mamici on line

eu sunt aici nu plec niciunde
bau
Postat pe 2 Martie 2010 23:50
Noi n-am iesit azi dar ne-am jucat prin casa.Nu prea am facut mare lucru ,i-am facut de papa lu al mic si cam atat,dar asa m-o obosit azi ca sunt rupta.Cand mai e sotu pe acasa e super fain ,nici nu simt oboseala,chiar daca gatesc ,fac curat, dar cand sunt singura cu al mic ma termina,chiar dc nu pot face nimic de el,reuseste sa ma oboseasca
bau
Postat pe 2 Martie 2010 23:55
gata am revenit nush ce are de este asa de marait si nu vrea sa mai doarma nici ziua si nici noaptea,munca de lamurire cu el,cred ca iese vre-o masea ceva ma disperat
anaROBERT
Postat pe 3 Martie 2010 00:09
Creca de aia e saracul marait,mai dureaza pana iti spune ce il doare.
bau
Postat pe 3 Martie 2010 00:29
aoleu sa vina odata ziua aia ca imi pierd rabdarea cateodata si nu ma calmeaza decat o
anaROBERT
Postat pe 3 Martie 2010 00:36
E bine ca mai scrie cate o persoana pe topicul soacre .
las ca vine dimineata Alina in fortza
bau
Postat pe 3 Martie 2010 00:46
AnaROBERT eu te parasesc,mi-s rupta de somn.
Sper ca ne auzim maine.Te Somn usor
bau
Postat pe 3 Martie 2010 00:51
pai sper sa vina ca imi placeau discutiile numai ca aveam mult de recapitulat din urma poate le era dor
anaROBERT
Postat pe 3 Martie 2010 00:51
ok mony noapte buna pupici
anaROBERT
Postat pe 3 Martie 2010 00:52
chanti nu ai somn ai emotii din cauza plecarii...si eu cand stiu ca trebuie sa plec undeva nu pot dormi toata noaptea
anaROBERT
Postat pe 3 Martie 2010 00:56
buna ziua mamici,ce faceti dormiti sau nu va lasa bebeii la pc eu sunt pronto
anaROBERT
Postat pe 3 Martie 2010 10:29
mie mi somn ca m-am trezit de la 8 jum si asa as baga o tura de somn.
Am racit si mi-s supi
bau
Postat pe 3 Martie 2010 10:35
vai vai vai Mony .......cum adica nu aveti loc de mine beyyyy eu dorm noapte nu ca voi cucuvele
La multi ani pentru mama ta AnaRobert
Ana ziceai ca nu mai este activitate pe socrela ti-e dor cumva Lasa ca e socrela acolo imparte covrigi si cafele singura ea cu ea....
Ses te asteptam aici sa ne desfasuram in liniste e loc pe bancuta si pentru tine si pentru restul fetelor.Aici nu suntem
si mai adaug un VA IUBESC!!!!!
alinakatt
Postat pe 3 Martie 2010 10:37
ce ai Mony de esti supa
alinakatt
Postat pe 3 Martie 2010 10:38
sarumana pentru urari alina.
pai mie imi placea activitatea acum saraca socrela serveste cafele cu sau fara frisca cu sau fara zahar .

eu nu am mult de cand m-am trezi dar tot imi este somn
anaROBERT
Postat pe 3 Martie 2010 10:40
Pai m-am trezit dimineata cu niste dureri de gat si de cap ,ca in loc de cafea am baut ceai

Voi ce mai faceti fetele?

Alina am vazut ca ti-o scris socrela un mesaj,de aia credeam ca in dim asta te pui la atac
bau
Postat pe 3 Martie 2010 10:42
mony pentru dureri in gat.....apa fierbinte(baubila)nu prea fierbinte,miere si zeama de lamaie crede-ma face minuni.
anaROBERT
Postat pe 3 Martie 2010 10:45
O sa incerc ca nu am chef de nimic

