Ce credeti de CRISTI TABARA?ESTE VINOVAT?

Eu sunt ferm convinsa ca, totul ,este minciua, razbunare ca, ieri trebuia sa se n -soare Cristian Tabara,Daca este as aceasta femeie de 2 banu ar trebui sa fiepedepsita, penal ca sa le taie elanul celor care,acuza nefondat, Justitia nici nu trebuia sa ia in considerare o reclamatie de un an,asta denota ca totul este ,inventat!Nu am tangenta cu acest om il stiu din TV,dar nu acuzi! Urasc minciuna si pe gunoaiele, care acuza ,mintind,,
Jojolin
Postat pe 1 August 2010 03:58
De la: garbo101210, la data 2010-07-29 23:46:48BUNA ! ma uit acum la NASUL, avand invitata pe fosta iubita a lui. mie personal imi face impresia ca aceasta fem,eie e absenta in privirile ei,,,e dusa daca cineva se uita la emisiune, uitati-va ! dupa privirile ei se pare ca se drogheaza,are ochii injectati ca o broasca,cred ca aceasta femeie a dorit sa-i faca rau acestui om.CRISTI TABARA E NEVINOVAT!





intr-o alta emisiune tv,tot mama fetii,spunea ca,Tabara C,a recunoscut ca este adevarat si ca era curios din punct de vedere anatomic.noi am ascultat doar una din partile implicate.este bine sa ascultam si cealalta parte.insa doamne fereste ,pe toti copiii de oameni cu diferite apucaturi bolnave.
vuvuzela
Postat pe 1 August 2010 04:21
numele [quote = ' oli_le_mechant ' date = '2010 - 07-31 16:31:36 ' Asta ] cazul Extrem sunt o dimensiune de importanta , Dincolo de noroiala mediatica , si Asta filate DIN Mai multe motiv :
- se tia ca n Ro numarul abuzurilor de genul Asta , NERAPORTATE , Este destul de mare . Copiii se feresc / TEM , n general, sa vorbeasca MULT Timp Despre abuz , unu , de frica (UA abuzatorii Tehnica de un Le " Bagà frica n oase " ) , DOI , DIN cazua faptul ca ONU Nu copil intelege Prea lstar ce i se intampla ;
- exista riscul ca acuzatia de pedofilie SA -i fie ruine folosita Drept santaj , n anumite Tari simpla Declaratie o unui copil te Trimite directe dupa Gratii (de exemplu , n Fost UA Franta cateva cazuri notorii n ngrijirea sa dovedit ca oamenii au pair Fost trimisi la inchisoare nevinovati );
- protejati minorii trebuie , asa ca gasirea unui Intre Echilibru Cele dou extreme Nu Este ONU demers lipsit de importanta .

De aceea mi -am DAT PE Parerea Cu Subiect ONU de scandal. Pe Jacko o acuzatie de genul Asta Trimis la mormant , n , ASA CA astea Nu AR trebui sa -i fie ruine Discutii facila [ / . quote]
garbo119790
Postat pe 1 August 2010 09:04
numele [quote = ' oli_le_mechant ' date = '2010 - 07-31 16:31:36 ' Asta ] cazul Extrem sunt o dimensiune de importanta , Dincolo de noroiala mediatica , si Asta filate DIN Mai multe motiv :
- se tia ca n Ro numarul abuzurilor de genul Asta , NERAPORTATE , Este destul de mare . Copiii se feresc / TEM , n general, sa vorbeasca MULT Timp Despre abuz , unu , de frica (UA abuzatorii Tehnica de un Le " Bagà frica n oase " ) , DOI , DIN cazua faptul ca ONU Nu copil intelege Prea lstar ce i se intampla ;
- exista riscul ca acuzatia de pedofilie SA -i fie ruine folosita Drept santaj , n anumite Tari simpla Declaratie o unui copil te Trimite directe dupa Gratii (de exemplu , n Fost UA Franta cateva cazuri notorii n ngrijirea sa dovedit ca oamenii au pair Fost trimisi la inchisoare nevinovati );
- protejati minorii trebuie , asa ca gasirea unui Intre Echilibru Cele dou extreme Nu Este ONU demers lipsit de importanta .

