Ce as putea sa fac?

vuNvu... da' cine ti-a zis ca acuma era nevoie sa intervii?!... te-a chemat cineva?:P

nu era nevoie, da' nu te poate opri nimeni sa bagi din top cat "vrea" muschii tai.

ca asa e democratic...:)))
eu_geminy
Postat pe 31 Octombrie 2010 18:04
Vuvu.... toate geniile au nebuniile lor..... nu este cazul de fata.
Aici este o copila indragostita de colegul de clasa... clasic..... care tebuie sa vada mai departe de "oare ma iubeste sau nu ma iubeste".
cricat
Postat pe 31 Octombrie 2010 18:14
De la: eu_geminy, la data 2010-10-31 17:36:10vuNvu, ai dreptate.

cred ca in scoala iti placea dragostea mai mult decat cartea.
ca se vede dupa cum scrii:D

acuma iti place sa extermini Google si sa previi incalzirea globala.
spor la treaba!...

:))))



eram frumoasa si iubita,inteligenta si premianta,1-8 clase....
vuvuzela
Postat pe 31 Octombrie 2010 20:30
De la: vuvuzela, la data 2010-10-31 20:30:18
De la: eu_geminy, la data 2010-10-31 17:36:10vuNvu, ai dreptate.

cred ca in scoala iti placea dragostea mai mult decat cartea.
ca se vede dupa cum scrii:D

acuma iti place sa extermini Google si sa previi incalzirea globala.
spor la treaba!...

:))))



eram frumoasa si iubita,inteligenta si premianta,1-8 clase....




in liceu eram dotata din toate punctele de vedere.si eram iubita,dar si iubeam.in facultateeee,eeee eram pe nisipul fierbinte o frumoasa sirena.....nud(la nudisti breee)
vuvuzela
Postat pe 31 Octombrie 2010 20:36
pai da... de unde sa mai ai tu timp pentru gramatica, si mai ales pentru logica...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 31 Octombrie 2010 20:42
stai un pic, ca mi-am amintit: Kare facultate, vuNvu? parca ziceai undeva ca acuma o faci...:D
:)))

PS: stiu, stiu, stiu...
imi vei spune ca pe langa alea 4 facultati pe care le mentionai din alt cont, o faci si pe-a cincea... tot la fefeu...:P:))))
eu_geminy
Postat pe 31 Octombrie 2010 20:44
da se vede,eu scriu subiecte interesante,dau raspunsuri corecte nu aiureli,iar voi scrieti mistocareli.cei ce nu au nimic de spus,au o gaselnita,carcoteala gratuita si 'gramatica stalcita".laudati-va cu inteligenta nu cu invatatul si google-ul.inteligenta este nativa,invatatul insa se ia oricand.noi suntem latini nu slavi.noua scriere este o tampenie si gaselnita a unui alt prost.iar poporul care ingurgiteaza totul,a adoptat aceasta scriere.daca aveai cat de cat idee nu erai de acord .


vuvuzela
Postat pe 31 Octombrie 2010 20:51
acum invat altceva.apoi dau examene.stiinta avanseaza mon cher,nu sta pe mamaliga.
vuvuzela
Postat pe 31 Octombrie 2010 20:54
daca zici tu...

ete, vuNvu, de ce nu mai am chef sa invatz...
ca are cine-o face, iar daca voi avea vreodata o nelamurire, vin sa intreb o savanta ca tine...
la ce sa-mi mai bat capu' atata cu cartea.

si-asa, atat cat am invatzat, nu-mi foloseste la nimic...

ca mie tot bagabont imi place sa fiu - sa fiu io de capu mieu...:PPP
:)))
eu_geminy
Postat pe 31 Octombrie 2010 21:50
daca este sa fie al tau este daca nu nu.am fost si eu ca tine si stiu cum e dar lasal ca nu e de tine daca vroia sa fie cu tine era,ai rabdare ca va veni si cel ce este al tau noroc in dragostr pt ca cand esti tanar suferi,suferi din dragoste cred ca toata lumea a suferit din dragoste bafta
garbo175631___sandra
Postat pe 15 Noiembrie 2010 17:43
buna! am si eu o intrebare: de unde stiti voi daca cineva vorbeste serios sau nu cand va cere sfatul? am citit discutia si.. sincer, as fi fost tentata sa cred ca vorbeste serios... si voi ati luat totul in ras!
Ilenus
Postat pe 22 Noiembrie 2010 15:34
De la: Ilenus, la data 2010-11-22 15:34:20buna! am si eu o intrebare: de unde stiti voi daca cineva vorbeste serios sau nu cand va cere sfatul? am citit discutia si.. sincer, as fi fost tentata sa cred ca vorbeste serios... si voi ati luat totul in ras!