Mi-s si obosita ca azinoapte o avut loc un cutremur

Apropo cutremurul de care ziceai cd v-a avea loc?
bau
Postat pe 3 Martie 2010 10:49
da pai poate ati vazut la stiri ca au fost o serie de cutremure si se spunea ca si la noi in romania va fi unul cat de curand de maxim 7,5 7,6 grade/scara richter si se spunea ca va fi pe 4 martie,evident ca eu nu am crezut nu cred asa ceva,romanaia nu este dotata cu aparate sofisticate incat sa stie cand va fi si unde va fi,avem ce-i drept un aparat care ne anunta cu 30 de sec inainte cand abea au timp sa dea stirea,ma rog sa dovedit a f o mare cacialma a declarat Marmureanu dar....cica se asteapta anul asta
anaROBERT
Postat pe 3 Martie 2010 10:53
buna fetele, si eu sunt rupta in fraza de somn, nu stiu ce am de la un timp nu mai pot dormi noaptea si ziua imi cad ochii in gura, nu pot dormi k nu ma lasa neastampratul meu deloc iar tasu e la munca, cine imi tine si mie bebelu sa trag un pui de somn?
aly_raz
Postat pe 3 Martie 2010 10:58
cred ca eu aly_raz sunt mai aproape de tine poti sa il aduci,nici un deranj mai am unu acasa
anaROBERT
Postat pe 3 Martie 2010 11:03
mony ma lasa nervii,nu am ce sa continuu cu dansa la discutii.Ar fi probabil o discutie interminabila care nu se mai termina si ar avea acelasi rezultat.Nu ma invart in cerc cu cine nu percepe informatiile, sau percepe doar ce vrea el/ea....si evident, nu mai pot sa-mi asum riscul de a fi ranita cu d`astia am si eu o varsta totusi...
alinakatt
Postat pe 3 Martie 2010 11:06
Eu cred ca fug la un pui de somn cat mai doarme al mic,cat de curand se trzeste.
bau
Postat pe 3 Martie 2010 11:08
anarobert ar fi ceva, dar nu ma incumet sa ies, imi rupe spatele puturosul, afara nu vrea deloc sa mearga, ii place in brate si ma cocoseaza daca ies singura. Am niste nervi pe el, i-am luat ieri lapte fara lactoza si nu vrea sa puna gura pe el, ce dumnezeu sa-i fac, trebuie sa-l mai tin la regim cateva zile, abia si-a revenit k burtica...
aly_raz
Postat pe 3 Martie 2010 11:11
beeeyyyyyyy alinakatt ma dor ochii de la atatia inceteza ca doar esti femeie batrana
aly_raz
Postat pe 3 Martie 2010 11:13
aaaa noi cum iesim afara vrem pe jos nu vrem deloc in brate dar poate nu se simte el bine si de aia vrea numai in brate ce sa ii faci mititelu.ma bucur ca si-a revenit cat de cat si noi ne-am facut mai bn putin.
anaROBERT
Postat pe 3 Martie 2010 11:18
pai daia ca-s femeie batrana si mi-au slabit vederile apas pe unde apuc
alinakatt
Postat pe 3 Martie 2010 11:21
gaina batrana face ciorba buna .....fara suparare alina nu fac referire la tine doamne feri
anaROBERT
Postat pe 3 Martie 2010 11:23
ee nu, nu vrea, probabil nu-i place, se lasa in jos si pace, nu-l poti determina deloc, rar sa mearga si el putin si atunci nu vrea sa-l tii de mana, culmea ca in casa merge non stop, nu stiu de ce afara nu vrea
aly_raz
Postat pe 3 Martie 2010 11:24
au perioade si perioade si noi mergem si in casa si afara dar in momentul in care afara este asfaltul ud nu vrea neam ii este frica cum a fost si cu zapada ia fost frica si nu a vrut deloc pe jos numai carat in brate si cu bobul abea abea statea asa ca nu iti face griji au perioadele lor
anaROBERT
Postat pe 3 Martie 2010 11:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand papusi Cleopatra Stratan si multe alte lucruti dragute pentru copii 1 De la: PiticulVesel 15 August 2008 08:37
Mami vinde tot: carucior, tricicleta, marsupiu, hainute, sterilizator, cadita, etc! 2 De la: madubody 25 Iunie 2013 15:22
Vand scaun de masa Bertoni Mac Meal - 90 ron 7 De la: chinabuye 9 Mai 2010 15:08
Infacol Bucuresti 35ron/flacon 1 De la: INFACOL 19 Iunie 2009 21:45
Generozitatea voastra 2 De la: budulean_daniela 9 Martie 2009 17:12
Setari Cookie-uri