... raspunsul sotiei

De la: reyya, la data 2010-09-20 13:57:56Roby , mai rezisti o tura ?? eu m-am antrenat ani de zile sa dau senzatia ca ii ascult pe cei ca tine


reyya..,ce dor mi-a fost de tine..
ps:nu ti-am pus nici o clipa "profesionalismul" la indoiala..

cell..,crezi ca nu le-ar fi pus?,dar nu e cazul..
roby_cado
Postat pe 20 Septembrie 2010 14:13
De la: roby_cado, la data 2010-09-20 14:13:06
De la: reyya, la data 2010-09-20 13:57:56Roby , mai rezisti o tura ?? eu m-am antrenat ani de zile sa dau senzatia ca ii ascult pe cei ca tine


reyya..,ce dor mi-a fost de tine..
ps:nu ti-am pus nici o clipa "profesionalismul" la indoiala..

cell..,crezi ca nu le-ar fi pus?,dar nu e cazul..


vai Roby dar eu sunt indragostita fara ghilimele de tine , Cell in cazul lui Roby ghilimelele sunt de prisos , totul e de prisos
reyya
Postat pe 20 Septembrie 2010 14:16
Barbatul??

breeee.....ce sariti asa cu subscrisul de parca barbatul are coasta aia in plus
tymbark
Postat pe 20 Septembrie 2010 14:26
"..vai Roby dar eu sunt indragostita fara ghilimele de tine.."


mai..,eu credeam ca e vorba "doar" de postarile mele.. ,dar se pare ca e ceva mai mult.. .ehh..,se mai intampla si deastea..,ca de la pshiholog "antrenat" la pacient...n-ai nici o vina..,relax..

cell..,ce spuneam io..?
roby_cado
Postat pe 20 Septembrie 2010 14:34
Io mi-am tras scaunul mai aproape, sa vad cum si-o ia roby...

Tylly
Postat pe 20 Septembrie 2010 14:43
io mi am ciulit urechiliiiii......o inceput????
nazirra
Postat pe 20 Septembrie 2010 14:45
De la: roby_cado, la data 2010-09-20 14:34:51"..vai Roby dar eu sunt indragostita fara ghilimele de tine.."


mai..,eu credeam ca e vorba "doar" de postarile mele.. ,dar se pare ca e ceva mai mult.. .ehh..,se mai intampla si deastea..,ca de la pshiholog "antrenat" la pacient...n-ai nici o vina..,relax..

cell..,ce spuneam io..?


Roby , stiu ca te simti minunat , dar pune-o doar pe seama starii tale de exaltare nu uita ca sunt 2 lucruri pe care le urasc din strafundurile fiintei mele : prostia si badarania , tu le ai pe amandoua ..
reyya
Postat pe 20 Septembrie 2010 14:45
Cand m-am casatorit cu el lucram .... la politie. Asta este! Baietii care lucreaza acolo stiu (cel putin asa era pe vremea mea, in urma cu aprox. 10-15 ani) cat de respectate sunt doamnele. Mai ales secretarele. Nu-ti spune nimeni nici da-te mai incolo, mai ales daca stii cum sa ii castigi de partea ta. Al meu barbat, fiind patit, la inceput imi facea fel de fel de farse (era la un curs, in alt oras si venea la sfarsit de saptamana). Ba ma suna ca nu vine in seara aia si ma trezeam mai apoi cu el la usa, ba ca venea pe la mine pe la birou etc. I-am facut cunostinta cu toti baietii din compartiment, i-am invitat pe toti la nunta noastra, cu neveste, prietene, ce aveau ei acolo si ... l-am lasat din acel moment sa isi bata capul cu programul meu (alarme, arestari peste program etc.). S-a linistit omul meu atat de mult, incat uneori chiar mi-as fi dorit sa vad ca este si el nitel gelos. Vroiam sa spun altceva: eu am gresit ca am avut prea multa incredere (in ruptul capului nu-mi inchipuiam ca poate fi atat de fraier), iar el .... cand a vazut ca sunt mai morocanoasa, mai obosita, prea preocupata, DE CE NU A INCERCAT SA STEA DE VORBA CU MINE? Sa ma ajute (v-am spus, intre timp ocupase un post de nici nu stia pe ce ia banii), sa mai preia din sarcini? Atunci as fi fost si eu mai odihnita, mai draguta, mai faceam si referate noaptea, mai faceam si altceva ... A fost mai bine sa isi caute echilibrul sufletesc in alta parte? Daca faceam si eu la fel? De ce atunci cand sunt probleme intr-o casnicie, este mai usor sa discuti cu altii? Este adevarat ca el nu a vorbit cu tipa aia de ale noastre, dar i se parea lui ca este mai bagat in seama acolo. Repet, daca as fi cautat si eu sa fiu mai bagata in seama in alta parte? Asa se rezolva crizele conjugale? Va dati seama ca astea sunt intrebari retorice si nu cred ca as fi deschis un atare subiect daca azi-dimineata nu vedeam acel articol si, mai ales, comentariul individei respective.
adnana66
Postat pe 20 Septembrie 2010 14:49
Ups! Knockout!
Tylly
Postat pe 20 Septembrie 2010 14:50
"Roby , stiu ca te simti minunat , dar pune-o doar pe seama starii tale de exaltare nu uita ca sunt 2 lucruri pe care le urasc din strafundurile fiintei mele : prostia si badarania , tu le ai pe amandoua .."

minunat..?gresit..,ma simt chiar jignit..,vorba aia..,din toate florile din lume,tocmai tu..?
nu uita ca urasc dobitocii..
in fine..,ne-ai spus ce urasi..,dar ce-ti doresti in stra"fundurile" fiintei tale..,nu ne spui?

cell..,surpriza..,m-am ridicat la 9..
roby_cado
Postat pe 20 Septembrie 2010 14:55
momentan......si roby se aduna dupe juos............runda 2........duoamnelor si domnilor....
nazirra
Postat pe 20 Septembrie 2010 14:55
roby, stai acolo jos, ca nu te vad bine...

