vreau job bona Constanta

Buna! Doresc sa ma angajez ca bona la un bebe, nu conteaza cat de mic, am experienta- propriul copil care acum are 13 ani si un alt bebe de care am avut grija 2 ani (de la nastere pana anul acesta) .
Sunt din Costanta, am 34 de ani, sunt iubitoare si atenta, fosta invatatoare, vorbesc engleza si franceza . Prefer copilasi mai micuti- pana in 4 ani - pentru ca imi plac mai mult si nu mai vreau sa fac tot teme, ca la serviciu...scot copilul in parc, ne jucam, ii citesc povesti, ii pregatesc mancarea in functie de preferinte, fac piata, spal vasele si rufele copilului, orice altceva este nevoie.
Astept propuneri pe rorica@gmail.com. Va multumesc!
imaginatio
Postat pe 20 Aprilie 2010 16:00
Buna, poti sa imi spui si cu cat doresti sa fii platita? merci anticipat.
aly_raz
Postat pe 20 Aprilie 2010 16:12
Plata depinde de ce anume trebuie sa fac, cat timp stau cu copilul, stiti cum e, depinde...daca aveti o propunere concreta ma puteti contacta pe email si discutam. Multumesc!
P.S.: Baietelul dumneavoastra e tare dragut...
imaginatio
Postat pe 21 Aprilie 2010 17:26
ok imaginatio, iti voi trimite un mail
eu caut pe cineva sa aiba grija de bebe fara alte ogligatii in casa, merci.
aly_raz
Postat pe 21 Aprilie 2010 22:48
Buna, ti-ai gasit job sau putem lua legatura sa discutam detalii? merci frumos!
aly_raz
Postat pe 20 Mai 2010 13:28
Buna,

Iti recomand CautaBona.ro - daca nu ai deja o cunostinta pentru care sa lucrezi, aici gasesti anunturile de angajare bona din orasul tau :) http://cautabona.ro/ingrijire-copil/ingrijire-copil-Constanta
Succes!
CautaBona
Postat pe 21 Mai 2010 11:32
Am 19 ani, sunt din Constanta si sunt studenta la medicina in anul I. As vrea sa lucrez ca bona temporar, pana la inceperea facultatii, in octombrie. Daca voi putea continua si dupa, cu multa placere. Imi plac mult copiii si oamenii in general, sunt foarte rabdatoare. Ma pricep sa le explic copiilor multe pe intelesul lor, imi place sa le explic si sa ii invat lucruri. Sunt capabila sa am grija de ei, sa ii fac sa fie cuminti fara sa ridic glasul. As prefera ca copilul sa aiba de la 2-3 ani in sus. Ma pricep foarte bine si sa ii explic la teme, daca e nevoie, am terminat Colegiul National Mircea cel Batran anul acesta. Cred ca as fi foarte potrivita pentru un asemenea job. Dati-mi doar o sansa sa dovedesc. Tel. 0727 562 637
garbo163582
Postat pe 22 Iulie 2010 19:46
Buna
Am un baiat care are 11 ani...am nevoie de cineva care sa-l supravegheze cat sunt la serveci de la ora 8 pana la 16.30 iar vineri pana la 14. Sambata si duminica liber..
Am mers pana acum la o Scoala de vara dar se inchide momentan pentru se merge in tabara iar copilul meu nu merge .
As vrea sa-mi spui cat vrei pe luna?
Multumesc
garbo164563
Postat pe 5 August 2010 14:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
logoped 31 De la: eu_geminy 18 Decembrie 2011 19:56
Un animalut de companie! 130 De la: garbo_378458 30 Iulie 2013 21:05
Sprijinul tau, conteaza ! 1 De la: creatza 10 Ianuarie 2009 00:05
varsat de vint 5 De la: office_salinasusesi_ro 24 Februarie 2010 06:58
gradinita 43 De la: office_salinasusesi_ro 19 Februarie 2010 15:27
Setari Cookie-uri