accepta ceea ce nu imi face placere,,pt ca nu este drept sa tolerezi prostia si nedreptatea oamenilor si sa devin si eu la fel ca ei,,,ca majoritatea nu toti pt ca mai sunt si oameni cumsecade,,,dar putini,,,,ca restul sunt niste puslamale
xenaprintesarazboinica
Postat pe 3 Decembrie 2010 20:48
cica:

Un ardelean vede ntr-o vitrin lucrarea lui Nicoale Ceauescu,
intitulat "The future of Romania ", i zice ncet:
- Iat o carte de actualitate!
- Cum aa? se mir un trector.
- Pi, nu tii s citeti? "Te futur, of, Romnie!"
aly_fab
Postat pe 3 Decembrie 2010 20:49
liaiedera
Postat pe 3 Decembrie 2010 20:54
Angajez bucatareasa
xenaprintesarazboinica
Postat pe 3 Decembrie 2010 21:00
de ce?
liaiedera
Postat pe 3 Decembrie 2010 21:23
De la: xenaluptatoareainimoasa, la data 2010-12-03 20:22:51
De la: eu_geminy, la data 2010-12-03 20:16:05tu vrei sa te casatoresti cu grenada aia pe care o tii intre dintzi...
dupa ce i-ai tras cuiul, Irinooka!:D
:)))))
eu vreau sa ma casatoresc spiritual cu Iisus Hristos,,,si sa fiu doar nevasta lui,,,pt ca doar El ma iubeste si ma protejeaza chiar daca eu sunt pacatoasa si gresc mereu...Lui Iisus nu ii este rusine cu mine.si ma iubeste si ma protezeaza,,,de asta vreau sa nu il insel niciodata.Chiar daca El este fara de pacat


ce naiba, mey iri, replica mea era la ceea ce ai mai spus odata.
creca te-ai trepanat, ca asa e trendu'. :D
si te-ai intors.
cu cheitza...:D
:))
eu_geminy
Postat pe 3 Decembrie 2010 21:31
De la: liaiedera, la data 2010-12-03 21:23:47de ce?
Glumeam...Dar chiar nu mi-ar strica una...Pt ca mie nu prea imi place la bucatarie sa stau 5 ore....dar imi place mancarea gatita
xenaprintesarazboinica
Postat pe 3 Decembrie 2010 21:59
pai, am eu o troaca, daca vrei ti-o donez, Lupty, ca sa vezi ce inima buna am si-ti inmoi si posmagii
casperphantom
Postat pe 3 Decembrie 2010 22:27
Pai Dumnezeu nu va da orcui cheia portii spre inima mea,,pt ca barbatii sunt diabolici si va incerca sa ma desparta de Iisus si va trebui sa ma lupt cu el....Si pana sa il birui pana la uirma ma voi plictisi de tampeniile lui si imi voi lua catrafuseele si plec,,,pt ca eu sunt sensibila....si nu pot accepta ceea ce nu imi face placere,,pt ca nu este drept sa tolerezi prostia si nedreptatea oamenilor si sa devin si eu la fel ca ei,,,ca majoritatea nu toti pt ca mai sunt si oameni cumsecade,,,dar putini,,,,ca restul sunt niste puslamale
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 Decembrie 2010 21:43
De la: casperphantom, la data 2010-12-03 22:27:45pai, am eu o troaca, daca vrei ti-o donez, Lupty, ca sa vezi ce inima buna am si-ti inmoi si posmagii
Ce baiat sufletist esti.Vrei sa imi oferi troaca din care mananci tu...Dar multumesc pt oferta,,,dar poti sa o pastrezi pt tine...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 4 Decembrie 2010 23:03
mai...ce lumee nenorocit de ironica e pe garbo....se cred in ratb unde tre sa taxeze biletu...si pe aici...irina e biletu....pare/se....ca prea o taxeaza toti....
....da.s parerile ei...asha cum sunt...pe cine deranjeaza cu adevarat niste simple pareri????
garbo171675
Postat pe 5 Decembrie 2010 23:53
lume nenoroci de ironica????
argumenteaza......
anaROBERT
Postat pe 5 Decembrie 2010 23:57
de multa nesimtire e nevoie ca sa nu observi....ironia care e si pe unde
garbo171675
Postat pe 5 Decembrie 2010 23:59
vaaaai io nu cred caaa tocmai ii postul
floare_cu_colti
Postat pe 6 Decembrie 2010 00:00
De la: garbo171675, la data 2010-12-05 23:59:22de multa nesimtire e nevoie ca sa nu observi....ironia care e si pe unde