Tylly
Postat pe 20 Septembrie 2010 15:11
cell..,prea tarziu..,am si lovit deja..
reyya..,ce faci mami..?,abandonezi?,doar de la atat..?
pe alt topic spui ca esti o dura..
roby_cado
Postat pe 20 Septembrie 2010 15:18
De la: roby_cado, la data 2010-09-20 15:18:06cell..,prea tarziu..,am si lovit deja..
reyya..,ce faci mami..?,abandonezi?,doar de la atat..?
pe alt topic spui ca esti o dura..


mai incolo Robytza , s-a terminat distractia ..pt moment ma bag pe chestiuni ceva mai serioase , runda a doua mai pe seara
reyya
Postat pe 20 Septembrie 2010 15:23
ai facut cum ai crezut de cuviinta, si foarte bine
narcysa
Postat pe 20 Septembrie 2010 15:25
"..pt moment ma bag pe chestiuni ceva mai serioase.."

nu-mi spune ca vei avea parte de secs dupa atata amar de vreme..
oricum te astept pe inserat...
roby_cado
Postat pe 20 Septembrie 2010 15:38
roby, da-te jos de pe gard...

Tylly
Postat pe 20 Septembrie 2010 15:41
hmmmmm....o iei!!!!!!!!!!!1
nazirra
Postat pe 20 Septembrie 2010 15:42
Good evening .... infidelzzz...
achmed
Postat pe 20 Septembrie 2010 15:45
no cum spui tu.....mai achmedu....
nazirra
Postat pe 20 Septembrie 2010 15:55
De la: roby_cado, la data 2010-09-20 15:38:24"..pt moment ma bag pe chestiuni ceva mai serioase.."

nu-mi spune ca vei avea parte de secs dupa atata amar de vreme..
oricum te astept pe inserat...


nu Robytza, eu sunt un om cu suflet bun si mare, hai sa-ti dezvalui ce cadou ti-am cumparat : am cumparat niste bilutze din alea de poti sa le porti non stop bagate prin diverse parti , stiam ca-ti vor place si te vor face sa te simti mult mai bine in clipele cand versi venin pe Garbo..si mi-am zis...,,off, Roby , trebuie sa fie mai multumit si mai impacat "

Si apropos ,,secs" este SEX ( Macar cand il cauti in DEX, ca de facut cred ca-l faci precum picamerul , sa nu te incurci in litere si in pagini )

Asteapta-ma ca revin pt runda a treia
reyya
Postat pe 20 Septembrie 2010 15:55
De la: Celleste_, la data 2010-09-20 15:41:54roby, da-te jos de pe gard...



de ce bre..? ,mie-mi place la inaltime..

nazii..,e pauza de hidratare..,n-auzi..?
roby_cado
Postat pe 20 Septembrie 2010 15:58
ati stricat topicul fetei!! pai se poate???

si era chiar interesant!
adnana, tu ai dreptate, da' nu se mai poarta in ziua de azi!
zambila
Postat pe 20 Septembrie 2010 15:59
bre...am doua miini....acu iti fac vintu cu prosopu....cu care mina sa ti dau si apa????????
nazirra
Postat pe 20 Septembrie 2010 15:59
nazi, arunca prosopul si salveaza-i viata...

Tylly
Postat pe 20 Septembrie 2010 16:01
Daga doream za vagem brav ji bulbere la dopig, abelam la Achmed.

Televon, 07zegzibomb.
achmed
Postat pe 20 Septembrie 2010 16:02
Bre, io crez ca Achmedu-i Reyya, ca prea s-a potrivit iesirea ei cu intrarea lui
Thor_again
Postat pe 20 Septembrie 2010 16:03
adica meciu continua?????????
nazirra
Postat pe 20 Septembrie 2010 16:04
De la: jeanette40, la data 2010-09-20 13:09:56asa e Zambilut............zici bine........puneti-i la treaba fetelor., dati-le sarcini grele ...........sa vedeti pe urma daca le mai arde de amante.........


mda... ca berbatii aistia or fi ashe cum ii vreti voi: o turma de oi pe care o "pui la treaba" cand si cum vi se scoala voua
Thor_again
Postat pe 20 Septembrie 2010 16:05
robi...ia d acia..... apa n avem!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 20 Septembrie 2010 16:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FEMEILE SI RAZBUNAREA LOR... 142 De la: LILO 9 Septembrie 2009 06:12
eu casatorita..el singur 108 De la: eu_NADINE29 2 Aprilie 2015 19:17
M-a inselat pentru o chirie. 21 De la: Alex37 21 Ianuarie 2018 15:47
accept realitatea ma sacrific pt copilasul meu ca alta solutie nu este 128 De la: garbo107781 20 Martie 2010 18:51
Abstinenta te mentine tanar ? 71 De la: preciouss 12 Septembrie 2009 21:31
Setari Cookie-uri