intai grecii in strada,acum si romanii,maine.....toata Europa

de ce sa suportam situatia in care am ajuns in urma hotilor din politica.nu ne pasa nici de FMI.vom iesi in strada ca grecii.decat sa murim noi,popor nevinovat,mai bine sa dispara ,de pe esicherul politic romanesc,hotii,mincinosii,parvenitii si incultii,cu diplome luate pe pile.romani nu acceptati aceasta situatie,de prabusire a economiei si acest genocid al poporului roman.stop BOC!
alexxandra
Postat pe 7 Mai 2010 19:36
da..Alexandra..ca e Boc sau altul ..sa ma anunti si pe mine cum va reusi cineva sa elimine coruptia si furturile ,,grandioase " a celor care conduc Romania astazi .Va trebui sa impusti cam jumatate din populatia Ro si cam toata clasa politica .
reyya
Postat pe 7 Mai 2010 19:40
omg
fleurdelis
Postat pe 7 Mai 2010 19:42
De la: reyya, la data 2010-05-07 19:40:13da..Alexandra..ca e Boc sau altul ..sa ma anunti si pe mine cum va reusi cineva sa elimine coruptia si furturile ,,grandioase " a celor care conduc Romania astazi .Va trebui sa impusti cam jumatate din populatia Ro si cam toata clasa politica .



asa este Reyya,dar vom iesi in strada si noi.noi suntem de vina,ca am votat hotii,criminalii,carora nu le pasa de popor.ori noi, ori ei,ca grecii,ei au deschis drumul spre rezolvare.daca romanii prefera acest genocid,sincer je m-an fiche ,sur Roumanie.c-est la vie!
alexxandra
Postat pe 7 Mai 2010 19:47
http://salvatiromania.wordpress.com/2010/05/07/inceputul-sfarsitului-analiza/
alexxandra
Postat pe 7 Mai 2010 20:51
Ori pe cine am vota eu nu cred ca vazindu-se cu "piinea si cutitu"in mina sa nu-si taie lui si alor lui o portie bunicica si mult mai mare decit a celorlalti!Sunt curioasa ce vor mai inventa sa ne duca la urne!Nu esti patriot ,etc,etc.Uite eu de pe vremea lui raposatu' am stat rau cu patriotismu!De aceea nu merg la vot -nu-s patrioata si gata -uite macar acum nu am ce-mi reprosa.Ma mustra constiinta cind am vota Schimbarea-m-am plictisit de Iliescu-pe asta il votau pensionarii de mama-mama!Cind am vazut ce mamaligar era Constantinescu-VAAAI!Mie nu-mi plac barbatii fara coloana,izmanari-macar Basescu lupta pentru el-da nu va agitati!Nu stiu de ce nu ne-a spus de la inceput care-i situatia nu sa le dea la mamici bani,dupa care au inceput nu stiu ce legi ale salarizarii,acum taie din pensii,salarii-deci ce a fost in capul lor?!!!Intii au intins o mina ,dupa care au inceput sa ia cu doua tot ce au dat-interesant!Macar daca lasau sa se pirguiasca roadele datului lor da ei le-au luat in verde!
kaladris
Postat pe 19 Mai 2010 17:11
De la: alexxandra, la data 2010-05-07 19:36:46de ce sa suportam situatia in care am ajuns in urma hotilor din politica.nu ne pasa nici de FMI.vom iesi in strada ca grecii.decat sa murim noi,popor nevinovat,mai bine sa dispara ,de pe esicherul politic romanesc,hotii,mincinosii,parvenitii si incultii,cu diplome luate pe pile.romani nu acceptati aceasta situatie,de prabusire a economiei si acest genocid al poporului roman.stop BOC!
alex..xa nu mai mincam fasole sa basim atit,sar putea in loc de cucuvea, sa ne altoim cu o privighetoare de udrea/n primavara care vine,boloboc a ruginit demult,eventual sa/si fii comandat intre timp pantofi cu toc, sa arete bine fotogenic.Nu crezi?
53_nono
Postat pe 19 Mai 2010 20:47
ah, credeam ca te referi la gay pride!
charmelen
Postat pe 23 Mai 2010 16:12
http://www.youtube.com/watch?v=peomUY5jv8o
Clientu
Postat pe 23 Mai 2010 21:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Referendum...... 45 De la: sophia 31 Mai 2011 09:44
Wild City Party 1 De la: lemmonade 29 Septembrie 2011 12:04
CINE SUNT VINOVATII?? 11 De la: ratuscaceaurata 12 Februarie 2012 19:46
s-a votat saracia! lege aprobata de guvern.cum scad pensiile,salariile si indemnizatiile 11 De la: teodor_el 1 Iulie 2010 20:58
PREMII MTV.... 2 De la: fleurs_du_mal 28 Noiembrie 2009 13:38
Setari Cookie-uri