De aceea mi -am DAT PE Parerea Cu Subiect ONU de scandal. Pe Jacko o acuzatie de genul Asta Trimis la mormant , n , ASA CA astea Nu AR trebui sa -i fie ruine Discutii facila [ / . quote]
garbo119790
Postat pe 1 August 2010 09:04
De la: garbo101210, la data 2010-07-29 23:46:48BUNA ! ma uit acum la NASUL, avand invitata pe fosta iubita a lui. mie personal imi face impresia ca aceasta fem,eie e absenta in privirile ei,,,e dusa daca cineva se uita la emisiune, uitati-va ! dupa privirile ei se pare ca se drogheaza,are ochii injectati ca o broasca,cred ca aceasta femeie a dorit sa-i faca rau acestui om.CRISTI TABARA E NEVINOVAT!
Aceasta tipa, are nevoie de bani!E clar! Isi face publicitate,prin aceste afirmatii, ideea ca a pierdut "vaca" de muls bani ii repugna !Tabara este nevinovat!
teodor_el
Postat pe 1 August 2010 09:32
Cred ca este nevinovat Cristy !...iar fosta iubita, a declansat acest scandal, orbita fiind de gelozia ca a fost parasita pt totdeauna, de vreme ce Cristy se casatoreste cu o domnisoara mai tanara, fara obligatii si mult mai frumoasa....Cat despre fetita, se spune ca este un geniu si ca a castigat multe premii cu poeziile pe care le-a scris, talentul mostenindu-l de la mama si de la tatal ei, timisorean....Deci se deduce clar, ca fiind o viitoarescriitoare, stie sa FABULEZE bine si sa denatureze dupa bunu-i plac, orice realitate ! Cristy ,este NEVINOVAT ! Cine le crede...?!....
florivizireanu
Postat pe 1 August 2010 10:22
foc fara fum nu se face....cate fapte marsave facute de barbati raman ascunse peste ani din cauza durerii si mai este si teama,rusine...poate acum n-a mai suportat durerea ascunsa...normal ca o femeie indurerata poate parea drogata....drogata de ce ...de suferinta...judecam pe cei fara aparare si-i condamnam doar pt ca nu au faima si putere....cine ar crede ca el ar face asa ceva?....o, cate masti nu ascund adevaratul chip si cate nu se fac sub masca unei reputatii f bune....poate ca a vrut sa se afle ca alti copii sa nu mai pateasca ce a patit fiica ei...nu este usor sa vb despre asta ,sa recunosti asa ceva....de obicei se ascund astfel de fapte dar durerea continua sa roada pe interior pana cand nu se mai poate controla si atunci poate fi dezvaluite faptele ascunse....regretam o emisiune dar nu ne pasa de suferinta si necazul unei persoane...oare si justitia va judeca dupa aspect si banii din cont ,dupa statut?
luysa
Postat pe 1 August 2010 10:22
luysa, de obicei nu imi dau cu parerea pe emisiuni din astea de doi bani: dar nu crezi ca daca i s-ar intimpla ceva copilului tau ai zbiera atunci?! Atunci cind i s-a intimplat?
Nu dupa nspe ani, cind vezi ca nenea care a facut-o se aseaza la casa lui?