vai afectata de tine,cata mila emani ia-o acasa draga in loc sa ii plangi de mila pe aici.....
anaROBERT
Postat pe 6 Decembrie 2010 00:12
vorba Anei, ia-o acasa si pune-o sub brad
tu esti partea opusa irinei, ea e cu Dumnezeu, tu esti cu d-ale gurii
Laura_M
Postat pe 6 Decembrie 2010 16:10
gardul spart, maica...
michelle_
Postat pe 6 Decembrie 2010 16:14
e si ea......ce sa ii facem
:)))))
anaROBERT
Postat pe 6 Decembrie 2010 16:15
cred ca a dat cu capul de gard asa ca lumea pana sa scape
Laura_M
Postat pe 6 Decembrie 2010 16:17
De la: anaROBERT, la data 2010-12-06 00:12:35
De la: garbo171675, la data 2010-12-05 23:59:22de multa nesimtire e nevoie ca sa nu observi....ironia care e si pe unde




vai afectata de tine,cata mila emani ia-o acasa draga in loc sa ii plangi de mila pe aici.....
Pai ea este recunoscatoare nu ca voi....copiati munca altuia,,fara ca voi sa va bateti capul ala...Dar asa sunt barbatii..Mereu au asteptat totul de-a gata de la femei fara ca ei sa munceasca si sa isi bata capul...Dar astia sunt oameni...Dumnezeu sa le de-a minte...Ca sincer mie imi vine sa le plang de mila,,,cand vad cum gandesc si cum le merge..Sunt vai de ei
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Decembrie 2010 21:17
De la: garbo171675, la data 2010-12-05 23:53:12mai...ce lumee nenorocit de ironica e pe garbo....se cred in ratb unde tre sa taxeze biletu...si pe aici...irina e biletu....pare/se....ca prea o taxeaza toti....
....da.s parerile ei...asha cum sunt...pe cine deranjeaza cu adevarat niste simple pareri????
Pai daca esti bun esti considerat prost si binele iti este intors cu rau pt ca oamenii sunt negativi...De asta nici nu ii ajuta Dumnezeu si la da dupa inima lor rece si egoista...Eu sunt obisnuita cu asa ceva....Asa ca nu mai pun la suflet....Dumnezeu nu ajuta asemenea oameni,,,de asta ei sunt demni de mila.....Si Dumnezeu le da dupa inima lor....Cu cat fac fapte rele cu atata se apropie dracul de ei...si ei seamana la gandire cu niste demoni vicleni si care chinuie pe oameni...Din asta se hranesc ei....dar asa si primesc la fel...Lasa-i sa ma considere cum vor ei..Putin imi pasa....Pe mine sa ma ajute Dumnezeu si sa am pace in suflet si sa nu fiu plina de ura asa cum sunt acestia......asa cum isi astern asa dorm...lasa-i sa se simta bine....ca doar asa si primesc in schimb,,dar nu de la mine ci de la altii ca si ei
xenaprintesarazboinica
Postat pe 6 Decembrie 2010 21:33
lupty nu are nici o relevanta ceea ce am spus eu cu raspunsul tau cum,nu are nici o relevanta inceputul raspunsului tau cu sfarsitul......
anyway....nu am asteptari prea mari de la tine,un lucru mi-e clar.....ai fost parasita si deceptionata,asta este rezultatul dezamagirii tale....


PS:cand cineva va tine partea va invartiti pana ametiti,daca cineva nu este de acord cu voi dati cu pietre.....
anaROBERT
Postat pe 7 Decembrie 2010 00:52
De la: anaROBERT, la data 2010-12-07 00:52:55lupty nu are nici o relevanta ceea ce am spus eu cu raspunsul tau cum,nu are nici o relevanta inceputul raspunsului tau cu sfarsitul......
anyway....nu am asteptari prea mari de la tine,un lucru mi-e clar.....ai fost parasita si deceptionata,asta este rezultatul dezamagirii tale....


PS:cand cineva va tine partea va invartiti pana ametiti,daca cineva nu este de acord cu voi dati cu pietre.....
Toata lumea a avut si deceptiii...Dar eu chiar daca am avut deceptii,m-am straduit sa raman curata si sa respect pe oameni....Ii respect pe oamenii care ma respecta si pe obraznici ii pun in banca lor
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Decembrie 2010 23:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Carte nou la Curtea Veche 1 De la: danielatontsch 15 Octombrie 2008 16:46
FORMARE DE BAZA IN PSIHOTERAPIE INTEGRATIVA: 30 SEPT. 2011 1 De la: CLINICAAQUAMARIN 25 Februarie 2012 15:44
GELOZIE SI SEXUALITATE 7 - 9 MAI 2010 1 De la: CLINICAAQUAMARIN 23 Aprilie 2010 14:45
moartea pasarilor si pestilor ,sunt semne ale sfarsitului lumii? 4 De la: anaROBERT 17 Ianuarie 2011 00:00
Curs Qigong FORMAREA CINABRULUI Cezar Culda 18–23 Mai 2015 Hotel Check Inn Timisoara 1 De la: Marcel_D 9 Mai 2015 12:15
Setari Cookie-uri