Ilenus, chiar ti se pare o problema de viata si de moarte? Toti am trecut prin liceu si nu cred ca exista unul care sa nu fi fost indragostit pe atunci. Ce mare chestie?
In schimb, cati din noi am incercat sa cerem sfaturi agramate pe teme de "larg" interes de genul asta?
Mamica, pe vremea mea era asa o mare rusine sa nu stii sa scrii, ca nici macar sa ridic ochii sa privesti un baiat nu indrazneai daca nu stiai la perfectie sa folosesti cuvintele!! Oare asa batrana am ajuns?
Lidiaolteanu
Postat pe 29 Noiembrie 2010 16:37
buna
eu zic sa-i raspunzi cu aceeasi moneda sa vezi ce se intampla. sa ne tii la curent
dalla17
Postat pe 1 Decembrie 2010 14:45
buna
eu zic sa-i raspunzi cu aceeasi moneda sa vezi ce se intampla. sa ne tii la curent
dalla17
Postat pe 1 Decembrie 2010 14:45
vai, dar dragostea dintre fratelo gemy si vuvu, e ..adica...devine deja eterna, pai bine,bre, ce nu-mi spusai ca tu demult....asa si pe dincolo , cu ea...ca nuuu...stii tu
casperphantom
Postat pe 1 Decembrie 2010 14:53
De la: casperphantom, la data 2010-12-01 14:53:56vai, dar dragostea dintre fratelo gemy si vuvu, e ..adica...devine deja eterna, pai bine,bre, ce nu-mi spusai ca tu demult....asa si pe dincolo , cu ea...ca nuuu...stii tu

Aia dragoste... Mai ceva ca Romeo si Julieta
Lidiaolteanu
Postat pe 1 Decembrie 2010 17:42
Cred....ca ar fi bine,sa aio discutie serioasa cu el!!!Sa-l intrebi,pur si simplu!Bai!De ce,cand esti numai cu mine,esti altfel?Si.....cand sunt altii in jurul nostru,esti total schimbat??In functie de raspuns,poti lua o decizie!Succes!
garbo044878
Postat pe 15 Decembrie 2010 09:25
De la: silfida, la data 2010-10-31 13:42:55ce spuneti voi aici!
tinerele din ziua de azi nu mai e alea de pe vremea voastra! e mai inocente.. se joaca de-a coarda la varsta asta...



vai draga ...de pe vremea noastra.

Pisda`i seama.:D

Nu m`am putut abtine.
garbo015503
Postat pe 18 Decembrie 2010 03:16
"Mamica, pe vremea mea era asa o mare rusine sa nu stii sa scrii, ca nici macar sa ridic ochii sa privesti un baiat nu indrazneai daca nu stiai la perfectie sa folosesti cuvintele!!"

Bine k nu trebuia sa stii sa scrii la perfectie cand priveai un baiat ...

Kamitzu15
Postat pe 18 Decembrie 2010 16:37
De la: vuvuzela, la data 2010-10-31 17:07:01Gemy am uitat .ok...

-iubirea,dragostea este sentimentul oricarei varste,mai ales liceene.

-toti am trecut prin asa ceva,deci nu cultura are vre-o vina ca ne indragostim.

-tipul nu prea da semne ca ar avea aceleasi sentimente ca ale ei.

-au psiholog in liceu,poate sa il contacteze.

-cei care i-au raspuns,'sa puna mana pe carte',sunt imaturi.raspunsul lor de acest gen poate avea consecinte grave.(acesta este doar un rezumat).




Cand eram io mica (!!!!) aveam aceleasi probleme ca subectul telenovelei noastre. Ma mai intrebam cateodata de ce nu mi-a zambit frumosul clasei - iubirea vietii mele! Da-mi trecea dupa vreo 5 volume de "Ciresarii", "Cismigiu&Co".... Si uite ca am crescut, sunt imatura si... I FEEL GOOD!!!!!!!!!!!!!!!
A naibilor de consecinta!!!!
silfida
Postat pe 21 Iunie 2011 20:39
total...imatura...daca raspunzi la topicuri atat de prafuite....
dor72
Postat pe 21 Iunie 2011 22:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare nu mai exista bunatate sufleteasca si omenie? 35 De la: Jojolin 22 August 2010 02:19
semnele unghiilor 22 De la: Ciresica 12 Iulie 2010 05:26
Sfaturi pt bebe! 10 De la: Rotty 18 Iulie 2012 15:37
Unghii 1 De la: garbo164791 26 Septembrie 2010 14:51
Stiinte economice 13 De la: loving 20 Februarie 2014 14:12
Setari Cookie-uri