Daca a fost intr-adevar abuzat copilul, pina acum ma-sa ce a pazit? A asteptat sa il mai abuzeze in continuare, si, daca abuzatorul le-a parasit, s-a gindit sa il reclame? Nu e prea tras de par, totusi, ca sa fie credibil? De unde nevoia asta brusca de justitie daca pina acum n-a fost? De ce se scot acum scheletii - reali sau nu - din dulap? Ti-ai pus problema?
quasaria
Postat pe 1 August 2010 10:53
nicidecum! Cristian este un DOMN, care nu se preteaza la asemenea injurii si fapte.....(totul este inventat).....NU ! NU ! NUUUUUUUUUUUUUUUUU!
garbo034178
Postat pe 1 August 2010 12:19
De la: garbo119790, la data 2010-08-01 09:04:36numele [quote = ' oli_le_mechant ' date = '2010 - 07-31 16:31:36 ' Asta ] cazul Extrem sunt o dimensiune de importanta , Dincolo de noroiala mediatica , si Asta filate DIN Mai multe motiv :
- se tia ca n Ro numarul abuzurilor de genul Asta , NERAPORTATE , Este destul de mare . Copiii se feresc / TEM , n general, sa vorbeasca MULT Timp Despre abuz , unu , de frica (UA abuzatorii Tehnica de un Le " Bagà frica n oase " ) , DOI , DIN cazua faptul ca ONU Nu copil intelege Prea lstar ce i se intampla ;
- exista riscul ca acuzatia de pedofilie SA -i fie ruine folosita Drept santaj , n anumite Tari simpla Declaratie o unui copil te Trimite directe dupa Gratii (de exemplu , n Fost UA Franta cateva cazuri notorii n ngrijirea sa dovedit ca oamenii au pair Fost trimisi la inchisoare nevinovati );
- protejati minorii trebuie , asa ca gasirea unui Intre Echilibru Cele dou extreme Nu Este ONU demers lipsit de importanta .

De aceea mi -am DAT PE Parerea Cu Subiect ONU de scandal. Pe Jacko o acuzatie de genul Asta Trimis la mormant , n , ASA CA astea Nu AR trebui sa -i fie ruine Discutii facila [ / . quote]

Oops, taci ca a lovit virusul in garbo! frate, asta e XSS sau CRFS (cross-site request forgery attack). dati repede disable la JS LOL
oli_le_mechant
Postat pe 1 August 2010 14:15
poate ma ajuta cineva sa decodez mesajul de mai sus. printre cuvintele mele, apar in plus urmatoarele:

TEM
SA -TI (fie) rusine
in Fost UA
in ingrijirea (au) pair PE ONU la
(sa) -ti fie rusine

deci cineva ar vrea sa imi fie rusine, iar eu nu stiu de ce :((

tem ar putea fi t'aime
si 'au pair' ar putea avea o semnificatie.
oli_le_mechant
Postat pe 1 August 2010 14:55
olici,
au pair - au pair, da' cu cine?
termenul asta desemneaza o situatie "la egalitate" privitoare la o persoana care traieste intr-o alta familie, straina... de regula apare in anunturile de recrutare a bonelor pentru tari straine

deci sa zicem ca cineva t'aime la egalitate...
mmnu! e prea fortat termenul
da' pe onu si pe toti ceilalti sfinti! ONU ala de la ce vine? doar nu vei fi primit vreo invitatie de bona au pair la new york!
Thor_again
Postat pe 1 August 2010 15:06
O,NU!!
olicule,sa nu te puie dreaq,ca la New York nu t'aime nimenea!
preci
Postat pe 1 August 2010 15:10
fratilor, pe bune, chestia asta imi da frisoane... mie imi e frica de nebuni si de prosti, nush' de care mai mult, da' cred ca de nebuni.
oli_le_mechant
Postat pe 1 August 2010 16:45
NUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! Este corect si cinstit ! Nu cred o iota !Invebtii fara suport probatoriu....Cine le mai crede dupa atata timp ? De ce nu s-au sesizat la momentul respectiv ? A cum poate sa-l acuze ca le-au golit sub amenintare si conturile.....De necrezut ! Cele 2, mama si fiica, s-au facut de bascalie, pe degeaba....Dovada ?Unde-i dovada ? cum spunea coana Leana....
florivizireanu
Postat pe 2 August 2010 00:02
De la: quasaria, la data 2010-08-01 10:53:04luysa, de obicei nu imi dau cu parerea pe emisiuni din astea de doi bani: dar nu crezi ca daca i s-ar intimpla ceva copilului tau ai zbiera atunci?! Atunci cind i s-a intimplat?
Nu dupa nspe ani, cind vezi ca nenea care a facut-o se aseaza la casa lui?

