Topic: Offtopic !

multumesc aly_raz, chiar ma gandeam ca nu ma vede nimeni, nu merita sa ne uitam la stiri, ma scarbesc, nu se va intampla nimic bun in tara asta, e bataie de joc
diana_maria_kidz
Postat pe 5 Martie 2010 19:14
diana_maria bine ai venit.

ses sotu meu ma intraba mai tot timpul de ce rad O la hotel e super,dar poti sa iei si leptopul cu tine?

aly_raz inseamna ca o saptamana o sa te vedem mai rarut.
bau
Postat pe 5 Martie 2010 19:17
ce mai face puiul tau? Diana mea a devenit o rasfatata, dar cel putin ma consolez cu faptul ca face singura la olita, credeam ca va face pe la 2 ani, dar ... ea ca de fiecare data ma uimeste cu actiunile ei !!!
diana_maria_kidz
Postat pe 5 Martie 2010 19:17
pe mine sotul ma intreaba din 5 in 5 minute: mai ai draga mea? de parca stau toata ziua pe net, da acum e randul meu, sa stea la rand
diana_maria_kidz
Postat pe 5 Martie 2010 19:19
pana mea, nu pot scrie.....
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 19:20
gata ? a-ti plecat toate? paieu cu cine raman? unde sunteti? la stiri?
diana_maria_kidz
Postat pe 5 Martie 2010 19:20
aly_raz, uite la noi la Sibiu si cainii o duc mai bine ii duce Iohanis primarul pe gratis in Germania
diana_maria_kidz
Postat pe 5 Martie 2010 19:22
e bine piticul meu, am gatat cu diareea, suntem ok, ma bucur ca voi faceti la olita, eu n-am chef sa-l pun, nici nu vrea sa stea.

mony, ii mai dau sotului cate un branci si mai intru si eu, ori ii fac program cu bebele si tot nu ma las
vai ce ploaieeeeee...uuuuuuf
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 19:22
ce poza are ses tare gagica

diana, cum ii duce in germania, de ce?
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 19:24
pe mine nu ma mai lasa nici al mic pe net,mi-o tras deja un cablu din leptop.Am vrut si eu sa ma intind in pat cu leptopul in brate si repede a venit la mine disperat sa-mi smulga leptopul din brate.Are o forta ,cand prinde de vre-un cablu trage tot leptopul ca vrea sa butoneze.
bau
Postat pe 5 Martie 2010 19:24
La Sibiu ninge, ma enerveaza iarna asta, Diana a inceput sa faca singura la olita fara sa-i zica nimeni nimic, nu mai voia pampersul pe ea si i-si ia singura obiectul, dar este constipata !!
diana_maria_kidz
Postat pe 5 Martie 2010 19:25
pai da mony, vrea joaca, stiu cum este. Uneori ziceam ca innebunesc, atata stateam dupa el toata ziua, bine ca acum merge si nu mai umblu dupa el, vine el dupa mine
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 19:26
Pai fii atenta... cainii fara stapani ca-sa nu sufere caderi psihice ca aici nu-i sdopta nimeni, sunt dusi in Germnia unde ii asteapta niste familii cu suflet mare...i-ti vine sa crezi?
diana_maria_kidz
Postat pe 5 Martie 2010 19:28
pai nu-i dai nimic pt asta? fructe cat mai mult, pere, prune, portocala...
mai decat sa ploua, mai bine sa ninga
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 19:28
asa aly_raz sa nu te lasi.sa fac prezenta aici
Ma bucur sa aud ca a-ti scapat de diaree.

diana_maria e nasol cu constipatia,ceai de musetel ai incercat?para,prune?
bau
Postat pe 5 Martie 2010 19:28
waw???? chiar asa? ce frumos din partea lui, sa vina sa-i ia si pe cei din Constanta, ca avem destui, saracii iarna mi-e o mila de ei, i-as lua pe toti in casa
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 19:29
i-am dat fructe si nimic, dar in seara asta i-a luat sotul meu un sirop care trag sperante ca va da rezultate, ca supozitorul nu il suporta plange foarte tare si mi-e tare mila de ea
diana_maria_kidz
Postat pe 5 Martie 2010 19:29
aly_raz ma gandesc cand v-a merge singur ce ravagii v- a face in casa.
bau
Postat pe 5 Martie 2010 19:30
Eu as vrea sa ma duca pe mine in Germania la o familie, si fiul meu cel mare mai aducea cate un pui de catel sau pisica , dar cand stateam la mama la casa, acum e mai greu ca stam la bloc
diana_maria_kidz
Postat pe 5 Martie 2010 19:31
offf saracuta, imi pare rau, fructe trebuie sa manance zilnic, si pacaliti-o si voi cu supozitor cu glicerina daca e asa rau, decat sa se chinuie mai bine suporta cateva secunde sa il pui nu?
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 19:31
Mersic aly...
Da mony mi-l iau ca la noi e fiecare cu a ma-sii...la capitolul hitech...
ses
Postat pe 5 Martie 2010 19:32
Muama ce ameteala aici.. am prins si pierdut firul de cateva ori la rand...
ses
Postat pe 5 Martie 2010 19:34
vai mony cu siguranta, dar sa stii un lucru, eu am tot insistat la anumite chestii ca nu are voie, nu-i voie, nu-i voie si deja a invatat, daca ma fac ca ma duc spre el si ii zic ca ii dau eu lui...imediat fuge sau nu mai pune mana l-am altoit la manute ca imi scormonea pamantul la flori, acum daca ii zic nu, imediat fuge l-am dresat de mic
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 19:34
deci fii atenta aly_raz; am trecut de faza cu cainii, de constipatie, de certa pe calculator, hai sa trecem altceva ca sa nu ne mai pierdem in mesaje
diana_maria_kidz
Postat pe 5 Martie 2010 19:35
Eu ma bat cu pisoiu' meu pe laptop ca mi-am cam facut-o cu mana mea. L-am invatat sa duca cursorul unde ii trebuie, sa dea click, sa coloreze planse pe net.... Ce mai? M-am legat la cap singura.
ses
Postat pe 5 Martie 2010 19:36
Da, hai sa vorbim despre altceva... Despre...
ses
Postat pe 5 Martie 2010 19:36
pai se poate sa va pierdeti?
hai ca va astept si pe voi
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 19:37
CRIZA????????????????? Glumeam!!!!!!!!!! sa nu ma injurati
diana_maria_kidz
Postat pe 5 Martie 2010 19:37
astept sugestii
aly_raz
Postat pe 5 Martie 2010 19:38
Si eu ca Aly...
ses
Postat pe 5 Martie 2010 19:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa confruntat cineva? 10 De la: garbo253152 6 Decembrie 2011 22:40
cat lapte trebuie sa bea? 4 De la: cocco_1125 25 Octombrie 2009 10:23
VAND HAINUTE SI ACCESORII BEBE 2 De la: haineieftinecopil 19 Iulie 2010 19:14
Bebei nascuti in iulei 1 De la: mistyka 3 Noiembrie 2009 17:05
Vand ham pentru mers 1 De la: XEMONIA 18 Noiembrie 2010 23:29
Setari Cookie-uri