vreau sa inchiriez garsoniera in zona Doamna Ghica.....

vreau sa inchiriez garsoniera in zona Doamna Ghica,.......ma poate ajuta cineva?.......macar cu ceva sugestii de pret.....este pentru prima oara cand inchiriez si nu prea stiu ce si cum trebuie procedat.....nu vreau nici foarte scumpa,......Hellp me!
garbo164273
Postat pe 18 Septembrie 2010 10:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mama vitrega la 20 de ani.....cine ma poate sfatui? 64 De la: irina_24ro 29 Aprilie 2009 15:20
suzuky ? suzuka ? anyone ? 14 De la: gianiblue 30 Ianuarie 2009 14:35
�tiati ca... 8 De la: micabis 13 Aprilie 2009 22:17
Este bolnav sau asa este el 2 De la: iasomia 19 Februarie 2009 08:27
Oferta Speciala 1 De la: macarena 10 Octombrie 2008 22:20
Setari Cookie-uri