Daca a fost intr-adevar abuzat copilul, pina acum ma-sa ce a pazit? A asteptat sa il mai abuzeze in continuare, si, daca abuzatorul le-a parasit, s-a gindit sa il reclame? Nu e prea tras de par, totusi, ca sa fie credibil? De unde nevoia asta brusca de justitie daca pina acum n-a fost? De ce se scot acum scheletii - reali sau nu - din dulap? Ti-ai pus problema?



repet, probabil nu ai citit postarea mea.intr-o alta emisiune tv ,tot mama fetii spunea ,ca Tabara.C a recunoscut ca asa a facut, insa nu a ajuns la acte sexuale,dar era curios din punct de vedere anatomic ,cum arata fata la varsta ei.atat am auzit si eu.era bine daca se ascultau cele doua parti implicate .asa, numai mama iese pe post tv.deci nu ma pronunt nici pro nici contra.la asemenea acuzatii nu se pot spune verdicte asa pe site,in postura de simpatizanti si nesimpatizanti ori neutrii.
vuvuzela
Postat pe 2 August 2010 07:08
dovada,dovada!!

vorba lu' tanti lenutza....ehe,he,he....

sa te fereasca sfantu' sa i se puna pata pe tine unui dement,fiinta respectiva e plecata cu pluta....
iasomia
Postat pe 2 August 2010 09:44
: SML - confused0024 : Nu CRED CA Cristi Tabara Este vinovat.Mai degraba CRED CA I SA inscenat CEVA CA SAL tapeze de bani. Prea este cuMULT bun simt si educatie Mai ALES CA SA pregatit ptr . preotie iniial Am urmarit. Cu interes toate emisiunile la Televizor in careAparut . Nu CRED nici n ruptul capului CA Este vinovat . Roza : SML - love0069 : : SML - love0069 : : SML - love0069 :
garbo119790
Postat pe 2 August 2010 12:09
: SML - confused0024 : Nu CRED CA Cristi Tabara Este vinovat.Mai degraba CRED CA I SA inscenat CEVA CA SAL tapeze de bani. Prea este cuMULT bun simt si educatie Mai ALES CA SA pregatit ptr . preotie iniial Am urmarit. Cu interes toate emisiunile la Televizor in careAparut . Nu CRED nici n ruptul capului CA Este vinovat . Roza : SML - love0069 : : SML - love0069 : : SML - love0069 :
garbo119790
Postat pe 2 August 2010 12:09
Bre, eu zic sa il ierte ...

rodicutza stie mai bine.
anakin
Postat pe 2 August 2010 13:11
Ce topic e asta, bre??? S-a redeschis...???
Tylly
Postat pe 2 August 2010 13:13
Nu cred, dar am impresia ca i se ducea dorul...

reluam campania???
anakin
Postat pe 2 August 2010 15:14
da bre ....io zic china!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 2 August 2010 15:23
si concluzia dezbaterilor care este pana la urma ia alunecat degetul in vagin o ba???
ameno
Postat pe 2 August 2010 15:23
maneo, cam sari calul. e vorba totusi de un copil indiferent daca situatia e reala. despre copii nu vorbim asa

si_totusi
Postat pe 2 August 2010 16:11
si cu ce am sarit calul totusi???
masa nu a sarit calul ca si-a adus aminte de delict decat dupa un an si ceva????
ameno
Postat pe 2 August 2010 19:28
da. e nebuna. nu bagi intr-un astfel de scandal copilul. ca uite ce se intampla.ies discutii de genul acesta. daca ea e dezaxata, nu trebuie sa gresim si noi.un copil e un copil si nu trebuie sa ne exprimam asa
si_totusi
Postat pe 2 August 2010 20:25
Nu, nu cred in vinovatia lui Tabara m-ai ales ca mama acelei fetite a fost invitata la o emisiune si sincer la intrebarile adresate se balbaia. Eu cred ca totul este din razbunare pentru ca Tabara se casatoreste.Halal mod de a-l constrange . De fapt noi romanii (unii) suntem razbunatori si nu putem ierta.Maria.
garbo033653
Postat pe 3 August 2010 09:19
Buna tuturor, nici eu nu ma prea omor dupa stiri ,,senzationale" dar am citit articolul mi se pare in Click.. Nu stiu daca e vinovat sau, cert este ca ziarele astea de scandal nu au limite.
Daca fetita face parte dintr-o intriga ma ingrozesc ce oameni de viitor are Romania. Sa nu-mi spuneti ca are doar 12 ani, era valabil acum multi ani. Dupa cum stiti tot mai multe fete de 11, 12, 13 ani devin mame inconstient dar sex fac constient din dorinta de a se da mari. Probabil maica-sa a dorit sa apara la televizor, sunt multa mame care sunt niste nulitati.. Mai este si viitoarea casatorie a ziaristului cu alta femeie se prea poate sa-si fi vazut sperantele spulberate.
Cazurile astea, probabil, vor determina barbatii sa nu se mai incurce cu femei care au copii. Oricum Romania este din ce in ce mai urata.
garbo120005
Postat pe 3 August 2010 13:28
De la: quasaria, la data 2010-08-01 10:53:04luysa, de obicei nu imi dau cu parerea pe emisiuni din astea de doi bani: dar nu crezi ca daca i s-ar intimpla ceva copilului tau ai zbiera atunci?! Atunci cind i s-a intimplat?
Nu dupa nspe ani, cind vezi ca nenea care a facut-o se aseaza la casa lui?

Daca a fost intr-adevar abuzat copilul, pina acum ma-sa ce a pazit? A asteptat sa il mai abuzeze in continuare, si, daca abuzatorul le-a parasit, s-a gindit sa il reclame? Nu e prea tras de par, totusi, ca sa fie credibil? De unde nevoia asta brusca de justitie daca pina acum n-a fost? De ce se scot acum scheletii - reali sau nu - din dulap? Ti-ai pus problema?

am avut o vecina unde stateam odata care sotul eu isi viola fiica ani de zile si spre surprinderea noastra ea stia dar n-a facut nimic sa nu-si piarda barbatul ...fata a fost ajutata de vecini sa scape din casa aceea apoi cealalta fiica ce crescuse intre timp a patit la fel ...uite ca sunt si femei care sa pastreze un barbat accepta ca si fiica sa fie a acelui barbat din pacate...
luysa
Postat pe 3 August 2010 18:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutor prietenesc! 1 De la: allexanndrra 20 Iulie 2009 20:51
cum e mai bine? sa tradezi si sa obtii totul sau sa fii cinstit si sa pierzi totul ??? 98 De la: garbo050283 15 Septembrie 2009 16:29
ce inseamna daca visezi sarpe cobra 2 De la: Perfect_Stranger 2 Septembrie 2010 12:32
inregistrati-va 2 De la: iasomia 8 Ianuarie 2011 17:46
Daca esti cumsecade si pocait si iti merge bine,,,trebuie sa ai grija cu cine te impretenesti....Pt ca daca te impretenesti cu oameni rai s-ar putea ei sa faca sa nu iti mai mearga asa bine 2 De la: ingerasulluptator 9 Noiembrie 2011 11:17
Setari Cookie-uri